Dymi / Ληξη

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
likavies.png



δεν εχω κατι αλλο να πω


assasin.png


να τα βαζετε ολα τα στατιστικα και τους αριθμους... και αφηστε την μια πολη που περνετε το 10 ημερο με ελενη στο επιπεδο 20 στο 23:59

γιατι και ενα λεπτο μετα απο το μπονους να ληγει... θα τα παρετε ολα στο χερι....

Ναους δίπλα σας δεν μπορέσατε να παρετε... ολυμπο να διεκδικήσετε ακομα και οταν ηταν απο πισω σας παλυ δεν μπορεσατε...

αλλα οτι μπορει ο καθε ενας σας το μεγαλοποιεί απο οτι φαίνεται για να φανει μεγαλο επίτευγμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Akoumis

Μινώταυρος
Προβολή συνημμένου 1477



δεν εχω κατι αλλο να πω


Προβολή συνημμένου 1478


να τα βαζετε ολα τα στατιστικα και τους αριθμους... και αφηστε την μια πολη που περνετε το 10 ημερο με ελενη στο επιπεδο 20 στο 23:59

γιατι και ενα λεπτο μετα απο το μπονους να ληγει... θα τα παρετε ολα στο χερι....

Ναους δίπλα σας δεν μπορέσατε να παρετε... ολυμπο να διεκδικήσετε ακομα και οταν ηταν απο πισω σας παλυ δεν μπορεσατε...

αλλα οτι μπορει ο καθε ενας σας το μεγαλοποιεί απο οτι φαίνεται για να φανει μεγαλο επίτευγμα


Καλησπέρα κι από μένα,
Δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα σύγκρισης στους πόντους μάχης από τη στιγμή που χτυπάτε ανελέητα τους ναούς, μικρούς και μεγάλους + Όλυμπο γιατί είστε πόσες συμμαχίες με τρελά μπόνους και μπαινοβγαίνετε οπότε δεν υπάρχει όριο. Χωρίς καμία υποτίμηση προς εσένα ή οποιονδήποτε να σε ρωτήσω άραγε πόσοι από αυτούς είναι μεταξύ αλληλεπιδράσεων με παίκτες; Θα σου απαντήσω δεν χρειάζεται, ελάχιστοι σε σχέση με το σύνολο.
 

DeletedUser17770

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Σας αρεσει να ζειτε στο ψεμα αλλα σε εμας δε μπορειτε να το πουλησετε δυστυχως

Οποτε κοιτα αλεξ να μαζεψεις κατι κουναβια σαν τον ----- ή πιτσιρικια που πανε σχολειο γιατι καλως ή κακως δεν εχει ουτε αυτος ουτε και εσυ ιδεα για την 44 ,εμεις καταστραφηκαμε μονοι μας,και αν δεν ειχε γινει αυτο, κατι πελατες σαν τον ασασιν και τους υπολοιπους μυθομανεις που εχετε εκει θα ειχαν κανει φτερα μηνες τωρα,εμεις δεν παιξαμε καν εγω εχω 35 πολεις στο χαλαρο γιατι καιρο τωρα το αφησαμε στην ακρη με τους ρουφιανους και τους ανενεργους.
Τελος παντων το παιχνιδι μιλαει απο μονο του,νομιζετε οτι μας φερατε 5 αμπαλους πανω και μας δυσκολεψαν ,ενω ολα τα κανανε κατι ρουφιανοι σαν τον βαρεμαρα και τον ασασιν,τιποτα παραπανω.Και μεχρι να κλεισει ο κοσμος στη 44 παλι θα βαραμε αυτα τα αποβρασματα μεχρι να φυγουν,ετσι μαθαμε,να παιζουμε ξυλο τιμια και οχι να παταμε κουμπια
Για ενα ακομα ψεμα που λετε και δημοσια,teamviewer δεν χρησιμοποιησε ποτε κανενας μας,αυτη τη βρωμα την εβγαλε ο ασασιν οταν εβαλε αποικιακο στον sayras45 4 το πρωι και του το σπασαμε,γιατι? Γιατι εγω και αλλοι 2 καθε βραδυ καθομασταν μεχρι τις 5 το πρωι να φυλαμε τις πολεις,ο μεγα αμπαλος worldmaster βαρουσε ενα λιμανι και μετα απο πισω το αποικιακο σε αποσταση,ετσι καταλαβαιναμε κατευθειαν που θα παει,και αλλα βραδια τυχαινε στις 2 ο παιχτης μας που ηταν μεσα να δεχεται αποικιακο σε αποσταση 1,30 ωρα και το αφηναμε επιτηδες ωστε να μην ακυρωσει ο μαστερ και να περασει το βραδυ ετσι..Αν ειχαμε teamviewer βρε βλακα ασασιν κτλ προπαγανδιστες δε θα τρωγαμε κανενα αποικιακο στη 1,30 ωρα μες στο μπονους αλλα μεχρι εκει σας κοβει,κουβαλημενοι απτον αλεξ και τα αλλα παιδια που παιζουν γκρεπολις.
Στη 44 ουτε μας κοντραρατε ποτε ουτε μας κανατε και το παραμικρο,μεγαλωσατε τρωγοντας ρουφιανους και ανενεργους και τιποτε παραπανω
Οσοι ηρθαν διπλα μας,στους ενεργους της συμμαχιας τις μαζεψανε οπως ο φιλος ασασιν και μαστερ.
Σας αρεσει η οχι αυτη ειναι η αληθεια,μονοι μας διαλυθηκαμε στο κοσμο και στη 44 ουδεποτε μας απειλησατε ποτε
Οσο για τους ποντους μαχης που μας κοτσαρεις οτι τι ξερω γω ? Εσεις κοπανατε ναους και παιζατε ξυλο με δροσερους και εγω οταν επαιρνα πολη σε νησια σας την επομενη μερα ειχαν μεσα 600 γρηγορα με 25 τειχος οπως ο αμπαλος ο σαμιαμιδης,utterbillaras και κατι αλλοι ανυπαρκτοι σαν αυτους.Κερδιζετε χανετε μαθετε να μη λετε ψεματα,ειστε παθητικοι ψευτες ,ολοι σας εχουν καταλαβει πια.Και ευτυχως εφαγε μπαν ο αρχηγος του ψεματος και ησυχασε λιγο το φορουμ .
Εχετε να στειλετε αποικιακο σε ενεργο παιχτη που να ειναι μεσα-περα απτου --- προχθες-μηνες ..ΜΗΝΕΣ!! ,περιμενετε ποτε θα φαω εγω μπαν - που δε μετανιωνω δευτερολεπτο για οσο σας κραζω-η θα βγει ανενεργος.Αστο αλεξη,τζαμπα κοπος να υπερασπιζεσαι σκουπιδια σαν τον γιδοτιρ και τους λοιπους,εσυ εισαι απτη καλη παστα παιχτων σφετεριστων,δεν εχεις καμια δουλεια με αυτα τα ----
Καθε μερα αποικιακα θα μπορουσα να σας βαζω και δε το εκανα επειδη ειχατε το μπονους των φαρων το πρωι και μαρτυρας μου ο κατσαρος που του εστελνα καθε βραδυ να καθαριζω κοσμο και κοσμακη και γελαγαμε.
Conclusion για να τελειωνουμε
Μονοι μας βγαλαμε τα ματακια μας διοτι ο ολυμπος θελει κοσμο δυστυχως ετσι φεραμε κοσμο που δε ξεραμε και αποδειχθηκαν ---- που ειχε χασει και πολη απο ασασιν στις αρχες,ουδεποτε μας απειλησατε στη 44 ,καμπερωμενοι περιμενατε ποτε θα σας τη πεσουμε.
Και οσο εσεις μιλατε στο φορουμ καθε βραδυ ρουφατε και απο δυο.
Αυτα,καλη χωνεψη σε οσους δεν αρεσει η αληθεια.Whatever makes you sleep at night λενε οι αμερικανοι,αυτο ακριβως ειστε εσεις.
Τωρα κατι σαμιαμιδηδες και --- και τετοιοι που και στον επομενο κοσμο πισω θα παιζουν να μην φανε ξυλο και θα εχουν τον αλεξ μπροστα να τους κουβαλαει οτι και να πω λιγο ειναι.---- και του πιο απειρου παιχτη του γκρεπολις ειστε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

proskinhths

Μινώταυρος
7 παράγραφοι που εξηγούν τα χαλιά σας ...7 και οι υπέρ σας ...στον επόμενο φτάστε μια δεκαριά κρίμα είναι άλλοι 100 αμπαλοι να είναι καφέ το κόκκινο δείχνει καλύτερα στο μάτι
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
αρε τσιμπουκια οταν παιζαμε ολοι στο κατω μετωπο τις 44 ειμασταν σε φαση να κλεισουμε την ειδοποιηση γιατι οχι πολη δεν παιρνατε ,ο μπετοβλακας ο περουκας εστελνε αποικιακα και σπαγανε πανω στις διηρεις που εβαζα για το βραδυ εισται απλα τραγελαφικοι σπατε ναους οξυμενες απο το ιβεντ και αλλα χιλια δυο μου μηλατε για ποντους μαχης που η λουγκρα ο σκορπιος ειχε και εγω δεν ξερω ποσες διηρεις μεσα τι στις πολεις του μην τον φαει ασαλιοτο και πονεσει ο ποπουδινος του, τιποντους να παρουμε σε σχεση με σας , αντε ρε παρτε τον ολυμπο αλλα να θυμαστε οτι η γευση που εχετε στο στωμα σας ειναι απο το λιλι του soul και τις παρεας του, τα λεμε σε αλλον κοσμο
 

DeletedUser17770

Guest
-Οχι σκουπιδια σε θαλασσες ακτες και φορουμ-

Django Unchained
Ξιφομάχος

Σήμερα στις 08:23
Αφαιρείτε το περιεχόμενο από αυτό το μέλος. Εμφάνιση περιεχομένου που αγνοήθηκε



Υ.Γ
Μη λέτε πολλά της μουνλαιτ γιατί μπορεί να σας μπανάρει ο worldmaster
Όχι κάτσε,στον πλάνετ είπε οτι δεν είναι αρμόδιος
Η τελικά είναι;
Μπερδεύτηκα
Screenshot_170.png
 

againstall21

Μινώταυρος
Κάποιος μανσε αφαιντερ ειπε οτι στην 44 δεν υπαρχουμε.. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σε εκεινον κυριως.
 

Συνημμένα

  • screen-18.26.30[08.10.2020].png
    screen-18.26.30[08.10.2020].png
    10 KB · Προβολές: 25
  • screen-18.27.10[08.10.2020].png
    screen-18.27.10[08.10.2020].png
    8,7 KB · Προβολές: 23
  • screen-18.27.24[08.10.2020].png
    screen-18.27.24[08.10.2020].png
    26,7 KB · Προβολές: 23
  • screen-18.27.38[08.10.2020].png
    screen-18.27.38[08.10.2020].png
    8,8 KB · Προβολές: 20
  • screen-18.27.51[08.10.2020].png
    screen-18.27.51[08.10.2020].png
    8,9 KB · Προβολές: 16
  • screen-18.28.02[08.10.2020].png
    screen-18.28.02[08.10.2020].png
    8,9 KB · Προβολές: 13
  • screen-18.28.28[08.10.2020].png
    screen-18.28.28[08.10.2020].png
    47,7 KB · Προβολές: 14
  • screen-18.28.43[08.10.2020].png
    screen-18.28.43[08.10.2020].png
    19,1 KB · Προβολές: 12

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Επειδή είμαι σίγουρος ότι θα ανοίξετε κι άλλο νήμα, για την ώρα δε το κλείνω αλλά αν συνεχιστεί αυτή η υβρεολογία θα το κλείσω. Προσοχή στις εκφράσεις σας...
 

DeletedUser18163

Guest
ad26a84c74
 

againstall21

Μινώταυρος
Με συγχωρείτε ξέχασα και άλλη μία από εμάς του ανύπαρκτους τις 44...
 

Συνημμένα

  • 121160881_329742891660215_3160085504761588807_n.png
    121160881_329742891660215_3160085504761588807_n.png
    104,2 KB · Προβολές: 24

DeletedUser12948

Guest
εσυ ειδικα νεκροθαφτη μη μιλας , που στελνεις λιμανια και μολις σου ξεκινησω επιθεση ακυρωνεις αστο , βρωμισε σκατιλα
 

againstall21

Μινώταυρος
Καταρχας δεν μιλαω με ατομα που ειχαν ενα νησι δικο τους,ειχα 2 πολεις και ειχες μεσα 1500 διηρεις μονιμες... περαστικα ασχημαντρα.. Επισης, 30 ατομα απο την συμμαχια ειχαν παιξει στοιχημα οτι οι απαντησεις σας θα ηταν κυριως, να μας βγαλουν τρελους και με ακυρα πραγματα απο τις εικονες... Σε φιλω γλυκα... ο νεκροθαφτης σας καλα το ειπες...
ΥΣ: 4 μερες πριν κλεισει ο κοσμος θυμηθηκες να βγεις απο το αυγο σου...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή