Ποιός είναι ο ταχύτερος;

  • Δημιουργός θέματος DEATHWINNER
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Εγω εχω την Τζαμπατζελλας με ταχυτητες ασταθεις...Αλλα....Αλλα...Ειναι free...!!!Μεγααααααλο προσον αυτο...!!!:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Απο που το κλεβεις;
Ποιος ατυχος και παραλληλα ανοητος σου δινει το internet του;
 

DeletedUser

Guest
Μπα κανεις δεν μου την δινει...Μονος μου την περνω...Να ειναι καλα ενα προγραμματακι που σπαει κωδικους Thompson....:d:d:p:p
 

DeletedUser

Guest
Α αυτο το εχω κι εγω(πολυ χρησιμο πραγματι)
 

DeletedUser

Guest
Ναι το βρισκεις πολυ ευκολα και κανει καλη δουλεια...Ασε που ειναι και πολυ μικρο...Μεχρι και απο msn μπορεις να το στειλεις στον αλλο...!!;);)
 

DeletedUser

Guest
Βρηκα πολλά και δεν δουλέβανε, δηλαδή απλά βρίσκει κωδικο εκεινη την ωρα ή το στέλνεις το προγραμματακι και σου δινει το κωδικο;

Στειλε μου το αν ειναι καλο!
 

DeletedUser

Guest
Βασικα δουλευει καπως ετσι...Ανα ετος εχει καποιους στανταρ κωδικους και στους βγαζει εναν εναν τους δοκιμαζεις και αν δεν ειναι αυτοι πας στο επομενο ετος...Σε εμενα εχει 100% επιτυχια...Σε οσα εχω προσπαθησει να το δοκιμασω...να στο στειλω...Στειλε μου σε πμ το μσν σου και το εχεις...!!!:d:d:p
 

DeletedUser

Guest
Σου έρχετε, θα το δοκιμάσω στον γείτονα, μην ξεχάσεις να μου πεις πως δουλεύει!
 

DeletedUser

Guest
Στα ειπα ολα...Και ο Παναγαθος βοηθος...!!!:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Θα δοκιμάσω αργότερα, αν και είχα ενα παρόμοιο!

Στο θέμα μας τώρα, η Cyta μας τετραπλασίασε την σύνδεση!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ειναι πολυ καλη εχει εξαπλωθει και σε ολη την ελλαδα..Και ειναι και η πιο φθηνη...!!:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
οσο δανειζομουν ιντερνετ ηταν ωραια,μετα εβαλα αλλα ενσυρματο :d
να παθω οτι εκανα; ;)
 

DeletedUser

Guest
Εγω εχω ασυρματο ιντερνετ και κανεις δεν το πειραζει(κωδικος 22 γραμματων και αριθμων)
 

DeletedUser

Guest
Και μένα έτσι είναι ρε, αλλα μετά θα δοκιμάσω το προγραμματακι του exoloxim να σπασω αυτο του γειτονα!
 

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχαχαχαχα....Ολα σπανε...Απλα θελει διαδικασια...Λιγο τα linux και το aircrack και ολα σπανε...Ειναι ο νομος του ιντερνετ ετσι...Μονο με το ενσυρματο δεν μπορεις να κανεις τιποτα...ΣΟΦE TRIKALA...Ξερεις τι κανεις...!!!:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Το backtrack να έχεις, και κανεις οτι θελεις στο ασύρματο!
 

DeletedUser

Guest
παντως ρε παιδια,ο ΑΡΗΣ το εφερε το διπλο μεσα στην ΑΕΚ ε;

[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. 10 οι πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχαχα...Οχι μονο το εφερε...Αλλα με πληρωσε κιολας...Αντε μωρε Αριαναρα...5.50 αποδοση το ειχε....Δεν γινονταν να μην το παιξω....Νετο παιχταρα...2 γκολακια και τεζα η Α.Ε.Κ.....!!!:d:d:d:p:p:p

[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. 10 οι πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρε το Νετο,δεξι εξτρεμ,μπραβο του...
Ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα γιατι θα κλειδωσει
Εβαλα στοιχημα με το φιλο μου οτι εχω μεγαλυτερη ταχυτητα απο αυτον και κερδισα γιατι ειχε 8,9 και 6,5...Ενα ταληρακι στοιχημα το τσεπωσα,αλλα δεν κερδισα εχθες το στοιχημα του ΟΠΑΠ(η Οσασουνα φταιειειειειειειειειειειειειει).:(:(:(:(:(:(:(:(:(:mad::mad::mad::mad::mad:
 
Κορυφή