Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17614

Guest
Επειδη εχω μνημη ελέφαντα
Θυμηθηκα ενα νημα που έγραφες παλι παπατζες και βγήκε κάποιος και σε ξεμπροστιασε, αρα ξερω ποιός εισαι ως παίκτης
Εισαι ενας που έχεις παίξει ιδαλιον μαζί μας, δεν ακολούθησες τον σχεδιασμό, και μας εκανες ζημια
Τωρα
---
---
Γιατι οποίος φοράει παντελόνια και εχει και το θάρρος του λογου του μιλα επώνυμα
Τελευταίος εισαι
Οντος δεινόσαυρος
Εσύ ρε ουτε καν με το κανονικό σου νικ δεν μπενεις
Δεν ειπα Νίκος, νικνειμ ειπα
Κοίταξε λίγο
Το οτι μπορει κάποιος να χειρίζετε τον λόγο δε σημαίνει οτι λεει κατι σοβαρό
Ο ανώνυμος λογος ομως ειναι για τα σκουπίδια αγορίνα
Οποιον κι αν ρωτησω εδω θσ μου πει ποιός είναι
Βασικα τους ποιο πολλους τους ξερω κιόλας με φέισμπουκ κτλ
ΔΕΝ ειναι ανώνυμο το γκρεπο
Μια χαρα επώνυμο είναι
Εσύ εισαι ανώνυμος
Οπότε τζαμπα γράφω κιόλας
Δεν θελω το κανονικό σου ονομα το νικ σου θέλω στο παιχνιδι θα σε αφήνω στη θαλασσα 89 να παίζεις στο υποσχομαι

edit: Αφαιρούνται προσωπικά δεδομένα από knightmaregr
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Frobler

Οπλίτης
Ελπίζω να έχεις μόνο μνήμη ελέφαντα και όχι και τα κιλά του, κάνει κακό στην υγεία κύριε Σουφλιώτη.

Ότι λέω έχει σκοπό την συζήτηση και τον σχολιασμό του τι συμβαίνει στο παιχνίδι αυτήν την περίοδο. Ενώ ταυτόχρονα μέσω του λόγου μυκτηρίζω παίκτες με έπαρση στον παικτικό τομέα γιατί τους θεωρώ τοξικούς και η κοινωνία ευρύτερα έχει χορτάσει από τέτοια άτομα. Ανάγκη έχει σε ανθρώπους ταπεινούς με σεβασμό προς τον συνάνθρωπο που να επικεντρώνεται στο δικό του έργο και πως να το κάνει καλύτερο. Όπως λοιπόν παρεκκλίνουν όλοι αυτοί που κατακρίνω από τον ρόλο τους κάνοντας καυχησιολογικά σχόλια έτσι και εγώ τους απαντάω με όμοιο τρόπο μπας και βελτιωθεί λίγο η αντίληψη τους σε ορισμένα θέματα.

Επειδή λοιπόν επικεντρώνεσαι σε προσωπικό τομέα, δεν έχω κάτι άλλο να συζητήσω σε αυτό. Αν θες να μου πεις κάτι για το παιχνίδι αυτό καθεαυτό εδώ θα είμαι να απαντήσω. Αλλά μάλλον σου έθεσα πράγματα που δεν έχεις να πεις κάτι παραιτέρω.

Αν σε ικανοποιεί να νομίζεις ότι τρομοκρατείς κόσμο με την τελευταία σου περίοδο λόγου, τότε ωχ ναι τρέμω, παλι καλά θα έχω την θάλασσα 89 εγώ με τον ποσειδώνας.junior.

Καλό σου μεσημέρι.
 

DeletedUser17614

Guest
Οταν κάνεις κριτική σε κάποιον βρε κάμπια να εχεις και τα κοχονες να την στηρίξεις
Εμείς δεν κοιτάμε ποτέ ποιος μπενει σε κοσμο για το αν θα μπούμε
Γιαυτο σε λεω παπατζη
Γιατι λες παπατζες
Το οτι το γράφεις ενορθογραφα δεν αναιρεί το γεγονος οτι λες παπατζες
Το 85% των κιδμων εχει κερδιθεί με πλαγια μεσα
Το 60% όσων υπαρχουν στονπινακα δοξας δεν επαιξε καν
Γιατι υπαρχουν βδέλλες στο παιχνίδι
Νομιζετε οτι είναι χωράφι σας το γκρεπολις κσι σας ενοχλει που εμφανίστηκε κατι αλλο
Κακο σου μεσημερι
Ευχομαι η πίεση σου να πηγέ 25
Περιμενω το νικ σου να τα πουμε εντος γκρεπολις
Θα την πεις εσύ σε εμάς
 

DeletedUser17614

Guest
Τι μλκιες κάνω?
Καθομαι και γραφω εδω?
Πφφφφ!!!
Πάω να φτιαξω καμια πολη στον Δυμη
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΜΠΙΑ
ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ
ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΑΠΑΤΖΕΣ ΕΔΩ
 

DeletedUser18261

Guest
Frobler νομιζω πεφτεις επιπεδο που ασχολεισαι μαζι τους. ο σουφ ειναι γνωστος στον ιδαλιον για τους αθεμιτους τροπους που πηγε να κερδισει. με στρατολογηση παιχτων απο την αντιπαλη συμμαχια ταζοντας λαγους με πετραχηλια διοτι δεν ειναι ικανος για κατι παραπανω. εστελνε μηνυμα στους αντιπαλους και τους απειλουσε οτι θα τους βρει και τους εβριζε ή τους ευχοταν τα καλυτερα για το μελλον τους!!!!! απλα περιμενω ποτε θα ακουσω και στο δυμη οτι ζητησε συνθηκη απο δροσερους, αν και πηρε κατι το αφτι μου για να χτυπηθουν στο τελος και οτι φοβηθηκαν μη φτιαξουν υπερ ολοι εναντιον τους.......τσαμπα ασχολεισαι φρομπλερ, δινεις αξια σε παιχτες που δεν εχουν αποδειξει τιποτα. και δε ξερω κατα ποσο θα το καταφερουν, αν δε μπορεσαν στον ιδαλιον που ηταν ενας κοσμος μετριας ποιοτητας. στο ριζινια που τα εκαναν π......να ολα. τοτε η επομενη λυση ειναι να κουβαληθουν απο μια καλυτερη και πιο οργανωμενη συμμαχια. μπας και δουν χαρα στα σκελια τους. και μη κανουν το κοπο να αναφερθουν σε ακομα προηγουμενους κοσμους. τα ξερουμε και εκει τα καμωματα τους. δυστυχως ειναι μικρος ο κοσμος του γκρεπολις και οτι χαζομαρα πεταξει καποιος μαθαινετε σε ολους τους κοσμους και δε λυπουνται τα ματια μας

επισης πιθηκε σουφ, οι γκοστ μπηκαν πριν 1 χρονο ιδια εποχη.....βγες απο τη σπηλια σου στη ναουσα επιτελους, ηρθε ο πολιτισμος!!!!!
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Frobler νομιζω πεφτεις επιπεδο που ασχολεισαι μαζι τους. ο σουφ ειναι γνωστος στον ιδαλιον για τους αθεμιτους τροπους που πηγε να κερδισει. με στρατολογηση παιχτων απο την αντιπαλη συμμαχια ταζοντας λαγους με πετραχηλια διοτι δεν ειναι ικανος για κατι παραπανω. εστελνε μηνυμα στους αντιπαλους και τους απειλουσε οτι θα τους βρει και τους εβριζε ή τους ευχοταν τα καλυτερα για το μελλον τους!!!!! απλα περιμενω ποτε θα ακουσω και στο δυμη οτι ζητησε συνθηκη απο δροσερους, αν και πηρε κατι το αφτι μου για να χτυπηθουν στο τελος και οτι φοβηθηκαν μη φτιαξουν υπερ ολοι εναντιον τους.......τσαμπα ασχολεισαι φρομπλερ, δινεις αξια σε παιχτες που δεν εχουν αποδειξει τιποτα. και δε ξερω κατα ποσο θα το καταφερουν, αν δε μπορεσαν στον ιδαλιον που ηταν ενας κοσμος μετριας ποιοτητας. στο ριζινια που τα εκαναν π......να ολα. τοτε η επομενη λυση ειναι να κουβαληθουν απο μια καλυτερη και πιο οργανωμενη συμμαχια. μπας και δουν χαρα στα σκελια τους. και μη κανουν το κοπο να αναφερθουν σε ακομα προηγουμενους κοσμους. τα ξερουμε και εκει τα καμωματα τους. δυστυχως ειναι μικρος ο κοσμος του γκρεπολις και οτι χαζομαρα πεταξει καποιος μαθαινετε σε ολους τους κοσμους και δε λυπουνται τα ματια μας

επισης πιθηκε σουφ, οι γκοστ μπηκαν πριν 1 χρονο ιδια εποχη.....βγες απο τη σπηλια σου στη ναουσα επιτελους, ηρθε ο πολιτισμος!!!!!


Καλησπερα

εσυ ποιος εισαι αρκιβως??? Οσο αναφορα τον ριζινια ξερεις οτι μεσα στους καρεδες (που πηραν και καλα τον κοσμο) το 1/3 ηταν παικτες των σφερετιστων??? κουβαλησαμε αρκετους απο εκει μεσα για να βγουν στο τελος οι ιδρυταραδες με 5-7 πολεις και οι μπομπαρσοι τους να πεταξουν τους παικτες που επαιξαν ξυλο για να γραφτει στον πινακα δοξας οτι νικησαν αλλον ενα κοσμο ως ονοματα...

Ξερεις οτι με εκβιασαν λεγοντας μου πως αν δεν βγω απο την συμμαχια 10 ωρες πριν τελειωσουμε το 4 θαυμα... θα πεταγαν 7-8 φιλους μου??
Δηλαδη η δικη μου θεση επιανε 8 συμμαχων μου
Ποιος ημουν λοιπον που θα στερουσε 8 παιδιων την νικη?? οποτε αποχωρησα...

Επειδη δεν με χονευαν... πρωτος μαχητης και δευτερος στην καταταξη υλων στα θαυματα... ειχα το θαρος της γνωμης μου ομως και αυτο τους ενωχλουσε βλεπεις σε ολιγαρχικες συμμαχιες η διδακτορικες...

Οσο αναφορα των ιδαλιων ξερεις οτι ενας απο τους ιδρυτες της αντιπαλης υπερ μας... ηταν και καλα φιλος μας??? Μας πουλησε για να παει στους δυνατους λεγοντας τους ολα τα κενα μας... τον ανιρωπο αυτον τον ξερω και προσωπικα εκτος παιχνιδιου...
τι να λεμε τωρα??? η οτι καποιοι αλλοι της ηγεσιας τους εκαναν 10 συμμαχιες υπερ για να μας κερδισουν??? η οτι εταζαν λαγους με πετραχιλια σε ολους τους παικτες τους πως διθεν ολοι θα κρδιζαν τον κοσμο???οταν τους τα λεγαμε δεν μας ακουγαν... τελικα στο τελος μολις τν ψιλιαστηκαν αρχισαν μερικοι παικτες τους να πατανε επανεκκινησεις...

Δεν λεω... και εμεις καναμε λαθοι
Πρωτα τα λαθοι της ομαδας μας κοιταω και μετα ριχνω το φτεξιμο στους αντιπαλους
1)Λαθος αποκοπηκαμε στην μεση ως συμμαχια σε διαφορετικες τοποθεσιες
2) Η υπερ μας ηταν μακρια με σκοπο να μην μπορουμε να αλληλοβοηθιθουμε οπως επρεπε...

Συνεπως απο τα λαθοι μας... μαθαμε και μπηκαμε στον theva οπου το αποτελεσμα το βλεπεται





Οσο αναφορα τους γκοστ προσωπικα τους θαυμαζω για την φιμη τους

Στον λινδο ομως αγαπητε μου ηταν 2 συμμαχιες
20 γκοστ και οι υπολιποι ηταν παικτες απο μπαλαρινες και τιτανες + αλλες δυνατες συμμαχιες
συμμαχησαν και με τους σατυρους συνεπως 3 συμμαχιες ηταν

Ναι μεν διαλυσαν τους κοζα νοστρα και οτι αλλο υπηρξε στο περασμα τους... αλλα η μιση αληθεια δεν μου αρεσει βλεπεις


προσπαθω βλεπεις ωρα να καταλαβω το νοημα της συζητης και του φλομπερ που προφανως με ξερει και σιγουρα εχουμε παιξει σε κοσμο μαζι με (καποιο αλλο ονομα θα επαιξε σιγουρα εκει)

Και δεν εχει το θαρρος να εμφανιστει ... λεγοντας πραγματα επι προσωπικου για δηθεν μασογισμους και δεν ξερω και εγω τι αλλο...

Προς ενημερωση σου τελευταια φορα που πηγα οθφαλμιατρο δεν βρηκα τιποτα που να λεει πως βλεπω δρακους η λιμνες ... φωτιες κλπ κλπ :p

και οτι εγραψα ποιο πανω τα εγραψα για καλο χωρις να το παιξω καμποσος η what ever κατι αντιστοιχο

Καλη καρδια παιδια
και μην κριβεσται πισω απο μια οθονη ειδικα με διαφορετικα nick name παιχνιδιου
 

DeletedUser17614

Guest
Αααααα
Αλλος με ψεύτικο όνομα
Εναν απειλησα
Ενα σκουπιδι που απο τοτε τρωει πυξιδα σε καθε κόσμο
Κσι δεν τον απείλησα απλα τον έβρισα οπως του αξιζε
Ταιριάζετε εσεις οι δυο
Αυτος που έβρισα (μαλλον εσύ δηλαδή)
Εισαι γνωστοτατη κάμπια και πλέον καμια σοβαρη συμμαχία δεν σε στρατολογει
Κατσε, παρε ποπ κορν
Και βλέπε
Να παίξεις δεν μπορείς ούτως η άλλως
20 σύμμαχοι σου στον ιδαλιον ηρθαν μαζι μας
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
η παραπληφοριση φιλε φλομπερ και ντε μα μπαμιας???
το λεω καλα???

βλέπεται βλάπτει...

Χαλαρώστε και αποκαλυφθείτε
Τα πολλα λογια ειναι φτωχιά
 

DeletedUser18261

Guest
Καλα για το nick αδιαφορο τι θα μου πεις, το τελευταιο ενα χρονο με αυτο γραφω.......παρακατω λινδο επαιξα και φαινεται οτι δε ξερεις τιποτα για το κοσμο μιστερ αλεξη. ιδαλιον καθισες μεχρι το τελος, απορω γιατι κλαιγεσαι για αυτο το κοσμο. πρεπει να καταλαβεις οτι μονος σου εχασες τον ιδαλιον αλλα δε θα κατσω να σου μαθω γκρεπολις στο κεντρικο. για τους αλλους δυο κοσμους, ενταξει τρατζικ. θα ξαναγραψω το προηγουμενο.

δε θα κατσω να σου μαθω γκρεπολις!!!

καλα σουφ εσυ εισαι κλοουν, πηρες 20 ατομα στον ιδαλιον απο οπου τα πηρες και αν ηθελαν σου εφταναν και 60% κυριαρχια. πρεπει ειλικρινα να χαιρεσαι με ενα τετοιο επιτευγμα. σε λιγοτερο απο ενα μηνα πιασαν 50αρι και αν ηθελαν πηγαιναν και 60

μη λετε ψεματα στο κεντρικο, θα βγουν αυτοι που κερδισαν και θα σας κανουν ρεζιλι, κριμα ειναι.....

καλη συνεχεια και ελπιζω στο δυμη να καταφερετε ή να παρετε κοσμο ή εστω να ειστε ανταγωνιστικοι!!!!!

φιλουμπες
 

DeletedUser18163

Guest
2e8e8561d2
 

Frobler

Οπλίτης
DE BA BAMIAS, να αγιάσει το στόμα σου, είπες πολλά που κράταγα γιατί με κούρασαν οι ''κύριοι''.

Σουφ77, μου αρέσει που λες για το 60% που δεν έπαιξε αρκετά για να αξίζει να βρίσκεται εκεί στον πίνακα δόξας, και ταυτόχρονα ανήκεις σε αυτήν την κατηγορία αφού η κορώνα στον Σπάρτη σου δόθηκε χαριστικά όπως με πληροφορούν δίχως να είσαι εξαρχής στην ομάδα που κέρδισε. Οπότε ταπεινώνεις και τον εαυτό σου με αυτά που λες. Απέδειξε μας εμπράκτως τις ικανότητες σου κερδίζοντας τίμια (λέξη με πολύ νόημα) κόσμο με αξιότιμους αντιπάλους μία δύο φορές και θα αποστομώσεις πολλούς Φρομπλέρ. Αλλά από όσα διαβάζω και ακούω από διάφορα άτομα μάλλον και εσύ είσαι οπαδός της δολοπλοκίας, ας μην μπω σε λεπτομέρειες καλύφθηκα από πάνω. Ο χαρακτηρισμός κάμπια παραπέμπει άλλο παίκτη, μάλλον μπερδεύσαι εκτός αν την χρησιμοποιείς μεταφορικά που δεν καταλαβαίνω τον λόγο. Ναι ναι πάω να φάω λίγο σκόρδο να πέσει η πίεση μου, για αυτό πρόσεξε την διατροφή σου εκεί στην Νάουσα να διατηρείς ακμαία την υγεία σου όχι σαν και εμένα. Η μεσημεριανή ώρα είναι ιερή και ακόμα και στον χειρότερο εχθρό σου πρέπει να εύχεσαι καλό μεσημερί, ευελπιστώ να είσαι κανένα παιδαρέλι και όχι μεγάλος άνθρωπος οικογενειάρχης ώστε να μην υιοθετήσεις και άλλοι αυτήν την συμπεριφορά. Είναι κρίμα.

Αλέξη gim, λέγοντας για αυτά που βλέπεις για να το κάνω λιανά εννοώ πως έχεις παραισθήσεις, ότι είσαι μυθομανής πες το όπως θες. Στον Λίνδο επίσης, οι Ghost Riders που αναφέρεις ήταν πάνω από 40-50 άτομα οι ίδιοι για αυτό είχαν και 2 σύμμαχιες ώστε να χωράνε. Άσχετα να έδωσαν την ευκαιρία σε μέλη άλλων συμμαχιών να τους βοηθήσουν στον κόσμο και τα πήγαν αρκετά καλά ομολογώ βλέποντας τα στατιστικά. Μην λες ανακρίβειες λοιπόν. Αυτά περί ανωνυμίας τα λες και σε εμένα και στο άλλο παιδί γιατί δεν έχεις κάτι άλλο να καλύψεις τα ακάλυπτα αλλά τέλος πάντων. Καλή προσπάθεια πάντως, αλλά είναι **παραπληροφόρηση.

