ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15389
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15389

Guest
ΑΠΕΘΑΝΤΟΣ....διαβασε αγορι μου τι γραφει και ποιος το γραφει και μετα ελα γραψε και εσυ...
εγω το ποστ το εβαλα για ΛΑΠΙΘΕΣ (Λ Α Π Ι Θ Ε Σ ) και εσυ μου λες για πειρατικη αρμαδα??? 3 θαλασσες πιο μακρυα ησουν γιαυτο δεν σε βαρεσαμε εσενα....
δευτερον ανεφερα εγω κατι για χρημα??? εμ οταν καθεσε τοσο αργα μεσα στη νυχτα να ασχοληθεις λογικο ειναι τα ματακια σου να βλεπουν πουλακια και οχι αυτα που γραφω....πουθενα δεν ανεφερα για χρημα. (τουλαχιστον στην αρχη του ποσταρισματος μου οπως ισχυριζεσαι)
ο φιλος μου απο rage .....δεν ειναι φιλος μου...το παλικαρι ειδε φως και μπηκε οπως μπηκες κι εσυ.
ισα ισα με rage ειμασταν αντιπαλοι ασχετα αν τοτε παρατησα τους ανωνυμους και δεν τον θυμαμαι σαν παικτη.
επισης....το να γραφει καποιος τα πραγματικα γεγονοτα ενος κοσμου δεν νομιζω οτι ειναι "κλαψιμο"
κλαψιαρηδες ειναι αυτοι που μπηκαν για να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα...
και ενημερωστε την depoula οτι περιμενω ακομα τα στατιστικα της στοιχεια να δω σε τι θεση ηταν οι λαπιθες οταν ξεκινησαν τα θαυματα!!!!!
ευχαριστω
 

DeletedUser10215

Guest
Αφιερωμένο εξαιρετικά......

Από αυτά που λες και μόνο, δείχνεις ότι δεν ' ξέρεις ' το παιχνίδι ' . Βάλε κάποιον να σου το μάθει λοιπόν και μετά έλα πες μας αν χρησιμοποιήσαμε botάκια ή χρυσό ή οτιδήποτε άλλο μπορείς να φανταστείς.
 
Κορυφή