Συμμαχίες vol.3

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser14515

Guest
πες μου την διευθυνση σου να ερθω να κανουμε μπανιο μαζι
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
ακραιος...εχει οντως πολυ ζεστη καταλαβαινω αλλα να εκφραζεις βαθυτερες σκεψεις σε εναν αγνωστο νουμπακο ειναι καπως περιεργο
 

DeletedUser18261

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
μαρεσει κρυβεις το ποιος στο εστειλε, ενω ειναι δυσκολο να καταλαβω χαχαχαχαχ

δεν χρειαζεται καν να παρω θεση, οταν αυτος που στο ειπε εγινε ρεζιλι με τα ψεματα του.... κριμα κριμα, εμ αγνωστος εμ και ........ ολα τα εχεις πανω σου

οποτε θα απαντησω στη προσωπικη επιθεση στην κοινωνικη μου ζωη(αν και ανανδρο απο μερος σου)

σορρυ φιλε, δευτερα αυριο δουλευω. θα σκεφτω τη προταση σου να παρατησω τη καλοκαιρινη μου δουλεια για να κανω μπανια και να βγω κυριακη βραδυ....ειναι γουορθ

Υ.Γ. αν θες να μιλησεις μαζι μου, μπορει αυτος που σου εστειλε το παραπανω μηνυμα να σου δωσει τα στοιχεια μου(αν και δε παιζω πλεον με σκαιπ οποτε δε τα πολυβλεπω), απο εμενα δε προκειται να τα παρεις. στο τελευταιο κοσμο ενας ακυρος μας ζητησε τα στοιχεια για να του πουσαρουμε το ινσταγκραμ.....αν θες βρισκεις τον οποιονδηποτε, κλειστη ειναι η κοινωνια του γκρεπολις

Υ.Γ2 τι την αναφερεις τη διαχειριση, ο κυριος worldmaster ειναι μη τους βαζεις ολους στο ιδιο τσουκαλι, ενας εθελοτυφλει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

PrimaLinea12

Οπλίτης
καλα σου πηρε 30 λεπτα να γραψεις αυτο????αχ,,,επειδη δεν μαρεση να περνω γνωμη για καποιον απο εναν μονο ρωτησα σε μια ομαδικη για εσενα καμια σχεση με ντιμυ και μου ειπαν αρκετες ιστοριες για teamviewer στο lindo για ανειχτα μπαν βρισιες σε φορουμ στο game και αλλα..εχω σκρεεν απο ολα απλα δεν ηθελα να σε φερω σε τοσοοο δυσκολη θεση εδω μπροστα στην κοινοτητα ...θα σε αφησω να με πεις χαζο κλπ...καταλαβαινω πανω στα νευρα σου μπορει να φυγουν διαφορα...οσο για την δουλεια δεν νομιζω να δουλευεις και να κανεις και σπαστικα 3-4 την νυχτα??? εκτος αν δουλευεις βραδυ τοτε παω πασο...αν αυτο που κανω εγω ειναι ανανδρο το να βγαινετε και να κραζετε ενα ατομο επι μηνες στο φορουμ ειναι φουλ αντρικο??? οσο για τον worldmaster ειναι δικιαιος ετσι ειναι και ο κοσμος στην εξω ζωη εαν την ζεις καθολου και δεν εισαι ολοι μερα στο pc..καποιος ειναι το προβατο και καποιος ο λυκος..ε εδω στο φορουμ μαντεψε ποιο απο τα δυο εισαι...
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
και το discord το ζηταω οπως ειχα κανει και σε κατσαρο για να μιλησουμε χωρις καποιον να μας κλείνει το θεμα
 

DeletedUser18261

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
αργησα γιατι εχω και αλλες δουλειες, καμενε, καρφωθηκες μονος σου :eek:

τωρα η κοινοτητα του ιδαλιον που ρωτησες χμμμ για να σκεφτω. ο μονος που συμπαθω μπηκε και εκραξε τον αλεξη και ο αλεξης ελεγε οτι αποκλειεται να πιστευει ολα αυτα για μενα ο..... αρα αυτο παει να πει οτι κατι βρωμαει με αυτη τη κοινοτητα καθως ολοι εκει υποστηριζαν τον αλεξη. κατι αλλα ατομα που επισης συμπαθω για να σκεφτω, δε θελουν να εχουν καμια σχεση με τα παιδια απο τον ιδαλιον που εσυ λες οτι σου μιλησαν. (ανωνυμα ολα, μη με κανετε να τα ξαναβρω τα ατομα, ειναι κριμα να ανοιξεις δευτερο ημιχρονο απο το ρεζιλικι που εφαγαν ο φιλος αλεξης και ο φιλος σουφ...ειναι κριμα και για εμας που θα φαμε μπαν απο το κυριο worldmaster, μονο εμεις, μη γινει κανα λαθος και φανε οι αλλοι;) )

επισης το κατσαρο τον εχεις θεο σου? και τον αναφερεις συνεχεια. διακρινω εναν ερωτα απο πλευρα σου, και πριν ειπες κατι για νετα



εδω καπου τελειωνει η συζητηση μας, καθως εισαι απο τα ατομα που συγκρινεις τη πραγματικη ζωη με το γκρεπολις, εισαι αξιος προς memeση

θα σε αφησω να συνεχισεις την επιθεση σε προσωπικο επιπεδο, καθως ισως βρηκαμε το δυνατο σου σημειο

καλοβραδυ, γιατι δουλευουμε κιολας, και επισης αδιαφορο αν με πιστευεις, δε θα σου δωσω και λογαριασμο. αλλος αλεξηςτζιμ μας βρηκε, δερβεναγας στο κεφαλι μας. να φανταστω και συ εφαγες κουβαλημα στο θηβα απο προικο ή εισαι κανα ανερχομενο ταλεντο :p

καλοβραδακι ειπαμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

PrimaLinea12

Οπλίτης
καλυτερα να ειμαι καποιος που δεν ξερουν παρα καποιος που ξερουν για το ποσο λαμογιο ειμαι.....πρωτιμο να ειμαι ενα τιποτα με λιγα λογια παρα να γελαει ολο το grepoο οσο για το οτι δουλευεις αμφιβαλω γιατι ολοι μερα εδω εισαι στο φορουμ μιαφορα μπηκα εγω σε εκανα να βγαλεις μαντιλακια απο το ραφι σου και φευγω κυριος χωρις να μπορεις να μου προσαψεις τιποτα ..οσο για το κρεας ...καταλαβαινω οτι αυτα μπορει να κανεις με την παρεα σου ΕΑΝ εχεις που δεν νομιζω...οσο για κατσαρο τα εχουμε πει σε αλλο θεμα...βρες κατι αλλο να μου προσαψεις εαν μπορεις...ενω εγω εχω να σου λεω πολλες ιστοριες για τι ατομο εισαι ..εσυ δεν εχεις καμια...ποναει το ξερω....
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
οι κοινοτητα του grepo ειναι μια μικρογραφία της πραγματηκης ζωης θελεις δεν θελεις ...για αυτο υπαρχουν φορουμ κλπ για την κοινωνικοποίηση τον παικτων ...αμφιβάλω εαν εχεις παραδείγματα απο την πραγματικη ζωη ξερω στο εχω πει 3-4 φορες για να πονεσει
 

DeletedUser14515

Guest
εσυ πρεπει να εχεις πολλα παραδειγματα irl
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Επειδή πολύ σωστά το μαντέψατε κάποιοι, το παρόν (3η έκδοση) κλείνει διότι ξέφυγε ξανά η συζήτηση. Ελπίζω το επόμενο νήμα (vol.4) που θα δημιουργήσετε να είναι πολύ πιο κόσμιo.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή