ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ

  • Δημιουργός θέματος SzeregowieC
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7165

Guest
ΥΠΕΡ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΜΕΓΑΛΕΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ!:d:d:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Los Barbudos

μια από τις καινούργιες συμμαχίες που είναι καλή και καινούργια και δεν είναι στις υπερσυμμαχί:h:coolες
 

DeletedUser

Guest
Ημουν ενας αρκετα καλος παιχτης που ανηκε σε μια συμμαχια....στο νησι υπηρχε εντονη παρουσια των Democracy ....ετσι λοιπον για προσωπικους λογους η8ελα να αποχωρησω απο την προηγουμενη συμμαχια και να μπω σε καποια καινουργια...μιλησα λοιπον με εναν απο Democracy και μου ειπε οτι δεν γινεται να μπω σε αυτους αλλα θα μου εστελναν προσκληση απο την υπερσυμμαχια τους την crypteia...

η συζητηση συνεχιζει και τελικα βγαινω απο την συμμαχια που ημουν, ενημερωνω το παιδι κ περιμενω προσκληση την επομενη μερα...

Λαθος μεγα...αντ'αυτου δεχομαι κατακτηση και τελικα χανω την πολη...

συνεπως τροπος δρασης των φοβερων και τρομερων Democracy ειναι οι υποχθονιες και ανανδρες μεθοδοι...

οποτε ΣΥΝΙΣΤΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ για ολους...
και επισης ΠΡΟΚΑΛΩ οποιονδηποτε Democracy να βγει και να πει το αντιθετο...


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ...H DEMOCRAZY ΔΕΝ ΒΑΡΑΕΙ ΜΕΛΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΝΤΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗΝ!!!! ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ Κ ΣΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΗΝ ΠΟΛΗ...ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ!!!
 

DeletedUser

Guest
Οριστε και ο χαρτης http://gr9.grepolismaps.org/9277e510e2b4c8a9b7e156d62e828a44

αν και αυτο ειναι τωρα σιγα σιγα θα αρχησει να κοκκινιζει μεχρι να μην υπαρχει ασπρο τωρα για τις υπερσυμαχιες ο θεος να τις κανει τι να πω ενα μονο ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΟΛΟ ΜΑΣΤΟΡΕΥΕΙ
 

DeletedUser8472

Guest
ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ IOTA ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΑΣ ΜΗΝ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ Κ ΛΕΝΕ ΑΗΔΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ I.O.T.A.D.E.S TA EXOYN.ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΤΟΥ IOTA ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ.Κ ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ Κ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
 

DeletedUser8273

Guest
ΟΙ *INVICTUS* ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΜΕ ΑΛΛΟΝ.ΑΡΑ ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.
 

DeletedUser8545

Guest
ΟΙ *INVICTUS* ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΜΕ ΑΛΛΟΝ.ΑΡΑ ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.

Θα μου επιτρέψεις να σου απαντήσω εγώ σε αυτό (μιας και δεν με απατάει η μνήμη μου) και να σου πω ότι θυμάμαι πολύ καλά ότι με το που δημιουργήθηκε η συμμαχία σας αρχίσατε επιθέσεις μαζί με τους Μυρμιδόνες ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ σε μέλη μας σε θάλασσες που δράτε π.χ. 43-33 ! Πώς γίνεται λοιπόν ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ να κάνατε ταυτόχρονα επιθέσεις λες και είστε Υπερσυμμαχία;;; Σύμπτωση εε;;this is grepolis this is grepolis this is grepolis
 

DeletedUser8472

Guest
ειπαμε να μην κοροιδευομαστε μεταξυ μας
 

DeletedUser

Guest
Υπαρχει διαφορα στη συνεργασια μεταξυ παικτων και τη συνεργασια μεταξυ συμμαχιων...

Οι *INVICTUS* δεν ανηκουμε σε υπερ,δεν εχουμε συνθηκες ειρηνης και δεν εχουμε επαφες με ηγεσιες αλλων συμμαχιων...

Οσο για το οτι βαραγαμε συγχρονισμενα απο την αρχη οσο περιεργο κι αν σας φαινεται δεν ηταν συνενοημενο...απλα μαθανε καποιοι οτι βαραμε και βαρεσαν και αυτοι...λογικο ειναι να βρουν ευκαιρια...
 

DeletedUser8273

Guest
Θα μου επιτρέψεις να σου απαντήσω εγώ σε αυτό (μιας και δεν με απατάει η μνήμη μου) και να σου πω ότι θυμάμαι πολύ καλά ότι με το που δημιουργήθηκε η συμμαχία σας αρχίσατε επιθέσεις μαζί με τους Μυρμιδόνες ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ σε μέλη μας σε θάλασσες που δράτε π.χ. 43-33 ! Πώς γίνεται λοιπόν ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ να κάνατε ταυτόχρονα επιθέσεις λες και είστε Υπερσυμμαχία;;; Σύμπτωση εε;;this is grepolis this is grepolis this is grepolis

προβλημα σου τι πιστευεις.εμεις οταν βγηκαμε δεν ειμασταν σε συνενοηση με κανεναν.δρασαμε μονοι μας και αυτονομα.και ο,τι εχετε να πειτε να το λετε ευθέως,οχι με υπενιγμους και αυτο που υπενισεσαι δεν συμβαινει.
 

DeletedUser8472

Guest
ναι συμφωνω οτι μπορει να μην εχετε υπερ με μυρμιδονες η συνεργασια με τα παιδια βεβαια υπαρχει δεν ξερω απο ποτε αλα δεν εχει κ σημασια βεβαια.οκ ειναι καλοι παιχτες αλα ρε παιδια ενα δεν μπορω να καταλαβω αυτους τους 3 τελευταια γιατι τους πηρατε?τα παιδια δεν εχουν ιδεα απο grepolis.σας ειχα για ποιο επιλεκτικους στην επιλογη των συμμαχων σας σε συγκριση με την ποιοτητα των επιθεσεων σας.α κ καλη χρονια σε ολους με υγεια κ ελπιζω να ξεπερασουμε επιτελους αυτη την κριση που μας εχει γονατισει παγκοσμοιως.
 

DeletedUser8273

Guest
καλη χρονια επισης.
τα 3 παιδια ειναι δουλεια τους ο λογος που ηρθαν,δεν μπορω να σου απαντησω εγω,αλλα οι ιδιοι.αλλα αφου δεν εχετε δει πως βαρανε,δεν ειναι αναγκαστικο να μην ξερουν το παιχνιδι,ισα ισα.
 

DeletedUser8472

Guest
για να σου λεω κατι ξερω,αν δεις αναφορες θα γελας αλα τελωσπαντων καλες μαχες σε ολους μας!
 
Κορυφή