ΤΡΑΜΠΑ ΠΟΛΕΙΣ-ΣΧΕΔΙΟ ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ

  • Δημιουργός θέματος moustardas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ανηθικο παιχνιδι δεν υπαρχει...υπαρχει παιχνιδι εξυπνο.
Το σχεδιο λουκουμας πετυχε!!!!!
Αφου τεντωσουμε τον αντιπαλο μετα τον ξενερωνουμε και μια δοση,ετσι ειναι αυτα...
 

DeletedUser

Guest
Μουστάρδα αίσχος!
Εγώ σας το είπα...
Έπρεπε να τους βουλιάξουμε από την αρχή...
Τώρα θα μας κάνουν μηνύσεις, θα μας πάνε στο διεθνές δικαστήριο ανθρωπίνων δικαιωμάτων κ.τ.λ.
Αλήθεια με τους Γαϊδουριους ίππους τι έγινε?
Νόμιζα ότι χθες έφτασαν ένα θαύμα στο 10 και τώρα το βλέπω πάλι 9!
Τι έγινε δεν πλήρωσαν το φ.π.α.????
 

DeletedUser

Guest
ΜΠΟΥΣΤΑΡΔΑΣ

τι σχεδιο <<ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ>> αν δεν κανω λαθος εφαρμοστικε σε εσας πρωτα.....ξερετε εσεις...αλλα μετα επεσε ο paysave τα boot τρομεροι παικτες!!! και φυσικα πανω απο ολους ο μΠΟΥΣΤΑΡΔΑΣ!!!(ΤΟ ΜΠΟΥΣΤΑΡΔΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ BOOST-ΑΡΔΑΣ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χρημα υπαρχει και boot akia foul!!!! πιαστε με αν μπορειτε!!!!!
Απλα σας μουσταρδιασαμε...(δεν ειναι υβριστικο,βγαινει απο σπανια τουρκικη διαλεκτο...)
Παραυτα ολα ηταν σχεδιο του ΒΙΚΑΤ75 (τα boot) το χρημα ειναι απο το κοινο ταμειο της συμμαχιας.
 

DeletedUser

Guest
χρημα υπαρχει και boot akia foul!!!! πιαστε με αν μπορειτε!!!!!
Απλα σας μουσταρδιασαμε...(δεν ειναι υβριστικο,βγαινει απο σπανια τουρκικη διαλεκτο...)
Παραυτα ολα ηταν σχεδιο του ΒΙΚΑΤ75 (τα boot) το χρημα ειναι απο το κοινο ταμειο της συμμαχιας.
βλεπε παλιος φαραω..αυτος δεν ειναι ο ΤΑΜΙΑΣ του κοινου ταμειου?? εκτος και αν κανω λαθος και ειναι ο ...ΤΟΤΟΣ
 

DeletedUser

Guest
βλεπε παλιος φαραω..αυτος δεν ειναι ο ΤΑΜΙΑΣ του κοινου ταμειου?? εκτος και αν κανω λαθος και ειναι ο ...ΤΟΤΟΣ

Τα λεφτά τα παίνουμε κατευθείαν από τον Στουρνάρα.
Υπάρχει και μυστικός κωδικός στο υπουργείο οικονομικών!

http://www.youtube.com/watch?v=TjvTuJZMbvQ
 

DeletedUser

Guest
βλεπε παλιος φαραω..αυτος δεν ειναι ο ΤΑΜΙΑΣ του κοινου ταμειου?? εκτος και αν κανω λαθος και ειναι ο ...ΤΟΤΟΣ

Υπερβολες...ο φαραως ο καλος φιλος και ευεργετης της συμμαχιας ειναι ενας απλος λογιστακος...(ο τοτος ειναι ταμιας ποιος το καρφωσε?)
 

DeletedUser

Guest
βλεπε παλιος φαραω..αυτος δεν ειναι ο ΤΑΜΙΑΣ του κοινου ταμειου?? εκτος και αν κανω λαθος και ειναι ο ...ΤΟΤΟΣ

ΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ.
ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΡΩΝΕ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.( ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΞΥΛΟ ΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΧΑΛΑΤΕ.
ΜΟΛΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ P/C ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ( ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ) ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΛΥΒΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ.

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΑΞΙΕΣ ΟΠΩΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΧΑΜΗΛΟ ΔΕΙΚΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ.
ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΡΩΝΕ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.( ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΞΥΛΟ ΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ).

ΑΦΗΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΝ ΧΑΛΑΤΕ.
ΜΟΛΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ P/C ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ( ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ) ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΛΥΒΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ.

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΑΞΙΕΣ ΟΠΩΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

Δεν ξέρω για τον Μουστάρδα, για μένα πάντως έχεις δίκιο...
Προέρχομαι από οικογένεια, άστα να πάνε...
Ο πατέρας μου είναι νονός της νύχτας, δηλαδή έχει βαφτίσει ένα κοριτσάκι και το έχει βγάλει νύχτα...
Του έλεγα να το βγάλει μέρα και να είναι νονός της μέρας, αλλά είχε φίλο τον Dr.Koula (Δρα.Κούλα στα ελληνικά) και δεν μπορούσε γιατί την ώρα εκείνη τον είχε πιάσει ένα τρομερό κόψιμο και δεν είχε ούτε χαρτί υγείας ούτε παπάκια. Η θεία μου η Βασίλω μένει στον τέταρτο και κάθε φορά που παίρνει το ανσασέρ και φτάνει στον 2ο αφήνει και μία βροντερή...

(Αν δεν πάρεις πίσω αυτό με τον χαμηλό δείκτη νοημοσύνης που είπες για τον μουστάρδα και δεν τον αποδώσεις σε μένα όπως μου αξίζει, θα γεμίσω όλο το forum με ασυναρτησίες...)
 

DeletedUser

Guest
Ετσι!!!! κοιτα εσυ το χαλι και την κακομοιρια σου και ασε τους αλλους να τρωνε "φαπες της ζωης" (πςςςςςςςς μεγα φιλοσοφια)
Και φυσικα αινσταιν (Ε=Μ2) απο το να το δειρουν 10 καλυτερα να παει ο αλλος σαν σουβλακι...φυσικα αυτο ηταν παραδειγμα "μαυρο χιουμορ" αλλα η ανωτερη νοημοσυνη σου δεν σε αφηνει να το καταλαβεις...
Βλεπω οτι εχεις και θεμα με την γυναικα σου...αφου αυτη σου ηρθε αμεσως στο μυαλο (δεν ειναι κακο παντος να πλενεις πιατα,,,ανεβαζει και το IQ σου)
Και τελος με τον νικο ειχα σχεση (αρα ξερω το ηθος του) και με αφησε για τα ματια του γιωργου,εγω απο τα νευρα μου τα εφτιαξα με τον βασιλη (ΒΙΚΑΤ75) που με την σειρα του παρατησε το φανταρακι...αλλα αυτα δεν σε αφορουν νομιζω.
 

DeletedUser

Guest
Ετσι!!!! κοιτα εσυ το χαλι και την κακομοιρια σου και ασε τους αλλους να τρωνε "φαπες της ζωης" (πςςςςςςςς μεγα φιλοσοφια)
Και φυσικα αινσταιν (Ε=Μ2) απο το να το δειρουν 10 καλυτερα να παει ο αλλος σαν σουβλακι...φυσικα αυτο ηταν παραδειγμα "μαυρο χιουμορ" αλλα η ανωτερη νοημοσυνη σου δεν σε αφηνει να το καταλαβεις...
Βλεπω οτι εχεις και θεμα με την γυναικα σου...αφου αυτη σου ηρθε αμεσως στο μυαλο (δεν ειναι κακο παντος να πλενεις πιατα,,,ανεβαζει και το IQ σου)
Και τελος με τον νικο ειχα σχεση (αρα ξερω το ηθος του) και με αφησε για τα ματια του γιωργου,εγω απο τα νευρα μου τα εφτιαξα με τον βασιλη (ΒΙΚΑΤ75) που με την σειρα του παρατησε το φανταρακι...αλλα αυτα δεν σε αφορουν νομιζω.

Α ΡΕ ΠΕΤΡΟ. ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ MΟΥΣΤΑΡΔΑ. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

[8ea] Λάβε τώρα μία εβδομαδιαία άδεια να ηρεμήσεις κι όταν επανέλθεις ρίξε και μια ματιά στους κανόνες
Διορθώθηκε παραποιημένο όνομα που οδηγούσε σε προσβολή.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χοχοχο...να για να μαθεις αινσταιν,αραξε στον καναπε σου τωρα και βλεπε τον λαμπαδιοδρομο μουσταρδα να περναει απο διπλα σου προς την νικη!!!!!!!!
Μουσταρδογιορτη για τα μουσταρδοθαυματα...απλα δοξαστε με στον μουσταρδοναο (ελευθερη εισοδος με ποτο)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ελα...δεν ακουω και δεν σας βλεπω,α! οχι κατι ειδα εκει χαμηλα...πω,πω σαν μυγες ειστε...τελος πα,τι ελεγα?
Κατσε να αραξω στο θρονο μου ααααααααααχχχ! αυτα ειναι..ε ψιτ,δουλαρες φερτε καφε σε κυπελο απο ασημι (υπερσυμμαχικο).
Ειμαι αλαζονας, ο Καλλιγουλας του Nu,τι να κανω να περασει η ωρα του μεγα-μουσταρδα...λετε να ριξω στην αρενα ξεβρακωτους κεφαλες μαζι με σκατζοχοιρους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11130

Guest
Αν είναι σωστός σαν Άντρας πρέπει να απαιτήσει όποτε πλένει πιάτα να έχει ζεστό νερό , μην σου πάρει τον αέρα πάτα πόδι άναψε θερμοσίφωνα .
 

DeletedUser

Guest
Κακη και στραβη σας μερα υπερσυμμαχοι!!!! Εγω ειμαι παλι ο ανωτερος ολων,ο ενα τικ πριν το τελειο η απλος θεικος μουσταρδας.
Ειχα λοιπον κατι σκεψεις και αποφασιζω τα παρακατω...
Σημερα και για το υπολοιπο της ζωης σας (δεν λεω για παντα γιατι εχει και ο αδης δουλεια να κανει) δλδ καθε 20 του μηνα θα
εχουμε τα ΜΟΥΣΤΑΡΔΙΑ...προς τιμη μου.
Θα εχουμε αγωνες,προσφορες (σε εμενα φυσικα) πχ 1 κατσικα,2 κοτοπουλα,5 βουβαλια,1 νεο λαπ-τοπ,5 κιλα πατατες κ.α.
Επινικια ποιηματα- υμνους-ωδες που θα αναφερονται στους αθλους μου κλπ κλπ
Καποιες απο της δοξασιες θα λαμβανουν χωρα στο ναο (μουσταρδοναος) καποιες αλλες στην αρενα για την εκτονωση και διασκεδαση
των υπηκοων μου.
Αυτα σε πρωτη φαση και βλεπουμε,εχω και καποια αλλα οραματα αλλα εν καιρο.
 

DeletedUser

Guest
Τι εχετε παθει ρε θεοπαλαβα αγορια??

Κακη και στραβη σας μερα υπερσυμμαχοι!!!! Εγω ειμαι παλι ο ανωτερος ολων,ο ενα τικ πριν το τελειο η απλος θεικος μουσταρδας.
Ειχα λοιπον κατι σκεψεις και αποφασιζω τα παρακατω...
Σημερα και για το υπολοιπο της ζωης σας (δεν λεω για παντα γιατι εχει και ο αδης δουλεια να κανει) δλδ καθε 20 του μηνα θα
εχουμε τα ΜΟΥΣΤΑΡΔΙΑ...προς τιμη μου.
Θα εχουμε αγωνες,προσφορες (σε εμενα φυσικα) πχ 1 κατσικα,2 κοτοπουλα,5 βουβαλια,1 νεο λαπ-τοπ,5 κιλα πατατες κ.α.
Επινικια ποιηματα- υμνους-ωδες που θα αναφερονται στους αθλους μου κλπ κλπ
Καποιες απο της δοξασιες θα λαμβανουν χωρα στο ναο (μουσταρδοναος) καποιες αλλες στην αρενα για την εκτονωση και διασκεδαση
των υπηκοων μου.
Αυτα σε πρωτη φαση και βλεπουμε,εχω και καποια αλλα οραματα αλλα εν καιρο.


Εγω εδω και αρκετες μερες βλεπω εντονες προσωπικοτητες,διαφορετικες. Βλεπω επισης και αρκετους καλους παιχτες του game, ανταγωνιστες μεν, καποιοι προκλητικοι,καποιοι μετριοφρων κ.τ.λ κ.τ.λ.
Δεν μαζευομαστε ολοι μαζι να παιξουμε σαν ομαδα σε εναν ξενο σερβερ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαιρομε να βλεπω των φιλο μου των μΟΥΣΤΑΡΔΑ(ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ BOOST-ARDAS) να καθετε στων θρονο του σαν μακακας(ειδος συμπαθους οικογενειας πηθηκων με φυσκο τους γνωρισμα να παιζουν ενα οργανο τους δεν βριζω) και να απολαμβανει οτι πετυχε!!

[8ea]Έχει δοθεί ποινή.
Αλλάχθηκε όνομα που οδηγεί σε προσβολή.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ετσι!!! Γιατι απλα δεν εχουμε δημοκρατια,αλλα την μοναρχια του μεγα μουσταρδα!!!!!
Ανυπακουε πετρε αρπα μια ποινη για να μαθεις να εισαι ταπεινος σαν εμενα (βασικα ταπεινωση θα ελεγα χοχοχο)
Παραυτα απιστε σε συγχωρω,ετσι για να αναδειξω το μεγαλειο μου (*****) αρκει ν***********ι...

[8ea]Προειδοποίηση: Προσοχή στα υπονοούμενα, δεν θα υπάρξει ανοχή για καμία προσβολή σε προσωπικό επίπεδο εκτός παιχνιδιού.
Αφαιρέθηκαν φράσεις που οδηγούν σε προσβολή.

8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ελα...δεν ακουω και δεν σας βλεπω,α! οχι κατι ειδα εκει χαμηλα...πω,πω σαν μυγες ειστε...τελος πα,τι ελεγα?
Κατσε να αραξω στο θρονο μου ααααααααααχχχ! αυτα ειναι..ε ψιτ,δουλαρες φερτε καφε σε κυπελο απο ασημι (υπερσυμμαχικο).
Ειμαι αλαζονας, ο Καλλιγουλας του Nu,τι να κανω να περασει η ωρα του μεγα-μουσταρδα...λετε να ριξω στην αρενα ξεβρακωτους κεφαλες μαζι με σκατζοχοιρους...
ΕΛΑ ΜΕΓΑΛΕ....ΒΓΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ??? Η ΑΚΟΜΗ ΚΟΛΥΜΠΑΣ?? ΧΑΧΑΧΑΑΧ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!
 
Κορυφή