ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!

  • Δημιουργός θέματος palavomaras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μιλαει για κλαψιμο ο πρωτος κλαψας ολου του grepolis!!!

Δεν υπαρχει κανενας λογος οποιοσδηποτε να κατσει να συζητησει μαζι σου...μεχρι και οι δικοι σου πλεον σε χλευαζουν και σε περιφρονουν...

Ο μονος λογος που σε ανεχονται ειναι γιατι εχεις βρει τη στηριξη μερικων που δε θελουν να χαλασουν την ησυχια τους...

Εσυ εκφραζεσαι ingame δλδ οπως λες??γιατι θυμαμαι κατι κλαψοποσταρισματα που μας ελεγες και τι εκανες το βραδυ λες και νοιαζει κανενα...


Ουυυ μιλησε ο Κυριάκος. χαχαχα ημαρτον τι αλλο θα δω. θελεις να ανεβάσω το chat του skype μας; ποιος παρακαλούσε να παραχωρήσουμε τις πόλεις του parpan για να ανέβουν οι φίλοι σου; Αλλα το θέμα δεν ειναι προσωπικό

Και οσο για το topic που άνοιξα. Ο μόνος λογος που ανοίχτηκε ειναι για να δούνε οσοι ενδιαφέρονται για "κους κους" τι εστι τα νουμπάκια Invictus. Τα υπόλοιπα ειναι σαλτσούλες. Εσυ απο ολο το topic κρατησες το τι εκανα εγω; τις λαμογιες που κανατε εσεις δεν τις αναφέρεις;

Τελοσπάντων οπως ειπα και σε πρωηγούμενο post μου θα φανει ποιος θα παρει τον κόσμο Ιότα. Συνεχίστε το σπαμ στο φορουμ και θα υπαρχει ακόμα μια μικρή ελπίδα να σας λυπηθεί καποιος. Καλες μαχες να εχετε. Σας περιμένουμε Ingame.


Υ.Γ: Xapi αγορινα σου απαντησα και σενα μεσω αυτου. Τωρα για το διπλους και τριπλους λογαριασμούς που λες, εγω πρώτη φορα ξεκίνησα το game το καλοκαιρι, με εναν λογαριασμο για fun και μου άρεσε. Τωρα το τι κανεις εσυ και το ποσο παιζεις μου ειναι εντελώς αδιάφορο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Και ενα τελευταιο Post για να κλεισω προσωπικα απο το φόρουμ, θα σας αφήσουμε να σπαμμαρετε μόνοι σας. Θα μπορουσατε επισης να κανετε και μια συμμαχια ωστε να σπαμμαρετε οργανωμένα!

Βγήκατε στο φορουμ ανοίγοντας αυτο το topic για ποιο λογο; Για να θίξετε την ένωση; Για να προσπαθήσετε να βγαλετε μια αρνητική εικόνα προς τα "εξω"; Για να πείσετε τους εαυτούς σας οτι δεν φταίτε εσεις για την αποτυχία σας αλλα αυτοι οι "ανικανοι" και "φοβιτσιάριδες" που φτιάχνουν μια υπερ για να "κρυψουν τις αδυναμίες τους". Aν ανατρέξετε στο grepostats θα δειτε στον κόσμο Ιότα 6,590 players και 5,492 alliances.

Η κυριαρχία λοιπόν του κόσμου δεν οφείλεται στην υπερ και επακόλουθα στην ένωση της αλλα στους παίχτες που αποτελούν αυτην την συμμαχια. Απο τους 6,500 παιχτες ξεχώρισαν οι Ιοτάδες. Οσοι και να ειναι αυτοι. Ειναι 300; ειναι 400; ειναι 500; εχει σημασία; Σημασία εχει οτι οτι καταφέραμε το καταφέραμε μαζι. Καμια θάλασσα δεν δωρίστηκε σε κανεναν. Τιποτα δεν ηταν ροδινο και ωραιο. Αν ειχατε την δύναμη και την ικανότητα θα μπορούσατε να εχετε τις ιδιες επιτυχίες. Δυστυχώς σε αυτο βρίσκεστε αρκετά χρόνια πίσω. Γι'αυτο αφήστε το σπαμ και προσπαθήστε να αλλάξετε την μοιρα σας στο παιχνιδι!



[cho]Προειδοποίηση για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
Το διπλοποστάρισμα και το κυνήγι απαντήσεων απαγορεύεται στο Κεντρικό Φόρουμ

CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Peace please!Τωρα να λέτε εδω ο,τι θέλετε να λέτε δεν έχει νόημα κανένα.Το παιχνίδι συνεχίζεται.Βαράτε αλλήλους!

Επίσης αν δεις,το νήμα δεν το έχει ξεκινήσει κάποιος σύμμαχος.Πάει καιρός που υπάρχει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Οταν ελεγες για τις πολεις της 24keira να τις μοιρασουμε και μετα εκανες τη παπια ηταν καλα??

Τα νουμπακια οι ινβικτους ποσες πολεις σας εχουν παρει????

Κατσε και ζητα μονιμες αμυνες εσυ με 50 πολεις...αμα δεν ντρεπεσαι τι να σου πω...

Το οτι σου ελεγα να ανεβουν οι φιλοι μου προς τα πανω επειδη ήθελα να κανω μια προσπαθεια να συνεργαστω...μονο και μονο επειδη συμπαθω τα παιδια απο τους democracy και ηθελα να μην δημιουργησω θεμα δειχνει κατι??...αλλα με εσας ακρη δε βρισκει κανενας...

Δεν ειχα ορεξη να γραφω στα φορουμ ουτε να μιλαω μαζι σου για αυτο σου εχω μπλοκαρει και τα μυνηματα....αλλα δεν μπορω να βλεπω να λες αλλον ανθρωπο κλαψα!!!!!ποιος????εσυ????που εχεις κλαφτει σε ολο το συμπαν να ζητας αμυνες!!!που σε εχουν βαρεθει μεχρι και οι συμμαχοι σου...

Γελαει μαζι σου ολος ο σερβερ και δεν εχεις παρει χαμπαρι!!!

Και επειδη φασκεις και αντιφασκεις μια μας λες νουμπακια και μια εμπειρους παικτες........................
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Xαχαχαχα.. Λοιπον για τις πολεις του 24keira εχω μηνυμα απο Επίλεκτους να τις παρουμε εμεις μιας και αδικηθήκαμε με τις πόλεις του παρπαν. Τα νουμπάκια οι ινβίκτους πήραν πολεις απο παιχτες που μπαίνανε καθε χριστούγεννα και πάσχα. Ποσα μπλούμ κανανε για πες μου εσυ; Καλα Κυριάκο θα τα ξαναπούμε στο τέλος του Κοσμου παλι. εχει μέλλον. μην αγχώνεσαι.! Και οσο για τις μόνιμες αμυνες. Εσυ βαράς ή αμύνεσαι μονος σου; Εγω βλέπω ορμάτε σαν τις μύγες 10 10. Γι'αυτο μην μου μιλας καν για fair play.

Γελαει μαζι μου ο σερβερ; Κοιτα πολλες φορες το αντίδωτο του πόνου ειναι το γέλιο. Στην περίπτωση σου δεν ξέρω αν πιάνει.! Θα μου πείς αργότερα!
 

DeletedUser

Guest
Φιλε blackgass συμφωνω οτι ενα παιχνιδι παιζουμε...για αυτο και δεν μπορει να βγαινει ο αλλος να λεει για το χαρακτηρα και την ανατροφη μας...ουτε τον ρωτησε κανεις ουτε μας ενδιαφερει η γνωμη του...ας ασχολουμαστε με το παιχνιδι και ας προσεχουμε τι λεμε λιγο...

Ας το ληξουμε εδω και καλη συνεχεια να εχουμε...
 

DeletedUser

Guest
Καλή συνέχεια και καλές μάχες να έχουμε.
 

DeletedUser

Guest
Φιλε blackgass συμφωνω οτι ενα παιχνιδι παιζουμε...για αυτο και δεν μπορει να βγαινει ο αλλος να λεει για το χαρακτηρα και την ανατροφη μας...ουτε τον ρωτησε κανεις ουτε μας ενδιαφερει η γνωμη του...ας ασχολουμαστε με το παιχνιδι και ας προσεχουμε τι λεμε λιγο...

Ας το ληξουμε εδω και καλη συνεχεια να εχουμε...

Όπως φαίνεται εκτος απο τα λόγια πρεπει να προσέχουμε και Ingame ορισμένα πραγματα. Αποκλεισμένοι 2 παιχτες των Invictus!
 

DeletedUser8273

Guest
ΤΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΕΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΣΜΟ ΕΝΟΣ ΑΝΤΡΑ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ.ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ,ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ.ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΙΝΙΣΕΙΣ ΜΑΣ.ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕ ΠΛΑΤΕΣ ΑΛΛΟΝΩΝ..ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΣΑΝ 10 10 ΜΥΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 10 ΑΤΟΜΑ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ...ΕΜΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΟΤΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ.ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΚΑΤΣΕ ΒΓΕΣ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ???ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΑ???ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΣ ΧΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ.ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΟΛΕΜΑΣ.ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΣΑΣ,ΕΙΤΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΤΣΙΜΠΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΠΑΝ.ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΛΕΜΙΣΕΤΕ ΜΕ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΥΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΔΕΝ ΣΕ ΤΙΜΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΜΕ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
 

DeletedUser

Guest
Θελεις να παίξεις νικολάκι; Παίξε. Παίξτε ολοι μαζι σαν παρέα. Παιξτε δίκαια και σωστα. Και απο πλευρά ηθηκής και απο πλευρα κανόνων. Υπαρχουν κανόνες που πρεπει να τους τηρούμε ολοι! το αν παιζεται παρανομα εσεις και δυστυχώς φαγανε μονο 2 ban ειναι κριμα.

Αν θελετε οπως λετε να παιξετε για να διασκεδάσετε γιατι μπήκατε ολοι σε διακοπες μολις σας πληροφόρησαν οτι εχουμε κανονίσει ομαδική εναντίων σας. Δεν ειναι τραγικο να παιζεται με κατσκόπους στην συμμαχία μας; Ολα αυτα που κάνετε τι ειναι; Δεν σας νοιάζει να νικήσετε; παρτε τους κατασκόπους σε σας και αντε να παιξουμε οσο ξύλο θελετε.. Τεσπα καθήστε τωρα σε διακοπες! Θα τα πούμε καποια στιγμή
 

DeletedUser4519

Guest
Τι αλλο θα ακουσουμε ?

Το μπαν ειναι υπουλος τροπος να πολεμησεις καποιον ?
Ατομα που παιζουν με διπλους λογαριασμους θα επρεπε να τα διωχνετε μονοι σας απο οποιαδηποτ συμμαχια ...

και οχι να διαμαρτυρεστε κιολας επειδη ειστε παρανομοι :)
 

DeletedUser8273

Guest
ο λογος που εφαγαν μπαν δεν ηταν διπλος λογαριασμος.δεν ξερετε τον λογο οποτε μην λετε ο,τι να ναι.
 

DeletedUser

Guest
Θεωρούσα ανούσιο να σου απαντήσω μιας και μιλάς σαν 5χρονο σε ολα τα post σου και ειμαι σιγουρος οτι και η αυτη η απάντηση σου ετσι θα ειναι.

Ο αποκλεισμός ειναι αποκλεισμός. Οπως και να εχει, οι παιχτες σας παρανόμησαν και αποκλείστηκαν απο το παιχνίδι. Επιπλέον δεν βλεπω πλεον τον κυριακο να ποστάρει στο φορουμ μετα τον αποκλεισμό του. Την ουρα στα σκέλια και βρουυμ..... εφυγε. Να μου πεις αυτος ειναι ο χαρακτήρας του. Μαγκιά οπου τον τραβάει και σιωπή στα υπόλοιπα. Ετσι ήταν και εντος παιχνιδιού. Και τωρα θα βγειτε να πειτε τα κλασσικα που εχουν ειπωθει πιο πανω.

Οπως και να χει, οτι και να λεμε, το αποτέλεσμα ειναι ενα. Φερθήκατε ύπουλα και βαρέσατε "συμμάχους" σας με το στοιχείο του αιφνιδιασμού να ειναι υπέρ σας. Παρ'ολο αυτα το μονο που καταφέρατε ήταν να πάρετε πόλεις ανένεργων! Οταν λοιπόν μάθατε οτι κανονίστηκε πλανο, μαθατε και την ημέρα τυχαια βγήκατε ολοι σε διακοπες, ενω νικολάκι μια πολη σου ηταν ηδη σε εξεγερση.!

τυχαίο...; δεν νομιζω. Καλες μαχες λοιπον οταν επιστρέψετε στο παιχνιδι. Και θα σας συμβουλέψω να παίξετε επιτέλους νόμιμα!
 

DeletedUser

Guest
έχεις στην θάλασσα 43-->477 πόλεις,θάλασσα 34--->13 πόλεις,θάλασσα 53--->274 πόλεις..Και εμείς έχουμε σύνολο 160 πόλεις...σκέψου LuCkIsNoExCuSe πως 10 άτομα από μια μικρή συμμαχία,σας έχει στο τρέξιμο..και εσύ αντί να έρθεις με τις τόσες πόλεις που έχετε μονη σας,κανονίζεις τόσες θάλασσες να μας κάνουν ντουυυυυυυυ......34.43..44..53..βάλε και άλλους κόσμους να έρθουν να μας βαρέσουν..xαxαxαxα!!!!α σορυ ξέχασα και κάτι άλλο μην βάζεις άλλους να σου κανονίζουν την ομαδική μονος σ να την κανονιζεις!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλως τον και αυτον. Ενας ενας θα ξεπετάγετε! Ή σε φώναξε το Νικολάκι επειδή δεν ξέρει να μιλαει; Που στε βρε τοσες μερες και μας λείψατε; Χαχα τι ακριβως κοιτας; ποσες πολεις εχουμε;

Καταρχην να δεις ποσο νουμπακι εισαι. Και για να μην εχουμε παρεξηγήσεις Noob = Newbie.

Λοιπον εχουμε τοοοοσσσεεεςς πολεις που λες σε 43,53. Ξερεις πολυ καλα αγορινα οτι πριν προδώσετε εσεις την συμμαχία σας και ολη την υπερ ως συνέπεια ειχαμε αρκετά μέτωπα ανοιχτά (Μυμριδόνες,Παγκόσμιους). Την ημέρα που μας βαρέσατε εβγαζα ης περας την ομαδική που κανονισα προς μυρμιδόνες στην 43 με αποτέλεσμα να παρουμε 25-30 πόλεις. Επίσης στη 53 βαρανε αβέρτα παγκόσμιους.

Βλέπεις λοιπόν οτι ολος ο κόσμος Ιότα δεν περιστρέφεται γυρω απο τις δικες σας 160 πόλεις. Και για να το βουλώσετε λιγο γιατι κουράστηκα να βλεπω να σπαμμάρετε χωρις να χρησιμοποιείτε το μυαλουδάκι σας, σε οτι μεγεθος και να το εχετε, κοντα σας εχουμε 11 πόλεις στην 43. τους παιχτες της 33 δεν τους αναφέρω, μιλαω για 43. Εσεις λοιπόν βαρατε με 100 πολεις αυτες τις 15 ας πουμε. Οι υπόλοιπες πόλεις ειναι στις 15ωρες ++ μακριά. Τι να σε κανω εγω εκει πέρα που εισαι; εισαι εκτος της εμβέλειας μου. Οταν ερθει η ωρα τα σπαθάκια σου θα τα δεις απο μενα. Αλλα πολη δεν θελω να παρω εκει που είστε. Σας αφήνω λοιπόν στην μιζέρια σας, αλλωστε δεν εχετε και τι να κανετε τωρα που μπήκατε ολοι σε διακοπες.. Εκτος φυσικά απο ...... Κο κο.. ;)
 

DeletedUser8472

Guest
....

ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ.ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ Κ ΕΧΘΡΟΥΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ ΑΔΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΦΟΡΜΑ ΑΜΥΝΑΣ ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ?ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ.Ο ΘΩΜΑΣ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΦΑΓΕ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ.ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ.ΤΕΛΩΣΠΑΝΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ(IOTA) ΧΩΡΙΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΕΙΧΕ?ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ'ΛΑ !!!
 

DeletedUser

Guest
..........

δεν απαντώ στον από πάνω από σένα θανάση γιατί δεν θέλω να δώσω επέκταση σε αυτό θέμα...μίλησες πολύ σωστά θανάση ..και το πιο σημαντικό καλές γιορτές να έχουμε με υγεία ...αυτό είναι ένα παιχνίδι που απλά χαλαρώνουμε και κάνουμε χαβαλέ.!!!!
 

DeletedUser8472

Guest
..........

ε ναι ρε παιδια καλως οι κακως ειμαστε εχθροι αλλα μονο στο παιχνιδι.τωρα πως καταφερανε ο darklord κ ο θωμας αφου ειχαν επαφες κ μεσο skype να τσακωθουνε δεν το ξερω αυτο ειναι μονο δικο τους θεμα αλα το τραβηξαμε πολυ.δεν αντιπροσωπευει κανεις τιποτα.ολοι παιζουμε κ ειμαστε λογικοι ανθρωποι απο τι καταλαβαινω απλα δεν υπαρχει συννενοηση λογο νευρων δεν χρειαζεται να ξεφυγουμε αλλο.κ παλι χρονια πολλα σε ολους!!!
 
Κορυφή