Ταχύτητες κόσμων αισχρές/Η απάντηση πρόβλημα για γερούς λύτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10832
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΥΜΦΩΝΗΣΩ.ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΤΟΝ ΕΨΙΛΟΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΣΤΟΝ ΔΕΛΤΑ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ (ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ-ΕΞΕΓΕΡΣΗ),Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑ Σ' ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΗΤΑΝ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ.ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΗΓΟΡΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ (ΜΕΣΑ ΣΕ 6 ΩΡΕΣ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΛΗ),Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΟΜΩΣ ΕΦΤΑΝΕ ΣΤΑ ΥΨΗ.ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΥΣ (ΕΨΙΛΟΝ-ΔΕΛΤΑ),ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ,Ν' ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΜΟΥ.
ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΗΤΑ,ΣΤΟΝ ΘΗΤΑ,ΣΤΟΝ ΚΑΠΠΑ,ΣΤΟΝ ΙΟΤΑ (ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ),ΔΕΝ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ,ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 12 ΩΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΗ?
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ (ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΨΟΥΝ),ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 21 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΤΟ LAPTOP ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ 19 ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΤΟ 20, 7 ΩΡΕΣ.ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΛΗ,ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ ΔΕ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΩ.
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΚΟΣΜΟΙ,ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ.ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΙΣΩΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ GREPOLIS.ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ.
ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ADMIN ΕΙΝΑΙ Ο ΣΥΝΔΕΤΙΚΟΣ ΚΡΙΚΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ-ΕΚΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΙΣΩ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΩΘΕΙ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ Ο ΕΙΚΟΣΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΣΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΟΣΜΟ.
 

DeletedUser

Guest
[art]Το μόνο αρνητικό στις γρήγορες ταχύτητες είναι πως παίκτες σταματάνε μόλις γίνουν τα 7/7 θαύματα .
[/art]
Kαλησπέρα. Το σχόλιο το παραπάνω για τα 7/7 θαύματα, το έχουμε καταρρίψει ήδη, συνεχίζοντας να παίζουμε ενεργά στον κόσμο σίγμα, παρότι τα θαύματα τα τελειώσαμε από τον περασμένο Νοέμβριο...
Στο κάτω κάτω της γραφής δεν βλέπω τον λόγο που πρέπει ντε και καλά να μην κλείνουν οι κόσμοι. Ενα παιχνίδι είναι και κάπως πρέπει να τελειώνει, βγάζοντας κάποιον νικητή!!! Αν και βλέπετε ότι έχοντας πάρει και τα 7 θαύματα στον σίγμα συνεχίζουμε για το χαβαλέ του παιχνιδιού!!! Οπότε άστοχο σχόλιο....
Και κάτι άλλο τώρα που το θυμήθηκα.... Αυτό το τρελό πανηγύρι που έγινε στον σίγμα με όλους τους αντιπάλους της HYPER να ενώνονται με την δικαιολογία να μην κάνει η HYPER και τα 7 θαύματα με την φοβολαγνεία του ότι θα κλείσει ο κόσμος δεν το κατάλαβα ποτέ!!!! Βλέπετε να έκλεισε κάποιος κόσμος όσοι το λέγατε???? Προφανώς και όχι. Εγώ προσωπικά τώρα τον ευχαριστιέμαι περισσότερο τον κόσμο γιατί ασχολούμε μόνο με τις μάχες και όχι με οτιδήποτε άλλο μπορεί να φανταστεί ο νους σας!!!

Υ.Γ Μία παροιμία αφιερωμένη σε όσους λέγανε ότι θα κλείσει ο κόσμος σίγμα αν κάνουμε και τα 7 θαύματα!!!!
''Οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια....''
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Kαλησπέρα. Το σχόλιο το παραπάνω για τα 7/7 θαύματα, το έχουμε καταρρίψει ήδη, συνεχίζοντας να παίζουμε ενεργά στον κόσμο σίγμα, παρότι τα θαύματα τα τελειώσαμε από τον περασμένο Νοέμβριο...
Στο κάτω κάτω της γραφής δεν βλέπω τον λόγο που πρέπει ντε και καλά να μην κλείνουν οι κόσμοι. Ενα παιχνίδι είναι και κάπως πρέπει να τελειώνει, βγάζοντας κάποιον νικητή!!! Αν και βλέπετε ότι έχοντας πάρει και τα 7 θαύματα στον σίγμα συνεχίζουμε για το χαβαλέ του παιχνιδιού!!! Οπότε άστοχο σχόλιο....
Και κάτι άλλο τώρα που το θυμήθηκα.... Αυτό το τρελό πανηγύρι που έγινε στον σίγμα με όλους τους αντιπάλους της HYPER να ενώνονται με την δικαιολογία να μην κάνει η HYPER και τα 7 θαύματα με την φοβολαγνεία του ότι θα κλείσει ο κόσμος δεν το κατάλαβα ποτέ!!!! Βλέπετε να έκλεισε κάποιος κόσμος όσοι το λέγατε???? Προφανώς και όχι. Εγώ προσωπικά τώρα τον ευχαριστιέμαι περισσότερο τον κόσμο γιατί ασχολούμε μόνο με τις μάχες και όχι με οτιδήποτε άλλο μπορεί να φανταστεί ο νους σας!!!

Υ.Γ Μία παροιμία αφιερωμένη σε όσους λέγανε ότι θα κλείσει ο κόσμος σίγμα αν κάνουμε και τα 7 θαύματα!!!!
''Οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια....''

Συμφωνώ με το Πασχάλη. Όλο λένε ότι αν κάνετε και τα 7 θα τα παραιτήσει κόσμος,όλο ακούω για ομαδικές επανεκκινήσεις ακόμα και τώρα και φαντάσματα δεν βλέπω....Ότι θέλει μπορεί να λέει ο κάθε ένας αλλά στο τέλος το αποτέλεσμα μετράει.
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνω με τους/τις προλαλησαντες σχεδον σε ολα. Ξεκινησα στον Ε (ταχυτητα κοσμου 3 και μοναδες 4 νομιζω... τρελες μαχες εναντιον Απαραδεκτων τοοοοοοοοοτε) και νθουσιαστηκα, συνεχισα ως τον Ι, Κ δεν προλαβα γιατι επεφτε παντοφλα με τοσο καψιμο και σταματησα. :h:d
Επανηλθα τον περασμενο Σεπτεμβρη στον Τ με αυτο το όνομα και παρα τα οσα χρονια τον βρηκα αργο. επαιξα Υ ελαχιστα γιατι επεσε πολυς χρυσος και οι ισσοροπιες στην 54 ηταν ανυπαρκτες.
Φ... Ηρωες... Ωραιοι! Και προσωπικα καλυτερο χαρακτηριστικο απο τα θαυματα. Στον τετοιο μου εμενα τωρα αν θα χτισει ο αλλος τους Κρεμαστους Κηπους για να ποτιζει τους ιβισκους. (οπου ''τετοιος'' = αστραγαλος)
Αργος κοσμος ο Φ ομως. Υπερβολικα αργος, χελωνα να βαλεις να σου χτισει 23ο επιπεδο ακαδημιας πιο γρηγορα θα το κανει. Και ναι ειμαι απ' τους παικτες που δε θα δωσω ουτε σεντ γιατι ουτε συνδομητικο ειναι ουτε απαραιτητο και απαιτω ενα γρηγορο κοσμο για να παιξω εναντιον παικτων και οχι εναντιον χρυσου.


με τετοια ταχυτητα υπολογιζω να βγαλω αποικιακο σε κανενα διμηνο...συμφωνω με οσα διατυπωθηκαν, η ταχυτητα καταντα ανηποφορη. λυπαμαι να στειλω επιθεση, κανω εβδομαδες να συγκεντρωσω υπολογισιμο στρατο. ας μην μιλησω για το ναυτικο...αυτη τη στιγμη βγαζω 3ο φαρο και θεωρω οτι ειμαι απο τους ευνοημενους...
Βασιλισσα μου εχω 15 φαρους, η πρωτη παρτιδα ηταν 3 φαροι. Σε 10 ωρες... ΤΡΑΓΙΚΟ!! Για 10 ωρες φαρμαρα 20λεπτα χωρια και επαιζα σε αλλη καρτελα τον Τ. Δεν ειχα τιποτα να κανω σε τοσο αργο κοσμο.

Και ο Τ αργος αλλα σαν τον Φ...
 

DeletedUser10937

Guest
[kni]
Σε όλους τους παίκτες του Phi εμφανίστηκε κάτω δεξιά μια τέτοια ψηφοφορία. Τώρα όσο αφορά τα παράπονά κάποιων παικτών περί ταχύτητας, η εταιρεία το γνωρίζει μιας και εμείς το έχουμε επισημάνει αρκετές φορές.

Ωστόσο, ενημερωτικά και μόνο, πάντα σύμφωνα με τα στατιστικά που βλέπουμε και στην ελληνική κοινότητα και σε άλλες κοινότητες ένας αργός κόσμος κρατάει πολύ περισσότερο και μαζεύει πολλους περισσότερους παίκτες απ ότι ένας γρήγορος κόσμος.

[/kni]


που τα πουλατε αυτα ??σιγα μην το εχετε επισημανει...εσυ προσωπικα εισαι ανημπορος να κανεις κατι..εισαι απλα μια βιτρινα...χαρας το κουραγιο σου για τα βρισιδια που θα εχεις φαει

αλλα αλλου ειναι το θεμα τωρα...λετε να ειμαστε χαζοι ή τρωμε κουτοχορτο οτι ταχα μου μαζευει περισσοτερους παιχτες??
στον υψηλον παιζω και οι συμμαχοι της συμμαχιας μου παραταει ο ενας μετα τον αλλον το κοσμο ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

εαν σπασεις το στρατο μια φορα και παιζεις χωρις χρυσο θελει περιπου 1μιση βδομαδα για να χτιστεις ξανα...και αναφερομαι να εχεις πανω απο 15 πολεις...

[8ea]Ένα μήνα εκτός κεντρικού φόρουμ για επίθεση κατά μέλους ΔΟ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
που τα πουλατε αυτα ??σιγα μην το εχετε επισημανει
yQ7tbVK.png
Και ο συμπαίκτης σας πως το είδε;

[kni]

Εκτός απ τα βρισίδια, έχουμε λάβει και αιτήσεις που μας επαινούν για τη ισονομία όταν παίκτες παραβαίνουν τους κανονισμούς. Δυστυχώς για σας, τη δουλειά μας τη κάνουμε καλά. Αλλά το θέμα μας εδώ δεν είμαι εγώ ή ΟΔ. Το αίτημά σας είναι για το άνοιγμα ενός γρήγορου κόσμου. Οπότε καλό είναι σε μια συζήτηση να μένετε στο θέμα.

Ναι συμφωνώ στο άνοιγμα πολλών διαφορετικών κόσμων, και θα επαναλάβω για τρίτη φορά πως έτσι κι αλλιως θα στείλουμε στην εταιρεία το αίτημά σας.

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Πρέπει να αλλάξει η ταχύτητα αλλιως ο κοσμος θα κλεισει λογο έλλειψης παικτων
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Για να ξεκαθαρίσουμε κάτι, η τωρινή ταχύτητα του κόσμου Phi δε μπορεί να αλλάξει. Όλοι ζητούν το άνοιγμα ενός κόσμου με γρήγορη ταχύτητα.
[/kni]
 

DeletedUser

Guest
οσοι δεν εχουν χρονο να μπουνε στους κοσμους με ταχυτητα 1-2 εχουν βγει αρκετοι.να παιξουν εκει.

