χρονοι στις υποστηριξεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14060
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
re s ο αντυπας εισαι ? ΔΗΛΟΣ στον ΚΑΠΠΑ και δεν εχεις φαει κερασι ? ή που σε κουβαλησε ο νικος και μας πατησες διαγραφη ....ευαίσθητουλι μου εσυ ......

χαχαχαχαχ

καλα κανεις και παιζεις με το φορουμ γιατι απο παιχνιδι σκατα ,,,,,

ακου λεει ..... ΑΝΤΥΠΑ παικταρα !!!!
παικταράς ποτέ δεν το έπαιξα, ένας μέτριος παίκτης είμαι, βγάλε και εσύ το bot να δούμε τι παίκτης είσαι. εάν ποτέ το παιχνίδι αποφασίσει να μπλοκάρει τα bot και να σταματήσει το κόψιμο του στρατού με χρυσό, τα ξαναλέμε Γιωργάκη.
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα Αλήθεια τα πιστεύεις? χαχαχαχα
ποτέ δεν πίστεψα και δεν στηρίχθηκα σε φήμες και λεγόμενα άλλων Γιαννάκη, παρά μόνο σε στοιχεία, ολόκληρο αρχείο excel υπάρχει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Για τον Ηβαν έλεγα χαχαχαχαχα
και εγώ το ίδιο λέω...και για να τελειώνει το παραμυθάκι, κάποιοι από εσάς, το παρεάκι εννοώ, χρωστάτε ακόμη paysafe για τα μποτάκια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Δεν ξεκινάς στα καλά καθούμενα να λες τον πόνο σου... Δεν είπα ότι δεν έχω βάλει μποτ ποτέ μου έχω βάλει και με έχουν μπανάρει κιόλας κάμποσες φόρες. Επιλογή μου είναι το βάζω το ριψοκινδυνεύω με μπανάρουν.... Αλλά τώρα που δεν το έχω διότι το επόμενο είναι μόνιμο και για να μην χαλάσω το παιχνίδι της παρέας μου δεν το βάζω διαφορετικά θα το ριψοκινδύνευα και πάλι.

Αλλά δεν είναι το μποτάκι που σε κάνει παίχτη...Τι κάνει το μποτάκι? Φαρμάρει...Το μόνο που αξίζει...

Ποία είναι η διαφορά όταν είχα το μποτάκι και τώρα που δεν το έχω....Όταν το είχα φάρμαρε και εγώ έβλεπα ταινία ενώ τώρα όταν είναι η ώρα να φαρμάρω πατάω pause στην ταινία φαρμάρω και μετά ξανά συνεχίζω τη ταινία μου.

Άρα με το μποτάκι αξιοποιούσα καλύτερα το χρόνο μου και αυτός ήταν και ο λόγος που το είχα.

Αν πάμε σε εποχές Δέλτα πχ που δεν υπήρχαν τπτ από αυτά η τουλάχιστον εγώ δεν γνώριζα τπτ τότε πάλι τα ίδια μου έλεγαν ακόμα και άτομα που τώρα παίζουμε παρέα...Και τους λέω θυμάστε τι μου λέγατε τότε...Και καθόμαστε στο σκαιπ και γελάγαμε...

Δεν στα λέω αυτά για να το παίξω παικταράς απλά μπας σταματήσεις τη κλάψα και να παίξεις λίγο το παιχνίδι γιατί σε κάθε κλήση που έχω μπει και έχει αναφερθεί το όνομά σου όλο κατηγορίες ακούω από άτομα που έχετε παίξει παρέα. Εγώ όσο είχαμε παίξει παρέα δεν μου έδειξες τόσο σκάρτος αλλά όσο περνάει ο καιρός με πείθεις με τις πράξεις σου.

Τι είναι το grepolis? ένα παιχνίδι πολύ απλό που αν σε πιάσει ένας που το ξέρει καλά και έχεις χρόνο σε ένα μήνα θα σε έχει κάνει σαΐνι.

Αλλά που να τον βρεις αυτόν τον έναν τον "ΑΡΧΑΡΙΟ" που να μην νομίζει ότι από τον ένα μήνα στο παιχνίδι τα ξέρει όλα? Και όταν θες να του μάθεις κάποια πράγματα στο παιχνίδι στο τέλος πάει να σε κάνει να ξεχάσεις και αυτά που ήξερες....Ααα και πάει να βγει και από επάνω...

Εγώ λοιπόν και κάποια άτομα από τη παρέα μας δεν γίναμε "παικταράδες" με τα μποτάκια κ τα άλλα που λες απλά όταν κάποιος μας λέει κάτι και έχει δίκιο διότι το δοκιμάζουμε κιόλας του λέμε μπράβο φίλε έχεις δίκιο έτσι θα δουλεύουμε από εδώ και πέρα σε αντίθεση με κάτι άλλους που το μόνο που θέλουν να περνάει είναι η γνώμη τους.

Φιλικά στα λέω και κάνε ότι καταλαβαίνεις.
 

DeletedUser

Guest
Αλλά δεν είναι το μποτάκι που σε κάνει παίχτη...Τι κάνει το μποτάκι? Φαρμάρει...Το μόνο που αξίζει...
ξεχνάς τις επιθέσεις Γιαννάκη...επιθέσεις που φεύγουν στις 6 το πρωί για να φτάσουν 8:01 το πρωί, μαζί τα ρυθμίζαμε ξέχασες?
 

DeletedUser3204

Guest
ξεχνάς τις επιθέσεις Γιαννάκη...επιθέσεις που φεύγουν στις 6 το πρωί για να φτάσουν 8:01 το πρωί, μαζί τα ρυθμίζαμε ξέχασες?

Δεν της ξέχασα απλά δεν κάνουν τπτ ότι στέλνεις με το χέρι κάνει και αυτό που λες απλά πρέπει να το πληρώνεις. Μαζί να ρυθμίζαμε δεν νομίζω...Διότι για να πάω για μια πόλη αφού τη βγάλω εξέγερση πρέπει 2 ώρες πριν πάω να δω τι έχει μέσα και αν με παίρνει να κολλήσω να βρω και τη παρέα μου...6 το πρωί να τους ξύπναγα δεν έπαιζε απλά μπορεί να ξενυχτάγαμε να παίζαμε λολ και παραλλήλως να βαράγαμε αν μας έπαιρνε.Εγώ προσωπίκα έχω 2 οθόνες στην μια το grepolis και στην άλλη καμία ταινία το skype το lol και όταν είναι για ξενύχτη διότι πρέπει να στείλω επιθέσεις στη μια έχω τον συντονιστή και στην άλλη τη ταινία μου,σε θέματα επιθέσεων δεν το εμπιστεύομαι το μποτ και δεν υπάρχει και λόγος να το κάνεις.Εμένα αυτό που με ευχαριστεί στο παιχνίδι πιο πολύ είναι οι επιθέσεις όσο θα μπορούσα δεν θα άφηνα το μποτ να μου πάρει τη χαρά. Βλέπω μποτάκιας και εσύ και κατηγορείς εμάς...
 

DeletedUser

Guest
Δεν της ξέχασα απλά δεν κάνουν τπτ ότι στέλνεις με το χέρι κάνει και αυτό που λες απλά πρέπει να το πληρώνεις. Μαζί να ρυθμίζαμε δεν νομίζω...Διότι για να πάω για μια πόλη αφού τη βγάλω εξέγερση πρέπει 2 ώρες πριν πάω να δω τι έχει μέσα και αν με παίρνει να κολλήσω να βρω και τη παρέα μου...6 το πρωί να τους ξύπναγα δεν έπαιζε απλά μπορεί να ξενυχτάγαμε να παίζαμε λολ και παραλλήλως να βαράγαμε αν μας έπαιρνε.Εγώ προσωπίκα έχω 2 οθόνες στην μια το grepolis και στην άλλη καμία ταινία το skype το lol και όταν είναι για ξενύχτη διότι πρέπει να στείλω επιθέσεις στη μια έχω τον συντονιστή και στην άλλη τη ταινία μου,σε θέματα επιθέσεων δεν το εμπιστεύομαι το μποτ και δεν υπάρχει και λόγος να το κάνεις.Εμένα αυτό που με ευχαριστεί στο παιχνίδι πιο πολύ είναι οι επιθέσεις όσο θα μπορούσα δεν θα άφηνα το μποτ να μου πάρει τη χαρά. Βλέπω μποτάκιας και εσύ και κατηγορείς εμάς...
είπα εγώ ότι δεν έπαιζα με μποτ? και με μποτ έχω παίξει και με διπλοτριπλούς όπως όλοι από το παρεάκι, για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους, όσοι έχουμε τα κάκαλα δηλαδή. Αλλά δεν τα θυμάσαι καλά ή μάλλον δεν θέλεις να τα θυμάσαι, τουλάχιστον δημόσια...
 

DeletedUser3204

Guest
Ε τότε γτ μας κατηγορείς? με μποτ έπαιξα διπλό λογαριασμό δεν είχα... σε αντίθεση με εσένα που λες ότι έπαιξες με κάμποσους... Εμένα και με 100 να παίζεις δεν με νοιάζει...Εγώ παίζω με τη παρέα μου ξέρω ότι είναι οι καλύτεροι(για εμένα) και ότι και να έχω απέναντι μου το μόνο που θα καταφέρει είναι να κλαίει σε κανένα φόρουμ.

Πες ότι θες δεν έχω να κρύψω κάτι. Είμαι όλος αυτιά.
 

DeletedUser

Guest
Ε τότε γτ μας κατηγορείς? με μποτ έπαιξα διπλό λογαριασμό δεν είχα... σε αντίθεση με εσένα που λες ότι έπαιξες με κάμποσους... Εμένα και με 100 να παίζεις δεν με νοιάζει...Εγώ παίζω με τη παρέα μου ξέρω ότι είναι οι καλύτεροι(για εμένα) και ότι και να έχω απέναντι μου το μόνο που θα καταφέρει είναι να κλαίει σε κανένα φόρουμ.

Πες ότι θες δεν έχω να κρύψω κάτι. Είμαι όλος αυτιά.
l5OUcdt.png
 

DeletedUser3204

Guest
Δεν κατάλαβα τι θες να δείξεις με αυτό? Για εξήγησε μου σε παρακαλώ...
 

DeletedUser

Guest
Αν δεν υπήρχε η απόκλιση κάποιων δευτερολέπτων θα ήταν λες και κλέβεις εκκλησία μετά. Φαντάσου να σου έβαζαν όλες τις φαρουπόλεις και τις επιθετικές και τα αποικιακά στο ίδιο δευτερόλεπτο...μετά πως θα έκανες σφήνα να γλιτώσεις την πόλη αν οι αντίπαλοι ήταν δυνατότεροι? Ενώ με την απόκλιση των δευτερολέπτων που έχει το σύστημα αν είσαι μάγκας την γλιτώνεις τη πόλη για πλάκα.

Όσο αφορά το dodge το οποίο δεν έχει απόκλιση και αναλόγως τη πείρα που έχεις το κάνεις και αναλόγως....

Υπάρχουν κάτι κολπάκια όπου αν τα κάνεις σου κολλάνε το σύστημα και βλέπεις κλεψύδρα αλλά και αυτό για να το κάνεις θέλει χρόνο και μεγάλη συμμετοχή άρα πιστεύω αξίζει διότι πολλά άτομα χαλάνε χρόνο για να πετύχουνε κάτι και αφού το παιχνίδι είναι πολεμικό στο πόλεμο όλα επιτρέπονται.

legolas διαφωνω καθετα μαζι σου.....το συστημα μπορει να χασει 1-2 δευτερα που θα "σκαλωσει" λιγο το ποντικι... και να γινει μια χαρα το παιχνιδι....
απο την αλλη οκ ας βαλουμε την αποκλιση απο 1 ως 10 δευτερα....θα το αποδεχομουν αν αυτο γινοταν η προς τα πανω η προς τα κατω...οταν γινετε +-10 δευτερα τοτε η απολκλιση σου μπορει να παει και στα 20 δευτερα απο εκει που θες να παει....πιασ' το αυγο και κουρευτο δλδ... αν θελω να πετυχω χρονο 23:59:40 ...ειτε για επιθεση πριν το αποικιακο ειτε για υποστηριξη παλι πριν το αποικιακο...ειτε για επιθεση μετα το αποικιακο.....τι ωρα λοιπον να το πατησω?? μπορει να με παει μπρος....μπορει να με παει πισω....μπορει να πιασω ακριβως τον χρονο που θα πατησω αλλα να μην ειναι τελικα αυτος ο χρονος που ηθελα...μπορει να με παει μπρος η πισω 1,2,3.....10 δευτερα....αρα πατωντας το κουμπι αυτοματως υπαρχουν 21 διαφορετικες (ανα δευτερολεπτο αν το πιασεις) εκδοχες για το τι θα βγαλει η κληροτιδα....υπαρχει δλδ ανθρωπος που υσχιριζεται οτι εχει εμπειρια πανω σε αυτο?? η οτι μπορει καποιος να εκπαιδευσει το δαχτυλο του ??
νομιζω πως ειναι κοροιδια η ολη φαση...στα τυφλα παμε και οποιος ισχυριστει το αντιθετο λεει απλα μπουρδες...(γνωμη μου παντα ε?)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Χαίρομαι που δεν συμφωνείς μαζί μου. Μπούρδες λέω. Ελπίζω να σε έχω και αντίπαλο και όχι σύμμαχο.
 
Κορυφή