[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11307
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Γιαννη που σε λενε ioannis... εχεις θεματα! το καταλαβαμε προς το που γερνει το κορμι σου! μη μας το τονιζεις τοσες φορες! η innοgame υπαρχει γιατι τις ακουμπαμε τα λεφτα μας... η θα παιξει με τους ορους μας η θα παρουμε τις paysafe μας και θα παμε σε αλλη παραλια! υπαρχει προβλημα με αυτο?
όχι φίλε μου δεν υπάρχει πρόβλημα....αύριο θα πάω στην coca cola να στήσω ένα σαματά γιατί δεν μπορεί με τα λεφτά τα δικά μου να κάνει ότι θέλει, ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΡΑ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΑΡΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ.
Θέματα μπορεί να έχω, αλλά αυτά δεν έχουν να κάνουν με την αύξηση του χρυσού στο παιχνίδι που λέγεται grepolis, και το κορμί μου μια χαρά ευθυτενές είναι, δεν γέρνει ακόμη.
 

DeletedUser

Guest
Οι αλλαγεσ στισ μοναδες ειναι αψογες και χρειαζονταν για να αποκτησει το παιχνιδι περισσοτερη ποικιλια και να μην ειναι μονοτονη η κατασκευη ολων των πολεων με καρμπον.
οσον αφορα το χρυσο η αλλαγη ειναι εντελως μα εντελως υπερ αυτων που παιζουν με λιγο χρυσο και ειμαι σιγουρος οτι αυτο θα αποδειχθει στην πραξη και οτι θα το επαναφερουν στο προηγουμενο καθεστως διοτι θα χασουν εισπραξεις.
και για να στο δικαιολογησω Γιαννη θα σου δωσω 2 παραδειγματα
1. κανεις μια αποικια σε αυτες τις περιπτωσεις οσοι χρησιμοποιουν χρυσο και ξερουν να παιζουν εστελναν υλεσ ανεβαζαν την συγκλητο στο 25 κοβωντας μετα το επιπεδο 6 με χρυσο μια η 2 φορεσ σε μιαμιση μερα η συγκλητος ηταν 25 και εχτιζεσ μετα μια χαρα την πολη χωρισ χρυσο γρηγορα. τωρα σορρυ αλλα δε ξανακανω αποικια διοτι αν πρεπει να πληρωνω ενα σκασμο χρυσαφι για να φτιαξω τη συγκλητο λυπαμαι αλλα δε θα παρω.
2. ηθελεσ μια φαρουπολη να την ξαναφτιαξεισ γρηγορα γιατι την χρησιμοποιεισ συνεχεια. εστελνεσ υλεσ 7 κατασκευεσ απο 211 φαρουσ τουσ εκοβεσ ολουσ στο μισο σε 2 μερεσ το πολυ ετοιμη η φαρουπολη (σε κοσμο 3αρι). τωρα ξεχνα το αστη να βγει κανονικα δε συμφερει.
εγω Γιαννη προβλεπω οτι θα τη μαζεψουν πολυ γρηγορα αυτη την αλλαγη γιατι θα χασουν εισπραξεις. επειδη ξερεις τη δουλεια κανω και τι εμπειρια επαγγελματικη εχω ειδικα σε πωλησεις σου λεω απλα οτι αυτοι που το αποφασισαν αυτο ειναι manager του κ... ειναι accountants που νομιζουν οτι οι πωλησεις ειναι στον αυτοματο πιλοτο. οταν θελεισ να αυξησεις τισ πωλησεις σου 2 τροποι υπαρχουν
α. κανεις το προιον σου καλυτερο και νομιζω οτι αυτο με τισ αλλαγες που εκαναν θα το πετυχουν
β. το κανεις πιο προσιτο στις πλατιεσ μαζες. και η αλλαγη στα κοψιματα ειναι εντελωσ στην αναποδη απο αυτη κατευθυνση.
Νικόλα επειδή ξέρω τι δουλειά κάνεις, κάνε μια εκτενέστερη ανάλυση όσον αφορά τον χρυσό και ίσως να μην είναι έτσι τα πράγματα.
Ειδικά εσένα ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και ίσως είσαι ο μοναδικός από το "παρεάκι" που ξεχωρίζει.

ZtllcpT.png

200 χρυσά και το έχω αμέσως, με τον παλιό τρόπο θα έδινα 25 για να κατέβει στην 1 ώρα και άλλα 25 για να κατέβει στην ½ ώρα, άλλα 25 για να κατέβει στα 15 λεπτά, άλλα 25 για να κατέβει στα 7,30 λεπτά...σύνολο 200 χρυσά και δεν είναι έτοιμο θέλει άλλα 7,30 λεπτά και τα υπόλοιπα στην σειρά περιμένουν. και επειδή μπορεί να παίζω σε εξέγερση και να μου έχουν πάει το τείχος στο 0 πρέπει να περιμένω να τελειώσουν όλα τα προηγούμενα για να αρχίσει να κτίζεται το τείχος.
Με το νέο σύστημα τουλάχιστον τα πρώτα επίπεδα του τείχους που κάνουν μέχρι 5 λεπτά τα βγάζω άμεσα με το free που δίνει, θα μου πεις σώθηκες? μπορεί και ναι, θα έχω κάποια επίπεδα τείχους θα ρίξω και μερικές τυχαίες και άρματα και μπορεί κάτι να κόψω μαζί με την εθνοφρουρά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13211

Guest
όχι φίλε μου δεν υπάρχει πρόβλημα....αύριο θα πάω στην coca cola να στήσω ένα σαματά γιατί δεν μπορεί με τα λεφτά τα δικά μου να κάνει ότι θέλει, ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΡΑ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΑΡΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ.
Θέματα μπορεί να έχω, αλλά αυτά δεν έχουν να κάνουν με την αύξηση του χρυσού στο παιχνίδι που λέγεται grepolis, και το κορμί μου μια χαρά ευθυτενές είναι, δεν γέρνει ακόμη.

Να πας φιλε μου... διοτι με την επανασταση κανεις δουλεια και οχι με την αποχη!!! οσο σκυβω το κεφαλι και αποδεχομαι χωρις αντισταση αυτο που μου επιβαλουν και ποσο μαλιστα σε ενα παιχνιδι (που εχει να κανει και με την διασκεδαση μου) τοσο πιο πολυ θα με εκμεταλευονται! τους υπαλληλους μου, εαν τους ρωτησεις... δεν εχει κανεις παραπονο... επειδη τους πληρωνω... δε σημαινει οτι μπορω να τους κανω και οτι θελω! πληρωνονται... αλλα εχουν και το δικαιωμα να μου μιλησουν, να τους ακουσω και να λυσουμε μαζι το οποιο προβλημα υπαρχει! ετσι παει μπροστα μια υγιεις επιχειρηση!!! καντο τουμπα αυτο που σου ειπα και θα καταλαβεις τι εννοω!
 

DeletedUser

Guest
Να πας φιλε μου... διοτι με την επανασταση κανεις δουλεια και οχι με την αποχη!!! οσο σκυβω το κεφαλι και αποδεχομαι χωρις αντισταση αυτο που μου επιβαλουν και ποσο μαλιστα σε ενα παιχνιδι (που εχει να κανει και με την διασκεδαση μου) τοσο πιο πολυ θα με εκμεταλευονται! τους υπαλληλους μου, εαν τους ρωτησεις... δεν εχει κανεις παραπονο... επειδη τους πληρωνω... δε σημαινει οτι μπορω να τους κανω και οτι θελω! πληρωνονται... αλλα εχουν και το δικαιωμα να μου μιλησουν, να τους ακουσω και να λυσουμε μαζι το οποιο προβλημα υπαρχει! ετσι παει μπροστα μια υγιεις επιχειρηση!!! καντο τουμπα αυτο που σου ειπα και θα καταλαβεις τι εννοω!
όταν κάνουν την επανάσταση τους οι υπάλληλοί σου, τότε το συζητάμε. αλλά αυτό είναι εκτός θέματος και θα μας κλειδώσουν.
 

DeletedUser11307

Guest
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ, ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ "ΑΣΠΟΝΔΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ", ΘΕΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ? ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΦΩΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝΤΕΣ. ΠΡΟΣ ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ, ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΑΡΑ ΝΑ ΜΑΣ "ΧΑΛΑΣ" ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΜΟΝΟ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΝΟΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. Η ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΙΜΟ ΣΗΜΕΙΟ. ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΘΟΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.
ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ? ΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ "ΕΝΕΡΓΑ" ΠΑΙΖΟΝΤΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13211

Guest
όταν κάνουν την επανάσταση τους οι υπάλληλοί σου, τότε το συζητάμε. αλλά αυτό είναι εκτός θέματος και θα μας κλειδώσουν.

Δεν θα επαναστατησουν ΠΟΤΕ!!! αλλα που μυαλο για να το καταλαβεις! με κουρασεις... παω να παιξω με τα παιδια μου! καλο βραδυ σε ολους!
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ, ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ "ΑΣΠΟΝΔΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ", ΘΕΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ? ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΥΜΦΩΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝΤΕΣ. ΠΡΟΣ ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ, ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΑΡΑ ΝΑ ΜΑΣ "ΧΑΛΑΣ" ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ? ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΜΟΝΟ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΝΟΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. Η ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΙΜΟ ΣΗΜΕΙΟ. ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΘΟΣ ΛΟΓΟΥΣ, ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.
ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ? ΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ "ΕΝΕΡΓΑ" ΠΑΙΖΟΝΤΕΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.
Να πας φιλε μου... διοτι με την επανασταση κανεις δουλεια και οχι με την αποχη!!!
καθόλου αντιδραστικό στοιχείο φίλε μου, την άποψη μου λέω όπως όλοι, εκτός και εάν απαγορεύεται. το ότι δεν συμπίπτουν οι απόψεις μας δεν σημαίνει ότι μπορούμε αμφότεροι να απαγορεύουμε τον λόγο. εξάλλου είμαι της άποψης ότι από τον διάλογο, έστω και εάν δεν συμφωνούμε, εξάγουμε συμπεράσματα.
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα επαναστατησουν ΠΟΤΕ!!! αλλα που μυαλο για να το καταλαβεις! με κουρασεις... παω να παιξω με τα παιδια μου! καλο βραδυ σε ολους!
να έρθω να με προσλάβεις και εμένα, πρέπει να είσαι εργοδότης εξαίρεση.
 

DeletedUser4673

Guest
όχι δεν έχω πρόβλημα, ίσα ίσα που θα έπρεπε να είσαι υπερήφανη για το ωραίο αρχαιοελληνικό σου όνομα.
μην χαλάσεις 380, δεν σου είπε κάποιος να τα χαλάσεις, μην τα χαλάσεις λοιπόν και πάρε το απόφαση ότι τέρμα πλέον οι πρώτες θέσεις στην κατάταξη, εξάλλου όπως διατυμπανίζεις παίζεις για την παρέα και για να περνά η ώρα σου, εεεεε αυτό μπορείς να το κάνεις και χωρίς χρυσό, δεν χρειάζεται να είσαι και στην κορυφή, εκτός πια και εάν μας χαλάσει το image, το επίπλαστο των καλών παικτών.

ΑΚΡΙΒΩΣ Κε ΑΝΤΥΠΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΧΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΜΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΟ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ.ΛΙΓΟ ΕΝΕΡΓΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ.
και πάρε το απόφαση ότι τέρμα πλέον οι πρώτες θέσεις στην κατάταξη,
ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΛΙΓΗ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΖΗΛΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ;ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΣ ΓΕΝΙΚΑ.ΜΗΠΩΣ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ;
ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ;ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΠΟ ΔΩ ΤΟ ΠΑΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΟ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ;ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ.
ΤΟ ΑΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ Ή ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΙ ΟΧΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΘΙΓΕΙΣ,ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΑΡΚΕΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
ΑΚΡΙΒΩΣ Κε ΑΝΤΥΠΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ,ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΧΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΜΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΟ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ.ΛΙΓΟ ΕΝΕΡΓΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ.
και πάρε το απόφαση ότι τέρμα πλέον οι πρώτες θέσεις στην κατάταξη,
ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΛΙΓΗ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΖΗΛΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ;ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΣ ΓΕΝΙΚΑ.ΜΗΠΩΣ ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ;
ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ;ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΑΣΧΕΤΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΑΠΟ ΔΩ ΤΟ ΠΑΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΟ ΠΑΣ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΚΟΥΣ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ;ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ.
ΤΟ ΑΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ Ή ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΙ ΟΧΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΘΙΓΕΙΣ,ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΑΡΚΕΤΑ.
φοβερό κρεσέντο, μα δεν ανεφερα πουθενά τους κούκους.
καμία κακία και καμία ζήλια...τώρα το εάν μπορώ είναι άλλο, ξέρεις έχω παίξει και εγώ σε μεγάλες συμμαχίες, εάν καθόμουν και εγώ να μου πιάσουν τον κώλο, εάν έσκυβα το κεφάλι, εάν δεν μιλούσα θα είχα και εγώ πρωτιές και κορυφές. για μένα όμως δεν έχει σημασία η κορυφή, αλλά η διαδρομή. δεν είμαι από τα τυπάκια που κρύβομαι πίσω από το δάκτυλο μου, ούτε από τα τυπάκια που στο skype με το παρεάκι μου θάβω τους άλλους γιατί δεν έχω το σθένος να τους τα πω κατάμουτρα.

[8ea]Η δεύτερη ευκαιρία έλαβε τέλος. Ένα έτος εκτός κεντρικού φόρουμ για πολλαπλή καταπάτηση κανόνων.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Η συζητηση απο οτι βλεπω δυστηχως εχει ξεφυγει...χανουμε το νοημα και αναλωνεστε σε μια προσωπικη ιντριγκα.
Το θεμα ειναι οτι για εμας που βαζαμε paysafe με λογικους για τα δεδομενα μας ρυθμους μας το χαλανε..η τσεπη μας απλα δεν φτανει για να δωσουμε κοντα στα 2000 χρυσα για να δουμε τη φαρουπολη να φτιαχνεται στο διημερο.
Μας εχετε υποχρεωσει να παιζουμε σε αργους κοσμους, με το παλιο συστημα σπαγαμε στο μισο τις κατασκευες και φτιαχναμε το στρατο μας σε υποφερτο χρονο, τωρα θα πρεπει να περιμενω 5 με 6 μερες να δω μια φαρουπολη ετοιμη,ηδη πολλοι φιλοι μου παιζουν σε ξενους σερβερ, ο Ομικρον κλεινει και παρακαλαμε παιχτες να ερθουν να παιξουν στους κοσμους που ειμαστε και προτιμουν να το παρατησουν παρα να παιξουν σε αυτο το βασανο που λεγεται ταχυτητα 2.
Η ΟΔ εχετε υποχρεωση να σκυψετε πανω στο προβλημα και να μεταφερετε αυτολεξη τα λεγομενα μας, στη τελικη αν το κλεισουμε το ρημαδι ή αν ακολουθησουμε την οδο που λεγεται πχ.Γαλλικος σερβερ κινδυνευει και η δικη σας δουλεια.
Στον Υψιλον που παιζω εγω παιχτηκαν μεγαλα ποσα, το πειραμα πετυχε μια φορα, αν ξαναπετυχει τα συγχαρητηρια μου στους μανατζερ,,,απλα εγω δεν θα ειμαι εδω για να τους χειροκροτησω.
 

DeletedUser4673

Guest
φοβερό κρεσέντο, μα δεν ανεφερα πουθενά τους κούκους.
καμία κακία και καμία ζήλια...τώρα το εάν μπορώ είναι άλλο, ξέρεις έχω παίξει και εγώ σε μεγάλες συμμαχίες, εάν καθόμουν και εγώ να μου πιάσουν τον κώλο, εάν έσκυβα το κεφάλι, εάν δεν μιλούσα θα είχα και εγώ πρωτιές και κορυφές. για μένα όμως δεν έχει σημασία η κορυφή, αλλά η διαδρομή. δεν είμαι από τα τυπάκια που κρύβομαι πίσω από το δάκτυλο μου, ούτε από τα τυπάκια που στο skype με το παρεάκι μου θάβω τους άλλους γιατί δεν έχω το σθένος να τους τα πω κατάμουτρα.

ΩΣ ΕΔΩ ΑΝΤΥΠΑ,ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΩ Κο ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.ΞΕΦΥΓΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΘΙΓΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΕΙ.
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΑΡΑΥΤΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΔΩ.
ΑΛΗΘΕΙΑ Κοι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΘΕΣΗ;
ΘΛΙΒΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΣΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΣ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φοβερό κρεσέντο, μα δεν ανεφερα πουθενά τους κούκους.
καμία κακία και καμία ζήλια...τώρα το εάν μπορώ είναι άλλο, ξέρεις έχω παίξει και εγώ σε μεγάλες συμμαχίες, εάν καθόμουν και εγώ να μου πιάσουν τον κώλο, εάν έσκυβα το κεφάλι, εάν δεν μιλούσα θα είχα και εγώ πρωτιές και κορυφές. για μένα όμως δεν έχει σημασία η κορυφή, αλλά η διαδρομή. δεν είμαι από τα τυπάκια που κρύβομαι πίσω από το δάκτυλο μου, ούτε από τα τυπάκια που στο skype με το παρεάκι μου θάβω τους άλλους γιατί δεν έχω το σθένος να τους τα πω κατάμουτρα.

ΩΣ ΕΔΩ ΑΝΤΥΠΑ,ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΟΚΑΛΩ Κο ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.ΞΕΦΥΓΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΘΙΓΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΕΙ.
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΑΡΑΥΤΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΔΩ.
ΑΛΗΘΕΙΑ Κοι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΘΕΣΗ;
ΘΛΙΒΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΣΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΣ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
εγώ αναφέρθηκα γενικά Νεφέλη, δεν αναφέρθηκα σε σένα, τώρα εάν εσύ το πήρες επί προσωπικού τι να πω? κάτι παραπάνω θα ξέρεις.
πάντως έχουν δίκιο όσοι λένε ότι η αλήθεια είναι σκληρή και πικρή...
 

DeletedUser4673

Guest
ΤΙ ΓΕΝΙΚΑ .ΜΕ ΜΕΝΑ ΜΙΛΟΥΣΕΣ,ΑΡΑ ΕΜΕΝΑ ΥΠΟΝΟΟΥΣΕΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ.
ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΝΑ ΕΠΙΛΗΦΘΕΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ;ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.
ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΙΡΑΝ,ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ ΣΟΥ.
ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΕΣΑΙ.
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
ρε γιαννακη δν πας να κανεις καμια πιτα γυρο λεω εγω?
με αγαπη partalis και kb
 

DeletedUser13572

Guest
Καλησπέρα και από εμένα σε όλους. Προσωπικά όπως πολλοί θα γνωρίζουν έχω, αρχής εξαρχής, τεθεί κατά του προσανατολισμού της Innogames τα τελευταία 2 χρόνια ως προς την ελληνική κοινότητα. Το Grepolis όλοι το γνωρίσαμε σαν το απολαυστικό παιχνίδι στρατηγικής που ήταν στον Delta, τον Kappa, τον Epsilon. Κόσμους ταχύτατους και με πάρα πολλές μάχες. Παρ'όλα αυτά, παρατηρείται από τις αρχές του 2013 μία κλίση της εταιρείας προς την αισχροκέρδεια, ένα σχέδιο για να αυξηθεί η εισροή των κερδών τους εις βάρος των παικτών. Αυτό ξεκίνησε με την άτυπη ανακοίνωση της Ο.Δ πως δε θα ξανανοίξουν, τουλάχιστον στο εγγύς μέλλον, κόσμοι με ταχύτητα άνω της τρίτης(3). Φυσικά, όπως είθισται από την Innogames, η δικαιολογία ήταν ασαφής και ουσιαστικά για γέλια. Δήθεν κολλούσαν οι κόσμοι τετάρτης ταχύτητας. Εγώ που έπαιζα επί χρόνια σε κόσμους της προαναφερθείσας ταχύτητας, διαβεβαιώ πως ουδέποτε κόλλησε. Εν αντιθέσει, οι κόσμοι με ταχύτητα 2 κολλούν συνεχώς. Πέρα από αυτό, με τις εξελίξεις της τελευταίας εβδομάδας μπαίνει ταφόπλακα στο Grepolis, το ελληνικό τουλάχιστον. 100 χρυσά για 3 διήρεις δεν έδωσα και ούτε πρόκειται να δώσω!!! Η εξισορρόπηση των μονάδων είναι καλή και έπρεπε να γίνει, αλλά δε θα έπρεπε να εφαρμοστεί σε ήδη ανοιχτούς κόσμους... Είναι άδικο για τα παιδιά που ξόδεψαν τόσο χρόνο και χρήμα να αλλάζουν όλη τη στρατηγική τους τώρα. Τρανό παράδειγμα ο Chi, ο οποίος βρίσκεται προ των πυλών των θαυμάτων.

ΥΓ: Βάζω ένα στοίχημα... Ο Omega που θα ανοίξει λογικά σε 1,5 εβδομάδα θα είναι εξέγερση ταχύτητας 1! Εκεί θα έχουμε γλέντια!

Προς όλη την ελληνική κοινότητα... Ας σταματήσουμε ΌΛΟΙ εδώ και τώρα να βάζουμε χρυσό. Δεν είμαστε δορυφόροι κανενός. Με συνεννόηση όλων δε θα υπάρξει χάσμα δυναμικής ανάμεσα στους παίκτες και έτσι δε θα έχουν έσοδα, αλλά τα έξοδα θα παραμένουν. Τότε να δείτε για πότε θα αλλάξουν τροπάριο και θα μας ακούνε. Προσωπικά, λόγω και πολλών υποχρεώσεων, αλλά κυρίως, λόγω της ταχύτητας των κόσμων, έχω να παίξω 1,5 χρόνο.. Και δεν είμαι ο μόνος. Η πλειοψηφία των παλαιών παικτών το ίδιο κάνει.
 

DeletedUser4673

Guest
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΗΝ Ο.Δ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΠΑΙΚΤΗ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΙΣΕ.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
 

DeletedUser12927

Guest
ενα απλο πραγμα που δεν προκειτε ποτε να γινει γιατι δεν τους συμφερει ειναι εκτος απο το απλο ηθικο που υπαρχει τωρα να μπει και ηθικο χρυσου, δεν μπορει καποιος που χωνει 100ευρα καθε μηνα να παιζει στα ισα και να κοπανει ατομα που βαζουν ελαχιστα χρηματα η και καθολου, οποιος θελει να βαζει ενα καρο λεφτα για το το παιζει παιχταρας η θα βαραει παιχτες που βαζουν και αυτοι παρομοια λεφτα με 100 ηθικο η θα βαραει τους υπολυπους με 40 και 50 ηθικο, το σωστο και δικαιο αυτο ειναι
 

DeletedUser13783

Guest
ΚΥΡΙΟΙ, ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ INNOGAMES,

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΤΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΕΝΟΣ ΚΟΣΜΟΥ(TON CHI ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ), ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΕΤΣΙ.

ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ, ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΥΣΟ ΜΑΣ(ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ)ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ? ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΤΑ ΕΚΔΟΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΝΕΡΓΟΤΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!

H στρατηγική σου για τα θάματα δεν επηρεάζεται...ναος 25-παζαρι 30.Οτι πχ οι τριήρεις έγιναν αυτό που έπρεπε να είναι σε τι σου αλλάζουν την στρατηγική για τα θαύματα??
Επισης οι αλλαγές έχουν γίνει παγκοσμίως αφορουν όλους τους σερβερ και οχι μόνο τον Chi
 

DeletedUser14058

Guest
Το παιχνιδι για εμας τους μεσαιους παικτες σε χρυσο δεν υπαρχει πλεον...Εγω οπως και ο περισσοτερος κοσμος βαζαμε 7/7 κτασκευες και λιμανια ή στρατωνες και πατουσαμε μειωσεις αλλα οχι τετοιας ταξης χρυσου που δινεται η δυνατοτητα τωρα..Με αυτο που εγινεε δεν προκειται να πατησω σε καμια περιπτωση οπως πριν..μονο σε εξαιρετικες περιπτωσεις..Να το παρουμε αποφαση δλδ ΜΕΣΑΙΑ ταξη στην Ελλαδα δεν υπαρξει ξανα μαλλον(μεταξυ σοβαρου και αστειου)
ΥΓ:κοφτε το χρυσο να δεις πως θα το επαναφερουνε θα χασει πολυ χρημα η εταιρεια απο αυτην την ****** που εκανε....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή