Η ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΜΕΤΡΑΕΙ!!!ΧΑΧΑΧΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3607
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3607

Guest
ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ http://forum.grepolis.gr/showthread.php?t=4330 ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Λ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 4 ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΑΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ.....ΚΑΙ ΡΟΤΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΛΑΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ???this is grepolis




Υ.Γ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ
 

DeletedUser1540

Guest
[Nic]Ο Community Manager πρότεινε και υποστήριξε την άποψη σας αλλά δυστυχώς η εταιρία δεν δέχτηκε να βγει κι άλλος κόσμος με 4 ταχύτητα.
Σε αντίθεση δημιούργησαν ένα κόσμο εντελώς διαφορετικό από τους άλλους.
Σκέψου τις μάχες που θα γίνουν μέσα σε αυτό το 24ωρο της κατάκτησης μιας και θα μπορούν με διπλάσια ταχύτητα να στείλουν και από πιο μακρινές πόλεις επιθέσεις και υποστηρίξεις.[/Nic]
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΣΤΡΟΠΕΛΕΚΙ!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΒΡΕ ΜΠΑΓΑΣΕΣ!!!!!:d


[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. Όταν δεν έχουμε κάτι να πούμε επί του θέματος, απλά δεν λέμε.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
απορω ποτε θα βγει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΠΣΙΛΟΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓNΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ GAME ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ .....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ο κοσμοσ ειναι παρα πολυ αργοσ υλεσ μαζευονται με τα χιλια ζορια αυτοι που δεν πληρωνουν θα κανουν κανα δυμηνο για δευτερη πολη .ετσι δεν ειναι?
 

DeletedUser3607

Guest
[Nic]Ο Community Manager πρότεινε και υποστήριξε την άποψη σας αλλά δυστυχώς η εταιρία δεν δέχτηκε να βγει κι άλλος κόσμος με 4 ταχύτητα.
Σε αντίθεση δημιούργησαν ένα κόσμο εντελώς διαφορετικό από τους άλλους.
Σκέψου τις μάχες που θα γίνουν μέσα σε αυτό το 24ωρο της κατάκτησης μιας και θα μπορούν με διπλάσια ταχύτητα να στείλουν και από πιο μακρινές πόλεις επιθέσεις και υποστηρίξεις.[/Nic]
ΜΑΛΛΟΝ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ''Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ''this is grepolis
 

DeletedUser159

Guest
απορω ποτε θα βγει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΠΣΙΛΟΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓNΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ GAME ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ .....

που ξέρεις....ίσως να βγήκε και να είναι ο Λάμδα.:h:cool
 

DeletedUser

Guest
αυτο αποκλειεται ο λαμδα κοσμοσ μπορει να ειναι πιο αργοσ και απο τον θητα.
 

DeletedUser159

Guest
αυτο αποκλειεται ο λαμδα κοσμοσ μπορει να ειναι πιο αργοσ και απο τον θητα.

Αυτο δεν είναι απαραίτητα επιχείρημα για να μην γινει καλός ο κόσμος αυτος.
Οι παίχτες μετράνε,όχι η ταχύτητα.Σιγουρα μπορεί να σπάει νεύρα,αλλα...:h:eek:
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο εννοειται αλλα δεν ειναι ευκολο να αναπτυχθεισ και οι μαχεσ θα αργησουν να ερθουν και η 24 κατακτηση ειναι υπερβολικη καλητερα εξεγερση
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ
ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕΤΡΑΝΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΚΡΙΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΒΗΤΑ ΚΟΣΜΟ
ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟΤΟΝΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ;)
 

DeletedUser159

Guest

ΚΡΙΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΦΑ ΚΑΙ ΒΗΤΑ ΚΟΣΜΟ
Εμπειροι παίχτες δεν ειχαν μονο οι δυο πρώτοι κόσμοι.
Για να είμαι ειλικρινής,πιο πολύ στον Εψιλον μου κάνει ο κόσμος.

Από κει και μετά,το ξαναλέω....το οτι είναι τραγικά αργός ο κόσμος έχει αρκετά πλεονεκτήματα, τα οποια θα βγουν βέβαια στην πορεία.
 

DeletedUser

Guest
παιδια για μενα καλητεροσ κοσμοσ ειναι ο θητα και μετα ο καππα παρολου που ριχνουν ολοι λεφτα στονμ καππα
 

DeletedUser159

Guest
αρα, όπως φαίνεται το ότι μπηκαν ή δεν μπήκαν "έμπειροι" παίχτες στον =Λ=
ειναι κάτι τελείως υποκειμενικό.Αφορά την άποψη,γνώμη,αντίληψη του καθενός.
 

DeletedUser

Guest
αφαλωσ παιζει και αυτο τον ρολο του αλλα τωρα που ανοιξε ενασ κοσμοσ πολυ γρηγοροσ(ο καππα)και ενασ κοσμοσ πολυ αργοσ(ο λαμδα)οι περισσοτεροι πιστευω θα μπουν στο0ν καππα
 

DeletedUser159

Guest
αφαλωσ παιζει και αυτο τον ρολο του αλλα τωρα που ανοιξε ενασ κοσμοσ πολυ γρηγοροσ(ο καππα)και ενασ κοσμοσ πολυ αργοσ(ο λαμδα)οι περισσοτεροι πιστευω θα μπουν στο0ν καππα

Οκ,τοτε σε κανα 3μηνο Οσοι θα έχουν βαρεθεί τον Καππα, θα έρθουν στον Λ που θα είναι στα μισά και παρακάτω της διαδρομής του καππα. :)
 

DeletedUser

Guest
οκ ασ ελπισουμε εγω προσ στιγμησ παιζω στον καππα και μου αρεσει παρα πολυ.καλη συνεχεια να εχουμε
 

DeletedUser

Guest
α και κατι ακομα ο λαμδα μπορει να συμφερει τα παιδια που πανε σχοολειο ασ πουμε θα βαζουν τα κτηρια που αργουν παρα πολυ η θα φτιαχνουνε στρατιωτεσ αμα τον ψαξεισ τον κοσμο πολυ βαθια κατι θα βρεισ:h:cool

[slo]Την επόμενη φορά κάντε επεξεργασία στο προηγούμενό σας post, αντί για νέο.
SLonE[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser159

Guest
α και κατι ακομα ο λαμδα μπορει να συμφερει τα παιδια που πανε σχοολειο ασ πουμε θα βαζουν τα κτηρια που αργουν παρα πολυ η θα φτιαχνουνε στρατιωτεσ αμα τον ψαξεισ τον κοσμο πολυ βαθια κατι θα βρεισ:h:cool


Eιδικά γιαυτους ο κόσμος Λ ειναι Off τελείως.
this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
Μοις εμφανιστηκε ο κοσμος Κ, ολοι οσοι γνωριζουμε τα στοιχειωδη για το παιχνιδι, καταλαβαμε οτι η εταιρεια εβάλε τα δυνατά της, προκειμενου να δει μια θεαματικη αυξηση του τζιρου της στην Ελλαδα μεσω του premium.
Καποιοι απογοητευθηκαν και βγηκαν και κάποιοι άλλοι (μεσα σε αυτούς και εγω) ειπαμε να μεινουμε ωστε να βοηθησουμε την εταιρεια να εκπληρωσει τους στοχους που εχει για το ελληνικο grepolis.
Εχθες μολις ανοιξε ο κοσμος Λαμδα, μπηκα απο περιεργεια για να τον δω. Το συμπερασμα που εβγαλα είναι οτι τα χρηματα που θα πέσουν στον Κάππα δεν θα ειναι τίποτα μπροστα σε αυτα που θα βγάλουν απο τον Λαμδα.
Η εταιρεια λοιπον βάση των οικονομικων της στοχων, φτιαχνει και τους ανάλογους κόσμους χωρις καν να την ενδιαφερει καμια ψηφοφορια και καμια ερευνα για το τι θελουν οι πελατες της.
Τους πελατες όμως δεν μπορει με το ζορι να τους βάλει να ψωνισουν. Οποτε ειναι στο χερι ολων μας-σας (εγω δεν προκειται να παιξω στον Λαμδα). Να την πεισουμε οτι το προιον που εβγαλε δεν ειναι καλο και να παρει πισω. Ο νοών νοείτο...
 
Κορυφή