Περί ανακωχής κατά την περίοδο διακοπών του Πάσχα

Θέλετε ανακωχή κατά την περίοδο του Πάσχα;


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    199
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

8EAGENHS

Forum Leader
Λόγω της φετινής δύσκολης περιόδου που περνάμε με την καραντίνα και την απαγόρευση εξόδου, θα θέλαμε να μάθουμε την προτίμησή σας όσον αφορά την ανακωχή που έχουμε κάθε χρόνο αυτές τις ημέρες.
Ψηφίστε λοιπόν .
 

DeletedUser17982

Guest
ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ.
ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΕΙ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ. ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΚΕΤ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
καλο θα ειναι μια ανακωχη να πιουμε και να φαμε με την οικογενεια μας.............. με ηρεμια......!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!
 

mariaxara.

Ξιφομάχος
ανακωχη προτιμω, αφου δεν θα ερθει η οικογενεια στο χωριο. δεν θα ψησουμε, θα κατσω να διαβασω με την ησυ χια μου και να απολαυσω ενα βιβλιο. να κανω κατι διαφορετικο . :)
 

DeletedUser11288

Guest
ανακωχη να ασχοληθουμε περισοτερο με την οικογενεια και τουσ φιλους μεσο ιντερνετ
 

κοκκινοσκουφιτσα

Μινώταυρος
24 ωρες την ημερα του πασχα αντι 48!η καραντινα δεν αναιρει το οτι ειναι Πασχα!οπως ουτε 25η μαρτιου επαψε να ειναι αργια επειδη εχουμε καραντινα.αν ειχε την ιδια λογικη και το κρατος επρεπε να δουλευουμε ολοι 25η μαρτιου επειδη δεν εγιναν παρελασεις. και ολοι θα πεφταν σα τα κορακια να το φανε αχαχαχαχ. δειχνεις οτι τιμας τη μερα, δεν ειναι ενδειξη του ελευθερου χρονου σου, κατα τη γνωμη μου.
 

DeletedUser15474

Guest
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΩΛΟΛΑΤΡΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΙΑΣ ΑΓΑΠΗΣ ΧΑΧΧΑ ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Η ψηφοφορία θα κλείσει την Πέμπτη στις 11.00 πμ γιατί δεν θα υπάρχει χρόνος να γίνουν οι απαραίτητες ρυθμίσεις για την εκεχειρία μετά.
 

DeletedUser18344

Guest
Ας έχουμε και το grepolis το Πάσχα. Όποιος δεν θέλει να παίξει,ας μην παίξει.Χρόνος υπάρχει για όλα!!!Παιχνίδι είναι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

alfavita

Ξιφομάχος
Ανακοχη παρακαλω θελουμε και εμεις να δουμε τις οικογενειες μας. Καποιοι δουλευουν ακομα και δεν ειναι σπιτι τους ολοι μερα
 

DeletedUser18302

Guest
Ανακωχή κι εγώ...
Τώρα για τον άλλο που μιλάει περί επικίνδυνων και παράνομων αλλά και ρουφιάνων... Ελπίζω να αστειευόταν γιατί δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιος κόσμος που όχι μόνο πιστεύει αυτά (ότι η καταπάτηση συνταγματικών δικαιωμάτων είναι και νόμιμη, μη τρελαθούμε τώρα) αλλά και ότι χρησιμοποιεί και την τακτική της παρούσας κυβέρνησης για ανάθρεψη ρουφιάνων στα πάντα...
 

DeletedUser18163

Guest
Ανακωχή κι εγώ...
Τώρα για τον άλλο που μιλάει περί επικίνδυνων και παράνομων αλλά και ρουφιάνων... Ελπίζω να αστειευόταν γιατί δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιος κόσμος που όχι μόνο πιστεύει αυτά (ότι η καταπάτηση συνταγματικών δικαιωμάτων είναι και νόμιμη, μη τρελαθούμε τώρα) αλλά και ότι χρησιμοποιεί και την τακτική της παρούσας κυβέρνησης για ανάθρεψη ρουφιάνων στα πάντα...
Singals enemies missing ??????
 

jokerkall

Ξιφομάχος
Ανακωχή, να κάτσουμε να ηρεμήσουμε όλοι μας, έτσι και αλλιώς για 48 ώρες είναι μόνο.
Σπάστε τα όλα πριν την ανακωχή έτσι ώστε όσοι θέλετε να παίζετε και τις ημέρες του Πάσχα, να φτιάχνετε τις πόλεις σας.
Ανακωχή λοιπόν
 

DeletedUser4519

Guest
υπαρχουν ακομα ανθρωποι που καθονται σπιτι και υπακουν στα χουντικα μετρα των κυβερνωντων που φοβουνται μια απλη γριπη; τουλαχιστον ψεκασμενοι
 

DeletedUser17982

Guest
υπαρχουν ακομα ανθρωποι που καθονται σπιτι και υπακουν στα χουντικα μετρα των κυβερνωντων που φοβουνται μια απλη γριπη; τουλαχιστον ψεκασμενοι
41b7c74cdc
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή