Dymi / Ληξη

DeletedUser18354

Guest
Ρε τι κανετε στον κυρ φωτη και χαλασε ; εχει ανεβασει 20 φορες οτι πηρε τον ολυμπο και νιωθει οτι εκανε κατι τρομερο 30 πολεις σε 90 μερες :p
 

DeletedUser17370

Guest
νταξει σαμιαμιδι και εμεις εχουμε παρει 8+ κοσμους δεν κανουμε ετσι ομως..
 

DeletedUser12757

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
--------:p:p:D:D:D
κσεκολιασμα3.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

againstall21

Μινώταυρος
Αφαιρέθηκε προσωπική συνομιλία
Αυτό είναι το επίπεδο σας ---- μου? Δεν μου φαίνεται περίεργο τότε που δεν καταφέρατε να πάρετε ούτε ναο..
Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να κάνω ρεπορτ αυτό το κομπλεξικό παιδάκι, η τιμωρία του είναι απλή.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ ΠΟΥΘΕΝΛΑΙΤΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Akoumis

Μινώταυρος
Σαμιαμιδη ξαναβάλε greeklish γιατί με ελληνικά πονέσαν περισσότερο τα μάτια μας.



Ή τουλάχιστον ανέβαζε απλά τη γνωστή φωτογραφία μη γράφεις καν

Πλιζ
 

AIANTAS

Μινώταυρος
μπραβω στους σφετερηστες
θα τα πουμε παλι σε εναν αλο κοσμο
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Καταρχας δεν μιλαω με ατομα που ειχαν ενα νησι δικο τους,ειχα 2 πολεις και ειχες μεσα 1500 διηρεις μονιμες... περαστικα ασχημαντρα.. Επισης, 30 ατομα απο την συμμαχια ειχαν παιξει στοιχημα οτι οι απαντησεις σας θα ηταν κυριως, να μας βγαλουν τρελους και με ακυρα πραγματα απο τις εικονες... Σε φιλω γλυκα... ο νεκροθαφτης σας καλα το ειπες...
ΥΣ: 4 μερες πριν κλεισει ο κοσμος θυμηθηκες να βγεις απο το αυγο σου...


οταν εγω επαιζα 44 εσυ επαιζεις 80 τομπολα λαλακη , οποτε οτι και να πεις εισαι ακυρος , βασικα 10 ατομα σας ----- , τοσο απλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
unknown.png
 

againstall21

Μινώταυρος
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
οταν εγω επαιζα 44 εσυ επαιζεις 80 τομπολα λαλακη , οποτε οτι και να πεις εισαι ακυρος , βασικα 10 ατομα σας γαμησαμε τα πρεκια , τοσο απλα
Δεν θα απαντήσω σαν αμόρφωτος όπως εσυ,θα σου θέσω το εξής ερώτημα. Ονόμασε μου αυτούς τους 10 που λες ότι μας έκαναν.... Τα πρεκια τσουρέκια.. Επίσης πως γίνεται να μας κάνατε ότι μας κάνατε 10 μέρες πριν κλείσει ο κόσμος, γιατί μέχρι τότε δεν ήσασταν πουθενά και τα σαββατοκύριακα βάζατε διακοπές ονόματα δεν λέω, οικογένειες δεν θίγω.. Ήσασταν 20 άτομα στην 44,ήμασταν 5 με αποδείξεις και λες ότι μας πήγατε... Ενώ σας είχαμε πάρει και τα σοβρακα από πόλεις...
Να ---- όπως λες με την όπισθεν άνθρωπο, ΠΡΏΤΗ ΦΟΡΆ ΒΛΈΠΩ. ΦΙΛΆΚΙΑ ΑΣΧΗΜΑΝΤΡΑ.
ΥΣ: δεν θα ξανα απαντήσω γιατί εσείς πανηγυρίζεται για έναν μικρό ναό που πήρατε και αυτό με τα χίλια ζόρια.
ΎΣ2: Είσαστε τσακωμενοι με την αλήθεια και σας κοροϊδεύουν οι μισές συμμαχίες του γκρεπολις.
ΥΣ3: Δεν πανηγυρίζω για την νίκη μου,απλά προσπαθώ να σου ανοίξω τα μάτια γιατί από την φάπα έχουν πεσει..
ΥΣ4: Αν δεν ήταν οι Δροσεροι και κάποια παλικάρια από τους Ανορθωγραφους θα είχατε πατήσει κουμπί από την πρώτη βδομάδα.
ΥΣ5:Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ καν μαζί σας γιατί είστε ανύπαρκτοι πέρα από κάποια άτομα που ξέρουν εκείνοι για ποιους λέω. Απλά ασχοληθήκατε πολύ μαζί μου είτε με σπαστικά είτε με ύβρεις χωρίς λόγο.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΆ ΚΑΙ ΠΆΛΙ ΑΣΧΗΜΑΝΤΡΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή