Ποιός είναι ο ταχύτερος;

  • Δημιουργός θέματος DEATHWINNER
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Κατι ακουγεται παντως οτι οι τηλεφωνικες εταιριες παγκοσμιως σκεφτονται να σταματησουν τις ασυρματες γραμμες για τα σπιτια...Γιατι ετσι μειωνεται το αγοραστικο τους κοινο...Ως γνωστον οσο περισσοτερες ασυρματες συνδεσεις τοσο περισσοτερο τσαμπα ιντερνετ...Ενω με τον ενσυρματο αν δεν πλερωσεις δεν εχει...!!!Τελος χτες...Εμενα με δικασε η σεβιλλη...Μα με την τελευταια Μαλαγα και δεν μπορει να παρει ασσο μπας και βγει ευρωπη..?Ελεος...Που πας ρε καραμητρο...:cool::(
 

DeletedUser

Guest
Αν δεν υπάρχουν ασύρματες γραμμές, δεν θα υπάρχει επικοινωνία ρε, ασε που αν δεν υπάρχει ασύρματες γραμμές, δεν θα υπάρχουν και ασύρματα internet. Αρα, ο μισός κόσμο δεν θα έχει internet! (για αυτους που κλεβουν εννοω! :p
 

DeletedUser

Guest
Παντως internet εχει το καλυτερο(για κλεψιμο παντα) στο κεντρο(θεσσαλονικη,Αθηνα κ.ά),πεντε μοντεμ ξεκλειδωτα βρισκεις με τη μια
Αν κοπουν τα ασυρματα,θα παρουν ολοι κανονικα γιατι δεν θα μπορουν να κανουν αλλιως και κανεις δεν θα διαμαρτυρηνθει γιατι τι να πει;Οτι δεν μπορει να κλεψει internet;;;;;Αν ειναι δυνατον,γιατι να διαμαρτυρηνθει;Γιατι δεν μπορει να χρησιμοποιει καποιος το internet του εκτος σπιτιου;Προτιμαει δηλαδη να το κλεβουνε;
Ειναι σαν να πιανεις κλεφτες internet αυτο το πραγμα και να τους αναγκαζεις να παιρνουν δικο τους.
Αν το παρουμε με κοινη λογικη,+10000000000000000
αν το παρουμε με λογικη ενος κλεφτη -10000000000000000000000000000000000,
αλλα επειδη η κοινη λογικη επικρατει στην κοινωνια μας,απλα ειναι η καλυτερη λυση
 

DeletedUser

Guest
Ο καθενας με τα δικια του σε αυτο το θεμα...Αν και στην Ελλαδα ειμαστε πισω σε αυτο το θεμα...Στην Γερμανια σε καθε φοιτητη που επιτυγχανει και περναει σε μια σχολη Πανεπιστημιου του δινουν μια γραμμη Adsl δωρο...Ενω εδω τιποτα...!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι ο μονος τομεας που ειμαστε πισω,αν και δυσκολα να γινει ακομα και σε 10 χρονια εδω,ποιος θα δωσει γραμμη internet τζαμπα;;;Εδω ψαχνουν πως να κερδισουν απο το κρατος,οχι να πληρωνουν γραμμες τζαμπα.
Παντως εκλεβα κι εγω,να πω την αληθεια,αλλα με το μοντεμακι μου και τον κωδικουλη μου,τωρα ειμαι καλυτερα,ειναι θεμα ανθρωπου,εγω δεν ηθελα να κλεβω αλλο
 

DeletedUser

Guest

Αυτό μου προσφέρει ο γείτονας..
δεν του βάζω χέρι..
 

DeletedUser

Guest
Ενταξει....Πατρα που μενω και εγω εχω δικια μου γραμμη...Αλλα Λαρισα που ειμαι φοιτητης ειπα να μην βαλω...Γενικοτερα ειμαστε πισω στον τομεα των τηλεπικοινωνιων...:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ενταξει....Πατρα που μενω και εγω εχω δικια μου γραμμη...Αλλα Λαρισα που ειμαι φοιτητης ειπα να μην βαλω...Γενικοτερα ειμαστε πισω στον τομεα των τηλεπικοινωνιων...:cool:
Μονο σε αυτο τον τομεα να ημασταν,καλα θα ηταν...
Στον τομεα της υγειας γινονται οργια(κυριολεκτικα και μεταφορικα),στον τομεα της παιδιας ολα ειναι λαθος διοτι βαζουν αχρηστες γνωσεις στα μυαλα ολων.Εκτος αυτου στα πανεπιστημια,ολα ειναι ανοργανωτα και πρεπει να πληρωνει η οικογενεια το ενοικιο του παιδιου που θα παει σε αλλη πολη
(δηλαδη να θες να πας αξιωματικων π.χ. αστυνομιας και να μην μπορεις γιατι εναι Αθηνα και εισαι απο θεσσαλονικη)
Στον τομεα του δημοσιου γινονται πραγματικα τα παντα,κλεβονται τα απειρα χρηματα και κανεις δεν τους ελεγχει.
Για να μην πω για αθλητισμο,πολιτισμο και διαφορα αλλα
επειδη ξεφευγουμε και απο το θεμα,ειμαστε υπερβολικα αργοι σε ολους τους τομεις και φυσικα και στις τηλεπικοινωνιες
 

DeletedUser

Guest
Δεν θες να αρχησουμε τετια συζητηση γιατι δεν θα τελειωσουμε ποτε...Τα χαλια της καθε χωρας αντιπροσωπευουν αυτους που την κυβερνουν αλλα και αυτους που κατοικουν....Για να λεμε και ολη την αληθεια...!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
Σε αυτό δεν φταιει η συνδεση σου, απλά μπορει ο επεξεργαστής σου είναι μικρός και να μην υποστηρίζει τετοια παιχνίδια.
 

DeletedUser

Guest
Γαμωτο ο τυπος που του εκλεβα το νετ το κλειδωσε...Παλι καλα αρχησα να κλεβω εναν αλλο...!!!:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
ΣΑΣ ΤΡΩΩ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!

23581689.jpg


ΟΥΠΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!
ΣΟΡΡΥ ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Χαρη στην γειτονια μου ειναι ολα κλειδωμενα. Καταφερα και βρηκα τους κωδικους αλλα δεν φτανει το συμα μεχρι το laptop μου :(
 

DeletedUser

Guest
ΣΑΣ ΤΡΩΩ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!

23581689.jpg


ΟΥΠΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!
ΣΟΡΡΥ ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ!!!!!!

Απο fotoshop κανα τα παμε,παμε τωρα και απο γραμματοσειρες γιατι μειναμε παλι :d:d:d
Εγω εχω 2-3 ξεκλειδωτα τωρα που το βλεπω...
 
Κορυφή