ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!

  • Δημιουργός θέματος palavomaras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Σορρυ που αργω να απαντάω. Το pc ειναι λιγο μακρια απο τον καναπε :D. Λοιπον badboy, δεν θυμαμαι και το ονομα σου, το θεμα δεν χωράει αλλη επέκταση. εχουμε φτασει στα ακρα! Το να προσπαθείτε συνεχώς να περάσετε μια άσχημη γνώμη προς τα εξω προσωπικα για μενα αλλα και συνολικα για την συμμαχια μας ειναι αλλη μια αποτυχία σας.

Πραγματικα ας λείξει εδω το θέμα, δεν σας συμφέρει ουτως ή αλλως να το συνεχίσετε. Καλες γιορτές σε όλους, ας πλακώσουμε τα μπισκοτάκια μας και λιώνουμε αργότερα παλι με γεμάτο το στομάχι. Χοχοχο.. :D
 

DeletedUser

Guest
Θα απαντησω χωρις να θελω να δωσω επεκταση στο θεμα μονο και μονο επειδη ειδα οτι αναφερθηκα και εγω...

Μετα τον αποκλεισμο μου δεν εχω πει τιποτα γιατι δεν εχω μπει καν στο εξωτερικο φορουμ...και οταν εμπαινα εμπαινα γιατι μου λεγαν τα παιδια τι γραφοταν...τωρα δεν μου το ειχε αναφερει κανενας οποτε οπως συνηθιζω δεν ειχα μπει να δω...

Το γιατι εφαγα ban ειναι δικο μου θεμα...το αν ηταν δικαιο ή αδικο ειναι δικο μου και της διαχειρησης...οπως και να εχει ο αποκλεισμος περασε οποτε ακομη και αν ειχα κανει καποια παρανομια δεχτηκα την αντιστοιχη ποινη...

Τωρα εσυ Θωμα συνεχιζεις για το χαρακτηρα μου...με ενδιαφερει παρα πολυ η γνωμη σου αληθεια...πες μου κι αλλα!!!

Θεωρειτε αυτο που καναμε λαθος και οτι δειχνει το χαρακτηρα μας...η δικη σας αντιδραση δεν δειχνει τοτε τον δικο σας χαρακτηρα??οι βρισιες που εχετε πει??Εγω δεν νομιζω οτι επειδη ειπαν καποιοι μια κουβεντα παραπανω σημαινει κατι...εσυ ισως να το θεωρουσες στη θεση μου...

Οπως και να χει βλεπω οτι εχεις μερικους συμμαχους που δεν σου αξιζουν...ειχα κανει το λαθος να τους κρινω ολους μονο απο εσενα αλλα τελικα μερικα παιδια ειναι πιο σωστα και το δειχνουν με τη σταση και τα λεγομενα τους...τωρα γιατι ειναι συμμαχοι με εσενα δεν ξερω...μυστηριο

Καλες γιορτες σε ολους!!

Υ.Γ: Αγγελε τωρα ειδα και το δικο σου ποσταρισμα...λιτος,απεριττος και με χιουμορ οπως παντα...χαχαχαχα (Kyrleo)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Παιδια παρακολουθω ολη την συζητηση και συμφωνο μαζι σας εγω τυχαινει να μην ειμαι σε καμια τετια συμμαχια απο αυτες που αναφερονται εχω δει οτι σε πολλες συμμαχιες, γιατι εχω περασει απο αρκετες, εχει παντα το θεμα ΙΟΤΑΔΕΣ απλα αφτο που θελω ειναι να βαλετε ενα οριο στην ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ δεν μπορει η πρωτη 10αδα στην καταταξη να ειναι μια ΥΠΕΡ..........Κια αυτο με την απειλες το εχω ακουσει παρα πολλες φορες πιθανον π.χ ο Α Γιωργος απειλη τον Β Γιωργο με αυτο το μηνημα <<Ελα στην συμμαχια μας αλιως θα σε ατακτησουμε και μην πεις τπτ στους διαχειριστες γτ ειναι φιλοι μου>> Οσοι διαβασουν αυτο το μυνημα κα ιτους συμβαινει το ιδιο να το πουν οι Διαχειριστες μπορει να εινα ιφιλοι με εναν παιχτη αλλα ειναι αντικειμενικη αλπιζω να τελιωσει αυτο εδω το θεμα κα ινα γινει κατι να βαλουν καπιο οριο με την ΥΠΕΡ :mad:
_______________________________________________
this is grepolis
ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ
 

8EAGENHS

Forum Leader
<<Ελα στην συμμαχια μας αλιως θα σε ατακτησουμε και μην πεις τπτ στους διαχειριστες γτ ειναι φιλοι μου>> Οσοι διαβασουν αυτο το μυνημα κα ιτους συμβαινει το ιδιο να το πουν οι Διαχειριστες μπορει να εινα ιφιλοι με εναν παιχτη αλλα ειναι αντικειμενικη αλπιζω να τελιωσει αυτο εδω το θεμα κα ινα γινει κατι να βαλουν καπιο οριο με την ΥΠΕΡ :mad:

[8EA]Για να απειλήσεις μ' αυτόν τον τρόπο στο παιχνίδι, δεν χρειάζεται να έχεις φίλους ούτε τους διαχειριστές ούτε τους θεούς. Είναι μία ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΗ απειλή.[/8EA]
 

DeletedUser

Guest
:) :)

[8EA]Για να απειλήσεις μ' αυτόν τον τρόπο στο παιχνίδι, δεν χρειάζεται να έχεις φίλους ούτε τους διαχειριστές ούτε τους θεούς. Είναι μία ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΗ απειλή.[/8EA]

Τέλεια , αυτό τότε σημαίνει οτι για κάθε απειλή που θα δέχεται κάποιος συμμαχός θα το προωθώ εδω!!!! ΑΧ ΝΑ ΤΟ ΕΪΞΕΡΑ 2 μήνες πριν...
 

DeletedUser

Guest
:confused::confused: ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolisthis is grepolis
 
Κορυφή