ΓΡΑΦΟΥΜΕ "ΙΣΤΟΡΙΑ" ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8569
  • Ημερομηνία έναρξης

Jailbreak

Άρμα
συμφωνω και στη δικια σου ερμηνια περι ηρωων.....για δες λοιπον τι αποκαλεισ ηρωες....??????και το εβαλες και με BOLD.......



και μην μου πεις καμια εξυπνηδα οτι ειναι ηρωες τις ζωης......γτ ειναι προφανες τουλαχιστον οτι τους αποκαλεις ετσι για τις ηρωικες πραξεις τους στο παιχνιδι.........
οι απαντήσεις στο ερώτημα σου είναι 3.... διάλεξε μια και πάρε
α)το επίπεδο μου είναι αρκετά κατώτερο από το δικό σου οπότε είναι φύση αδύνατο να συνεννοηθούν με γραπτό λόγο 2 άνθρωποι
β)αν το επίπεδο σου κυμάνετε εκεί γύρο στο δικό μου χαμηλό... δεν θες να με καταλάβεις
γ) έχεις όρεξη για spam

οποία και να διαλέξεις δικαίωμα σου.... εγώ δεν θα κάτσω να αναλωθώ άλλο με άτομα σαν εσένα..... grgrgrg

και το τελευταίο να σου θυμίσω τον τίτλο του topic ΓΡΑΦΟΥΜΕ "ΙΣΤΟΡΙΑ" ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟ
 

DeletedUser8569

Guest
οι απαντήσεις στο ερώτημα σου είναι 3.... διάλεξε μια και πάρε
α)το επίπεδο μου είναι αρκετά κατώτερο από το δικό σου οπότε είναι φύση αδύνατο να συνεννοηθούν με γραπτό λόγο 2 άνθρωποι
β)αν το επίπεδο σου κυμάνετε εκεί γύρο στο δικό μου χαμηλό... δεν θες να με καταλάβεις
γ) έχεις όρεξη για spam

οποία και να διαλέξεις δικαίωμα σου.... εγώ δεν θα κάτσω να αναλωθώ άλλο με άτομα σαν εσένα..... grgrgrg

και το τελευταίο να σου θυμίσω τον τίτλο του topic ΓΡΑΦΟΥΜΕ "ΙΣΤΟΡΙΑ" ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟ


κοιτα να δεις που εχω προβλημα τι να διαλεξω......

στην ιστορια του γκρεπο υπαρχουν και τα "ανεκδοτα"......εκει καποιοι εχουν πρωτη θεση.....αλλα επειδη ειμαι καλοπροαιρετος ανθρωπος θα θεωρηση την εμφανιση σου τυχαια.....αλλα ειναι?????????/το επιασες το υπονουμενο να το γραψω ανοιχτα να φαω κανενα μπαν?????????????????
 

DeletedUser

Guest
Ακόμη προσπαθώ να καταλάβω το λόγο που κάθεστε και γράφετε όσα γράφετε.....

ένα παιχνίδι είναι...κάποιος έπρεπε να κάνει τα 4 θαύματα (όλο αυτό συνεπάγεται στο ότι κάποιοι έπρεπε να γίνουμε "οι χτίστες" στο παιχνίδι για να τα φτιάξουμε αυτά τα θαύματα) για να σπάσουνε κάποιες συνθήκες για να μπορέσουν να "μας" σπάσουνε τα θαύματα...έτσι ώστε να μπορέσουν να συνεχίσουν αυτοί για τα 7 θαύματα και να πάρουν άλλο βραβείο

τώρα όσο για το ότι φύγαμε από τι συμμαχία που μας ανακήρυξε νικητές για να κρυφτούμε....ο κάθε ένας μπορεί να πιστεύει αυτό που τον βολεύει...

φτιάξτε τα 7 θαύματα και αστέ τα λογάκια και τις κακίες

εμείς πλέον από όσο βλέπετε αφήσαμε το χτίσμα και αφήνουμε εσας να το συνεχίσετε!

είμαι σίγουρη ότι το θέμα ο κώστας το έφτιαξε απλά για να σπάσει τα νεύρα κάποιον στον έψιλο... και το κατάφερε αρκετά μπορώ να πω αν κρινω απο τις απαντήσεις που διάβασα!

άντε να παίξουμε λίγο τώρα.............

υγ. Κωστάκη μην αρχίσεις τις ειρωνείες :p
 

DeletedUser8569

Guest
αυτο που οφειλω να παραδεχτω σε εσας ειναι οτι μεινατε και δεν τη κοπανησατε σαν κατι αλλα ποντικια....εχει προιστορια αλλωστε σε ποντικια ο εψιλον...(βλ παραπανω).....βαριεμαι να ειρωνευτω..........

ΥΓ.Και ενημερωνω κατι τυπους οποιοι ειναι αποτυχημενοι ακομα και σε ενα παιχνιδι οτι βαριεμαι να ασχολουμε μαζι τους...δεν καλυπτουν με πμ και βριζοντας την αποτυχια τους.....loosers γενηθηκαν loosers θα πεθανουν.....ειναι η δημοσια απαντηση μου στα πμ τους.....

μυρτιανε μαντεψε για ποιον το λεω ναι για τον" φιλο" σου το λεω........χαχαχαχαχαχαχαχαχααχ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Jailbreak

Άρμα
Τελικά αυτό το εξωτερικό φόρουμ εκτός από τους διαχειριστές του,θα χρειαστεί και μια καθαρίστρια να σφουγγαρίζει τα σάλια..!


"Μη μου τους κύκλους τάραττε"
 

DeletedUser

Guest
Τελικά αυτό το εξωτερικό φόρουμ εκτός από τους διαχειριστές του,θα χρειαστεί και μια καθαρίστρια να σφουγγαρίζει τα σάλια..!


"Μη μου τους κύκλους τάραττε"


ασε τα σαλια για τις καθαριστριες τοτε και συνεχισε το παιχνιδι. ελεος εδω μεσα οποιος πει κατι που δεν σας αρεσει αμεσως να πειτε τα δικα σας.

αρχισατε να ενα παιχνιδι και καθεστε και τσακωνεστε στο φορουμ.

οσο για τα σαλια που λες δεν νομιζω να με ξερεις και αν με ξερεις δεν εχω διξει σε κανενα οτι χρειαζομαι να γλιψω καποιον για ενα παιχνιδι ουτε να τσακωνομαι σε ενα φορουμ για ενα παιχνιδι.

αντε γεια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8569

Guest
Σταυρινα μη τρελενεσαι...ο τυπος παραπανω που νομιζω οτι η προεκταση του ανδρισμου του ειναι το γκρεπολις (ειδες ποσο κομψα το εθεσα)...και νομιζει οτι ειναι και ηρωας .....τα λεει σε εμενα οχι σε εσενα....


τελικα ειχε απολυτο δικιο ο αινσταιν οταν ελεγε οτι δυο πραγματα ειναι απειρα στο συμπαν και για το ενα δεν ηταν και σιγουρος.....(παλι κομψα το εθεσα..) ο ανθρωπος αυτος ειναι η ζωντανη αποδειξη της θεωριας αυτης.........
 

Jailbreak

Άρμα
5yjbztv.gif
 

DeletedUser8569

Guest
φωτογραφια σου εβαλες??????????δεν ειχα καμια αμφιβολια αλλα τωρα που το βλεπω ειναι χειροτερο απο οτι περιμενα......
 

DeletedUser8569

Guest
το ειναι καποιος γραφικος και "αστειος" δεν ειναι προτερημα...ελατωμα ειναι...(γενικα το λεω μη φαμε και κανενα μπαν)...



ειδες ποσο καλος ειμαι δινω και συμβουλες....

ceep walking...
 

DeletedUser9303

Guest
καλα κρασια................

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ!!! ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΠΚΣΚ (ΠΙΣΙΝΟΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ)!!! Ο ΙΟΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟΝ ΠΙΣΙΝΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΜΟΚΤΟΝΟΥΝ, ΤΑ ΓΑΤΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ, ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΒΟΛΤΑ. ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ Ο ΠΙΣΙΝΟΣ ΣΟΥ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ!!! ΣΩΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ....






ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΚΥΝΑΕΙ.....ΠΕΦΤΕΙ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12392

Guest
φιλε μου παιζω δυο χρονια γκρεπο και εχω βαρεθει να βλεπω τυπους να αυτοανακυρησωνται νικητες....απο που να αρχισω....

απο τους πρωτους ηρακλειδεις????απο την παλια κρητη???απο τα χουφταλα???????????απο τους απροσκλητους..??????????στην ουρα και εσεις λοιπον..!!!!!(αν και απο οτι μαθενω την κανετε και εσεις για αλλες "παραλιες.....

Nα μιλάς όταν τα Χούφταλα είναι ε΄δω.Και επειδή επέστρεψα......
Για πες μου τώρα......
Τί έχεις να πείς για τα χούφταλα?
Με πόσους πόντους διαφορά ήμασταν πρώτοι πριν το ομαδικό restart και απούσης της καλής παρέας του πολυαγαπημένου gimanis και του τρελλαμένου (με την καλή έννοια) moulos?Mιλάω μέχρι την τελευταία μέρα ακόμα που ήταν αρχηγός πλέον ο ΛΙγνός!Για πες μας μήπως είχαμε περίπου 33.000.000 πόντους και ο επόμενος ήταν στα 17.000.000?
Για να θυμηθούμε και επιθετικά?

Να θυμάσαι.....Το πρώτο πράμα της τιμής είναι στον αντριωμένο
Να μην τον εύρουσι ποτέ σε ψέμμα κομπωμένο!

Και άντε γεια!
 

DeletedUser11012

Guest
ασε τι ειχατε τι εχετε μπορεις να μας πεις .
 

DeletedUser12392

Guest
ασε τι ειχατε τι εχετε μπορεις να μας πεις .
Aφου νικήσαμε άπαντες κατα κράτος κάναμε restart.
RESTART σημαίνει,δεν έχεις πια τίποτα.

Γιατί όσο παίζαμε δεν πήρατε ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ρε αδερφέ έτσι για να λέτε οτι κάνατε κάτι;(από ενεργό μας παίκτη θέλω να πώ,και όχι απο ανενεργό)
Άσε γιατί είχατε γίνει κυνηγοί φαντασμάτων και εσεις αδερφε.....
 

DeletedUser

Guest
Aφου νικήσαμε άπαντες κατα κράτος κάναμε restart.
RESTART σημαίνει,δεν έχεις πια τίποτα.

Γιατί όσο παίζαμε δεν πήρατε ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ρε αδερφέ έτσι για να λέτε οτι κάνατε κάτι;(από ενεργό μας παίκτη θέλω να πώ,και όχι απο ανενεργό)
Άσε γιατί είχατε γίνει κυνηγοί φαντασμάτων και εσεις αδερφε.....


1st gavros99 907,689 ΤΥΦΩΝΑΣ
2nd ELEYSINA 789,088 Τα χούφταλα
3rd gimanis 719,992 Τα χούφταλα
4th moulos 711,937 Τα χούφταλα
5th drogbag13 709,012 Τα χούφταλα

Εγώ είμαι ο κάιους,πολλοί με ξέρουν από τα χούφταλα και την πειραική στον Βήτα..
Θα πω μια απλή φράση.
Πριν 4 χρόνια στον Ε υπήρχε το φαινόμενο ''φάπα-ξάπλα'' και υπόκλιση στα χούφταλα.
Μόνος μου έπαιρνα 3 πόλεις κάθε μέρα από κάτι παιχτάκια που το παίζανε μάγκες γράφοντας στα φόρουμ και όπου βρουν..Έφτασα 500.000 χιλιάρικα και κουράστηκα,ύστερα από καιρό ήρθε και το RESTART μιας και ο κόσμος είχε γίνει βαρετός από την πολύ φάπα...
Με λίγα λόγια αδερφέ μου εσύ που έφτιαξες το θέμα μπες στη σπηλιά σου πάλι και άσε εμάς τους παλιούς να θυμόμαστε τι γέλια ρίχναμε με τα αποκαίδια των εχθρών στον Έψιλον.Καθίστε να χαρείτε με τα θαύματα,εκεί φαίνεστε τι παιχταράδες είστε όταν λείπει η γάτα.
Mαζί σου Jim.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4218

Guest
Γεια σου Μήνωα από τον Ε τότε, γεια σου Caius από τον Tau τώρα...
Αν και δυστυχώς δεν θυμάμαι πολλά από τον Ε, αφού πάνε χρόνια που έχω βγει από εκείνον τον κόσμο, ένα θυμάμαι και θα το πω με μεγάλη σιγουριά, χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν!...Το διάστημα των δύο περίπου χρόνων που έπαιζα, όντως η σφαλιάρα πήγαινε σύννεφο...και σίγουρα θυμάμαι και ποιος την...ρίχναμε...

Υ.Γ.1 Αν οποιαδήποτε στιγμή βαρεθώ το παιχνίδι, θα πατήσω διαγράφη...ή θα μπω (και)σε άλλον κόσμο...
Υ.Γ.2(και λάβετέ το πολύ σοβαρά υπ'όψην σας!!!)...έγραψα μόνο και μόνο για να πω την καλησπέρα μου σε παλιούς αλλά και νέους συμμάχους!!! Δεν θα μπω σε αντιπαράθεση με κανέναν!!!

Καλή μας συνέχεια στο παιχνίδι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή