Δημιουργία on line Εφημερίδας για το Grepolis

  • Δημιουργός θέματος Anorthosisfc
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
σε πιο μέρος της βρίσκετε για να μπορούμε να διορθωθούμε !

π.χ

νεα grepolis
συνεντεύξεις
 

8EAGENHS

Forum Leader
ο διορθωτής, αν κατέχει ορθογραφία και είναι προσεκτικός, με μια ανάγνωση που δεν κρατάει πάνω από μερικά λεπτά της ώρας θα πρέπει να τα εντοπίσει αμέσως. δεν είμαι λεπτολόγος γιατί καθώς φαίνεται το παρατήρησαν και αρκετοί άλλοι.
 

DeletedUser

Guest
σορρυ αλλά δεν είμαι και ο καλύτερος στην ορθογραφία οτι μπορώ κάνω εγώ και τα παιδιά της ομάδας :(
 

DeletedUser

Guest
To θέμα περί ορθογραφίας στο thread σχετικά με την εφημερίδα θεωρείται λήξαν.Οποιος θέλει να δώσει συμβουλές σχετικά με τον τρόπο που μπορούν να διορθωθούν σε κάποιους τομείς τα παιδιά ας τους στείλει Π.Μ.
 

DeletedUser

Guest
ΚΟΣΜΟΣ Γ


λόγο του ότι ο κόσμος Γ ανοίγει θα θέλαμε την βοήθεια σας σ' αυτό θέλουμε

1) 1 μέλος σε συνεντεύξεις
2) 1 μέλος σε διορθώσεις ορθογραφικών
3) 1 μέλος σε εικονικά
4) 1 μέλος για το φόρουμ (scouter)
5) 1 μέλος για τα νέα των συμμαχιών



ομάδα grepolis time​
 

DeletedUser

Guest
Στον αλφα περισσευει για καμια θεσουλα..??Τωρα που παρατησα το παιχνιδι...Εχω περισσοτερο χρονο..Ξερεις συνεντευξεις κλπ κλπ...Αν και το λεω κααααααπως αργα...Χυλοπιτα εε..??:d:p
 

DeletedUser

Guest
δεν χωρίζουμε τους κόσμους που θα πάρει συνέντευξη ο καθένας μπορεί να πάρει απο αλφα βητα η γαμα

στηλε βιογραφικό στο mail μας αν θες να μπεις
 

DeletedUser

Guest
Παλι 17 του μηνα θα βγει και αυτο το τευχος..?Δεν νομιζω να εχουμε καμια αργοπορεια εε..??:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Ωραιοτατα αν και λογω μουντιαλ ξερω οτι ειναι λιγο δυσκολο...:confused:
 

DeletedUser

Guest
οχι τόσο του μουντιαλ αλλά όλοι στα σχολεία τα κολέγια και τα πανεπιστήμια δίνουν εξετάσεις :eek:
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά συγνώμη αλλά το τεύχος θα το ποστάρουμε αργότερα :( το pc μου στο οποίο βρίσκονταν οι πλήστες εργασίες έχει χαλάσει (mother board)πιθανότατα θα το έχω πίσω σε λίγες μέρες αύριο θα ξέρω ακριβώς να σας ενημερώσω

συγνώμη και πάλη συγνώμη
 

DeletedUser

Guest
Μολις ληξει η συνδρομη θα την κοψω.
δεν θα κανω ανανεωση :d
περιμενω πως και πως να βγει για να μαθω κανενα κουτσομπολιο και πηγαινει απο αναβολη σε αναβολη. :p
Εloxim σε εχω ικανο να παρεις συνεντευξη απο τον εαυτο σου και να μαλωσεις μαζι του κιολας :)

οχι τόσο του μουντιαλ αλλά όλοι στα κολέγια δίνουν εξετάσεις.... :eek:

οποτε για τις εξετασεις να σας χαρισω αυτο το τραγουδακι.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εεεε χμμμ...Δεν μπορω να μιλησω...Γιατι ο εαυτος μου εχει τσακωθει μαζι μου...Και μου κραταει μουτρα...Οποτε για συνεντευξη λιγο δυσκολο...Το ξερω θα λυπηθειτε παρα πολυ,αλλα ειλικρινα δεν γινεται...Σας παρακαλω μην με πιεσετε...Η αποφαση μου ειναι οριστικη...Παρολαυτα αν καποια αλλη στιγμη οπου το εδαφος να ειναι λιγο πιο γωνιμο και οι συνθηκες ωριμες να μου παραχωρησω αυτη την συνεντευξη...Προς τερψη ολων σας και παραπανω δικιας μου...χαχαχα...:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Νεα ενημέρωση

ΤΟ pc θα το παραλάβω στης 2-5 του ιουλή επομένως θα πρέπει να πάρω άλλες συνεντεύξεις απο παίκτες για να κάνω νέο τεύχος οσω πιό γρήγορα μπορώ για να μην παραπονιέστε
 

DeletedUser

Guest
grepolisfeatureo.jpg



Ειναι νωρίς ουτε 1 μηνας που άρχισε στην Ελλάδα το grepolis καλο θα ηταν να φτιάχναμε κατι σαν online εφημερίδα

Απλα χρειαζομαστε καποια μελη που να θελουν να δουλεψουν σ' αυτο και να εχουν χρονο για να το κανουν.

Η εφημερίδα θα ειναι εβδομαδιαία η μηνιαία ανάλογα με το τι θα αποφασιστεί απο τα ατομα που θα συμμετέχουν

Η εφημερίδα θα αποτελείτε απο 5 στηλες​

~1~ Νεα των 5 συμμαχιών με τον καλύτερο μέσω όρο στο παιχνιδι που ειναι στην πρωτη 30 αδα οχι τους πρωτους 5
~2~ Συνεντεύξεις αρχηγών συμμαχιών της πρωτης 50 αδας και των ποιο αναπτυσσόμενων συμμαχιών[οσοι θελουν]
~3~ Συνεντεύξεις για διάφορα θεματα ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΝΟΥΝ ατομα της Διοίκησης του παιχνιδιου (Coma-Admins-Mod)[αν εγκρίνεται βασικα =)]
~4~Εικονικο θεμα (διμηουργια εικονων και αλλων)
~5~ Γελιογραφίες (εδω θα πεσουν παράπονα)


Η Ομάδα της εφημερίδας θα αποτελείτε απο 11 μελη​

2 μελη για τα νεα των συμμαχιών (konangera )
2 μελη για της συνεντεύξεις (xMaTx ~ Loup-Garou )
1 μελη για συνεντεύξεις στη διοίκηση ()
1 μελος στο εικονικό θεμα (Rafaellos G9(Worst))
2 μελη στης γελιογραφίες (Anorthosisfc ~ dragonscale)

2 στην σύνταξη (Anorthosisfc (αρχισυντάκτης)~ForsakenRaider)



θελω συμμετοχή παιδια
να γίνει κατι καλό


οποιος ενδοιαφερεται κανει αίτηση με το τη θέλει να κανει αν θελει για εικονικά - γελοιογραφίες θα δείχνει και δουλειά

ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΌΛΟΙΠΆ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ
Όταν λές για τα νέα των συμμαχιών ακριβώς ποια θα είναι δουλεία που χρειαζεται να κάνει αυτος που θα αναλαβει καθήκοντα?
 

DeletedUser

Guest
Όταν λές για τα νέα των συμμαχιών ακριβώς ποια θα είναι δουλεία που χρειαζεται να κάνει αυτος που θα αναλαβει καθήκοντα?

καταγράφει της κινήσεις σε πόντους της πρώτης 20αδα κάθε εβδομάδα αν κάποιος απο τους κοριφέους του κόσμου πει σε συμμαχία το αναφέρει καθός και οτι άλλο γίνει σε μια συμμαχία το καταγράφει





Υ.Γ: Θα σας δώσουμε διπλό τεύχος γιατί το ένα δεν το πήρατε 3συνεντεύξεις παικτών 2 admin
 

DeletedUser

Guest
Θέλω να ζητήσω συγνώμη στον Χρίστο επειδή δεν έκανα σχεδόν τίποτα για το τεύχος παρά μόνο μια γελοιογραφία. Τώρα όμως θα κάνω ότι εικόνα μου ζητήσει!
 
Κορυφή