Πιστεύω έντονα ότι όλα όσα αναφέρετε περί Ριζίνια και Ιδάλιον είναι ελαφρώς αν όχι βαρέως παραποιημένα. Αλλά αυτό μπορούν να το κρίνουν μόνο τα πρόσωπα που θίγετε για απειλές, κωλοτούμπες και λοιπά στοιχεία που παραθέτετε. Είμαι σίγουρος ότι έχουν διαφορετική άποψη.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Καλα για το nick αδιαφορο τι θα μου πεις, το τελευταιο ενα χρονο με αυτο γραφω.......παρακατω λινδο επαιξα και φαινεται οτι δε ξερεις τιποτα για το κοσμο μιστερ αλεξη. ιδαλιον καθισες μεχρι το τελος, απορω γιατι κλαιγεσαι για αυτο το κοσμο. πρεπει να καταλαβεις οτι μονος σου εχασες τον ιδαλιον αλλα δε θα κατσω να σου μαθω γκρεπολις στο κεντρικο. για τους αλλους δυο κοσμους, ενταξει τρατζικ. θα ξαναγραψω το προηγουμενο.

δε θα κατσω να σου μαθω γκρεπολις!!!

καλα σουφ εσυ εισαι κλοουν, πηρες 20 ατομα στον ιδαλιον απο οπου τα πηρες και αν ηθελαν σου εφταναν και 60% κυριαρχια. πρεπει ειλικρινα να χαιρεσαι με ενα τετοιο επιτευγμα. σε λιγοτερο απο ενα μηνα πιασαν 50αρι και αν ηθελαν πηγαιναν και 60

μη λετε ψεματα στο κεντρικο, θα βγουν αυτοι που κερδισαν και θα σας κανουν ρεζιλι, κριμα ειναι.....

καλη συνεχεια και ελπιζω στο δυμη να καταφερετε ή να παρετε κοσμο ή εστω να ειστε ανταγωνιστικοι!!!!!

φιλουμπες


η παραπληροφοριση βλαπτει φιλε μου μπαμια?? ντε λα μπαμια??
what ever
Δεν σε ξερω

αν ησουν καποιος θα σε ηξερα μπεσα σου μιλαω... τα μεγαλα ονοματα ποτε δεν τα ξεχναω!!!

Στον λινδο ετσι λιγο που επαιξα και εκατσα ως το τελος ειδα τι εγινε
και εχω ματια και αφτια παντου :cool:

κοζα νοστρα πιτζες μπλε μοντελα και σατυροι μια υπερ
απο την αλλην 2 συμμαχιες γκοστ

οι σατυροι για τους δικους τους λογους πηγαν με γκοστ και οι πιτσες ειχαν μετα 2 μετωπα...

οι περισσοτεροι απο τις πιτσες σταματησαν και στην συνεχεια οι κοζα νοστρα ενω το παλεψαν και εκει σταματησαν τελικα ...

τα μοντελα εμειναν στο τελος με 2 συμμαχιες γκοστ και μια συμμαχια σατυροι πεναντι τους...


βλεπεις αν εμπαινα στο τελος και εβλεπα αυτα τα πραγματα ισως και να ελεγα οτι να η γκοτ πρασινησαν τα παντα και πηραν κοσμο
ομως η αληθεια δεν ειναι αυτη

συνεπως μαθε να ξεχωριζεις τι γινετε πραγματικα
και για τον κοσμο theva οπου αναφερθηκατε ψαξτε το λιγο καλυτερα... πριν κατεβασετε καμια μπαρουφια ακομα...

ποσοστα κυριαρχιας στον λιδνο γκοστ+σατυροι πανω απο 50 τις εκατο αφου παρατειναν τον κοσμο ενα μηνα παραπανω για να πιασουν αυτο το 50 τις εκατο
 
Τελευταία επεξεργασία:

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
ελα καποιος απο τους καρεδες πρεπει να εισαι φλομπερ και ακομα να αποκαλυφθεις

οταν λοιπον αποκαλυφθειτε ξανα μιληστε


οσο αναφορα τους γκοστ τον λινδο ηταν 2 συμμαχιες γιατι δεν χωραγαν
οκ
σεβαστο
οι μισοι και παραπάνω ηταν παικτες απο μπαλαρινες και τιτανες ομως
και πρεπει να μπηκαν και μερικοι γαλλοι μαζι τους αν θυμαμαι καλα


τη Γιωργος τη Γιωργακης δηλαδη ... τι να λεμε?
 

Frobler

Οπλίτης
Επιμένεις να επικεντρώνεσαι στο δέντρο που είναι ποιος είμαι εγώ και ο DE BA BAMIAS και όχι στο δάσος που είναι όσα λέμε. Αυτά που λες για τους αριθμούς στο τέλος σχετικά με τους Ghost Riders και πόσοι ήταν από που είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δεν στέκουν και ισχύει το 1/5 όσων λες αλλά ας περιμένουμε κάποιον εκ των έσω του Λίνδου να διευκρινίσει αυτές τις πληροφορίες. Σε λίγο θα μου πεις ότι είμαι και από τα Bloom boys που απειλείς ότι θα τους κάνεις σπαστικά. Και αυτό παραπληροφόρηση είναι ;
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Επιμένεις να επικεντρώνεσαι στο δέντρο που είναι ποιος είμαι εγώ και ο DE BA BAMIAS και όχι στο δάσος που είναι όσα λέμε. Αυτά που λες για τους αριθμούς στο τέλος σχετικά με τους Ghost Riders και πόσοι ήταν από που είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δεν στέκουν και ισχύει το 1/5 όσων λες αλλά ας περιμένουμε κάποιον εκ των έσω του Λίνδου να διευκρινίσει αυτές τις πληροφορίες. Σε λίγο θα μου πεις ότι είμαι και από τα Bloom boys που απειλείς ότι θα τους κάνεις σπαστικά. Και αυτό παραπληροφόρηση είναι ;
χαχαχα

ελα εισαι αστειος φιλε μου πραγματικα
ποτε δεν απειλισα κανεναν

αν οι επιθεσεις με 350 φαρους θεωρονται σπαστικες... μαλλον δεν ξερεις τι συμαινει γρεπολις...


Σπαστικα αν ξερεις τι συμαινει... παει να πει πολλες επιθεσεις ακαταπαυστες με 2-2 φαρους 2-2 πτηνα κλπ κλπ...ακομα και επιθεσεις που στελνονται αλλα ακυρωνονται με σκοπο να σπασουν τα νευρα του παικτη η γενικα να κολλησουν οι κινησεις του παιχνιδιου...
σπαστικα ομως θεωορουνται
και οι επιθεσεις ανα 20 λεπτα ολη μερα καθε μερα

οταν αυτο το κανει καποιος για να το κοψεις τι κανεις??? ειτε κανεις ακριβως το ιδιο ειτε του σηκωνεις γεματες επιθεσεις οχι σπαστικες ομως...
ειτε γενικα ακομα καλυτερα με διαολογο το λυνεις

το τελευταιο προτειμω (με τον διαλογο ) και θεωρω πως ειναι και το ποιο σωστο !!!


Ξανα λεω η παραπληροφοριση βλαπτει... πολλα λες χωρις επιχειρηματα
προφανως καπου εχεις χωμενη την μυτη σου η το αυτι σου αλλα ακους μισολογα η μπορει και να εχεις ωτιτιδα δεν ξερω...



