ΤΡΑΜΠΑ ΠΟΛΕΙΣ-ΣΧΕΔΙΟ ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ

  • Δημιουργός θέματος moustardas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ετσι!!! Γιατι απλα δεν εχουμε δημοκρατια,αλλα την μοναρχια του μεγα μουσταρδα!!!!!
Ανυπακουε πετρε αρπα μια ποινη για να μαθεις να εισαι ταπεινος σαν εμενα (βασικα ταπεινωση θα ελεγα χοχοχο)
Παραυτα απιστε σε συγχωρω,ετσι για να αναδειξω το μεγαλειο μου (*****) αρκει ν***********ι...

[8ea]Προειδοποίηση: Προσοχή στα υπονοούμενα, δεν θα υπάρξει ανοχή για καμία προσβολή σε προσωπικό επίπεδο εκτός παιχνιδιού.
Αφαιρέθηκαν φράσεις που οδηγούν σε προσβολή.

8EAGENHS[/8EA]
αγαπητε φιλε θεαγενη χαιρομε που αλλου δινεις προειδοποιησεις και αλλου μπαν...εγω μαλλων δεν αφηνα υπονοουμενα ..ετσι? ολα καλα!!
 

DeletedUser

Guest
Ετσι!!! Γιατι απλα δεν εχουμε δημοκρατια,αλλα την μοναρχια του μεγα μουσταρδα!!!!!
Ανυπακουε πετρε αρπα μια ποινη για να μαθεις να εισαι ταπεινος σαν εμενα (βασικα ταπεινωση θα ελεγα χοχοχο)
Παραυτα απιστε σε συγχωρω,ετσι για να αναδειξω το μεγαλειο μου (*****) αρκει ν***********ι...

[8ea]Προειδοποίηση: Προσοχή στα υπονοούμενα, δεν θα υπάρξει ανοχή για καμία προσβολή σε προσωπικό επίπεδο εκτός παιχνιδιού.
Αφαιρέθηκαν φράσεις που οδηγούν σε προσβολή.

8EAGENHS[/8EA]

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΑΡΧΗΓΕ ΤΩΝ ΜΠΟΥΜ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΑΤΕ. ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΥΛΕΣ ΣΤΕΙΛΤΕ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ. ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ ΣΑΣ. ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΙΝΕΣ ΕΥΤΥΧΟΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΤΡΩΜΕ ΕΜΕΙΣ , ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΡΙΤΟΥΣ.( ΕΞΥΠΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ).
 

DeletedUser

Guest
ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ. ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ 54; ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser11130

Guest
Γίνεται από τους Διαχειριστές να ζητήσουμε να δώσουν στον Πέτρο1972 ένα βραβείο νικητές του κόσμου ;

Βλέπω τί γράφει τόσο καρό και πραγματικά τον έχει λυπηθεί η ψυχή μου τέτοια κακία και τέτοιο κλάμα ούτε τα μωράκια όταν τους παίρνεις το γλύφιτσούρι δεν κάνουν .

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΣΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΕΤΡΟ1972 Ο ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ PROFESSORES ΔΕΝ ΕΊΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ .

ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ !!!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ NU ΤΙ ΝΙΚΗΤΗΣ ΛΕΩ ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ , ΘΕΟΣ , ΤΑ ΠΑΝΤΑ , Ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ !!!!!!!!

Άντε αγόρι μου ηρέμισε τώρα και άσε τους άλλους να λένε και να το παίζουν ΝΙΚΗΤΕΣ !!!!!!!!!!



Και αυτό για σένα

http://www.youtube.com/watch?v=qhBhpAZNPuA
 

DeletedUser

Guest
Αχα!!!! Τι εχουμε εδω??? Α...ο χρηστακος (αινσταιν) και φυσικα φυσικα ο φιλος του πετρος(δημοτικο) κοινο γνωρισμα
(εκτος των μπαν-μπανγκ απο κεντρικο) ο αυτισμος (σε προωρο σταδιο εξελιξης)
Μπηκαν στον κοπο να με ξυπνησουν (την ειχα πεσει στο θρονο για εναν υπνακο,δυσκολο να εισαι θεος) και φυσικα
να γραψουν για το επος τους (εφαγαν φαρους με διηρεις...τους πηρε χρονο αλλα το καταλαβαν)
Δλδ οκ,να καταλαβω...καθε φορα που θα βουλιαζετε κανα φαρο θα εχουμε γιορτη?
Ειναι απλο...εχετε μια δυσκοιλιοτητα καλπαζουσας μορφης σε συναρτηση με φθορα εγκεφαλικων κυτταρων ( η απλα βλακεια)
Μετα απο αυτα το μονο που μπορω να κανω ειναι να σας δωσω μια φαρμακευτικη αγωγη...πχ υποθετα γλυκερινης
http://prntscr.com/qs5qw
Αυτα απο εμενα και θα παρακαλουσα να μην ενοχλειτε την θεικη μου υποσταση (παω να την πεσω παλι)
 

DeletedUser

Guest
Αχα!!!! Τι εχουμε εδω??? Α...ο χρηστακος (αινσταιν) και φυσικα φυσικα ο φιλος του πετρος(δημοτικο) κοινο γνωρισμα
(εκτος των μπαν-μπανγκ απο κεντρικο) ο αυτισμος (σε προωρο σταδιο εξελιξης)
Μπηκαν στον κοπο να με ξυπνησουν (την ειχα πεσει στο θρονο για εναν υπνακο,δυσκολο να εισαι θεος) και φυσικα
να γραψουν για το επος τους (εφαγαν φαρους με διηρεις...τους πηρε χρονο αλλα το καταλαβαν)
Δλδ οκ,να καταλαβω...καθε φορα που θα βουλιαζετε κανα φαρο θα εχουμε γιορτη?
Ειναι απλο...εχετε μια δυσκοιλιοτητα καλπαζουσας μορφης σε συναρτηση με φθορα εγκεφαλικων κυτταρων ( η απλα βλακεια)
Μετα απο αυτα το μονο που μπορω να κανω ειναι να σας δωσω μια φαρμακευτικη αγωγη...πχ υποθετα γλυκερινης
http://prntscr.com/qs5qw
Αυτα απο εμενα και θα παρακαλουσα να μην ενοχλειτε την θεικη μου υποσταση (παω να την πεσω παλι)

ΤΑ ΥΠΟΘΕΤΑ ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΑΣ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΕΣΥ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΕΣΑΙ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΑ. ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser

Guest
ΜΠΛΟΥΜ ΜΠΛΟΥΜ ΜΠΛΟΥΜ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Χμμμμ...αινσταιν μου αρεσει οτι απο ολο το γραπτο λογο μου συγκρατησες την λεξη "υποθετα" και εδωσες βαση μονο σε αυτο.
Αυτο για την μυγα θα το εχεις ακουσει φανταζομαι...
Φυσικα με την εφραδεια λογου που σε διακατεχει συμπληρωσες "μπλουμ,μπλουμ,μπλουμ"
Λοιπον εχω να σου κανω μια προταση-προσφορα...νυχτερινο δημοτικο με εξασφαλισμενο πτυχιο αυτιστικου (σε λιγοτερο απο 17 χρονια)
μπορεις να παρεις μαζι σου και τον πετρο (ιδιαζουσα περιπτωση αργοστροφου)
Αυταααααααααααα...α!!! μπλουμ,μπλουμ,μπλουμ!!!!
 

DeletedUser

Guest
Χμμμμ...αινσταιν μου αρεσει οτι απο ολο το γραπτο λογο μου συγκρατησες την λεξη "υποθετα" και εδωσες βαση μονο σε αυτο.
Αυτο για την μυγα θα το εχεις ακουσει φανταζομαι...
Φυσικα με την εφραδεια λογου που σε διακατεχει συμπληρωσες "μπλουμ,μπλουμ,μπλουμ"
Λοιπον εχω να σου κανω μια προταση-προσφορα...νυχτερινο δημοτικο με εξασφαλισμενο πτυχιο αυτιστικου (σε λιγοτερο απο 17 χρονια)
μπορεις να παρεις μαζι σου και τον πετρο (ιδιαζουσα περιπτωση αργοστροφου)
Αυταααααααααααα...α!!! μπλουμ,μπλουμ,μπλουμ!!!!

ΛΕΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
 

DeletedUser

Guest
Χμμμμ...αινσταιν μου αρεσει οτι απο ολο το γραπτο λογο μου συγκρατησες την λεξη "υποθετα" και εδωσες βαση μονο σε αυτο.
Αυτο για την μυγα θα το εχεις ακουσει φανταζομαι...
Φυσικα με την εφραδεια λογου που σε διακατεχει συμπληρωσες "μπλουμ,μπλουμ,μπλουμ"
Λοιπον εχω να σου κανω μια προταση-προσφορα...νυχτερινο δημοτικο με εξασφαλισμενο πτυχιο αυτιστικου (σε λιγοτερο απο 17 χρονια)
μπορεις να παρεις μαζι σου και τον πετρο (ιδιαζουσα περιπτωση αργοστροφου)
Αυταααααααααααα...α!!! μπλουμ,μπλουμ,μπλουμ!!!!
χαιρομε που μπωρεις να γραφεις ελευθερα οτι θες χωρης των φοβο του θεαγενη...ετσι για να ξερουμε και τη λεμε!! να εισαι καλα σου ευχομε...και δεν μπαινω στων κοπο να ξαναπεσω στην ΧΑΜΗΛΟΤΗΤΑ ΣΟΥ κατσε εκει στων βουρκο!!! γεια σου διαχειρηση!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Δεν φταιει η διαχειρηση που αφησες της σπουδες σου στο δημοτικο (κακες παρεες,αινσταιν κλπ)
Τωρα για την πτωση σου τι να πω εγω... "στων κοπο" (μογγολικη σπανια εκφραση)
Ο αινσταιν (χρηστακος) ακολουθει την τακτικη "εισαι και φαινεσαι...η το ειπα πρωτος" βαθια ριζωμενα βιωματα απο την παιδικη του ηλικια
(βλεπε κακες παρεες του πετρου)
Ισως φταιω εγω,κατσε να μιλησω στην δικη σας διαλεκτο...μπλουμ,μπλουμ,α ου γκι γκι,τσικουαουα τυροπιτες,γιαγκουλας...
φενγκ σουι καληνυχτα!!!!!
 

DeletedUser2573

Guest
Δεν ξέρω για τον Μουστάρδα, για μένα πάντως έχεις δίκιο...
Προέρχομαι από οικογένεια, άστα να πάνε...
Ο πατέρας μου είναι νονός της νύχτας, δηλαδή έχει βαφτίσει ένα κοριτσάκι και το έχει βγάλει νύχτα...
Του έλεγα να το βγάλει μέρα και να είναι νονός της μέρας, αλλά είχε φίλο τον Dr.Koula (Δρα.Κούλα στα ελληνικά) και δεν μπορούσε γιατί την ώρα εκείνη τον είχε πιάσει ένα τρομερό κόψιμο και δεν είχε ούτε χαρτί υγείας ούτε παπάκια. Η θεία μου η Βασίλω μένει στον τέταρτο και κάθε φορά που παίρνει το ανσασέρ και φτάνει στον 2ο αφήνει και μία βροντερή...

(Αν δεν πάρεις πίσω αυτό με τον χαμηλό δείκτη νοημοσύνης που είπες για τον μουστάρδα και δεν τον αποδώσεις σε μένα όπως μου αξίζει, θα γεμίσω όλο το forum με ασυναρτησίες...)

ΑΝ και εχουν περασει μηνες απο αυτο το ποστ,το ματι μου επεσε τωρα.δεν ξερω αν εισαι ακομα στο παιχνιδι για να το διαβασεις ,αλλα εισαι ..... θεοςςςςςςςςς

με πεθανες αδερφε.καιρο ειχα να γελασω ετσι :)
 
Κορυφή