Ατλαντες vs el

  • Δημιουργός θέματος firewind
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
michel1987 δεν είστε οι μάπα οι καλοί που αναγνώριζε όλος ο σέρβερσαν άξιους αντιπάλλους ,αυτοί είναι στον ήτα τώρα.Είστε απλά φαντάσματα που πατάτε πάνω σε αυτό το όνομα έχετε κάποιους καλούς παίχτες αλλά δεν έχετε αυτούς που είχατε είστε απλά μια σκιά του παρελθόντος σας τπτ παραπάνω!!!Είμαι 63 προς 73 ναι θα σου ρθω όταν έρθει η ώρα αλλά πρώτα μάθε στους ενεργούς συμμάχους σου ότι τα μεταφορικά στέλνονται με φάρους και όχι μόνα τους ..Και μια τελευταία ερώτηση γιατί εμείς ερχόμαστε προς εσάς ενώ οι ενεργοί ελ που υποστηρίζεις παραμένουν εκεί στα σύνορα τους και δεν ξεκολάνε???

Τρελέ κρητικέ είσασταν τώρα είστε στον ήτα (λογικά πάντα) μιλάμε για τα άτομα που παραμείναν.

Κρίμα που δεν υπάρχει ένας crux να απαντήσει με λίγο χιούμορ γιατί κάποιοι έχουν σκυλιάσει εδωπέρα χαχαχαχα.. Α και κάτι τελευταίο κύριε επαμεινώνδα ??Πού είσαι ποιός είσαι γιατί μιλάς?Τι επιθέσεις έκανες τις μόνες επιθέσεις που έκανες ήταν να στείλεις κάποιες ανάμεσα στους συμμάχους σας και αυτές με μεταφορικά χωρίς φάρους??είμαι σίγουρος ότι είναι καινούργια τακτική παιχνιδιού που την ξέρετε μόνο οι παλιοί παίχτες ...Άντε κάνε καμία γιορτούλα να κάνεις καμία αποικία !

Φιλάκια από Πρέβεζα ..Υ.Γ. Αγγελε δεν έχω δικηγόρους απλά είμαι οικογενειακά και τρώω το αρνάκι μου οπότε πήρα το 3 μερο οφ.
Ξαναέλα φίλε Άγγελε για εξέγερση αλλά συνέχισε μετά και έλα για κατάκτηση βαρέθηκα να περιμένω είμαι αμυντικός παίχτης αλλά θα με κάνετε επιθετικό ..
Το παιχνίδι είναι πολεμικό όχι farmville

Kαι κάτι τελευταίο ο αριθμός ανεβαίνει από ότι βλέπω τα στατς...(ανενεργοί και αυτοί μάλλον ποιός ξέρει ..)

Στην αρχη κηρρυτετε πολεμο, μετα μοιραζετε πιστοποιητικα μαποσυνης... Εκει στην 63 δεν εχετε με τι να ασχολειθειτε και ασχολειστε ολο με τους μαπα, που ειναι στην αλλη πλευρα του χαρτη;
 

DeletedUser

Guest
εΓΩ ΦΗΦΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΛΥΕΡΟΣ:
ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ,
ΜΕ ΜΑΓΙΟ !!! :h:p

[8EA]To spam ως γνωστόν απαγορεύεται στο κεντρικό φόρουμ. 10 οι πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στην αρχη κηρρυτετε πολεμο, μετα μοιραζετε πιστοποιητικα μαποσυνης... Εκει στην 63 δεν εχετε με τι να ασχολειθειτε και ασχολειστε ολο με τους μαπα, που ειναι στην αλλη πλευρα του χαρτη;

Αυτό με το πιστοποιητικό μου άρεσε. Που το σκέφτηκες ρε!!! Μπράβο μπράβο. Βέβαια, για κάποια στιγμή σκέφτηκα να απαντήσω, αλλά λέω τι να απαντήσεις. Εδώ μερικοί, έχουν πρόβλημα αντίληψης του έξω κόσμο. Γράφει ο mitsius σε ένα άλλο θέμα "ευτυχώς που υπάρχει και το grepostats". Φαίνεται όμως πως κάποιοι το ψάχνουν μόνο για να βρουν ανενεργούς.
 

DeletedUser

Guest
Δες balkoth.Ούτε που είναι οι παίχτες σας δεν γνωρίζετε?
 

DeletedUser

Guest
"Υπήρξε η αυτοκρατορία του βασιλιά Δαυϊδ;'' είναι ο τίτλος στο πρώτο επεισοδίο απο τα τρια του ντοκυμαντέρ ''Τα θαμμένα μυστικά της Βίβλου'' που επιμελήθηκε η κυρία Φραντσέσκα Σταυροπούλου,μια πανέμορφη νέα γυναίκα,με μακριά μαύρα μαλλιά,αληθινή μεσογειακή καλλονή...
Οπως πέτρα στη πέτρα κτίζεις το σπίτι,έτσι το γκρεμίζεις με σκεπαρνιά στη σκεπαρνιά.Λοιπόν.Εμένα δεν με ενδιαφέρει αν πράγματι υπήρξε η αυτοκρατορια του εθνάρχη των Ιουδαίων,του βασιλιά Δαυϊδ,που απο το σοϊ του κρατάει ο Ιησούς Χριστός,κατά τους χριστιανούς.Αλλο ειναι αυτό που μπαίνει στο κέντρο του στόχου.
O Δαυϊδ είναι αυτός που νίκησε τον Γολιάθ.Εχθρός,Φιλισταίος ο Γολιάθ,θεόκτιστος,γίγαντας,μόνο που τον έβλεπες χεζόσουν πάνω σου.Τόσο μεγαλόσωμος και τερατώδης ήταν.Ο Εβραίος Δαυϊδ ήταν ένας πιτσιρικάς,κοντοπίθαρος,που δεν τον έπιανε το μάτι σου.Και όμως έγινε η έκπληξη.Στην άνιση μάχη Γολιάθ-Δαυϊδ νίκησε ο δεύτερος που ξάπλωσε τον πρώτο.Και στη συνέχεια το απόλυτο αουτσαιντερ,έγινε ο εθνικός ήρωας του Ισραήλ,το ίνδαλμα του λαου της Ιουδαίας και ο τύπος που ένωσε τις φυλές των Εβραίων.
Η ήττα του Γολιάθ.Του ισχυρού.Του ανώτερου
ΨΕΜΑΤΑ
Εστω ,λοιπόν οτι πράγματι το Εβραιόπουλο,μάλιστα με σφενδόνα...αλλη ξεφτίλα αυτή,αλλος διασυρμός της ισχύος...έπληξε τον Γολιάθ.Εσύ σαν θρησκεία γιατι αυτή την αναμέτρηση την προβάλλεις,τη θεοποιείς;Γιατί;Και τι μας λένε;Μάγκας είναι ο ανίσχυρος,πονηρός και τυχερός Δαυϊδ,ενω άξιος για γιούχα είναι ο υπέρτερος και ανίκητος Γολιάθ.Υμνους στη ανισορροπία.Ετσι μάθαμε να ευλογούμε τον μικρό...τον κατώτερο...τον φουκαρά...τον λυγούρη...τον καθυστερημένο...τον μαλάκα...

Χρόνια πολλά
Αμήν
 

DeletedUser

Guest
Στην αρχη κηρρυτετε πολεμο, μετα μοιραζετε πιστοποιητικα μαποσυνης...
Δεν πειραζει, ειναι το ιδιο ακαιροι με το να τα μοιραζετε εσεις, νες πα; "Οι Ερυθροι Χμερ αφησαν το στιγμα τους και παρ' οτι ενσωματωθηκαν στους μαπα, δεν παυουν να αποτελουν μια ξεχωριστη οντοτητα" δεν διατυμπανιζε ο αρχηγος σας πριν λιγους μηνες εδω στο κεντρικο, σε παλιο ποστ; Και τωρα τον πειραζει που μοιραζει ποιηστοποιητικα μαποσυνης ο Στελιος;
Κατσε να δεις πως το λεμε επαε στο νησι.... Α ναι:
Καλη η κωλοτουμπα κουμπαρε
αλλα στον αερα φαινεται
 

DeletedUser

Guest
Δεν πειραζει, ειναι το ιδιο ακαιροι με το να τα μοιραζετε εσεις, νες πα; "Οι Ερυθροι Χμερ αφησαν το στιγμα τους και παρ' οτι ενσωματωθηκαν στους μαπα, δεν παυουν να αποτελουν μια ξεχωριστη οντοτητα" δεν διατυμπανιζε ο αρχηγος σας πριν λιγους μηνες εδω στο κεντρικο, σε παλιο ποστ; Και τωρα τον πειραζει που μοιραζει ποιηστοποιητικα μαποσυνης ο Στελιος;
Το συμπέρασμα ότι με ενόχλησε από που βγήκε. Ενώ προτιμώ να μην ασχολούμε με όσους δεν έχουν το σθένος να μιλήσουν ευθέως (Και αυτό είναι που με έχει ξενερώσει σε κάποιους ανθρώπους, που κατά τα άλλα είχαμε πολύ καλή σχέση), θέλω να απαντήσω σε κάποια θέματα γιατί ειλικρινά έχω βαρεθεί μια κουβέντα που έχει γίνει ιδιωτικά, αλλά βλέπω ότι συνεχίζεται και στο κεντρικό.
Δυστυχώς, πήραμε την απόφαση να διαλύσουμε τους χμερ, για το καλό των συμμάχων μας. Από τότε μέχρι σήμερα, έχουν σταματήσει η πλειοψηφία των παιδιών που ήταν στη συμμαχία. Τουλάχιστον ο βασικός πυρήνας. Ήταν το κόστος της απόφασης να μπούμε στους μαπα, σε μια δύσκολη για αυτούς περίοδο και να τους ενισχύσουμε. Δυστυχώς (για δεύτερη φορά), αυτή ήταν η αναγκαιότητα για να συνεχίσουμε να είμαστε ανταγωνιστικοί στο παιχνίδι.
Αν κάποιους ενοχλεί το γεγονός, ότι οι χμερ συνεχίζουν ακόμη και σήμερα να βρίσκονται και στο skype, αλλά και έξω και να συζητάνε για το παιχνίδι και να συνεχίζουν να αποτελούν την παρέα που αποτέλουσαν, δεν είναι δικό μου πρόβλημα και ούτε θα απολογηθώ εγώ για αυτό.
Στο δια ταύτα, όσοι παρακολούθησαν και γνωρίζουν τις εξελίξεις, όταν οι the mapa show διαλύθηκαν, εγώ πήρα την απόφαση, να συνεχίσω μια συμμαχία για να συνεχίσω το παιχνίδι με ανθρώπους που γνώρισα και συμπαθούσα. Αποφάσισα λοιπόν να ιδρύσω μια συμμαχία και με ακολούθησε η συντρηπτική πλειοψηφία των παιχτών της παλιάς συμμαχίας. Αν εξαιρέσεις μιση ντουζίνα που τα παράτησε, όπως και η θάλασσα 64 που μπήκε στην φυλή του mitsius, μιας και δεν με γνώριζαν. Αν και είχα δικαιώματα ιδρυτή στους the mapa show, ποτέ δεν το εκμεταλλεύτηκα για να στηρίξω τις επιλογές μου. Ούτε εγώ, ούτε και ο mitsrf που επίσης είχε δικαιώματα ιδρυτή. Από εκεί και πέρα, φτιάξαμε μια νέα διαφορετική φυλή, με νέα φιλοσοφία και νέα ηγεσία. Αλλά με τους ίδιους παίχτες, που κατά συνέπεια έχει πολλά κοινά στοιχεία με τους the mapa show. Υπάρχουν δύο τρόποι να αναλύσεις το συγκεκριμένο ζήτημα. Υπάρχουν αυτοί που θεωρούν ότι η συμμαχία ανήκει στα μέλη της, σε αυτούς που φάγανε το ξενύχτι για να τη φτάσουν εκεί που τη φτάσανε, σε αυτούς που ίδρωσε ο πισινός τους σε μια καρέκλα μπροστά από το pc για να φτάσουν εκεί που φτάσανε. Υπάρχουν και οι άλλοι που θεωρούν ότι η συμμαχία ανήκει σε αυτόν που ίδρυσε τη συμμαχία την οργάνωσε κλπ. Εγώ αν και είμαι της πρώτης άποψης (φαίνεται καθαρά, οι αρχηγοί στον κόσμο γαμμα τουλάχιστον είναι για τα παραγοντιλίκια και όχι για να παίζουν, τα στατιστικά λένε την αλήθεια, οι αρχηγοί που πολεμήσαν ήταν 3, geronimo, 2001, gogos33) ήμουνα της λογικής να αλλάξει ριζικά το όνομα για να μην μένουν εκκρεμότητες. Την απόφαση για το όνομα την πήρε η συμμαχία. Εγώ και άλλη πρόταση έκανα, και άλλο όνομα ψήφισα. Βέβαια σε κάποιους η έννοια της δημοκρατίας δεν υπάρχει, έχουν μάθει στο αποφασίζομεν και διατάζομεν, ικανοποιώντας το κόμπλεξ της εξουσιολαγνείας τους. Αλλά μην την πάω πολύ μακριά την κουβέντα. Αυτές οι συμμαχίες είναι διαφορετικές. Άλλο the mapa show, άλλο the mapa reloaded. Υπάρχουν αρκετά διαφορετικές φιλοσοφίες μεταξύ της μίας και της άλλης ηγεσίας. Τα μέλη όμως, που αυτά είναι το κύτταρο της συμμαχίας, τουλάχιστον τον πρώτο καιρό ήταν τα ίδια. Ακόμα και σε επιτεύγματα, υπάρχει τεράστια διαφορά, αν εξετάσει κανένας ότι το παιχνίδι έχει γίνει ιδιαίτερα ανταγωνιστικό. Από μια συμμαχία που διαλυότανε και δεν μπορούσε να προχωρήσει, φτιάχτηκε μια συμμαχία που βρήκε το βηματισμό της.
Θέλει γερό στομάχι και αρκετές ικανότητες για να το αντέξει κάποιος. Αλλά εκεί βρίσκεται και η διαφορά μεταξύ των καλύτερων συμμαχιών. Τώρα που χτυπιέσαι με τον άλλον στα ίσια, που χρειάζεται σχεδιασμός για να χτυπήσεις των αντίπαλο, και όχι το κυνήγι ανενεργών που είχαμε μέχρι το Νοέμβρη. Και ναι τώρα θα χάσεις και πόλεις στη συγκρουση των γιγάντων. Από μια συμμαχία που διαλυότανε και δεν μπορούσε να προχωρήσει, φτιάχτηκε μια συμμαχία που βρήκε το βηματισμό της. Και φάνηκε από το γεγονός ότι πολλοί δεν άντεξαν και σταμάτησαν. Εμείς είμαστε εδώ και συνεχίζουμε.
Τέλος, όποιος νομίζει ότι καταχραστίκαμε το όνομα, να μας πάει στα δικαστήρια για κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων. Θα κάνει και πρωτοτυπία διεκδικώντας το βραβεία του μ@λ@κ@ της χρονιάς.
Συνεχίστε την κουβέντα σας όσοι δεν παίζεται το παιχνίδι. Και καθίστε να σχολιάζετε εμάς που παίζουμε με οπαδική ευλάβεια.
 

DeletedUser

Guest
Τον τελευταίο καιρό μου έχει δημιουργηθεί το εξής μείζον ερώτημα:
Κύριοι ελ κ' αχαιοί ,όταν πρωτο σχηματιστηκε η συμμαχία μας κάναμε οργανωμένες επιθέσεις εναντίον σας για να πάρουμε έναν σεβαστό αριθμό πόλεων (15+) σε κάθε κύμα, πλέον έχει γίνει χαμός ο καθένας παίρνει πόλη άνετα και χωρίς την συμμετοχή των άλλων.Η ερώτηση είναι εξής:η παν τελείς έλειψη άμυνας είναι για να μας κάνει να χάσουμε την οργανωσή μας??Είναι ένα καινοτόμο σχέδιο με σκοπό την εσωτερική μας διάλυση (να βαρεθούμε να παίρνουμε πόλεις και να πατήσουμε διαγραφή?)
 

DeletedUser

Guest
2w39wkx.jpg
 

DeletedUser6084

Guest
Χαχα!!Δωσε firewind!!(ειναι ωραια αυτα, να μου μαθεις πως γινονται)

Αλλα πες κ καμμια αληθεια απο αυτα που ανεφερεις βρε συ...

Ανενεργοκυνηγοι ρε σεις καταντησατε...(τα λεμε ειδικα μαζι σου που λες κ πολλα κ το παρελθον σου στο παιχνιδι δεν σου επιτρεπει να το κανεις αυτο)"βλεπε grepostats"καλα εχτιζες τοσο καιρο βρε συ...τι ηθελες τωρα να μπλεξεις ετσι?:confused:

Συνεχιζεται...(αν κ ξερω ξερω...θα ανααβει ο δικηγορακος τωρα---lol-wenn!!):d:d:d
 

DeletedUser

Guest
χτίζω ??3 αποικίες έχω κάνει ο καημένος έπειτα από παράκληση οι 2 και η αλλή έτσι για την πλάκα.
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΕΙΣΤΕ???? ΧΑ,Χ,ΑΧ,Α

ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ, ΖΗΤΑΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΓΡΑΨΤΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ, ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ.

Ο/Η ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ από τη συμμαχία -ΕΛ- κατέκτησε την πόλη ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΟΥΣ -ΕΛ-. σήμερα στις 8:10 μ.μ.


ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΕΚΤΟΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΤΟΝ GLOU21 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΣΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ GREPOLIS H ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ "ΑΠΟΙΚΙΑ" ΔΩΡΑΚΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΛΗ ΣΑΣ ΠΟΥ ΑΡΕΣΚΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΡΕΝΟΧΛΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ...iannisv, firewind, lelwenn, fjr21, nikospixlax3, gosva7, sola, giwrgosky, *Falco 21*, GreekmanG.Z, ψψψψ, X.X.., manosheavy, doctorv1, Nomarxhs, γιαννης2000, moglis21 ΚΛΠ

MIXAλH KAI ΓIANNH ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΕΨΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ.

Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
σήμερα στις 3:35 π.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
σήμερα στις 3:34 π.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 06/05/2011 στις 4:56 μ.μ.
Ο/Η παίκτης sola εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 06/05/2011 στις 3:54 μ.μ.
Ο/Η παίκτης gosva7 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 06/05/2011 στις 3:47 μ.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 06/05/2011 στις 10:22 π.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 06/05/2011 στις 10:21 π.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 06/05/2011 στις 10:19 π.μ.
Ο/Η παίκτης *Falco 21* εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 06/05/2011 στις 12:15 π.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 10:09 μ.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 6:51 μ.μ.
Ο/Η παίκτης giwrgosky εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 1:39 μ.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 1:28 μ.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 1:28 μ.μ.
Ο/Η παίκτης nikospixlax3 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 1:28 μ.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 11:15 π.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 05/05/2011 στις 11:13 π.μ.
Ο/Η παίκτης sola εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 04/05/2011 στις 3:45 μ.μ.
Ο/Η παίκτης giwrgosky εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 03/05/2011 στις 5:30 μ.μ.
Ο/Η παίκτης gosva7 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 03/05/2011 στις 3:09 μ.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 03/05/2011 στις 2:55 μ.μ.
Ο/Η παίκτης sola εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 02/05/2011 στις 8:06 μ.μ.
Ο/Η παίκτης wolf kiba εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 02/05/2011 στις 7:38 μ.μ.
Ο/Η παίκτης sola εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 02/05/2011 στις 2:49 μ.μ.
Ο/Η παίκτης sola εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 02/05/2011 στις 2:49 μ.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 01/05/2011 στις 9:52 μ.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 01/05/2011 στις 9:52 μ.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 01/05/2011 στις 9:52 μ.μ.
Ο/Η παίκτης sola εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 01/05/2011 στις 10:31 π.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 01/05/2011 στις 2:52 π.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 10:24 μ.μ.
Ο/Η παίκτης gosva7 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 9:21 μ.μ.
Ο/Η παίκτης ψψψψ εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 9:20 μ.μ.
Ο/Η παίκτης manosheavy εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 7:38 μ.μ.
Ο/Η παίκτης manosheavy εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 7:38 μ.μ.
Ο/Η παίκτης manosheavy εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 7:38 μ.μ.
Ο/Η παίκτης Nomarxhs εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 7:35 μ.μ.
Ο/Η παίκτης Nomarxhs εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 4:39 μ.μ.
Ο/Η παίκτης Nomarxhs εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 4:39 μ.μ.
Ο/Η παίκτης gosva7 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 4:24 μ.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 4:13 μ.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 4:11 μ.μ.
Ο/Η παίκτης vinusdelsatan εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 4:10 μ.μ.
Ο/Η παίκτης doctorv1 εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 3:44 μ.μ.
Ο/Η παίκτης X.X.. εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 3:34 μ.μ.
Ο/Η παίκτης *Falco 21* εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 3:33 μ.μ.
Ο/Η παίκτης TSESNIRION εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 2:32 μ.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 2:31 μ.μ.
Ο/Η παίκτης TSESNIRION εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 2:31 μ.μ.
Ο/Η παίκτης TSESNIRION εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 2:
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 30/04/2011 στις 2:30 μ.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 26/04/2011 στις 4:34 μ.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 26/04/2011 στις 4:09 π.μ.
Ο/Η παίκτης rookies εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 23/04/2011 στις 2:05 π.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Σεισμός προς εσένα.
την 23/04/2011 στις 2:01 π.μ.
Ο/Η παίκτης moglis21 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 24/02/2011 στις 11:36 π.μ.
Ο/Η παίκτης moglis21 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 6:40 μ.μ.
Ο/Η παίκτης moglis21 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 6:40 μ.μ.
Ο/Η παίκτης kogramm εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 6:12 μ.μ.
Ο/Η παίκτης babu εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 3:59 μ.μ.
Ο/Η παίκτης nickoo7 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 2:26 μ.μ.
Ο/Η παίκτης nickoo7 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 2:25 μ.μ.
Ο/Η παίκτης natsoman εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 11:36 π.μ.
Ο/Η παίκτης firewind εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 11:31 π.μ.
Ο/Η παίκτης γιαννης2000 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 10:23 π.μ.
Ο/Η παίκτης γιαννης2000 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 10:22 π.μ.
Ο/Η παίκτης Cerebralism εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 1:54 π.μ.
Ο/Η παίκτης *Falco 21* εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:34 π.μ.
Ο/Η παίκτης aggeliki85 2 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:31 π.μ.
Ο/Η παίκτης aggeliki85 2 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:31 π.μ
Ο/Η παίκτης fjr1300 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:26 π.μ.
Ο/Η παίκτης TSESNIRION εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:25 π.μ.
Ο/Η παίκτης GreekmanG.Z εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:25 π.μ.
Ο/Η παίκτης TSESNIRION εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:25 π.μ.
Ο/Η παίκτης GreekmanG.Z εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:24 π.μ.
Ο/Η παίκτης SSTASS εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:24 π.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:24 π.μ.
Ο/Η παίκτης lelwenn εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:24 π.μ.
Ο/Η παίκτης fjr1300 εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 23/02/2011 στις 12:24 π.μ.
Ο/Η παίκτης iannisv εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 22/02/2011 στις 1:32 π.μ.
Ο/Η παίκτης *Falco 21* εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 22/02/2011 στις 1:31 π.μ.
Ο/Η παίκτης lelwenn εξαπέλυσε Κεραυνός προς εσένα.
την 22/02/2011 στις 1:31 π.μ

[8EA]Λίαν επιεικώς 10 πόντοι ποινής για απρεπείς εκφράσεις και χαρακτηρισμούς συμπαικτών.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τσάμπα μάγκας

Προς ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ και μόνο αυτό:
Μόλις τώρα έκανα εγγραφή στο εσωτερικό φόρουμ για σένα και μόνο, επειδή ανέφερες και το όνομα μου μεταξύ άλλων. Άκου λοιπόν:
Σε περίπτωση που δεν το έχεις καταλάβει παίζεις και παίζω ένα παιχνίδι. Ο μοναδικός λόγος που παίζει κανείς ένα παιχνίδι είναι για το χαβαλέ και μόνο, εκτός αν έχει άλλου είδους "προβλήματα". Στα πλαίσια ενός παιχνιδιού λοιπόν, είναι θεμιτό πολλές φορές να γίνεται πλάκα και "καζούρα" μεταξύ των αντιπάλων και μπορείς να ρωτήσεις και τον tsouk9, ο οποίος είναι ο μόνος από τους "αντιπάλους" που έχω μιλήσει ποτέ για να δεις σε τι ύφος και πως μιλάγαμε. Επειδή λοιπόν, αντιλαμβάνομαι ότι η ασφάλεια που δίνει η ανωνυμία και η δυνατότητα να γράφει και να λέει κανείς ότι θέλει από τον υπολογιστή του σπιτιού του, τον κάνει περισσότερο "μάγκα" απ' ότι συνήθως είναι και επειδή συγκεκριμένα εσύ μιλάς και γράφεις προσβλητικά για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις και δεν έχεις δει ποτέ στην ζωή σου, πολύ ευχαρίστως από μεριάς μου να γνωριστούμε, να σου δώσω τα προσωπικά μου στοιχεία και εσύ τα δικά σου και να κανονίσουμε να μου πεις από κοντά το πόσο "καρακότα", "άχρηστος" και "αδερφή" είμαι. Και να δούμε τότε και ποιός θα τρίψει την μούρη ποιανού στην άσφαλτο, όπως έχεις γράψει κι εσύ σε προηγούμενο post.
 

DeletedUser

Guest
Ο/Η ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ από τη συμμαχία -ΕΛ- κατέκτησε την πόλη ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΟΥΣ -ΕΛ-. σήμερα στις 8:10 μ.μ.

1 ΑΤΛΑΝΤΕΣ 10004712 989 (πολεις στην 63) 10116

και τολμας και μιλας?απολυτο μηδενικο
απο 580 πολεις φτασαμε 989 και μιλας ακομα?
Τα παιδια σου τα διδαξες το πνευμα του πασχα?
βαλτα τωρα διπλα στον υπολογιστη να μαθουν απο ηθος πως μιλαει ο πατερας τους.
Θα βγαλεις βλασταρια απο οτι φαινετε

ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΕΚΤΟΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΤΟΝ GLOU21 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΣΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ GREPOLIS H ΠΑΠΑΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΡΙΞΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.

Τα statistics Για πες μας τι λενε για τις πολεις που χασατε τους τελευταιους 2-3 μηνες (η τα κοιταμε οποτε θελουμε)
κοιτα αλλο να τον βαζεις για 1 δευτερολεπτο και αλλο να στον εχουν μεσα για ενα διμηνο (μη παει το μυαλο σου στο πονηρο)

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ "ΑΠΟΙΚΙΑ" ΔΩΡΑΚΙ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΡΑΚΟΤΕΣ ΤΟΥ GREPOLIS...iannisv, firewind, lelwenn, fjr21, nikospixlax3, gosva7, sola, giwrgosky, *Falco 21*, GreekmanG.Z, ψψψψ, X.X.., manosheavy, doctorv1, Nomarxhs, γιαννης2000, moglis21 ΚΛΠ

αυτες οι καρακοτες σε γλεντανε αλλα δεν πειραζει να περνεις εσυ μια πολη και εμεις 100 και μετα να χαιρεσε κανενα προβλημα μεχρι εκει φτανει το IQ σου βεβαια

MIXAλH KAI ΓIANNH ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΙΣ ΑΔΕΛΦΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΕΨΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ.

γλυψε μηδενικο γλυψε...οσο και να γλυφεις να θυμασαι παντα πως εισαι ενας χτιστης μηδενικο που το μονο που κανει ειναι να καννιβαλιζει πολεις της συμμαχιας του για να το παιζει μαγκας.
Την γυναικα σου φανταζομαι με μεσο την βρηκες ετσι?ετσι εμαθα γιατι μονος σου μου ειπαν ουτε εκει τα καταφερνεις.

καλη συνεχεια μηδενικο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΑΔΕΛΦΕΣ ΠΡΟΣ ΕΠΑΜ....

ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΣ ΑΔΕΛΦΗ?
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΣΟΥ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ .
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΕΛΦΗ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙ!!!!ΚΑΙ ΤΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΑΘΕ ....... ΤΗΝ ...... ΤΟΥ?ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Π............ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΤΕ Η ΤΟΝ ΒΑΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΑΣ?

[8EA]Προσοχή στις εκφράσεις, απειλές, χαρακτηρισμούς, υπαινιγμούς και μομφές προς τη ΔΟ. Κανείς δεν μας υποχρεώνει να είμαστε νυχθημερόν μέσα στο φόρουμ για να ελέγχουμε κάθε γράμμα που θα γραφτεί. Ο έλεγχος μπορεί να αργεί λίγες ώρες αλλά πάντα λαμβάνει χώρα με τα ίδια μέτρα και σταθμά για ΟΛΟΥΣ. ΜΟΝΟΝ 10 οι πόντοι ποινής.
8EAGENHS [/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Προς Θεαγένης

Ο έλεγχος μπορεί να αργεί λίγες ώρες αλλά πάντα λαμβάνει χώρα με τα ίδια μέτρα και σταθμά για ΟΛΟΥΣ

Το "ίδια μέτρα και σταθμά για όλους" μεταφράζεται με την ίδια πειθαρχική ποινή σε κάποιον που βρίζει και προσβάλλει συμπαίκτες και σε κάποιον που απλώς επισημαίνει μια "αδράνεια" των διαχειριστών?Μάλιστα..

Επίσης, παρακαλώ προσοχή στον τρόπο και το ύφος που απευθύνονται οι διαχειριστές προς τους ΠΕΛΑΤΕΣ.

[8EA]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της εφαρμογής του ποινολογίου που η ίδια η εταιρεία έχει θεσπίσει. Το δε ύφος των διαχειριστών είναι το καταλληλότερο κατά περίσταση.
8EAGENHS [/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
KALIMERA

THA PARAKALESO OLOUS, OPOS EGO DEN ASXOLOUME PROSOPIKA ME TON KATHENA ETSI KAI OLOI NA MIN ASXOLOUNTAI KAI NA XRISIMOPOIOUN TO ONOMA MOU GIA TON OPOIODIPOTE LOGO KAI SKOPO.
OI MAGKES/ADELFES/ KTL PARADEIGMATA APEIROU KALOUS AS FANOUN STO PAIXNIDI, NAI, PAIXNIDI EINAI MIN TO KSEXNATE.........


YG (MONO KAI MONO EPEIDI PROKLITHIKA, TO SKOR POSO EIPAME EINAI 100-2????)

KALI SYNEXEIA KAI KALES MAXES

[8EA]Προειδοποίηση: Η γραφή με greeklish δεν επιτρέπεται γενικώς, στο δε κεντρικό φόρουμ τιμωρείται.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σε φαντάζομαι

105qnux.jpg


Μάλλον είπες στους δικούς σου ορμάτε με ότι έχετε και δεν έχετε τώρα που έχουν χάσει την μπάλα.

moglis21
* ΑΤΛΑΝΤΕΣ

* ΙΩΛΚΟΣ IIIII
* faraday
* -ΕΛ-

Καταιγίδα στη θάλασσα

Ο Ποσειδώνας σηκώνεται και τα κύματά του χτυπούν τα πλοία με μανία. Η μέρα δεν ενδείκνυται για τους ναυτικούς.
Κατεστραμμένες μονάδες: 16 διήρεις kai 1 αποικιακό

Δεν μπορώ να πω σε ακούσανε και με το παραπάνω..ρώτα τον αν δεν με πιστεύεις..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αφιερομένο στους φίλους μας τους ελ:
Αυτη ειναι η απαντηση στις 180 επιθεσεις που στείλατε σήμερα
σας κανουμε πλακα

2w6v52h.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΑΝΤΟΣ ΕΓΩ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ 2 ΛΟΥΣΙΜΑΤΑ ΜΕ ΠΛΗΣ ΚΑΙ ΠΛΑΛΑ (wash and go). ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΑΚΟΜΗ ΣΟΥΡΟΤΕΣ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΑΓΚΕΣ
 
Κορυφή