Ταχύτητες κόσμων αισχρές/Η απάντηση πρόβλημα για γερούς λύτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10832
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Με πρόλαβε ο Λέγκολας και σου έδωσε ήδη απάντηση! Μαγκιά μας που κάναμε ότι κάναμε, όπως το κάναμε.
Πάρε και μία αρχαία παροιμία προσωπικά αφιερωμένη σε εσένα για τα γέλια σου!!!
«Γελάει ο μωρός καν τι μη γελοίον ει»

γελανε και οι πετρες οχι μονο εγω.μην τα λες παραεξω αυτα.το μονο που κανατε ειναι να πουλατε.ειδες πως ξεχναμε ευκολα?γιατι γιαννη δεν λες καλητερα ολος ο σερβερ εναντιων καρχαρινια?κουκοι-καταιγιδα-ακεφαλοι-χ and your city-και δεν μπορω να μετρησω ποσοι ακομη πουληθηκαν για μια κορωνα.thnks αλλα δεν θα παρω.ειμαστε αποτομοι τα λεμε εξω απο τα δοντια αλλα δυστυχως δεν πουλαμε.πραγμα που το εκανε η hyper.

[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ, κάθε απάντηση πρέπει να ακολουθεί πιστά τον τίτλο του θέματος και ο τίτλος αυτού του θέματος ΔΕΝ αφορά διαμάχες συμμαχιών. 10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ως εδώ και μη παρέκει
Το κακό έχει παραγίνει είναι δυνατόν κτίρια να θέλουν και 10 ώρες για να κατασκευαστούν
Τελικά αποφασίστε εάν ο server είναι για τους έχοντες δηλαδή για αυτούς που παίζουν μονο με χρυσό ..για να ξερουμε να κάνουμε πάσο οι άλλοι
 

DeletedUser13475

Guest
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!this is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Θέλω κι εγώ να τονίσω με τη σειρά μου ότι υπάρχει καθολική απαίτηση να ανοίξουν γρήγοροι κόσμοι ταχύτητας 3 και άνω
 

DeletedUser13153

Guest
Από ότι βλέπω δεν είμαστε πλέον μόνο 20...
 

DeletedUser7557

Guest
Νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που γράφω στο φόρουμ.
Συμφωνώ κι εγώ ότι χρειάζεται να ανοίγει πιο συχνά κόσμος με μεγάλη ταχύτητα.

Να επισημάνω ότι ο καλύτερος (για εμένα) κόσμος που έχω παίξει ήταν ο beta των ηρώων με ταχύτητα 12-12. Αν ήταν σε Ελληνικό server, με bonus νύχτας και εξέγερση, θα ήταν ότι καλύτερο !

OpaLoka (κάποιοι με ξέρουν και σαν HawkLord)
 

DeletedUser

Guest
Για αρχη έχουμε και λέμε.Άλλο το spam και άλλο το off topic.Επίσης,προτείνετε οι admins να βλέπουν το φόρουμ μόνο οι εγγεγραμένοι χρήστες και έτσι θα υπάρξει περισσότερη κίνηση στο φόρουμ αρα και περισσότερες γνώμες στο θέμα ταχυτήτων.Για αυτόν που θέλει να παίξει αργά και χαλαρά σε ένα παιχνίδι πολεμικό,υπάρχει ο κόσμος πρόβα ο υπερβορεια ή κάτι τέτοιο τεσπα,ή σε κοσμο με ταχυτητα 2 ή 1 που έτσι και αλλιως σφύζουμε απο δαυτους.Απο εκεί και πέρα μόνο ταχύτητα 3.3.3 < και το μεγαλύτερο ποσοστό θα είναι ικανοποιημένο.Εχουμε λίγες ωρες στη διαθεσή μας για να παίξουμε και θέλουμε να πιάνουν τόπο και τα χρυσά μας αλλα και οι ώρες μας.
Με μια δημοσκόπηση θα βγάλετε ασφαλέστατο αλλα και ηχηρότατο συμπέρασμα.
 

DeletedUser10832

Guest
Κατ'όπως φαίνεται, δεν είμαστε μόνο 20 πλέον... Είμαστε πολύ μα πολύ περισσότεροι. Δεύτερον, συμφωνώ με όλα τα παιδιά, μηδενός εξαιρουμένου. Απλά θεωρώ πως μας χρωστάνε όχι μόνο ταχύτητα 3, αλλά και 4!!! Με τον να μην υπάρχει κόσμος αυτήν τη στιγμή με ταχύτητα άνω της δευτέρας, γελάνε και οι πέτρες!!! Και όπως είπα στην Ο.Δ, δε μετράει το αν θα μεταφέρετε τις επιθυμίες μας, αλλά το ΠΩΣ θα το κάνετε και αν θα εκφράσετε τη σοβαρότητα και την έκταση της διαμαρτυρίας μας.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Κατ αρχάς, όσο αφορά το θέμα της πρότασης να το βλέπουν το forum μόνο εγγεγραμμένοι. Το έχουμε προτείνει εκατοντάδες φορές, όχι μόνο εμείς, το έχουν κάνει θέμα και άλλες κοινότητες, απλά η εταιρεία έχει εντελώς διαφορετική άποψη μιας και η έννοια του forum είναι ένα χώρος ανοιχτός για όλους. Απλά το θέμα της άποψης (δημοσίευση) πρέπει να γράφεται μόνο απ τους εγγεγραμένους.

Σίγουρα είναι πολύ μεγαλύτερος αριθμός και χαιρόμαστε που βγήκαν αρκετοί να πουν τη γνώμη τους, ακόμα και για κάποιους που έγραψαν για πρώτη φορά. Καλά κάνετε πως έχετε θέσει μια πρόταση μιας και τέτοιες απόψεις πρέπει εκφράζονται απ όλους.

Το πως θα μεταφερθεί στην εταιρεία προφανώς μέσω της αναφοράς που στέλνουμε στην εταιρεία κάθε βδομάδα. Για το λόγο ότι ένα θέμα για το οποίο μια μεγάλη μερίδα παικτών εξέφρασε τη γνώμη της και το 100% ήταν σύμφωνο, τότε το μόνο σίγουρο είναι ότι θα δώσει τη δέουσα προσοχή. Έχει συμφωνήσει και ο Community Manager του παιχνιδιού να το θέσει ως headline στην αναφορά αυτή.

Όπως γνωρίζετε οι περισσότεροι, έγινε μια ψηφοφορια πριν από λίγες μέρες που αφορούσε τους Ήρωες. Δυστυχώς κανένα μέλος της ΟΔ δε γνωρίζει το σφυγμό της ψηφοφορίας αυτής, για να σας κοινοποιήσουμε κι εμείς ένα μέρος των αποτελεσμάτων αυτών.

Εδώ να σας επισημάνουμε κάτι πολύ σημαντικό, μη θεωρείτε ότι θα λάβουμε απάντηση την επόμενη μέρα απ την εταιρεία. Λογικά, θα βάλουν κάτω τη ψηφοφορία για τους Ήρωες και θα πράξουν αναλόγως. Όταν λάβουμε μια απάντηση, θα κοινοποιηθεί είτε εδώ είτε κάπου πιο επίσημα.

[/kni]
 

DeletedUser10832

Guest
Θεωρείς λοιπόν πως έχει ελπίδες να εισακουσθεί η επιθυμία μας φίλτατε knightmaregr. Την προσωπική σου εκτίμηση ζητώ.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Προφανώς, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα τεθεί και ψηφοφορία για κάτι πιο επιβεβαιωμένο και ευελπιστούμε να υπάρχουν επιλογές με τις ταχύτητες.

[/kni]
 

DeletedUser10248

Guest
Καλησπερα
Ελπίζουμε ο κοσμος φ να γηνι αλογο αν οχι αλογο τουλαχιστον γαιδουρι
Γειατι αφτην την στηγμι εινε πιο αργος και απο χελονα ελεος

Γεια να να δώσουμε χαρά στους σιμπαιχτες μας

Δεν περιγραφο αλλο αφτο που απαντησα εινε αρκετο κατα την γνωμι μου

Με εκτιμιση
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα..
Ναι,ας ελπισουμε οτι θα αλλαξει!!
 

DeletedUser

Guest
Εχουν περασει 2 χρονια απο τοτε που υπηρξε ενας ενδιαφερον κοσμος και με ταχυτητα που ηταν αψογη. προφανως αναφερομαι στον καππα .
θα διαφωνησω με τον φιλο μου leonidas o megas να ειναι η ταχυτητα των στρατευματων πιο γρηγορη απ'οτι ηταν στον καππα. Ποσες φορες στον καππα καναμε ομαδικες κολλωντας επιθεσεις μεχρι τις 5-6.
Στο σιγμα που εχει υποφερτη ταχυτητα σαν κοσμος αλλα η ταχυτητα των στρατευματων ειναι μεγαλυτερη τουλαχιστον προσωπικα δε με βολευει στις επιθεσεις. οταν σηκωνομαι 8 για δουλεια ειναι αδιανοητο να περιμενω μεχρι τις 7 να κολλησω την επιθεση η τις 7.30. ενας λογος σημαντικος που εγω προσωπικα δεν ειμαι τοσο ενεργος πλεον.
απο κει και περα απο τον καππα που ηταν ο 10ος κοσμος εχουν ανοιξει αλλοι τοσοι και περισσοτεροι και κανεις μα κανεις δεν ηταν σε ταχυτητα 4. που ειναι η ισορροπια του παιχνιδιου? στη τελικη η εταιρια μπορει καθε 2 χρονια να ανοιγει εναν τετοιο κοσμο.

και κατι off topic στον αγαπητο Πανο bladewing που μιλουσαμε και αρκετα και τον εκτιμουσα! λαθος τα ξερεις Πανο κανεναν δεν πουλησαμε..και μαλιστα σας ειχαμε πλησιασει πριν απο καταιγιδα για το θεμα των θαυματων. Ταχθηκατε υπερ της ρεσταρτ και αλλος εκανε το μεγαλο στρατηγο ( ιδρυτης σας ) και γυρισε μπουμερανγκ η μεταξυ μας σχεση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10832

Guest
Γνωρίζουμε πότε περίπου θα υπάρξει ενημέρωση εδώ από την Innogames;
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Θεωρώ πως ήμουν αρκετά ξεκάθαρος σε προηγούμενη απάντηση.

[/kni]
 

DeletedUser12815

Guest
καλησπέρα,και εγώ θα ηθελα να συμφωνήσω με τους κύριους και να το γραψω γιατι είδα οτι λετε ειμαστε λίγοι,τα διαβασα ολα τα σχολια και συνφωνω,παιζω απο οταν ανοιξε ο σιγμα φοβερος κοσμος πολυ μου αρεσε πριν λιγο καιρο έσβησα το λογαριασμο μου εκει και ειπα να μπω σε κανενα αλλο κοσμο,δοκίμασα ταυ,φι,υπσιλον επαιξα λιγο και δν μπορω να περιγραψω ποσο βαρετος ειναι,ξερω πολλούς φιλους μου που παιζουν γρεπολις και πριν απο εμενα ολοι σταμάτησαν λογο οτι δεν εχει γρηγορο κοσμο και περιμενουν το ιδιο λενε και ατομα που μιλαμε στο σκυπε και παιζουν στον υπσιλον πολυ τα παρατανε,το θεμα ειναι οτι δν υπαρχει γρηγορος κοσμος να χαρουμε το παιχνιδι,ας γινει μια ψηφοφορία στο φορουμ η στο παιχνιδι για να βγει ενα συμπερασμα το οποιο πιστευω οτι εχει ειδη βγει υπερ του ανοιγματος νεου γρηγορου κοσμου.
 

DeletedUser10832

Guest
Πάντως έχω να πω και κάτι άλλο. Πως οι ελληνικοί server είναι αρκετά λίγοι. Δε γίνεται να υπάρχουν έως 5 ανοιχτοί κόσμοι, οι 2 εκ των οποίων μάλιστα χωρίς θαύματα, ενώ σε άλλες χώρες υπάρχουν οι τριπλάσιοι και λίγα λέω. Τέλος πάντων, ακόμη κι έτσι, αυτήν τη στιγμή δεν υπάρχει καθόλου ενδιαφέρον. Ο Tau, σε μία περίοδο που κανονικά θα έπρεπε να ακμάζει ως server, έχει μείνει με πολύ λίγους παίκτες. Καλά, ο Ypsilon για κλάματα. Ο Phi για γέλια και για κλάματα μαζί. Αν η εταιρία κάνει το λάθος και δεν αποδεχτεί το αίτημά μας, τότε προβλέπω διαγραφές και μάλιστα μαζικής κλίμακας. Οπότε το καλό θα ήταν να εισακουστούμε κι ο Chi, όποτε αυτός ανοίξει, να έχει ταχύτητα τουλάχιστον 3. Το τονίζω το τουλάχιστον, καθώς ο τελευταίος κόσμος με ταχύτητα 4 ήταν ο Kappa, που σε μερικές μέρες κλείνει.

ΥΓ: Αυτόν τον νουμπόκοσμο τον Υπερβορεία γιατί τον άνοιξαν με ταχύτητα 1; Αν ήταν με μία ταχύτητα 5 ας πούμε, θα είχε μεγάλο ενδιαφέρον, ειδικά για χαβαλέ.
 
Κορυφή