Περί ανακωχής κατά την περίοδο διακοπών του Πάσχα

Θέλετε ανακωχή κατά την περίοδο του Πάσχα;


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    199
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18138

Guest
ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΚΩΧΗ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΥΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΑ ΤΑΒΑΝΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ
ΘΕΕ ΜΟΥ
 

DeletedUser18261

Guest
Ανακωχή κι εγώ...
Τώρα για τον άλλο που μιλάει περί επικίνδυνων και παράνομων αλλά και ρουφιάνων... Ελπίζω να αστειευόταν γιατί δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιος κόσμος που όχι μόνο πιστεύει αυτά (ότι η καταπάτηση συνταγματικών δικαιωμάτων είναι και νόμιμη, μη τρελαθούμε τώρα) αλλά και ότι χρησιμοποιεί και την τακτική της παρούσας κυβέρνησης για ανάθρεψη ρουφιάνων στα πάντα...

Τι ρουφιανοι βρε χαμενε, οχι θα εχω εσενα και το καθε πικραμενο να γυρνοβολαει και να θεριζει επειδη ειναι αναισθητος!!!!
 

Tokugawa Ieyasu

Ξιφομάχος
ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΚΑΜΕΝΟ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΩΗ
Αλλαξε ο μηνας και εχεις χασει ηδη 8 πολεις...
Μπορεις να πατησεις διακοπες αν θελεις, χωρις να προσβαλεις οσους απλα εχουν ορεξη να παιξουν.
 

Geo101

Μινώταυρος
Ανακωχή. Έχουμε τόσες άλλες μέρες που καθόμαστε για να διεξάζουμε μάχες. ίσως και κανένα μπόνους πασχαλινό.
 

DeletedUser18111

Guest
Kαραντίνα ξεκαραντίνα πρέπει να τιμούμε παραδόσεις και έθιμα που έχουμε σαν λαός. Το Πάσχα είναι Πάσχα. Μήπως να μη γιορτάζαμε και την 25η Μαρτίου; Μην ακούω σαχλαμπούρδες
 

DeletedUser18215

Guest
Ας κρατήσουμε όσο μπορούμε τα έθιμα, ... οικογενειακά με ηρεμία & ειρήνη.
Προτιμώ μια ομαδική στον οβελία !
 

Whitesnow

Οπλίτης
STEY AT HOME και ψησε!!! στο μπαλκονη! στην ταρατσα! στο φουρνο! η στο γαζακη ακομα!!!
για οσους θελου να το κανουν αλλα δεν μπορουν γιατι παλεβουν με το κακο που μας βρικε!!!
να τους τιμησουμε σικονοντας τα κρασακια μας την Αγια μερα!!!
για μας τους ιδιους και εικογενιες μας που ο καλος Θεουλης μας κρατισε ζωντανους και υγειης!!!
το χιροτερο πραγμα πανκοσμιος δεν να ακυρωσει το Πασχα!!!
οποτε ΑΝΑΚΩΧΗ!!!

P.S.
και για οσους δεν ξερουν τι να κανουν μερες ανακωχης...μαθετε γιογκα...να ειναι χρισιμη μετα και για Γρεπολις αλλα και για γκομενες...)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή