Προτιμήσεις παικτών για χαρακτηριστικά νέου κόσμου (1)

Ψηφίστε ένα από την κάθε ομάδα χαρακτηριστικών.


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    269
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
πρωτη φορα το βλεπω αυτο, το οτι η εξεργεση ειναι ποιο δυσκολη απο την πολιορκια....., ρε παμε καλα ρε? που ειναι το δυσκολο με 25αρη τειχος και 10 000 γρηγορα???
 

DeletedUser17775

Guest
Καλά διαβάζω για μπαμπάδες, επιβήτορες κι εξεγέρσεις και γελάω. Δεν κατακρίνω έτσι είναι το game τώρα κι έτσι θα το παίξουμε, αλλά χαλαρώστε και ξεκαβαλήστε το καλάμι σας. Σας διαβάζουμε και κάτι παλιοί εδώ μέσα και γελάμε. Το 90% των υπερφίαλων εδώ που κομπάζουν, αν τους ρίχναμε στον ΒΗΤΑ κόσμο τότε, στο 3ημερο θα τους ψάχναμε με φασματογράφους (aka θα είχαν γίνει φαντάσματα). Δεν λέω ότι είμαι καλύτερος, αλλά εσείς που το ισχυρίζεστε, αποδείξτε το ΕΜΠΡΑΚΤΩΣ και ΤΙΜΙΑ μέσα στο παιχνίδι.

Disclaimer: Δεν έπαιζα με αυτό το username στον ΒΗΤΑ, σε περίπτωση που δεν με αναγνωρίζει καμία παλιοσειρά.
 

DeletedUser17765

Guest
Κατεβείτε λίγο από το καλάμι όσοι λένε πολιορκία πολιορκία πολιορκία...
Που σε κόσμο εξέγερσης δεν βγάζετε ούτε δίμηνο!
Αλλά όταν έχεις μάθει να παίζεις οικόπεδο και να βαρας μόνο στο μπόνους έτσι είναι...
Γελάω πραγματικά με τους δαίμονες που κρύβονται πίσω από 25αρια τοίχοι χαχα!
 

DarthVader

Οπλίτης
Κατεβείτε λίγο από το καλάμι όσοι λένε πολιορκία πολιορκία πολιορκία...
Που σε κόσμο εξέγερσης δεν βγάζετε ούτε δίμηνο!
Αλλά όταν έχεις μάθει να παίζεις οικόπεδο και να βαρας μόνο στο μπόνους έτσι είναι...
Γελάω πραγματικά με τους δαίμονες που κρύβονται πίσω από 25αρια τοίχοι χαχα!

ΧΑΑΧΧΑΧΑ εισαι πολυ αστειος αμα μπει απο την αρχη συμμαχια πολιορκιας σε κοσμο εξεγερσης θα τον κερδισει γιατι ειστε ενα ματσο νουμπαδες που κοβετε μπνο χρυσο και οταν σας ερχονται ποικι απλα πετατε αμυνες οτι ωρα ναναι ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΑΤΕ.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΜΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ...
Βγηκαν και οι εξεγερσακιδες να μιλησουν για γκρεπολις... πραγματικα Θλιβομαι για εσας
 

Frobler

Οπλίτης
ΧΑΑΧΧΑΧΑ εισαι πολυ αστειος αμα μπει απο την αρχη συμμαχια πολιορκιας σε κοσμο εξεγερσης θα τον κερδισει γιατι ειστε ενα ματσο νουμπαδες που κοβετε μπνο χρυσο και οταν σας ερχονται ποικι απλα πετατε αμυνες οτι ωρα ναναι ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΑΤΕ.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΜΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ...
Βγηκαν και οι εξεγερσακιδες να μιλησουν για γκρεπολις... πραγματικα Θλιβομαι για εσας
Ε ψιτ, εσύ με το ιμιτασιόν όνομα, μην θλίβεσαι πολύ θα πάθεις τίποτα και δεν θα μπορέσεις να κερδίσεις άλλους κόσμους μετά.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Πολιορκία μόνο... ειναι κριμα να ανοίξει 6αρης και να ειναι εξέγερση:rolleyes:o_O
ΑΝ και η αληθεια ειναι πως ο προηγούμενος 6αρης ήταν πολιορκία
 

Manauce

Μινώταυρος
Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν λόγο,από την στιγμή που οι επιλογές ταχύτητας του κοσμου ξεκινάει απο το 4 εως το 6,να θέλετε ο κόσμος να είναι εξέγερσης.Μόνο και μόνο που ακούς κόσμος Εξέγερσης,από μόνος του είναι ήδη αργός ο κόσμος,χωρίς να παίζει ρόλο αν η ταχύτητα είναι 4 ή 6.Υπολόγισε το χτίσιμο που θες,τον χρόνο για να πάρεις μία πόλη που μπορεί να διαρκέσει μέχρι και μία μέρα στην χειρότερη περίπτωση και ξαναλέω χωρίς η ταχύτητα του κόσμου να το μεταβάλλει αυτο προς το καλύτερο ή να το επηρεάζει.Βεβαίως θα επηρεαστεί στις ταχύτητες εμπορίου και στρατευμάτων.Τον ίδιο χρόνο θα θέλετε να πάρετε μία πόλη.Εμείς που παίζουμε πολιορκία,βάσει την ταχύτητα προσαρμόζεται και ο χρόνος Πολιορκίας μίας πόλης!Επίσης πολλοί παίκτες παίζετε Εξέγερση λόγω λιγότερου διαθέσιμου χρόνου για το παιχνίδι,δεν είπα όλοι,αλλα αρκετοί.Δεν μπορω να καταλάβω τι θα σας προσφέρει η ταχύτητα 6 σε κόσμο Εξέγερσης πραγματικά.Να άλλαζαν τα 12ωρα να πω εντάξει δεκτό,όμως είτε με Άσσο είτε με 6αρη τον ιδιο χρόνο θα κάνετε να πάρετε μια πόλη,ενώ παίκτες πολιορκίας σε κόσμο Άσσο κατακτάνε μία πόλη σε περισσότερες ώρες παρά σε έναν κόσμο 3,4,5 και 6.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17765

Guest
ΧΑΑΧΧΑΧΑ εισαι πολυ αστειος αμα μπει απο την αρχη συμμαχια πολιορκιας σε κοσμο εξεγερσης θα τον κερδισει γιατι ειστε ενα ματσο νουμπαδες που κοβετε μπνο χρυσο και οταν σας ερχονται ποικι απλα πετατε αμυνες οτι ωρα ναναι ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΑΤΕ.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΜΙΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ...
Βγηκαν και οι εξεγερσακιδες να μιλησουν για γκρεπολις... πραγματικα Θλιβομαι για εσας
Πρώτον πήγανε να κυνηγήσεις τον ανακιν στο πλανήτη της Ανδρομέδας!
Δεύτερον άμα μπει συμμαχία που παίζει σε πολιορκία σε κόσμο εξέγερσης το πολύ σε ένα μήνα θα έχει διαλυθεί!
 

seixis

Μινώταυρος
ο καθενας ειν τη γουσταρει προτιμουμε πολιορκια συμφωνω οτι 6αρης εξεγερση δεν χρησιμευει να τον βγαλεις τον αλλον σε 3 λεπτα και μετα να περιμενεις ενα 12ωρο 5 κουλοι δεν θα βρεθουν να φορτωσουν αμυνες
 

Manauce

Μινώταυρος
Πρώτον πήγανε να κυνηγήσεις τον ανακιν στο πλανήτη της Ανδρομέδας!
Δεύτερον άμα μπει συμμαχία που παίζει σε πολιορκία σε κόσμο εξέγερσης το πολύ σε ένα μήνα θα έχει διαλυθεί!
Θες να το αναλύσουμε;
Σαν παίκτες εξέγερσης έχετε σε κάθε πόλη λιγότερο πληθυσμό,διότι ακόμα και Φαρούπολη να έχετε είναι 14.000+ πόντους.Είσαι υποχρεωμένος να έχεις ΠΑΝΤΑ,25 τείχος και Πύργο,με αποτέλεσμα να χάνει και το ένα Ειδικό Κτίριο στον Πύργο.Άρα και λιγότερη παραγωγή εύνοιας έχετε και πιό αργή,άρα περισσότερα ιπτάμμενα εμείς,γιατί σχεδόν σε όλες μας τις πόλεις βάζουμε Άγαλμα Θεού ή Μαντείο ή ακόμα και Κατάστημα αν είναι να μπούμε σε συμμαχία Θαυμάτων.Παίζουμε με 0 τοίχος και ο μέσος όρος που φτάνουν οι πόλεις μας είναι 12.500 πόντους,μπόρει και λιγότερους.Έχοντας λοιπόν το πλεονέκτημα να έχουμε περισσότερα στρατεύματα,είτε αμυντικά,είτε επιθετικα,ειτε φαρους,ειτε διηρεις,ειτε ιπταμμενα με ποια λογικη να μην αντεξουμε ουτε ενα μηνα; Με Καταπέλτες να παίζουμε άμα βγάλουμε πολλά στράτα πέφτουν και τοίχοι και Πύργοι και ότι θες πέφτει.

Φιλικά πάντα.
 

Frobler

Οπλίτης
Θες να το αναλύσουμε;
Σαν παίκτες εξέγερσης έχετε σε κάθε πόλη λιγότερο πληθυσμό,διότι ακόμα και Φαρούπολη να έχετε είναι 14.000+ πόντους.Είσαι υποχρεωμένος να έχεις ΠΑΝΤΑ,25 τείχος και Πύργο,με αποτέλεσμα να χάνει και το ένα Ειδικό Κτίριο στον Πύργο.Άρα και λιγότερη εύνοια,άρα περισσότερα ιπτάμμενα εμείς,γιατί σχεδόν σε όλες μας τις πόλεις βάζουμε Άγαλμα Θεού ή Μαντείο ή ακόμα και Κατάστημα αν είναι να μπούμε σε συμμαχία Θαυμάτων.Παίζουμε με 0 τοίχος και ο μέσος όρος που φτάνουν οι πόλεις μας είναι 12.500 πόντους,μπόρει και λιγότερους.Έχοντας λοιπόν το πλεονέκτημα να έχουμε περισσότερα στρατεύματα,είτε αμυντικά,είτε επιθετικα,ειτε φαρους,ειτε διηρεις,ειτε ιπταμμενα με ποια λογικη να μην αντεξουμε ουτε ενα μηνα; Με Καταπέλτες να παίζουμε άμα βγάλουμε πολλά στράτα πέφτουν και τοίχοι και Πύργοι και ότι θες πέφτει.

Φιλικά πάντα.
Ναι το μόνο που ξέχασες να βάλεις σε αυτόν τον συλλογισμό είναι το ότι αυτά που συγκρίνεις είναι καταστάσεις σε κόσμο εξέγερση και σε κόσμο πολιορκίας αντίστοιχα. Εκεί που θα μπεις και δεν θα αντέξεις θα είναι κόσμος εξέγερσης, που άν παίξεις με 0 τείχος όντως δεν θα αντέξεις. Αυτό το τελευταίο που λες θα βγάλουμε περισσότερα επιθετικά και θα ρίξουμε και τείχη και όλα μην το αναλύσω γιατί θα σε στενοχωρήσω.
 

Manauce

Μινώταυρος
Ναι το μόνο που ξέχασες να βάλεις σε αυτόν τον συλλογισμό είναι το ότι αυτά που συγκρίνεις είναι καταστάσεις σε κόσμο εξέγερση και σε κόσμο πολιορκίας αντίστοιχα. Εκεί που θα μπεις και δεν θα αντέξεις θα είναι κόσμος εξέγερσης, που άν παίξεις με 0 τείχος όντως δεν θα αντέξεις. Αυτό το τελευταίο που λες θα βγάλουμε περισσότερα επιθετικά και θα ρίξουμε και τείχη και όλα μην το αναλύσω γιατί θα σε στενοχωρήσω.
Γιατί θες να μου πεις εσύ οτι θα αντέξεις εσύ σε κόσμο πολιορκίας άμα παίξεις με 0,που έχεις μάθει να παίζεις πίσω απο 25αρι τοίχος και Πύργο; Επίσης δεν μπορώ να καταλαβω τι σου φαίνεται περίεργο όταν μέχρι και η Φαρούπολη σου είναι 14.000+ πόντους επειδή είσαι αναγκασμένος να έχεις 25 τοίχος και πυργο
 

Frobler

Οπλίτης
Γιατί θες να μου πεις εσύ οτι θα αντέξεις εσύ σε κόσμο πολιορκίας άμα παίξεις με 0,που έχεις μάθει να παίζεις πίσω απο 25αρι τοίχος και Πύργο;
εγώ συγκεκριμένα, θα αντέξω γιατί κυρίως πολιορκία παίζω. Απλά έχω περάσει και από εξέγερση και σέβομαι την επιλογή των παικτών που τους αρέσει και έχω δει την δυσκολία που υπάρχει και εκεί. Όποιος ξέρει τι έγινε στον κόσμο Omega μπορεί να καταλαβεί αν η εξέγερση είναι δύσκολη ή οχι.

Απλά η πρόκληση η οποία έγινε παραπάνω είναι συμμαχία πολιορκίας να μπει σε εξέγερση όχι το ανάποδο. Δεν ήρθε κανένας εξεγερσάκιας να μιλήσει αρνητικά για την πολιορκία, απλά υπερασπίζονται την πλευρά του παιχνιδιού που τους αρέσει καλύτερα. Εσείς τους κατακρίνετε.
 

Manauce

Μινώταυρος
εγώ συγκεκριμένα, θα αντέξω γιατί κυρίως πολιορκία παίζω. Απλά έχω περάσει και από εξέγερση και σέβομαι την επιλογή των παικτών που τους αρέσει και έχω δει την δυσκολία που υπάρχει και εκεί. Όποιος ξέρει τι έγινε στον κόσμο Omega μπορεί να καταλαβεί αν η εξέγερση είναι δύσκολη ή οχι.

Απλά η πρόκληση η οποία έγινε παραπάνω είναι συμμαχία πολιορκίας να μπει σε εξέγερση όχι το ανάποδο. Δεν ήρθε κανένας εξεγερσάκιας να μιλήσει αρνητικά για την πολιορκία, απλά υπερασπίζονται την πλευρά του παιχνιδιού που τους αρέσει καλύτερα. Εσείς τους κατακρίνετε.
Και εγώ πολιορκία παίζω και σαφώς και θα σεβαστώ τις επιλογές του καθενός.Και για να τελειώνει εδώ το θέμα,ο καθένας ας ψιφήσει ότι θέλει εφόσον του δίνεται το δικαίωμα.
 

DeletedUser18136

Guest
Δεν θέλω να μπω στο τρυπάκι αντιπαραθέσεων. Δεν τοποθετούμαι στη διαμάχη για το ποιο σύστημα κατάκτησης "είναι καλύτερο και πιο στρατηγικό" γιατί κάποιοι ενστερνίζονται τη φιλοσοφία του τύπου "Υπάρχουν 2 ειδών απόψεις, η δική μας και η λάθος". Θα απαντήσω μόνο στο παρακάτω που θεωρώ σωστή την τοποθέτηση:

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν λόγο,από την στιγμή που οι επιλογές ταχύτητας του κοσμου ξεκινάει απο το 4 εως το 6,να θέλετε ο κόσμος να είναι εξέγερσης.Μόνο και μόνο που ακούς κόσμος Εξέγερσης,από μόνος του είναι ήδη αργός ο κόσμος,χωρίς να παίζει ρόλο αν η ταχύτητα είναι 4 ή 6.Υπολόγισε το χτίσιμο που θες,τον χρόνο για να πάρεις μία πόλη που μπορεί να διαρκέσει μέχρι και μία μέρα στην χειρότερη περίπτωση και ξαναλέω χωρίς η ταχύτητα του κόσμου να το μεταβάλλει αυτο προς το καλύτερο ή να το επηρεάζει.Βεβαίως θα επηρεαστεί στις ταχύτητες εμπορίου και στρατευμάτων.Τον ίδιο χρόνο θα θέλετε να πάρετε μία πόλη.Εμείς που παίζουμε πολιορκία,βάσει την ταχύτητα προσαρμόζεται και ο χρόνος Πολιορκίας μίας πόλης!Επίσης πολλοί παίκτες παίζετε Εξέγερση λόγω λιγότερου διαθέσιμου χρόνου για το παιχνίδι,δεν είπα όλοι,αλλα αρκετοί.Δεν μπορω να καταλάβω τι θα σας προσφέρει η ταχύτητα 6 σε κόσμο Εξέγερσης πραγματικά.Να άλλαζαν τα 12ωρα να πω εντάξει δεκτό,όμως είτε με Άσσο είτε με 6αρη τον ιδιο χρόνο θα κάνετε να πάρετε μια πόλη,ενώ παίκτες πολιορκίας σε κόσμο Άσσο κατακτάνε μία πόλη σε περισσότερες ώρες παρά σε έναν κόσμο 3,4,5 και 6.

Θα σου παραθέσω τους δικούς μου λόγους για τους οποίους θέλω εξέγερση. Ένας κόσμος πάνω από 3άρης δεν έχει νόημα να είναι εξέγερσης, σύμφωνα με τα λεγομένά σου. Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω. Σίγουρα είναι μείον το να παραμένει η εξέγερση 12ωρο αλλά, μέσα στα άλλα, αλλάζει ο ρυθμός ομαδικών σε μια βδομάδα, η ποσότητα επιθέσεων εντός μικρού χρονικού διαστήματος μέχρι και ο τρόπος που θα πρέπει να χειριστείς την εξέγερση διότι με τέτοιους χρόνους ο αντίπαλος προλαβαίνει να σηκώσει 25αρι τείχος εντός 12ωρου. Ξαναλέω πως ίσως τα συν για πολιορκία είναι περισσότερα αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είναι ανούσιος ένας 4αρης πχ για εξέγερση.
Σε αυτά θα έβαζα:
1. Άνοιξε 6αρης πολιορκίας τον Χειμώνα
2. Μόλις άνοιξε σχετικά γρήγορος κόσμος πολιορκίας εντός 10ημέρου και όλοι αυτοί που ποστάρουν εδώ (η πλειοψηφία τους) έχει μπει και παίζει. Αλλά θέλουν 2 καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη
3. Ο τελευταίος εξέγερσης που άνοιξε ήταν αντικειμενικά αργός.
4. Κάποιοι ανεξαρτήτως στρατηγικών, επιχειρημάτων κτλ γουστάρουν το συγκεκριμένο σύστημα μάχης. Τώρα τι και αν βγει ο Γιωργάκης ο κατακτητής (τυχαίο όνομα) να του πει πως είναι λάθος και πως δεν ξέρει το παιχνίδι, λες και θα αλλάξει γνώμη.

Για εμένα και μόνο για το 2., δεν θα έπρεπε καν να συζητάμε το σύστημα τώρα. Σε κάθε περίπτωση για αυτό ψηφίζω εξέγερση. Είτε τους θεωρεί κάποιος λάθος είτε σωστούς τους λόγους...

FYI τα προκλητικά posts όπως διαβάζονται, προσπερνιούνται. Δεν θα χαλάσουμε και τη ζαχαρένια μας για ένα poll.
 

Manauce

Μινώταυρος
Δεν θέλω να μπω στο τρυπάκι αντιπαραθέσεων. Δεν τοποθετούμαι στη διαμάχη για το ποιο σύστημα κατάκτησης "είναι καλύτερο και πιο στρατηγικό" γιατί κάποιοι ενστερνίζονται τη φιλοσοφία του τύπου "Υπάρχουν 2 ειδών απόψεις, η δική μας και η λάθος". Θα απαντήσω μόνο στο παρακάτω που θεωρώ σωστή την τοποθέτηση:



Θα σου παραθέσω τους δικούς μου λόγους για τους οποίους θέλω εξέγερση. Ένας κόσμος πάνω από 3άρης δεν έχει νόημα να είναι εξέγερσης, σύμφωνα με τα λεγομένά σου. Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω. Σίγουρα είναι μείον το να παραμένει η εξέγερση 12ωρο αλλά, μέσα στα άλλα, αλλάζει ο ρυθμός ομαδικών σε μια βδομάδα, η ποσότητα επιθέσεων εντός μικρού χρονικού διαστήματος μέχρι και ο τρόπος που θα πρέπει να χειριστείς την εξέγερση διότι με τέτοιους χρόνους ο αντίπαλος προλαβαίνει να σηκώσει 25αρι τείχος εντός 12ωρου. Ξαναλέω πως ίσως τα συν για πολιορκία είναι περισσότερα αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είναι ανούσιος ένας 4αρης πχ για εξέγερση.
Σε αυτά θα έβαζα:
1. Άνοιξε 6αρης πολιορκίας τον Χειμώνα
2. Μόλις άνοιξε σχετικά γρήγορος κόσμος πολιορκίας εντός 10ημέρου και όλοι αυτοί που ποστάρουν εδώ (η πλειοψηφία τους) έχει μπει και παίζει. Αλλά θέλουν 2 καρπούζια κάτω από την ίδια μασχάλη
3. Ο τελευταίος εξέγερσης που άνοιξε ήταν αντικειμενικά αργός.
4. Κάποιοι ανεξαρτήτως στρατηγικών, επιχειρημάτων κτλ γουστάρουν το συγκεκριμένο σύστημα μάχης. Τώρα τι και αν βγει ο Γιωργάκης ο κατακτητής (τυχαίο όνομα) να του πει πως είναι λάθος και πως δεν ξέρει το παιχνίδι, λες και θα αλλάξει γνώμη.

Για εμένα και μόνο για το 2., δεν θα έπρεπε καν να συζητάμε το σύστημα τώρα. Σε κάθε περίπτωση για αυτό ψηφίζω εξέγερση. Είτε τους θεωρεί κάποιος λάθος είτε σωστούς τους λόγους...

FYI τα προκλητικά posts όπως διαβάζονται, προσπερνιούνται. Δεν θα χαλάσουμε και τη ζαχαρένια μας για ένα poll.
Αρχικά χαιρομαι που εισαι αντικειμενικός και ειλικρινης λεγοντας καθαρα την αποψη σου χωρις να προκαλεις.Επισης αν θυμαμαι καλα ο τελευταιος κοσμος Εξέγερσης ηταν ο Sestos που ηταν γρηγορος,αν δεν κανω λαθος 4 και προηγουμένως ο Oropos που ειναι 3,αν θυμαμαι καλα παντα! Απο εκει και περα για να δημιούργησε η Διαχειρηση την ψηφοφορία θα ειχε τους λογος της.Ας ψιφησουμε λοιπον αυτο που θελουμε και ας μην χαλαμε καλυτερα την ζαχαρένια μας οπως ειπε πιο πανω ο παικτης!
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Πρώτον πήγανε να κυνηγήσεις τον ανακιν στο πλανήτη της Ανδρομέδας!
Δεύτερον άμα μπει συμμαχία που παίζει σε πολιορκία σε κόσμο εξέγερσης το πολύ σε ένα μήνα θα έχει διαλυθεί!
δεν θα διαλυθεί επειδή κολλάμε καλυτερα :p κρα κρα κρα
Ομως δεν θα ευδοκιμήσουμε πραγματι καθως δεν βαζουμε τοσο χρημα οσο εσεις για να κοβουμε τις πολεις μας κατευθειαν μολις τις σπαμε!!!!
 

DarthVader

Οπλίτης
Αλεξη τι ασχολεισαι με τους ΓΚΟΥΡΟΥ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ... ΟΛΟΙ 10ΧΡΟΝΙΑ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ. ΜΟΝΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ. ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΜΑΚΡΙΝΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ. ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ 5-6-7 ΧΡΟΝΙΑ. Επισης εσυ Frobler βγες πισω απο τους διπλοτριπλους που φτιαχνεις μπας και βγαλεις την εξεγερση να μας πεις ποιος εισαι.
 
Κορυφή