Κούκοι -Simply the best....

DeletedUser12009

Guest
Αυτό που έχουμε κάνει στον κόσμο απλά δεν υπάρχει...

21 άτομα και ένας κούκος έχουμε κάνει άνω-κάτω όλον τον κόσμο...

5a6GrgE.pngyKlMOJi.png

Τα στατιστικά είναι αδιάψευστος μάρτυρας!!!

και ένα μήνυμα προς τους αντιπάλους...

"Υπομονή... το καλοκαίρι είναι κοντά!! Θα απαλλαγείτε από εμάς!!"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4673

Guest
ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΜΟΥ.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15389

Guest
τσσσσσ μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο....σιγα ρε παικταραδες ποσα ευρω σας κοστισε αυτο γιατι δεν μας το λετε???
ολη μερα καθεστε και πλεκετε πουλοβερ...εεε σορρυ και φτιαχνετε σφεντονες ηθελα να πω...
5 ατομα φουλ χρυσο και φουλ επιθετικοι και αλλοι 15 απο πισω να φυλανε τα νωτα σας
οκ κι εγω αμα "καω" ολη μερα να παιζω γκρεπολις και χωσω χρημα να φτιαχνω τον στρατο μου πιο γρηγορα απο τους αλλους τους διπλασιους ποντους απο εσας θα ειχα...
κυριε περαστικε η πολη 60.Le....(καπως ετσι) ποσα λεφτα σας στοιχισε??? για πειτε εδω να μαθουμε ολοι την μεγαλη σας μαγκια...
γιατι εγω ειδα οτι σε 25 λεπτα η πολη εγινε οικοπεδο απο την συμμαχια μου και σε μια ωρα το τειχος ειχε παει στο 25 παλι...ωραια μαγκια ε??
τα πραγματα ειναι απλα...κερδιζει οποιος "καψει" τον χρονο του και το χρημα του....
ξεκιναει ενας κοσμος και σε 3 μερες ολοι εσεις οι "μαγκες" εχετε δευτερη και τριτη πολη...η πονανε τα δαχτυλα σας να φαρμαρετε συνεχως η βαζετε μποτ....ναι ναι μη ντρεπεστε να το πειτε ξερουμε τι γινεται δεν μπηκαμε χτες στο παιχνιδι....το μποτακι αμα το εχεις μονο για υλες δεν το βρισκει κανενας...
και χωνετε απειρο χρημα φτιαχνετε μια πολη σε 5 μερες φουλ και πατε μετα στους πιο μικρους παικτες και ορματε 2-3 μαζι και γινεστε μαγκες...
ελα δειξτε μας με την σειρα τις υπεροχες κατακτησεις σας να δουμε απο ποσους σαν εσας πηρατε πολη !!!
γιατι εγω βλεπω οτι οταν πατε σε παικτες που παιζουν και αυτοι με χρημα και μπολικο χρονο τρωτε σφαλιαρα που θα την ζηλευε και ο τζανετακος...
κυριε περαστικε...ειναι αληθεια οτι την πολη σας 60.Le .... σας την δωρησε "ρουφιανακι" της συμμαχιας μου και δεν την πηρατε με την αξια σας??? οπως και κατι αλλες που δεν θυμαμαι τωρα αλλα μολις γυρισω απο διακοπες μπορω να βρω ποιες πολεις πηρατε με τετοιο "μαγκικο"τροπο....και φυσικα την μπαζωσατε την πολη...φτιαχνετε μονο αλογακια και σφεντονες και απλα κανετε επιθεσεις για να παρετε ποντους και μεχρι εκει...7-8 εξεγερσεις μας βγαλατε στο νησι γιατι τις ειχαμε αδειες τις πολεις αλλα αντερα να στειλετε αποικιακο δεν ειδα να εχετε...
συνεχιστε λοιπον να βαζετε τα ωραια σας λεφτα (δε μου πεφτει λογος για το πορτοφολι του καθενος) αλλα μη μας το παιζετε και μαγκες....
ξερουμε πως γινεστε μαγκες ...ολο κοκοκο αλλα απο ομελετα τιποτα
 

DeletedUser15389

Guest
βρε ασε την αλεπου εκει που καθεται και πες μας ποσα λεφτα χαλας στο παιχνιδι
και ποσα χαλασε ο περαστικουλης για να ανεβασει το τειχος σε μιση ωρα??
και μετα μιλαμε και για αλεπουδες αν θελεις
αααα και να μη ξεχασω....ας μας πει ο περαστικος το παλιο του ονομα σε αλλους κοσμους να σου πω και ποιο μποτακι εβαζε (για υλες??)
παντως ναι για τα λεφτα σας σας ζηλευω δεν το κρυβω.....σας εστειλε ευχητηρια καρτα η ΙΝΝΟ?
 

DeletedUser15389

Guest
μιας και τα εχω ευκαιρα....οριστε τα αποδεικτικα των ποντων σας
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/8AIfw2Z.png
http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/BI9ZcY3.png

αυτοι εισαστε...φουλ επιθετικα επειδη σας καλυπτουν τα κοροιδα με αμυντικες και μετα ολη μερα βαρατε (στο γαμο του καραγκιοζη) και οτι ποντους παρετε μετα ερχεστε εδω και αυτοχειροκροτειστε !!!!!
μπραβο ρε μαγκες
 

DeletedUser15294

Guest
Φιλε Crime Element,απο τη στιγμη που ξερεις οτι ετσι ειναι το παιχνιδι,πρεπει να το ανεχτεις...Αλλιως απλα το παρατας...Αν θελεις απλα να παιξεις,παιζεις...Αν θελεις να κερδισεις κοσμο,πρεπει να τα σταξεις κιολας καλως η κακως.Αν τους περοσσευουν,καλα κανουν και τα βαζουν,κι εγω αν ειχα θα εβαζα πολυ παραπανω,ειναι μια διασκεδαση μου κι αυτη...Οσον αφορα τον χρυσο αυτα.Τωρα για μποτακια κλπ που λες δεν ξερω,σιγουρα πολλοι θα χρησιμοποιουν,δε λεω για τους κουκους φυσικα,δεν εχω γνωμη,γενικα το λεω....Αλλα και παλι καταληγουμε στο οτι αν σε χαλαει,παρατας το παιχνιδι,για να μη χαλιεσαι εσυ πρωτα απ'ολα οχι τιποτα αλλο.Φιλικα.
 

DeletedUser15389

Guest
φιλε benvenuto δεν με χαλαει το να βαζει χρημα ο αλλος
δικα του ειναι τα λεφτα και οτι θελει τα κανει
αλλα επειδη η τακτικη ειναι η εξης
2-3 λογαριασμοι στην αρχη για υλες και ποντους μαχης...(ξερω παικτες που τα σπανε μεταξυ τους για να παρουν τους ποντους) μετα χρυσος και μετα μποτακι......ε οκ μη βγαινουν μετα και αυτοχειροκροτουνται για το ποιος εκανε μεγαλυτερη λαμογια !!
εγω τον "μαγκα" τον περαστικο τον προκαλω εδω ανοιχτα να μας πει με ποιο τροπο πηρε την 0.60 καντε τουμπεκι
που ειναι μεσα στον πυρηνα μας....την πηρε με την μαγκια του η του την χαρισε καποιος ???
και καθετε τωρα σε αυτη την πολη χιλιομπαζωμενος και με ετοιμο χρημα σε περιπτωση που πεσει κανα πετραδακι απο το τειχος να το αντικαταστησει αμεσα ριχνει επιθεσεις σε ολους στο νησι και παιρνει επιθετικους ποντους αλλα χωρις τπτ παραπανω....και βγαινει μετα εδω και γινεται τσαμπα μαγκας
και οκ εμεις ξερουμε τι παιζει αλλα τον βλεπουν τα νεα παιδια που γραφονται στο παιχνιδι και νομιζουν οτι ειναι ο Χ-μεν
ενα τιποτα με μπολικο χρημα ειναι οποτε ουτε με χαλαει ουτε εχω σκοπο να φυγω απο το παιχνιδι για παρτη του αλλα το να γραφω εδω τα πραγματικα γεγονοτα ειναι δικαιωμα μου
 

DeletedUser15294

Guest
Φυσικα και ειναι δικαιωμα σου να πεις τη γνωμη σου και αν θα παιξεις η οχι,το νοημα κυριως ηταν να μη χαλιεσαι για ενα παιχνιδι (που το εχουν καταντησει κωλοπαιχνιδο,σε αυτο συμφωνουμε)...Και στην τελικη,οποιος κι αν ηταν πρωτος και με οποιο τροπο κι αν ηταν πρωτος,την καζουρα θα την εκανε καλως η κακως...Βεβαια αυτα στα λεω βαζοντας ενα 5ευρω το μηνα,αν εβαζα κανα κατοσταρικο δε θα ημουν τοσο χαλαρος κι εγω... :p
 

DeletedUser12964

Guest
http://prntscr.com/b5hgy7
ολες σου οι πολεις δεν ειναι οσες οι αμυντικες μου ππφφφ μιλανε και οι πουθεναδες....
εχουμε σταματησει να δινουμε σημασια στις κακιουλες που λενε οι αντιπαλοι μας ειναι παρενεργεις απο τις πολλες φαπες.
καλος εισαι στη θεωρια αλλα η τακτικη ειναι αλλη χρονος,χρημα,διαθεση και δυνατη παρεα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Crime element επειδή λες ασυναρτησίες.... Πρώτον ο Περαστικός τον πρώτο μήνα του παιχνιδιού είχε βάλει μόνο μποτάκι και τον μπάναραν 2 φορές και εκεί το σταμάτησε και το ξέρω διότι για ένα χρονικό διάστημα παίζαμε μαζί το λογαριασμό... Βασικά έτσι του είχα πει αλλά τελικά τον έχωσα τον κακομοίρη και έπαιζε μόνος του αν εξαιρέσεις έναν μήνα πάνω-κάτω.( Εγώ απλά έμπανα-μπαίνω για να χουζουρεύω) Φυσικά το έχουμε δηλωμένο στην InnoGames οπότε μην κάνεις τον κόπο να κάνεις η να πεις κάτι. Δεύτερον όσο αφορά τα λεφτά θα σου μιλήσω εκ πείρας, έχω περάσει άπειρους παίκτες οι οποίοι χώνουν τρελά χρήματα και όχι σαν το Μήτσο(Περαστικό) αυτός μπροστά τους δεν είναι τίποτα. Πως γίνετε αυτό θα μου πεις.... η είμαι καλύτερος η έχω περισσότερο χρόνο η έχω περισσότερη εμπειρία η είμαι νουμπάς και οι άλλοι είναι πιο νουμπάδες από εμένα.... Τώρα στην δικιά σας περίπτωση που 20 άτομα σας κάνανε γιο γιο δεν φταίει τίποτα από αυτά που έγραψες.... Χρήμα μποτ κτλπ... Απλά είναι καλύτεροι! Το ξέρουν το άθλημα καλύτερα από άλλους.

Φιλικά τα λέω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12009

Guest
Μην μπαίνετε ρε στον κόπο να του βάλετε μυαλό... Αφήστε τους να σκέφτονται έτσι.... Μην τους κάνετε και μαθήματα στους νουμπάδες ρε...



Το μόνο που θα πω στον συμπαθέστατο κατά τα άλλα Crime Element είναι το εξής... Προκαλώ τον ιδρυτή της συμμαχίας σου να ζητήσει από τον Ζαιτσεφ να του πει πόσο χρήμα έχει χώσει και να κάνω και εγώ το ίδιο... Να δεις πως θα καταπιείς την γλώσσα σου...

Επίσης θα ήθελα να σου ζητήσω και μια χάρη.... χτίζε πιο γρήγορα γιατί δεν σε βλέπω πλέον με 100% ηθικό....
 

DeletedUser15389

Guest
ρε σεις??? πεσατε απο την κουνια οταν ησασταν μικροι και χτυπησατε το κεφαλι ???
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχααχχχ
ΟΛΑ οσα γραψατε δικαιωνουν αυτο που λεω...
γραφει λοιπον ο ενας....

Crime element επειδή λες ασυναρτησίες.... Πρώτον ο Περαστικός τον πρώτο μήνα του παιχνιδιού είχε βάλει μόνο μποτάκι και τον μπάναραν 2 φορές και εκεί το σταμάτησε και το ξέρω διότι για ένα χρονικό διάστημα παίζαμε μαζί το λογαριασμό.

1) παραδεχετε οτι ειχε μποτακι χαχαχαχαχαχαχααχαχαχχαχα οσο για το αν το σταματησε οκ μη βαζετε το χερι στην φωτια γιατι μπορει να καειτε...επισης αγαπητε....ενα μηνα το μποτακι να φαρμαρει ανελεητα ποσο προβαδισμα σου δινει σε σχεση με καποιον αλλο που φαρμαρει 3-4 ωρες την ημερα????
2) παραδεχετε οτι επαιζαν μαζι το λογαριασμο......δλδ εγω παιζω 3-4 ωρες την ημερα και ο λογαριασμος του περαστικου ειναι συνεχεια καποιος online και τον κινει.....αρα ποιος θα κερδισει ρε μεγαλε??? ο φουφουτος???
ρε σοβαρα τωρα τα σκεφτηκατε πριν τα γραψετε η αντε να χουμε κατι να λεμε???
εχεις παραδεχτει μεχρι τωρα 2 παραβασεις στο παιχνιδι που αμεσως αμεσως σου δινουν 150% πλεονεκτημα σε σχεση με εναν παικτη (ας πουμε εμενα) που μπαινει 2-3 ωρες για να διασκεδασει..και καθεσε να συγκρινεις τι?? την βουρτσα με την........αλλη βουρτσα??
ε σορρυ αλλα εγω ειμαι η πρωτη βουρτσα !!

3) οσον αφορα το χρημα που λετε...θα συμφωνησω οτι καποιοι μπορει να βαζουν πολυ περισοτερα στο παιχνιδι απο εσας...
εγω ρωτησα ομως συγκεκριμενα πραγματα...ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΣΕ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ 060,ΠΩΠΩ ΚΟΤΕΣ ????
να μη καθομαι να υπολογισω....σε μιση ωρα απο μηδεν το πηγε 22+
αν ο zaitsev η ο θεαγενης εχουν στατιστικα ρωτηστε για μενα....απο την αρχη μονο διαχειρηστη βαζω και τωρα που αρχισαν τα θαυματα εβαλα ιερια και καπετανιο....τιποτα αλλο !!!!
οποτε αν εσεις βαζετε μποτακι στην αρχη του κοσμου...και ενα λογαριασμο τον παιζουν 3-4 ατομα.. και πριν τελειωσει η προστασια αρχαριων εχετε ο καθενας ηδη 3-4 πολεις ενω εγω μελεταω ακομα το αποικιακο ε δε θελει και πολυ μυαλο για να καταλαβει κανεις ποιος ειναι "καλυτερος παικτης"
οσο για το ποσταρισμα του περαστικουλη.....που με βλεπει με μικρο ηθικο....
ενα εχω να πω...παμε σε αλλο κοσμο με μια πολη εγω μια εσυ χωρις μποτακια και χωρις χρυσο και ελα να σε δω ποσο μαγκας εισαι
και καθε 3 και λιγο να ελεγχει ο θεαγενης αν παιζεις εσυ η καποιος αλλος το λογαριασμο σου η αν βαζεις μποτακι η παιρνεις βοηθεια απο αλλους....ελα να παιξουμε τιμια να σε δω αν εισαι μαγκακι η γατακι...
που για γατακι σε βλεπω αλλα τελος παντον

υγ: ω μεγαλε κατακτητη περαστικε !!!! θυμισε μου την πολη 060.ΠΩ ΠΩ ΚΟΤΕΣ απο ποιον την κατεκτησες??
την κατεκτησες η σου την εδωσε ο ρουφιανος που ειχατε???? ελα πες τα πραγματα οπως ειναι για να ξερουν οσοι μας διαβαζουν για τι πραγμα μιλαμε.
οκ θα πω αυτα που ξερω εγω.....Η ΠΟΛΗ ΣΟΥ ΔΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕΣ...και μετα μαζεψες εκει μεσα 500 μεταφορικα και μας το παιζεις καμποσος.
και αφου στην καθαρισαμε και ετρωγες σφαλιαριτσες σαν την κοκκινοσκουφιτσα απο τον κακο το λυκο εβαλες χχχ χρυσο σηκωσες τειχος μεχρι το θεο και εβαλες μεσα αλλα 500 μεταφορικα. καταλαβες περαστικε ???? αυτος εισαι
ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΗ σε δικο μας νησι δεν πηρατε...οτι πηρατε ηταν απο ανενεργους και απο παικτες που σας τις χαρισαν
αυτα τα ολιγα για να ξερουμε γιατι μιλαμε και να καταλαβαινουν οσοι μας διαβαζουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
παραδεχετε οτι επαιζαν μαζι το λογαριασμο
[8ea]Το να παίζουν 2 ή περισσότερα άτομα τον ίδιο λογαριασμό, χωρίς να έχουν κι άλλο λογαριασμό στον ίδιον κόσμο, ΔΕΝ αποτελεί παράβαση.[/8ea]
 

DeletedUser15389

Guest
[8ea]Το να παίζουν 2 ή περισσότερα άτομα τον ίδιο λογαριασμό, χωρίς να έχουν κι άλλο λογαριασμό στον ίδιον κόσμο, ΔΕΝ αποτελεί παράβαση.[/8ea]


τοτε πιανουμε την κουβεντα περι τι ειναι ηθικο και τι οχι....
αλλα οκ το δεχομαι οτι δεν ειναι παραβαση.....σιγουρα ομως αυτος που το κανει παιρνει σοβαρο προβαδισμα σε σχεση με καποιον αλλο ετσι??? αρα να μη βγαινει και να λεει ποσο παιχταρας ειναι.
 

DeletedUser12964

Guest
http://prntscr.com/bj1koz
http://prntscr.com/bj1kww
http://prntscr.com/bj1lh3
http://prntscr.com/bj1ljs
σας εχουμε παρει 55 πολεις,σας εχουμε ταραξει στις φαπες και παλι κοιτα με τι επαρση μιλας χαχαχα φαντασου τι μπορουμε να πουμε εμεις.
εδω εχει και πολεις ενεργων παιχτων παντως οπως αυτην που πηρα απο τον ιδρυτη σου κλπ κλπ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15389

Guest
πω πω ρε κλοντια ελληνικα μιλαμε
αμα ο ταδε παικτης εχει μια πολη σε κατακοκκινο νησι λες να ειναι δυσκολο για παικταραδες (λεφταδες) σαν εσας να την παρετε??
ολες οι πολεις που δειχνεις ηταν σε νησια δικα σας που λογο περικοπων στο μπατζετ δεν τις υπερασπιστικαμε οπως ο περαστικος (εννοω να βαλουμε 10 τονους χρυσαφι)
δειξε μου για την πολη που σε ρωτησα πως την πηρε ο περαστικος να σου πω μπραβο
γιατι μιλας μονο για οσα σε συμφερουν και οχι για αυτα που ρωταω?? τσουζει κατι???
σε ενοχλει που εχω δικιο?? αν ναι πες το να το καταλαβουν και οι υπολοιποι.
βγαλε print screen να δουν τα παιδια σε τι σημειο ειναι οι πολεις που πηρατε και θα σου βαλω print screen απο το φορουμ μας να δεις τι λεγαμε οταν μπαζωθηκε ο φιλαρακος σου με 500 μεταφορικα και 25αρι τειχος σε μιση ωρα....τσαμπα μαγκες ΔΕΝ θα σας κανουμε
αυτη ειναι η τακτικη των παικταραδων...μπαζωνουν μια πολη και για να την παρει ο αντιπαλος πρεπει να δωσει 50,000 ποντους στον αμυνομενο (λεγεμε και περαστικος) και να βγει μετα ο αλλος να δειχνει τους ποντους του και να νομιζει οτι ειναι καποιος !!!!
χωρις φυσικα να δειχνει και απο που προερχονται οι ποντοι...σου εδειξα σε προηγουμενη αναρτηση μου τους ποντους του....εχει μπαζωμενη την πολη 060.πωπω κοτες φτιαχνει αλογακια και κανει επιθεσουλες σε δικους μας και τσιμπαει επιθετικους ποντους....αυτη την πολη την εχει απο την αρχη του κοσμου οποτε και του χαριστηκε απο καποιον (ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕ) ....και 6 μηνες τωρα ο παικταρας με αυτη την πολη εχει μεινει στο νησι.πηρε καμια αλλη εκει κοντα και δεν το καταλαβα???
επισης για να μην γραφω αλλο ποστ....ηθελα να ρωτησω τον θεαγενη...με αφορμη αυτο που ειπε ο legolas ....."Πρώτον ο Περαστικός τον πρώτο μήνα του παιχνιδιού είχε βάλει μόνο μποτάκι και τον μπάναραν 2 φορές" ρωταω κυρις θεαγενη....η ποινη για μποτακια ποια ειναι??? να ξερω να βαζω κι εγω αν ειναι να γινομαι μαγκας.
δλδ τιμωρηθηκε μια.....ξαναπιαστηκε με μποτακι και απλα ξανατιμωρηθηκε?? και ετσι εχετε την εντυπωση οτι θα σταματησουν να βαζουν μποτακια??? αχ κουλα..!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15389

Guest
μαρεσει που δεν απαντησε ακομα ο θεαγενης η καποιος αλλος απο την Ο.Δ στο ερωτημα μου "τι θα παθω αν βαλω κι εγω μποτακι"
βαση του ποινικου μας κωδικα αν πιαστεις για κλοπη τρως κατι μηνες με καποια χρονια αναστολη...αλλα αν σε ξαναπιασουν τρως οτι ποινη σου ριξανε την πρωτη φορα και αλλο τοσο επι 2 για την δευτερη φορα...
εδω τον πιασαμε με μποτακι και εξακολουθει να παιζει...προφανος ο χρυσος που βαζει ειναι αρκετος για να μην τιμωρειτε πιο αυστηρα ε?
οκ τελικα πειστηκα οτι ολοι τελικα ειναι παικταραδες εκτος απο εμενα.
ευχαριστω για τις ΜΗ απαντησεις σας....με δικαιωνετε
 
Κορυφή