Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
Ellippo
εσυ ποιος εισαι παλι???????
μαλλον πρεπει να φαω και εγω καροτα................................!
Οσον αφορα εαν δεν τα λεω μπροστα του ρωτα την κλικα σας στελα κλιμη εαν τα λεωωω......... εμενα με ξερουν ολοι οσοι παιζουν το παιχνιδι...... δεν εχω να δειξω σε εσενα και σε κανεναν τιποτα................ για το τι παιχτης ειμαι ελα να βγουμε σεντρα η δυο μας εσυ και εγω σε εναν κοσμο να το δουμε τι παιχτης ειμαι εγω και τι οχιιιιιιιιιι και οχι με να κρυβεσαι πισω απο καροτα μπανανες και καρπουζιαααα ελα τα φιλια μου.............
 

DeletedUser17329

Guest
Έχω πάρει πατατάκια και σας απολαμβάνω...........
Μόνο σε ελληνικό φόρουμ μπορούν να συμβούν αυτά..................

καρέ καρέ και και πράσινα αλόγα............
την είχατε δει οι γαμ@@@ς του παιχνιδιού ότι είστε εσείς και δεν υπάρχουν άλλοι θυμασαι κλιμηηηηηηηηηη?????????

συγκεκριμένα θυμάμαι τα εξής
Δέχθηκα απειλές για την ζωή μου βρισιές και πολλά αλλά

petros lol
Κλιμης

πριν 3 μήνες σε κλήση τα λογία σου κλιμηηηηηη.......... αγόρι μου τσάμπα βάζεις λεφτά εγώ κόσμο δεν έχω χάσει..... και δεν έχω σκοπό να χάσω.
πατά επανεκκίνηση μου ελεγες...................
απειλούσατε την ζωή μου, τηλεφωνά στο σπίτι μου προσωπικές φωτογραφίες μου στέλνατε με στόχο όπλου και διαφορά αλλά.........
αυτοί είστε και αυτοί είμαστε....... τα στατιστικά μιλάνε ξεκάθαρα παιδιά όπως ο Αλέξης ίδρωσε έτρεξε ολόκληρη την συμμαχία σας και στο τέλος τι κάνατε??????? πετάξατε ένα παιδί που ίδρωσε για την συμμαχία σας που ήταν μπορτελοοο ολεεεε ολεεε.....
και τον πετάξατε έξω να μπει ο κλιμης με 5 πόλεις αυτοί είστε και αυτοί είμαστε και εμείς στο Θήβα βριστήκαμε τσακωθήκαμε αλλά δεν γαμισαμε το παιχνίδι κανενός τα βαλαμε κατω....... και βρηκαμε μια λυση.....................

ΣΤΟ GREPOLIS ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΠΛΕΟΝ
ΜΟΝΟ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ
ΠΟΥΣ
ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ


Και αυτοί οι καλοί παίχτες που έχουν μείνει τους έχετε βγάλει ότι παίζουν με μποτακιαααααα επειδή κολλάνε στο δευτερόλεπτο


ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΜΟΝΟ ΦΑΠΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


ΘΕΑΓΕΝΗ ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΛΕΓΕΡΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑ

εγώ πάτησα επανεκκίνηση εσύ κόσμο θα πάρεις δεν νομίζω τα @@@ μου θα πάρεις καροτααααααα κλιμηηηηηηηηηηηηηηηηηη
Καλησπέρα στα παιδιά και καλή διασκέδαση στον κόσμο
Εγώ απλά απαντάω μόνο και μόνο επειδή φάνηκε το όνομα μου
Έχω να πω λίγα πράγματα για τον ΕΚΑΣ ΟΙ ΒΕΒΗΛΟΙ
Συγγνώμη που θα κουράσω αλλά θα γράψω πολλά για αυτόν τον παίκτη και άνθρωπο οπότε μπορείτε να προσπεράσετε το σχόλιο μου αν δεν σας ενδιαφέρει
Καταρχήν το παλικάρι είναι 23-27 χρόνων κάπου εκεί νομίζω δεν ξέρω ακριβώς και έχει ένα μεγάλο πρόβλημα
Ναι καλά ακούσατε
Δυστυχώς είναι ένας μυθομανης σε διαταραγμένο βαθμό
Δεν μπορούμε να κάνουμε εμείς κάτι για αυτό το γνωρίζω υπάρχουν οι ψυχολόγοι και οι θεραπευτές..πρέπει και αυτοί κάπως να βγάλουν μεροκάματο
Ενα παλικάρι λοιπόν που έχει πλούσιο ΜΠΑΜΠΑ
Ένα παλικάρι που είναι αδουλευτο στην ζωή του δεν ξέρει τι σημαίνει καν 8αρη εργασία
Ένα παλικάρι που τα χεράκια του είναι σαν κρέμα μωρού τόσο απαλά όσο τα μάγουλακια του
Η καθημερινή του λοιπόν ενασχόληση είναι λοιπόν να ζητάει από τον μπαμπακα του λεφτά για να βγει για καφέ και να πάρει μια paysafe να την βάλει στο γκρεπολις
Ένα παλικάρι που επειδή δεν έχει καμία προσοχή στον έξω κόσμο από φίλους ασχολείται κάθε μέρα με το γκρεπολις επειδή τον δίνουν εκεί προσοχή
Αλλά δυστυχώς στον κόσμο ριζινια την έχασε και αυτήν την λίγη προσοχή
Και είπε να υιοθετήσει ένα ψεμματακι
Ότι τον απειλουσαμε για την ζωή του
ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΤΥΠΟΤΕΝΙΟΣ ΨΕΥΤΗΣ ΜΥΘΟΜΑΝΗΣ
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΕΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ να ανεβάσεις κάνα σκριν σοτ ρε αδερφέ να τα επιβεβαιώσεις αυτά που λες

Στα λόγια όλοι καλοί είμαστε
Προσπάθησα να σε βρω στο σκαιπε έχουμε μπει σε κλήσεις με τους συμμάχους περιμένοντας εσένα να μου πεις για το ότι και (καλά σε απειλούσα )
Αλλά ποτέ δεν έμπαινες
Τέλος πάντων
Ορίστε πάρε λίγη προσοχή από μένα δες το μηνυματακι μου
Ρίξε ένα χαμόγελο
Πήγαινε στο πλούσιο ΜΠΑΜΠΑ σου και πες τα κατάφερα με έδωσαν και άλλη προσοχή
Και μετά ίσως σου δώσει καμία πεισαφε να ανέβεις κατάταξη στο γκρεπολις
Έλα αγοράκι μου μην ξανακουσω το όνομα μου χωρίς λόγο δεν παίζω καν σε κόσμους και ακόμα ασχολείσαι μαζί μου λέγοντας το ίδιο παραμύθι ότι σε απειλούσα
ΑΝΕΒΑΣΕ ΚΑΜΑ ΣΚΡΙΝ ΣΟΤ ΡΕΙΙΙ
 

DeletedUser17035

Guest
τις φωτογραφιες αυτες θελω να δω κι εγω παρα πολυ μιας και ειχες μπλεξει και εμενα σε αυτο να δω τουλαχιστον αν ισχυει η οχι,μην το βλεπεις σαν προσωπικη επιθεση,οτανε δεν μιλας ωραια μην περιμενεις να σου μιλαω με το σεις και με το σας παντως φιλτατε
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
και απλα δεν θα μπω να παιξω το παιχνιδι σας.......................... γραψτε και κρα κρα κρα οτι θελετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ....... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser17035

Guest
επισης ενω ειχες παρει το προφιλ μου στο φβ μεσο αλλου γνωστου μου παικτη της συμμαχιας σου και μου εστειλες ενα πρωι με επιθετικο υφακι για το σποιλαρα οτι εισαι μπαναρισμενος σε ανοιχτο σκαιπ , θυμαμαι οτανε σου εστειλε ο πετρος μηνυμα που το βρηκε απο μενα το προφιλ σου-που δεν ηξερα οτι σκοπευει να κραξει απλα απο περιεργια φανταστηκα θελει να ξερει αλλα ακομα και να το γνωριζα δεν ειναι εκει η ουσια του θεματος- μετα απειλησες εμενα γιατι εδωσα τον λογαριασμο σου σε ακυρο ατομο και ελεγες κατι ωραια ... και ηρεμα με υπομονη προσπαθησα να σου πω οτι παραλογιζεσαι,θελεις σκρινσοτς? γιατι εγω εχω αποδειξεις για ο,τι πω γενικα, η απλα βαλε τις κωλοφωτο που σε απειλει να σκασουμε αφου το αρχισες που το αρχισες μετα χαρας τωρα γιατι πας πισω? και οπα οπα τι εννοεις ειμαστε αυτοι που ειμαστε? γιατι σε θυμαμαι να μου το λες σε πμ αυτο αλλα μετα ξερω πολυ καλα οτι σε κληση στο γενικο των σφετεριστων παλι εθαυες,αλεξηηη δεν θελω να παρεις θεση λεω αληθεια η ψεμματα ομως? εγω παλι οτανε μιλησαμε αρχες του θηβα ημουνα οπως παντα ξεκαθαρος: δεν σε γουσταρω,με χαρα να ειμασταν και εδω κοκκινοι,ομως για βλακειες εχουμε γινει χαλι μεταξυ μας για αυτο αν θες παμε για νεα αρχη ...αυτος ειμαι εγω,εσυ με απεφυγες ευγενικα πουλωντας επιπεδο και πισω απο την πλατη μου εκραζες σε παικτες που δεν ξερουνε την <<ιστορια>> μας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ......... ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΚΛΙΚΑ 5 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΦΑΠΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΚΙΝΗΣΗ ΟΠΟΤΕ..................................... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ PAYSAFE ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser17329

Guest
Χαχαχαχαχα απλα κλαιωωωωωω για οσα λες............................ εχω εγω μπαμπα πλουσιο???????? ο πατερας μου εχει πεθανει ρε καραμιτρο


δεν δουλευω εγω????? ελα να δεις το μαγαζι που εχω coffe island και το γραφειο επιθεωρησεων πλοιον που δουλευωωω καραμιτρο ρωτα και το φιλο σου το Lan
ρε καραμιτροοοοο θες σκριν? οκ τα ανεβαζωωωωωωωωω μην πεις δεν εισαι εσυ η δεν ειναι το Facebook σου αλλα αν δουν τα μουτα σου θα καταλαβουν αμεσως...........
παμε για αρχη οταν μου εστειλες αποικιακο εγω εστειλα ενα μηνυμα χαβαλε στο παιχνιδι μπρατσακια εχεις???
και μου απαντας μετα στο λογαριασμο μου στο facebook αυτο https://prnt.sc/t3v5u3 https://prnt.sc/t3v47i


ποια ειναι η αδερφη που αναβει μου ελεγες οταν με βλεπεις?? παμε παλι εσυυυυυυυ https://prnt.sc/t3v5kn


ποιος μου εστελνε φωτογραφιες μεσα σε στοχο οπλου? εσυυυυυυυυυυυυ οποτε μην μιλας καραγκιοζακος


απλα καποια ατομα παιζουν με αρκετο χρυσο και αυτο σας ποναει τους βγαζεις οτι εχουν θεματα οτι παιζουν με μποτακια και ολα τα υπολοιπα..................................
Αδερφέ τελικά έχεις μεγάλο πρόβλημα...
Θες απεγνωσμένα προσοχή.
Ζητάς προσοχή αυτήν την στιγμή
Και υιοθετείς τέτοια εδώ πράγματα
Τι όπλα σε φωτό
Τι είναι αυτά που λες
Εγώ αυτά γιατί τα ακούω πρώτη φορά
Αχ
 

DeletedUser17329

Guest
Τέλος πάντων επειδή κούρασαμε
Η βασικά κούρασες
Αν έχεις να μας στείλεις τα απειλητικά τόσο για την ζωή σου μηνύματα
Είμαστε εδώ
Μέχρι τότε
Έχεις άδικο και το βλέπουν όλοι
Καλή συνέχεια στα παιδιά στους κόσμους
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
προσοχη να θελω αποε σενα ?? απο εναν ανθρωπο φαπας? που λεει οτι δεν δουλευω οτι ο μπαμπας μου με ταιζει μου δινει λεφτα? χαχαχαχα μηπως ξερεις και με ποια κοιμαμαι καθε ημερα? ασε μας κουλιτσα μου απλα δεν ασχολουμαι μαζι σου
ΚΛΙΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΔΩΣΕ ΚΑΡΟΤΑ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ


worldmaster μαζεψε τους δωσε τους καροτααααααααααααααααα εεεεεε ρεεε θεαγενη που θελετε.......
 

DeletedUser17222

Guest
@worldmaster πόσο θα κρατήσει το διαφημιστικό διάλειμμα? Μην είναι τίποτα σαν του σταρ
 

DeletedUser17035

Guest
δημο εγω σου μιλαω ομορφα δεν θελω να αρχισω το δραμα τωρα απλα σε παρακαλω ως ενας παικτης που με χαρα με εχεις πιασει στο στομα σου πριν κανε το παλι εδω που ειμαι και εγω πραγματικα ο μονος λογος που δεν με γουσταρεις ειναι γιατι ειχα ρουφιανους στην συμμαχια σου και σας χαλασα πηρυνες απο οτανε αρχισαμε μεχρι και να φυγετε, δεν εχεις τιποτα εναντιον μου και το ξερεις πολυ καλα για αυτο κοβεις την συζητηση ...ομως,αμα δεν σου αρεσει το επιπεδο αυτο που βρισκομαι με τον πετρο που του ριχνεις βαριες κατηγοριες και επειτα την σκαπουλαρεις,εξηγησε μου με πια λογικη το αρχιζεις εξ αρχης? γιατι ανεβασες τα σκρινσοτς με τον πετρο? το δραμα το πας κι εσυ καταβαθος δεν ειναι ντροπη ολοι το γουσταρουμε εδω μας βλεπουνε με ποπκορν 50 ατομα μαλλον ....απλα να αποδειξεις τα δικα σου τα λεγομενα οχι να αρχισεις να κραζεις αυτο θελω μονο
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
Βρε τι κανει ενας ανθρωπος που θελει γιατρο οπως ειπες και δεν ειναι καλα εεεε πωωωωωωω ποιος ειναι παιχτης και ποιος οχι το λενε τα νουμερα και τα στατιστικά μια φωτο δειξε μου σε εναν κοσμο που εμεινες κερδισες εστω πηρες ενα βραβειο μαλλον δεν υπαρχει οποτε απο εμενα καλη σας συνεχεια μπορειτε ανετα να κανετε το κρα κρα κρα σαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ολοι ξερουν τι ατομα ειστε............................

Αλεξακο μου δεν πειραζει που σε πεταξανε εκτος την τελευταια στιγμη ενω εδωσες τοσα για την συμμαχια ειπαμε αυτοι ειναι αυτοι ειμαστε καροτοπαιχτες



Κυριακο μαζι σου δεν εχω τιποτα οποτε τι να πω? ο πετρος λολ ξερει καλα τι εχει κανει και τι εχει πει...... και το καλο ξερεις ποιο ειναι ? οτι το ξερουν παρα πολλα ατομα αυτος ζητησε να βαλω σκριν δεν το εκανα εγω..........
εγω καροτα απλα λεω τιποτα παρα περα,,,,,,,,,,,,, το σκυπε μου το εχεις οτι θελεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17035

Guest
λοιπον εδω βλεπουμε το επιπεδο του εκας, δεν μας γουσταρει,δεν ξερουμε γιατι ακομα προσπαθουμε να καταλαβουμε,δεν μας εχει πει χαχαχαχα α ρε μπαγλαμα νομιζεις οτι παιζεις στρατετζι γκειμ? που ριζινια σε θυμαμαι αρχη του κοσμου να σπας 10+ πτηνες στο μπονους και να μου λες με υπεροπτικο αλαζονικο υφακι στο φβ <<τον υπιατε και σημερα>> οχι αυτο ακριβως αλλα το ιδιο νοημα ειχανε τα λογια σου,εμεις χασαμε 10 αμυντικες εσεις 10 πτηνες εμεις σε 2 μερες ειμαστε πισω στα ιδια εσεις σε 5 μερες σου κανω και γελαγες, φιλε δεν εισαι καθολου εξυπνος σε πληροφορω εφτανα στο αμην να αρχισω να σας δινω συμβουλες ωρες ωρες στον ριζινια για το πως να παιξετε κανατε τερμα βλακειες προφανως και δεν το εκανα γιατι θα μου παιρνατε και καμια πολη που δεν μου πηρατε καμια,φιλε τα νουμερα στο γκρεπολις ολοι οσοι εχουνε ενα iq θετικο ξερουνε πως δεν ειναι απαραιτητα σκιλς,μαλιστα σκιλς ειναι η εξαιρεση του κανονα οι περισσοτεροι απλα απολαμβανουνε το παιχνιδι και ας μην ειναι <<καλοι παικτες>> οπως λενε ουτε στρατηγικα ουτε σε κολληματα εσυ δεν εισαι τιποτα απ τα 2 αλλα επιμενεις να πουλας προλογο,δεν θα κατσω να κατακρινω τα λεφτα που βαζεις τα εχεις δουλεψει και τα ριχνεις μαγκια σου ο καθενας κανει τις αποφασεις του με τα χρηματα του αλλα οτανε εχεις ριξει τα διπλα χρηματα απο τον δευτερο που τα σκαει και παιζεις σε ενα σερβερ υπερβολικα νεκρο απο την αρχη και αυτο ειναι μια αληθεια μην ποσταρεις σκρινς τα σκρινς δεν λενε κατι
 

DeletedUser17035

Guest
το μονο που σε πειραξε ειναι το οτι σου μιλησα αποτομα οτανε μου μιλαγες αποτομα γιατι εχεις μεγαλωσει με ενα δηθεν σεβασμο παντου γυρω σου,δοκιμασε να κανεις αυτο κριτικη στον εαυτο σου να δεις τι αξιζεις και τι οχι,το οτι σε πειραζει να σου μιλανε αποτομα ουτε καν να σε απειλουνε να σε λενε νουμπα σε ενα ηλεκτρονικο κοσμο πραγματι οπως λεει και ο πετρος κρυβει κομπλεξ,λοιπον καλη σου συνεχεια εφοσον δεν κοιτας να πεις κατι ουσιαστικα στα ερωτηματα μου πιο πανω,καθαρισα και το ονομα μου απο τα λογια σου,χαιρομαι που μπηκες μονος σου στο τρυπακι να σχολιαζεις και τωρα κοιτας πως να φυγεις χωρις να γινεις ρομπα
 

DeletedUser17329

Guest
Ρε κουτς αφού αυτό θέλει να ασχοληθούμε μαζί του
Τώρα χαμογελάει πίσω από τον υπολογιστή και λέει ναι έχω φιλους
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
αποφαισε τα σκριν λενε κατι η δεν λενε? γιατι τα ζητας τοτε??????????

με κουρασατε σας αφηνω να γραψετε μονοι σας οτι θελετε.............................. δεν γραφω κατι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πες κανε οτι θες.................................................... ξερετε την διαδικασια καποια ατομα γνωστη ειναι μηνυματα στο fb βρισιες και λοιπα τηλεφωνα σπιτι μου........
δεν ειναι πρωτη φορα που το κανετε ετσι και αλλιως ε? χα!!!!
οσον αφορα το μπαγλαμα οσο και να θες να το παιξεις το αγιο παιδακι εδω μεσα δεν βγαινει εισαι και θα εισαι αυτος που ολοι ξερουν οτι εισαι τραβα γλυψε καναν παιχτη τωρα να σε παρει στην συμμαχια του και μετα λεμε............... δινε το λογαριασμο σου σε 10 ατομα διαφορετικα να παιρνουν κορονες οπως εκανες και στο θηβα και μετα ελα να πας το παιξεις ο μεγαλος παιχτης αντε γεια ρε κομπλεξικοι ΜΑ ριχτε και το μπαν και την αναφορα τωρα αλλα αυτο ειστε κομπλεξικα ατομα αντε γειαααααααααααα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή