Συμμαχίες vol.3

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Frobler

Οπλίτης
οποιος ξανα βρίσει αλεξ να μου γραψει discord να τα πουμε λιγο
Κούκλα μου μην εξάπτεσαι που σου θίξαμε την γκόμενα. Γιατί ακριβώς αυτό θυμίζουν τα λόγια σου.

Πήγαινε τώρα πίσω στην κλήση να ακούσεις το διάγγελμα του μπαρμπασουφ. Ντοτζ να μην ξεχάσει να σου μάθει, oh wait
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
δωστε disc
Εγω το εγραψα για τρολλ αλλα τωρα δωστε το οντως μου ειπε ο κατσαρος να μου το δωσετε αμεσα αλλιως δεν θα σας δινει κωδικο teamviewer καθε βραδυ ετσι μου ειπε τα λογια του γραφω
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
πρωτον, οκ αφου μας επιτρεπεις να κοροιδευουμε καλα ειναι!!!

δευτερον, ποιος εισαι συ επιτελους, κανενας δε σε ξερει, το ντισκορντ δε παιζει να το εχουν ουτε οι συμμαχοι σου

τριτον, κυριε υπεροχε διαχειριστα μας, νομιζω βγαζει μια απειλη αυτα που γραφει, να φανταστω στο ντουκου θα περασει και αυτο
ΒΟΗΘΉΣΤΕ ΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΑΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΝΤΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΝ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ BOWLING
[exoyme akres pantou den trwme mpan emeis]
 

DeletedUser18164

Guest

Frobler

Οπλίτης
Μην θίγεστε Αγγελικούλες μου. Μυκτηρίζω την ανωρημότητα της πριμαντόνας και το γεγονός ότι νιώθει μπερδεμένος στην τοποθεσία Δύμη.

Υ.Γ. Δεν αναφερόμαι κυριολεκτικά στα άτομα με ειδικές ανάγκες τα οποία προφανώς δεν έχω σκοπό να προσβάλλω.
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
Εδώ στο φόρουμ λέμε χαζομάρες να περνάει η ώρα... Καμία τρολια κλπ εσύ το πήγες αλλού... Ευτυχώς που κατάλαβες τι (meme) ανέβασες.
 

DeletedUser18164

Guest
Μην θίγεστε Αγγελικούλες μου. Μυκτηρίζω την ανωρημότητα της πριμαντόνας και το γεγονός ότι νιώθει μπερδεμένος στην τοποθεσία Δύμη.

Υ.Γ. Δεν αναφερόμαι κυριολεκτικά στα άτομα με ειδικές ανάγκες τα οποία προφανώς δεν έχω σκοπό να προσβάλλω.
Για να καταλάβω, υπάρχει και μεταφορικός τρόπος να πεις κάποιον ανάπηρο?
 

Frobler

Οπλίτης
Ναι Αννούλα μου, για τις περιπτώσεις που ο άλλος ξεστομίζει μπαρούφες.

Καλά ρε κορίτσια που ζείτε, δεν έχετε επαφή με το τι εστί Τσίλι Καφενείο ; Με λυπεί η περιορισμένη αντίληψη περί χιούμορ το οποίο καλώς ή κακώς όρια δεν έχει. Άλλο αν κάποιοι ορίζουν τα δικά τους.
 

DeletedUser18164

Guest
Καλέ παιδάκια ελάτε να δείτε η Αγγελικούλα προσπαθεί να μας μάθει τι είναι χιούμορ είδε μια σελίδα στο φβ και νομίζει ότι έμαθε και μπορεί να κάνει χιούμορ με όλα:eek:
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
βλεπω να κλείνουν το φορουμ για παντα αχαχαχχα ΚΑΤΩ Ο ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΩ Ο ΠΕΡΣΕΑΣ
 

Frobler

Οπλίτης
Μου αρέσει βρε γαβ γαβ που προσπαθείς να με μιμηθείς.
Αφού ξέρεις λοιπόν ότι το χιούμορ δεν έχει όρια να μην το παίζεις θιγμένη Αλίκη κύριε καθηγητά. Η αναφορά σε αυτήν την ομάδα στο fb όπως λες είναι γιατί όποιος γνωρίζει θα καταλάβαινε σε τι πλαίσια ανέβασα το meme δεν θα του φαινόταν προσβλητικό και άκομψο.
 

DeletedUser18261

Guest
πριμαντονα και draganis δυο ατομα δε τα ξερει κανεις. στο επομενο που ισως καταφερουν να παρουν πρωτια αλλα και εκει την εχασαν απο τον μιστερ φρομπλερ, ηταν το τσιλι καφενειο....βρε σουφ παλι ταλεντα μαζεψες στη συμμαχια σου, παλι καλα στον ιδαλιον ησουν μουγκοθοδωρος στην αρχη και δεν εβαλες τη σαρα και τη μαρα. στο τελος που εμεινε μονος με τον αλεξακη, τα εκαναν οπως ακριβως επρεπε για να χασουν το κοσμο με 50%
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
δεν με ξερουν γιατι δεν καθομαι ολοι μερα φορουμ επειδη δεν εχω ζωη κυριε μπαμια..θα σε παρακαλουσα να πας για ενα μπανακι με παρεα εαν εχεις η με καμια κοπελιτσα[εαν σου αρεσουν τα νετα] παλι εαν εχεις..και να αφήσεις για λιγο το grepo γιατι ολοι μερα εδω εισαι ειναι κριμα παιδια στην ηλικία σου να ειναι ολοι μερα σε μια οθονη ..επισης ειστε καλα παιδια καταβαθος αλλα χωρις κοινωνικες δεξιοτητες..ενα discord σας ζήτησα και ακομα να το δω ισως φταιει η ζεστη?μηπως ο περσεας που ειναι κατω? ο κατσαρος ????η μαλλον φταιει που μια καφε υγρη αλλα και στερεη μαζα εχει φτασει μεχρι την καλτσα σου??? αλλα οχι...μπορει να φταίνε τα πολλα μπαν στο φορουμ αλλωστε οι διαχειριση ειναι δικια μας ως γνωστον
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
Αφαιρέθηκε προσωπική συνομιλία
εσυ φροντίζεις να σε ξερουν ολοι με διαφορα κατορθωματα ...εισαι διαμαντακι και εσυ ρε...κατσαρε δεν ξερω που τους βρίσκεις αλλα κανεις καλη δουλεια


ΥΓ.Κραταμε λιγο το φορουμ ζωντανο πριν το κατεβασει ο knight
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή