Δημιουργία on line Εφημερίδας για το Grepolis

  • Δημιουργός θέματος Anorthosisfc
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πως ελεγε ο Παπαγιαννοπουλος σε μια παλια ελληνικη ταινια ''αντε βρεεεεε ακομα αυτος ο καφες'';

αντε βρεεεεε ακομα αυτη η εφημεριδα; :p:d:p:d
 

DeletedUser

Guest
Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ SPAM;:confused::confused::confused::confused:

Αααααα....
και διαταγες φιλαρακι αλλου....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3514

Guest
Καλημερα... προσπαθω να κατεβασω το γ τευχος της εφημεριδας, αλλα λεει οτι εχει διαγραφει απο τον uploader... υπαρχει κανενα αλλο λινκ για να την κατεβασουμε ?
 

DeletedUser3491

Guest
*Φιλικό bumb*

Άργησα λίγο αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ. Εφόσον λέει πως έχει διαγραφεί από τον uploader, πρέπει να ξαναβρεί το αρχείο ο κάτοχος και το ξανά-ανεβάσει σε κάποιο site όπως το MediaFire.
 

DeletedUser

Guest
με χαρά μου να τό κάνα αλλά το pc μου καταστράφηκε και δεν έχω μέλη στην ομάδα για να δουλέψω για την εφημερίδα
 

DeletedUser4389

Guest
παιδια παταω το λινκ και μου διχνει κατι μπουρδες για πριμιουμ..τι να κανω?

10 πόντοι ποινής για spam. Το spam απαγορεύεται στο κεντρικό φόρουμ. Οι σωστές αναρτήσεις στα σωστά νήματα. Διάβασε, κατανόησε και τήρησε και τους υπόλοιπους κανόνες του φόρουμ, κάνει καλό
8EAGENHS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το θέμα έχει ξανά ανοίξει ευχαριστώ τον 8EAGENHS που το άνοιξε

μπορείτε πλέων να παραθέσετε εδώ της προτάσεις σας για βελτίωση της εφημερίδας
 

DeletedUser

Guest
δεν έχει ωράριο ούτε μισθό είμαστε online game και κάνουμε εθελοντική εργασία όποιος μπορεί βοηθά
 

DeletedUser

Guest
ώση ώρα χρειάζεσαι για να τελειώσεις την δουλειά που θα βάλεις στο τεύχος
 

DeletedUser

Guest
ευχάριστο σκηνικό αυτό με την εφημερίδα, μου θυμίζει την εφημερίδα που βγάζαν (βγάζουν?) στις φυλετικές.Θα ήθελα να ρωτήσω που βρίσκεις τα παλαιώτερα θέματα (στις φυλετικές τα στέλναν με μηνύματα εδώ δν έχω προλάβει κάτι τέτοιο) .η ενασχόληση μου με το γενικό φόρουμ ξεκίνησε πρόσφατα οπότε δεν γνωρίζω παλαιώτερες λεπτομέρειες.Αν θέλετε κάποια βοήθεια για συνεντεύξεις ή κουτσομπολιά του γάμα κόσμου(αν η εφημερίδα είναι όσο κίτρινη πρέπει να είναι) μπορώ να βοηθήσω όσο μπορώ !Δυστηχώς λόγω έλειψης χρόνου μέχρι μέσα ιουλίου δεν μπορώ ούτε βιογραφικό να στείλω ούτε τπτ.
 

DeletedUser

Guest
ΝΑΙ

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΥΝΤΑΧΤΙΚΟ ΞΕΡΩ ΓΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΟΡΩ this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
μια ιδεα για την πρωωθηση της εφημεριδας θα μπορουσατε να την δινετε στον αρχηγο τις καθε συμαχιας (συμαχιες ανω τον 5 ατομων) ο οπειος θα εστελνε κυκλικο μυνημα σε ολη τη συμαχια

αυτο φυσικα θελει καποια ατομα υπεφθυνα για την προωθηση τις εφημεριδας θα υπαρχουν αλλα ατομα για καθε κοσμο
αν γινει αυτο θελω να μπω στον epsilon
 
Κορυφή