να βγουνε ομως και με 3-4.να παιξουν και αυτοι που προτιμουν αυτες τις ταχυτητες.οπως προειπαν αρκετοι πριν απο εμενα.ειναι απο τις λιγες φορες που εχουν παρει θεση αρκετα ενεργα ατομα.''ατομα τα οποια παιζουν γκρεπολις περισοτερο απο καποιους αλλους''.σε θεμα στο κεντρικο φορουμ.

Υ.Γ σκοτι ειπες ολος ο σερβερ εναντιων τις hyper?χαχααχαχαχαχααχ.
 

DeletedUser

Guest
Καλησπερα και απο εμενα....Εγω θεωρω οτι ενας κοσμος οπως ηταν ο Καππα αλλα τα στρατα να ειχαν μεγαλυτερη ταχυτητα (ηταν αργα στον Καππα οι επιθεσεις),ειναι ο ιδανικος κοσμος για εμενα....Ουσιαστικα τωρα που το καλοσκεφτομαι ας ειναι και ολα στο 4,δεν εχω θεμα και θα ξεμπερδευουμαι και μπαμ μπαμ.......Αλλα περι ορεξεως,κολοκυθοπιτα.....Η καθε εταιρεια κανει αυτο που την συμφερει και οι παικτες αναλογως ακολουθουν ή οχι......Ο μονος λογος για να ξαναπαιξω Γκρεπολις ειναι να βγει ενας κοσμος με εξεγερση,γρηγορος....Γρηγορος στα παντα.....Οσον αφορα τις ομαδικες αποχωρησεις παικτων οταν γινονται 7/7 θαυματα,εγω απορω....Εχω ακουσει παρα πολλα και το σιγουρο ειναι οτι η διαγραφη ή η επανεκκινηση γινεται απο ενα κουμπι,τοσο ευκολα.....Παρολα αυτα οι διαγραφες και οι επανεκκινησεις ειναι λιγες,παρα τα οσα ακουγονται γενικοτερα.....Εγω εχω παιξει Γαμμα,Καππα και Σιγμα....Αυτα απο εμενα....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ολοι ξεραμε τι ταχυτητα ειχε ο κοσμος και μπηκαμε . Αλλα στην πορεια ηταν η χειροτερη επιλογη . Μονο που δεν ειχαμε αλλη .
Αν αποχωρησουμε απο τον κοσμο ΦΙ θα αναγκαστει η εταιρεια να τον αντικαταστησει . Οποτε θα λαβει υπ οψιν την διαμαρτυρια ωστε να εχει την ταχυτητα που θελουμε .
Η εταιρεια δεν αλλαζει ταχυτητα σ αυτον και μεις δεν παιζουμε . Απλα .
Ο καθενας με τα οπλα του επιβαλλει τα θελω του.
 

DeletedUser12326

Guest
Εμένα οι ήρωες μου αρέσουν αλλά έχουν δίκιο τα παιδιά η ταχύτητα είναι άθλια φτιάξτε την.
 

DeletedUser3204

Guest
Υ.Γ σκοτι ειπες ολος ο σερβερ εναντιων τις hyper?χαχααχαχαχαχααχ.

Πανούλη δεν είπε όλος ο σερβερ...Αυτό είπε "Αυτό το τρελό πανηγύρι που έγινε στον σίγμα με όλους τους αντιπάλους της HYPER να ενώνονται με την δικαιολογία να μην κάνει η HYPER και τα 7 θαύματα"

[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ, κάθε απάντηση πρέπει να ακολουθεί πιστά τον τίτλο του θέματος και ο τίτλος αυτού του θέματος ΔΕΝ αφορά διαμάχες συμμαχιών. 10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Υ.Γ σκοτι ειπες ολος ο σερβερ εναντιων τις hyper?χαχααχαχαχαχααχ.

Με πρόλαβε ο Λέγκολας και σου έδωσε ήδη απάντηση! Μαγκιά μας που κάναμε ότι κάναμε, όπως το κάναμε.
Πάρε και μία αρχαία παροιμία προσωπικά αφιερωμένη σε εσένα για τα γέλια σου!!!
«Γελάει ο μωρός καν τι μη γελοίον ει»

[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ, κάθε απάντηση πρέπει να ακολουθεί πιστά τον τίτλο του θέματος και ο τίτλος αυτού του θέματος ΔΕΝ αφορά διαμάχες συμμαχιών. 10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10832

Guest
Και ο συμπαίκτης σας πως το είδε;

[kni]

Εκτός απ τα βρισίδια, έχουμε λάβει και αιτήσεις που μας επαινούν για τη ισονομία όταν παίκτες παραβαίνουν τους κανονισμούς. Δυστυχώς για σας, τη δουλειά μας τη κάνουμε καλά. Αλλά το θέμα μας εδώ δεν είμαι εγώ ή ΟΔ. Το αίτημά σας είναι για το άνοιγμα ενός γρήγορου κόσμου. Οπότε καλό είναι σε μια συζήτηση να μένετε στο θέμα.

Ναι συμφωνώ στο άνοιγμα πολλών διαφορετικών κόσμων, και θα επαναλάβω για τρίτη φορά πως έτσι κι αλλιως θα στείλουμε στην εταιρεία το αίτημά σας.

[/kni]

Φίλτατε knightmaregr, εγώ όπως ήδη γνωρίζεις σε έχω εκθειάσει στο τίκετ που σου έστειλα γιατί πραγματικά είσαι γρήγορος και ποιοτικός στις απαντήσεις σου, έχεις ουσία. Παρ'όλα αυτά, θα μου επιτρέψεις ήπια και πολιτισμένα να διαφωνήσω σε κάτι μαζί σου. Το θέμα δεν είναι αν θα αναφέρετε το πρόβλημα, το θέμα είναι το πώς θα το μεταφέρετε. Για να πετύχει το εγχείρημά μας, η επιθυμία μας, πείτε το όπως θέλετε, χρειαζόμαστε και τη δική σας βοήθεια. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα δεν είναι αν θα αναφέρετε το πρόβλημα, το θέμα είναι το πώς θα το μεταφέρετε. Για να πετύχει το εγχείρημά μας, η επιθυμία μας, πείτε το όπως θέλετε, χρειαζόμαστε και τη δική σας βοήθεια. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις.

+1000! Αυτό έχει σημασία τωρα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οι ήρωες μου αρέσουν η ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ KANTE KATI παιδες δεν παιζει προκοπη ετσι ....
 

DeletedUser

Guest
[kni]
Για να ξεκαθαρίσουμε κάτι, η τωρινή ταχύτητα του κόσμου Phi δε μπορεί να αλλάξει. Όλοι ζητούν το άνοιγμα ενός κόσμου με γρήγορη ταχύτητα.
[/kni]

ποτε θα ανοιξει αυτος ο κοσμος?
[art]Προειδοποίηση για σπαμ .
*ΑΡΤΕΜΙΔΑ*
[/art]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4760

Guest
Συμφωνω και εγω με τους περισσοτερους εδω μεσα....
Καταρχας κοσμος σαν στον Καππα (μετεφερω παντα προσωπικη αποψη) δεν εχει υπαρχει αλλος εδω μεσα και οσο αφορα την ποιοτητα αυτον που ηταν μεσα και κυριος της δρασης που ειχε δημιοργησει....
Για να ειμαι ειλικρινής μπηκα στον νεο κοσμο με τους ηρωες αλλα τα "ζωα μου αργα " ....
Ελπιζω γρηγορα να καταλαβουν οτι ενας κοσμος της ταχυτητας του Καππα με ηρωες ειναι αναγκαιος τωρα οσο τιποτα αλλο σε αυτο το παιχνιδι...
Ηδη πολλα παιδια το παρατανε...Ας κανουν κατι για να τα κραστηουν ....
 
Κορυφή