Τελος αναμενω να μαθω ποιος εισαι

κουραστηκα πραγματικα να μιλαω με καποιον που ακομα δεν εχει αποκαφλυφθει .. λεγοντας μισολογα και παραπληροφορει τον κοσμο
απο εναν δυπλο τριπλο λογαριασμο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17614

Guest
Κλάψτε κλάψτε
Τα σπαστικα στα σπαστικα
Θα αφήσουμε αυτους που τους αλλάξαμε 3 θάλασσες να μας κανουν τα κοκκορακια
Γελιέστε κοπελιές
Ο θηβα τελείωσε
Κάποιοι βαράνε μονο εμενα για δυο λόγους
1
Χάσανε
2
Δεν τους στρατολογω γιατι ειναι ρουφιανοι
Ηδη παιζουν παιδιά απο τους Μπλουμ υπο το ένδοξο λάβαρο των σφετεριστων
Αυτοι που πρεπει και αξιζουν
Το 90% αυτης της συμμαχίας ειναι πρωην αντίπαλοι μας
Αναφερεσε σε μια συμμαχία, τους Μπλουμ
Που μετράνε την κυριαρχεία και μετράνε μεσα πόλεις στην 43 και πόλεις στα ξερονήσια
Οσες φορες μεσα στον σέρβερ θηβα σύμμαχος απο οποία συμμαχία δέχτηκε συνεχείς επιθέσεις απαντήθηκε με συνεχείς επιθέσεις
Απλα πράγματα
Οι λουληδες που με βαράνε τον τελευταιο μηνα το κάνουν ως αντεκδικηση
Θα περασουν κι αυτοι στο κλαμπ των κομπαρσων
Πατατάκια, ποπ κορν, κόλα ή μπυρα και βλέπετε
 

Frobler

Οπλίτης
Καλά κάνεις και μου εξηγείς δεν γνώριζα. Έχεις και PhD στον τομέα αυτό ;

Φήμες λένε ότι σας βαράνε γεμάτα αδιάκοπα όμως αλλά τα μεταφράζετε ως σπαστικά. Δεν πειράζει ο καθένας όπως επιθυμεί άλλος βλέπει σπίθα άλλος πυρκαγιά.

Και εγώ κουράστηκα να βλέπω το σημαίνει γραμμένο με ύψιλον αλλά περιμένω υπομονετικά μήπως το βελτιώσεις.

Τέλος πάντων, το ζουμί για την ομάδα των σφετεριστών το είπε πολύ ωραία και ξεκάθαρα ο DE BA BAMIAS και πιστεύω πολλοί συμφωνούν μαζί του. Αποδείξτε τα αντίθετα με τίμιο τρόπο και μετά επανερχόμαστε στην παικτική σας αξία και την διαφάνεια των πεπραγμένων σας.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
σουφ πολλα γραψαμε

εδω δεν αποκαλυπτονται ποιοι ειναι ρε συ ... ελεος...

φλομπερ... παικτης που τα γνωριζει ολα χωρις να τον γνωριζουν
λεγοντας την γνωμη του (με μισολογα) ανωνυμα πισω απο δυπλπους λογριασμους για να προκαλεσει ιντρικες η για να κανει εντυπωση
ο ντε λα μπαμιας??? προσωπικα δεν τον ξερω...

Αλλα για να μιλαει ισως και να μας ξερει....


Καλη συνεχεια παιδια... ειχα χρονια να μπω εδω στο κεντρικο φορμ
τους τελευταιους 1-2 μηνες μπηκα να δω τι γινετε... για μια ψηφοφορια ενςο 6ρη κοσμου οπου μου ζητισαν καποια παιδια να μπω να ψηφισω....

Οτι θελεται απο εδω και περα στο παιχνιδι η ακομα καλυτερα στο skype μου Alexisgim12345
 

DeletedUser17614

Guest
Ααααα!!!
Εχω τηλεφωνακια από κανα δυο ψυχιατρους αν θελετε
Η απόκρυψη της ταυτότητας και η ευχαρίστηση που προκαλεί στο ατομο το ολο αυτο γεγονός ειναι ψυχοπαθολογηκης φύσεως
Θα σας πρότεινα θεραπεία με βαριά βαρβιτουρικα και ισως ηλεκτροσόκ και εγκλεισμό
Βασικα τι εγκλεισμό, ευθανασία καλύτερα, τζαμπα εξοδα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή