ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!

  • Δημιουργός θέματος palavomaras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καταρχας καλημερα σας.
Οπως ολοι ξερουμε στον ΙΟΤΑ κοσμο το θεμα με τις υπερσυμμαχιες εχει ξεφυγει.
Εχουμε υπερσυμμαχια με μελη :

ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ:
dEmocracy
dEmocracy open
dEmocracy volcano
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΠΑΡΤΗ
ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ - DARK WARRIORS

και δεν χρειαζεται να αναφερω τις ακαδημιες τους...(που ειναι ...αρκετες...θα το θεσω ετσι.)

Δεν εχω προβλημα που εχουν υπερσυμμαχια οι ανθρωποι προς θεου...αλλα θελω να καταληξω στο οτι ορισμενα μελη τους στελνουν συνεχως απειλητικα μυνηματα σε μελη μικροτερων συμμαχιων για να τους αναγκασουν να μπουν στο συνολο των συμμαχιων.

Γιατι ρε παιδια?
Γιατι δεν αφηνετε τον κοσμο να διασκεδασει?
Ποιος σας ενοχλησε? Τι θα καταφερετε ετσι?
Αυτη ειναι η τακτικη σας?
Μολις καθαρισετε τις υπολοιπες υποτειθεμενες μικρες συμμαχιες που σας απειλουν (θεωρητικα παντα γιατι πρακτικα δεν υπαρχει τετοιο σκηνικο με βαση την καταταξη που υπαρχει) τι θα κανετε?
Προφανως θα αλληλοσκοτωθειτε....
Δικο σας θεμα!
Εγω το παραπονο μου το ειπα.Δεν ειναι τακτικη αυτη και δεν εχει λογικη.
Και μην ακουσω απαντηση τυπου ετσι ειναι το GREPOLIS .
Ετσι ειστε εσεις!!!
Που ειστε ανορθωδοξοι να το πω πολιτισμενα και συμπεριφερεστε με υποκρισια και απειλες.
Δε θα σας περασει ομως και το λεω απο πλευρας υπερσυμμαχων σας.Καποια στιγμη θα καταλαβουν τι κανετε και που το πατε και τοτε θα αλλαξουν τα πραγματα γιατι μην ξεχνατε οτι καθε μεγαλη συμμαχια εχει δικους της ... κοριους για να ενημερωνεται.
Να σας δω τοτε!
Που θα αλληλοσκοτωθειτε.
Αφηστε τον κοσμο να παιξει για να ξεσκασει και σταματηστε να ενοχλειτε τους παντες.
Αυτα ειχα να πω και ειναι απλα επιστολη αγανακτησης και τιποτα αλλο.

Σεβομαι τους μεγαλους παικτες που δεν ασχολουντε και κοιτανε με νυχια και με δοντια να διευθηνουν και να κουμανταρουν μια συμμαχια και δεν αναφερομαι φυσικα σ αυτους.

Το παρων αναφερεται σε μεμονωμενα περιστατικα που γνωριζουν οι ιδιοι ποιοι ειναι (και που δεν υπαρχει κανενας λογος να αναφερω)και οχι γενικα στις προαναφερομενες συμμαχιες και τα μελη τους.

Ευχαριστω για το χρονο σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Με βρίσεις σύμφωνο σύμμαχε σε ένα μεγάλο μέρος του μηνύματος σου αλλά πιστεύω ότι στο χέρι της είναι να βοηθήσει η κάθε συμμαχία αυτά τα μικρά μέλη που απειλούνται …:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
η μονη παρηγορια ειναι πως αυτοι που απειλουν συνηθως δεν αντεχουν πολυ
περισσοτερο ανασφαλεις ειναι παρα καλοι παικτες
και τις περισσοτερες φορες ενεργουν αφ εαυτου χωρις την παροτρυνση της ηγεσιας της συμμαχιας τους
ειναι αυτοι που λεμε "βασιλικοτεροι του βασιλεως"

δεν θα ηταν καλο να απευθυνθεις στην ηγεσια της οποιας συμμαχιας και να της αναφερεις τις απειλες?
 

DeletedUser

Guest
Με βρίσεις σύμφωνο σύμμαχε σε ένα μεγάλο μέρος του μηνύματος σου αλλά πιστεύω ότι στο χέρι της είναι να βοηθήσει η κάθε συμμαχία αυτά τα μικρά μέλη που απειλούνται …:rolleyes:

Αυτο φιλε μου εννοειται.Κι αυτοι που πηρανε τα μυνηματα ουδεμια προθεση να αποχωρησουν απο τη συμμαχια εχουν.Κι οσο για βοηθειες το ξερουν καλα.Απλα μιλαμε για τον τροπο τον οποιο γινοντε αυτα.Αυτο κατακρινω!


δεν θα ηταν καλο να απευθυνθεις στην ηγεσια της οποιας συμμαχιας και να της αναφερεις τις απειλες?

Συμφωνω με τα λεγομενα σου αλλα δε θα γινω τσιρακι (για να μην το πω αλλιως) κανενος.Ετσι κι αλλιως αν κανω κατι τετοιο την απαντηση την ξερω...
Εσενα δεν παει το μυαλο σου?Οποτε φυσικα και δε θα το κανω.
 

DeletedUser

Guest
Οι απειλες κατα παικτων στα πλαισια του παιχνιδιου ειναι κατι το αναποφευκτο στο γρεπολις. Και δεν ειναι και τοσο κατακριτεο μιας και ειναι ας πουμε "πολεμικη" τακτικη.

Απο το προλογο σου ομως, μπορει κανεις να θεσει ενα αλλο ερωτημα..
Αυτη τη στιγμη στον σερβερ υπαρχει μια υπερσυμμαχια στην ουσια, η οποια αποτελειται απο συμμαχιες με 3 και 4 ακαδημιες η καθεμια.
Ποιο το ενδιαφερον ενος τετοιου παιχνιδιου..; Απορω πως υπάρχουν παικτες που συνεχιζουν και παιζουν, οταν για μηνες οι μοναδικες κατακτησεις τους ειναι πολεις φαντασματα, πολεις ανενεργών και πολεις παικτων απο μικρες συμμαχίες..

Εξ αλλου οι πιθανες πειρπτωσεις, μιας και το 2.0 προβλεπει τελος στον σερβερ με νικητη, ειναι οι εξης:

Α) Συνεχιζουν ολοι μαζι αυτο το παιχνιδι που θυμιζει φαρμεραμα πλεον, και η συμμαχία με τους καλυτερους κτιστες θα ολοκληρωσει τον κοσμο πρωτη ή

Β) Αφου κανιβαλισουν τις ακαδημιες τους, τα σπανε μεταξυ τους και ο νικητης προερχεται μεταξυ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ και democracy.

Το ενδεχομενο (Α) τελικα παει να γινει και πραγματικοτητα..κι ακομη κι αν επιλεξουν το (Β) η κουραση και η ανία απο τη μεχρι τωρα δραση τους καθως και ο αναγκαιος κανιβαλισμος των ακαδημιων τους, δεν ξερω αν θα τους αφησει τελικά να χαρουν τον κόσμο των Ηρωων.

Δυστυχως και ο ιοτα μας αφησε χρονους γρηγορα. Να ζησουμε να τον θυμομαστε.


Προταση προς ομαδα Διαχειρισης.

Να εφαρμοστει σε μελλοντικους σερβερ, ο περιορισμος των συμμαχιων που απαρτιζουν τις υπερσυμμαχιες, οπως και σε ξενους σερβερ..
Δωστε μας κινητρα ουσιωδη, και οχι δυνατοτητες να νικαμε μαχες μεσω χρυσου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Φιλε μου μιας και το εθεσες ετσι θα σου πω για αρχη οτι αυτο που λες εσυ πολεμικη τακτικη πολυ μαζενα και ορθα απο μερους σου εγω το εχω ονομασει απλα αθλια συμπεριφορα χωρις νοημα.
Ποιος ο λογος συμμαχια με απεριοριστους ποντους να κοιταει απειλητικα να κλεψει ενα η και περισσοτερα μελη απο μικροτερη συμμαχια?
Τοσο κουτοπονηρια πια?Και με τι κινητρο?Τι να φοβηθει?Κι αν οχι τι βοηθειες να παρει?Μιλαμε για συμμαχιες που εχουν μελη που δεν υπολογιζουν πουθενα και που το συνολο τους ειναι αχτυπητο.
Οσο για τις περιπτωσεις που αναφερεις εγω τουλαχιστον συμφωνο απολυτα μαζι σου.

Κι οσο και για την προταση σου προς την ομαδα διαχειρησης ενα ψηφο κι απο μενα αν μπορουν να το κοιταξουν τα παιδια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4519

Guest
Αν δεν εχει ενδιαφερον μπορειτε να διαγραψετε τον λογαριασμο σας και να παιξετε σε αλλον κοσμο :)


Ενταξει ισως να δειχνει βαρετο ... αλλα δε θα ειναι παντα ετσι τα πραγματα ... μολις βρουν εναν αντιπαλο που απλα να τους δυσκολεψει θα τσακωθουν θα γινει χαμος θα σπασουνε κτλ κτλ κτλ

Αυτα που γινονται σε ολους τους κοσμους ! απλα πρεπει να αντεξουν οι υπολοιπες συμμαχιες μεχρι τοτε
 

DeletedUser7662

Guest
καλησπερα κ απο εμενα η προταση που εθεσε παραπανω ο φιλος δεν ειναι κακη αλλα δεν ξερω πως μπορει να εφαρμοστει... κ αυτο γιατι παρολο που θα μπορει να υπαρχει περιορισμος οσον αφορα στις συμμαχιες που θα απαρτιζουν μια υπερ δεν ξερω πως θα μπορει να περιοριζει τις διπλωματικες συνθηκες μεταξυ των συμμαχιων

δηλαδη μπορει το οριο συμμαχιων σε μια υπερ να ειναι 3 συμμαχιες αλλα μεσω διπλωματικων σχεσεων μπορουν να συνεργαστουν κ αλλες συμμαχιες κ να μην φαινεται πχ. υπερ 1 με τις συμμαχιες (Α),(Β) Κ (Γ) σε συνεργασια με μια υπερ 2 που θα αποτελειται απο τις συμμαχιες (Δ) κ (Ε) ειναι καπως δυσκολο αυτο το κομματι

ευχαριστω για τον χρονο σας,

Αγγελος
 

DeletedUser

Guest
Οι απειλες κατα παικτων στα πλαισια του παιχνιδιου ειναι κατι το αναποφευκτο στο γρεπολις. Και δεν ειναι και τοσο κατακριτεο μιας και ειναι ας πουμε "πολεμικη" τακτικη.

Απο το προλογο σου ομως, μπορει κανεις να θεσει ενα αλλο ερωτημα..
Αυτη τη στιγμη στον σερβερ υπαρχει μια υπερσυμμαχια στην ουσια, η οποια αποτελειται απο συμμαχιες με 3 και 4 ακαδημιες η καθεμια.
Ποιο το ενδιαφερον ενος τετοιου παιχνιδιου..; Απορω πως υπάρχουν παικτες που συνεχιζουν και παιζουν, οταν για μηνες οι μοναδικες κατακτησεις τους ειναι πολεις φαντασματα, πολεις ανενεργών και πολεις παικτων απο μικρες συμμαχίες..

Εξ αλλου οι πιθανες πειρπτωσεις, μιας και το 2.0 προβλεπει τελος στον σερβερ με νικητη, ειναι οι εξης:

Α) Συνεχιζουν ολοι μαζι αυτο το παιχνιδι που θυμιζει φαρμεραμα πλεον, και η συμμαχία με τους καλυτερους κτιστες θα ολοκληρωσει τον κοσμο πρωτη ή

Β) Αφου κανιβαλισουν τις ακαδημιες τους, τα σπανε μεταξυ τους και ο νικητης προερχεται μεταξυ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ και democracy.

Το ενδεχομενο (Α) τελικα παει να γινει και πραγματικοτητα..κι ακομη κι αν επιλεξουν το (Β) η κουραση και η ανία απο τη μεχρι τωρα δραση τους καθως και ο αναγκαιος κανιβαλισμος των ακαδημιων τους, δεν ξερω αν θα τους αφησει τελικά να χαρουν τον κόσμο των Ηρωων.

Δυστυχως και ο ιοτα μας αφησε χρονους γρηγορα. Να ζησουμε να τον θυμομαστε.


Προταση προς ομαδα Διαχειρισης.

Να εφαρμοστει σε μελλοντικους σερβερ, ο περιορισμος των συμμαχιων που απαρτιζουν τις υπερσυμμαχιες, οπως και σε ξενους σερβερ..
Δωστε μας κινητρα ουσιωδη, και οχι δυνατοτητες να νικαμε μαχες μεσω χρυσου.

ξέρεις πως ένιωσα τότε εγώ στον delta κόσμο και οι υπολιποι φίλοι-σύμμαχοι.Οσο για τις Ακαδημίες να σας ενημερώσω ότι δεν είναι ακαδημίες είναι κανονικότατες συμμαχίες και αυτό έγινε για τον λόγο στο ότι υπάρχει ο περιορισμός μελών στα 200 άτομα.
 

DeletedUser

Guest
ξέρεις πως ένιωσα τότε εγώ στον delta κόσμο και οι υπολιποι φίλοι-σύμμαχοι.Οσο για τις Ακαδημίες να σας ενημερώσω ότι δεν είναι ακαδημίες είναι κανονικότατες συμμαχίες και αυτό έγινε για τον λόγο στο ότι υπάρχει ο περιορισμός μελών στα 200 άτομα.

Χαχαχα..βρε αυτος ο Δελτα..

Εν πασει περιπτωσει, εγω οταν λεω για ενδιαφερον μιλαω για τους παικτες της μοναδικης υπερσυμμαχιας που εμεινε..Οχι για μενα προσωπικα και τη συμαμχια που ανηκω, οπου επιλεξαμε να μεινουμε εκτος υπερ..
Εμεις δεν ειχαμε αυταπατες για νικη, ουτε επιθυμησαμε ποτε θαυματα..Τον χαβαλε μας καναμε..

Τα 200 ατομα δλδ δεν ειναι υπεραρκετα για μια συμμαχία;
Φαντασου τα 600..Ψαχνεις να βρεις πολη προς κατακτηση με το κυαλι..
 

DeletedUser

Guest
Ναι φίλε μου perithos τα 200 είναι αρκετά για μια συμμαχία έτσι ξεκινήσαμε τον κόσμο αλλά κάθε μέρα αλλάζουν τα δεδομένα είτε στην ζωή είτε σε ένα κοινωνικό παιχνίδι.

Υ.Γ. Ο κόσμος iota εχει πολύ ψωμί ακόμα.
 

DeletedUser

Guest
ΟΙ Ι.Ο.Τ.Α.Δ.Ε.Σ

ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝΕ ΜΑΘΕΙ.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!! ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ...ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.......ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ ,ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ,ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΑΠΑΡΤΙΖΟΥΝΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ......ΤΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΙΣΤΕΥΩ......ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝΕ ΝΑ ΕΝΩΣΟΥΝΕ ΟΙ ΙΟΤΑΔΕΣ ΤΗΝ ΥΠΕΡ ΤΟΥΣ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ......ΧΑΧΧΑΧΑΧΧ.....ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.....
Υ.Γ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
 

DeletedUser

Guest
Καλές διακοπές και στις υπόλοιπες συμμαχίες όταν ακολουθήσουν.
 

DeletedUser8385

Guest
Τι να πω,δεν έχω λόγια να εκφραστώ!
Tο θέμα καταντάει αηδία!
Mαζεύτηκε όλος ο server σε μια υπέρ για να μας πει τι?Oτι είναι η υπερδύναμη,η να κρύψουν την αδυναμία τους?
Nτροπή και αηδία!!!!

"Μόνο αυτοί που τολμούν να αποτύχουν παταγωδώς, μπορούν και να επιτύχουν μεγαλειωδώς".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Βγηκατε ολοι μαζι στο φορουμ για να πειτε τι; Για να κλαψετε για τον κοσμο Ιότα; Για να ριξετε αιτίες που είδατε ή θα δείτε πυξίδα; Αλλοι εκφράζονται ingame, και αλλοι που δεν μπορούν να κουνήσουν φτερό βγαινουν στο φορουμ για να φωνάξουν μπας και ακουστούν.

Ειμαστε 600 άτομα και μονο με κυάλια βλέπουμε πολεις; Εγω βλέπω οτι ειμαστε 600 άτομα και καθε μερα πέφτουν απο παντού πόλεις.

"Να εφαρμοστει σε μελλοντικους σερβερ, ο περιορισμος των συμμαχιων που απαρτιζουν τις υπερσυμμαχιες," Και με αυτο γέλασα πολυ. Μηπως να τους πεις να μην μπαίνουν πανω απο 5 παιχτες της πρωτης 10αδας του κοσμου στην ιδια συμμαχια. Για balance βρε παιδι μου, οχι τιποτα αλλο.

"μολις βρουν εναν αντιπαλο που απλα να τους δυσκολεψει θα τσακωθουν θα γινει χαμος θα σπασουνε," H ελπίδα του καθε πικραμένου. Πιστεψε με αυτο δίνει νόημα σε μας. Μακαρι να βρεθούν και αλλοι παιχτες που να ξερουν. Άλλοι εχουν το όνομα και άλλοι την χάρη ;)

Και για να κλείσω με το φορουμ, γιατι δεν έχει νόημα να μιλας εκτός game, το μεγαλύτερο ρεζίλι για εναν "μεγάλο" παίχτη ειναι να βγει στο φορουμ και να κλαψουρίζει για την κατάληξη ενος κόσμου. Αν εχεις την δύναμη αλλαξε τον. Αν δεν την εχεις αλλαξε κόσμο. Λυπαμαι πραγματικα για σας (AIANIWTIS,xapi)


Αφιερωμένο :*

Είμαστε Ioταδες και ήρθαμε να κατακτήσουμε τον κόσμο Ιότα.
Pro και λοιποι skilled παικταράδες καντε στην άκρη να περάσουμε !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μιλαει για κλαψιμο ο πρωτος κλαψας ολου του grepolis!!!

Δεν υπαρχει κανενας λογος οποιοσδηποτε να κατσει να συζητησει μαζι σου...μεχρι και οι δικοι σου πλεον σε χλευαζουν και σε περιφρονουν...

Ο μονος λογος που σε ανεχονται ειναι γιατι εχεις βρει τη στηριξη μερικων που δε θελουν να χαλασουν την ησυχια τους...

Εσυ εκφραζεσαι ingame δλδ οπως λες??γιατι θυμαμαι κατι κλαψοποσταρισματα που μας ελεγες και τι εκανες το βραδυ λες και νοιαζει κανενα...
 

DeletedUser8385

Guest
Ξεκινάω με το καλησπέρα πρώτα αγαπητέ LuCkIsNoExCuSe
αν παρατήρησες κύριε μου ποτε έκανα την εγγραφη θα καταλάβεις!
έχω 2 χρονια που παίζω grepolis και ποτε δεν χρειάστηκε να μπω και να παρέμβω η να σχολιάσω κάτι στο φόρουμ
Πάντως εγώ δεν είχα διπλούς;) και τριπλούς;) λογαριασμούς για να είμαι μάγκας τώρα με 40 πόλεις,:confused:!;)!!
Oσο για αυτό που είπες:Και για να κλείσω με το φορουμ, γιατι δεν έχει νόημα να μιλας εκτός game, το μεγαλύτερο ρεζίλι για εναν "μεγάλο" παίχτη ειναι να βγει στο φορουμ και να κλαψουρίζει για την κατάληξη ενος κόσμου. Αν εχεις την δύναμη αλλαξε τον. Αν δεν την εχεις αλλαξε κόσμο.

εγώ κόσμο δεν αλλάζω και ούτε παρατάω το παιχνίδι εδώ θα είμαι και θα περιμένω τους "ΜΕΓAΛΟΥΣ ΠΑΊΚΤΕΣ";)
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

"Μόνο αυτοί που τολμούν να αποτύχουν παταγωδώς, μπορούν και να επιτύχουν μεγαλειωδώς".
 

DeletedUser

Guest
Σεμνάάά!!Φρονιμάάάά!Κανεις δεν κλάφτηκε.Ειμαστε εδω για να διασκεδάσουμε. 1 σχόλιο πάνω στο θέμα,ειναι απολύτως λογικο με τετοια πληθωρα ανθρώπων και δύναμη πυρός να πεφτουν πόλεις κάθε μέρα.Έιδηση θα ηταν το αντίθετο.
 

DeletedUser8385

Guest
Καλημέρα σε ολους τους αναγνώστες του topic. Είπα να μοιραστώ μαζί σας το νεο συμβάν στο κόσμο Ιότα. Μέχρι χθες κυλούσαν ολα ρόδινα, συγκεκριμένα στην Θ.43. Ως γνωστών υπαρχει μια υπερσυμμαχία στο κόσμο. Ετσι λοιπόν ειχαμε ως στόχο τους εχθρούς μας ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ-ΚΡΗΤΕΣ οι οποίοι ηταν ανατολικά στην 43. Το υπόλοιπο της θάλασσας άνηκε σε μας (απαράδεκτοι) και democracy. Eτσι λοιπόν παίζαμε τις αμυνες δεξια και ειχαμε την πλάτη καθαρή.

Αυτα για αρχη, τον τελευταίο καιρο δεν υπήρχε ανησυχία. Χτες το βραδυ βγήκα με την κοπέλα μου σε κλαμπ, γυρισα αργα, εριξα μια ματια στο game και κοιμήθηκα. Το πρωι ηταν η εκπληξη. 3 πολεις σε εξεγερση απο παιχτες που θεωρούσα φίλους μου, συμμάχους και "συνεργάτες" στο παιχνίδι.

Ηταν πρώην παίχτες απο democracy, αδελφικη συμμαχια. Λοιπον απο μενα ενα μεγάλο λυπάμαι, για τον χαρακτήρα τους και για τον τρόπο που μεγάλωσαν. Να ξερετε οτι η προσωπικότητα του καθε ανθρώπου καθρεφτίζεται στο παιχνίδι. Το να βαρας πισώπλατα εναν σύμμαχο σου, ειναι απαράδεκτο. Έστω αν θελει καποιος να ξεστρατίσεται, ενημερώνει, περιμένει μια μερα τουλαχιστον και μετα βαράει. Αυτο ειναι το σωστό. Το να προδίδεις συμμαχο σου γνωρίζοντας τις αδυναμίες του ειναι ελεϊνό.

Ειπα να ανεβάσω το φορουμ για να δουνε ολοι τι εστί *INVICTUS*.


Οι παιχτες ειναι οι εξής

Dark L0rd
RunenrunKenta
ntgd
Tasosleo
badboy13
ksiptis1926
niksfera7
drmarios73
hummerhead7


Βγηκατε ολοι μαζι στο φορουμ για να πειτε τι; Για να κλαψετε για τον κοσμο Ιότα; Για να ριξετε αιτίες που είδατε ή θα δείτε πυξίδα; Αλλοι εκφράζονται ingame, και αλλοι που δεν μπορούν να κουνήσουν φτερό βγαινουν στο φορουμ για να φωνάξουν μπας και ακουστούν.



χαχαχαχαχαχαχα για να ξερουμε ποιος ειναι κλαψα κλαψα :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d


"Μόνο αυτοί που τολμούν να αποτύχουν παταγωδώς, μπορούν και να επιτύχουν μεγαλειωδώς".
 
Κορυφή