Ατλαντες vs el

  • Δημιουργός θέματος firewind
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ετσι φιλε μου εκτος απο σαλια και "σατιρα"δεν εισαι πραξεις στο παιχνιδι..
οποτε συνεχισε με το minervaki σου εκει χαλαρα και βγαλτε απο λογια και μονο λογια τα κομπλεξ της καθημερηνοτητας ..οτι δεν μπορει καποιος να κανει στην ζωη το βγαζει απροσωπα στο παιχνιδι ..γιατι εδω το φορουμ οπως λες ειναι για γνωμες και για το grepolis οχι για μια κοντρα που εχει δημιουργηθει αναμεσα απο καποιους παιχτες και συνεχιζεται για εντυπωσιασμο εδω μεσα..που ειναι ολοι αυτοι π σε εφτιαξαν παιχτη και οχι χτιστη να παρουν μερος στην συζητηση εδω μεσα..ειδες η δικαιολογια Αγιες μερες καποιοι με τις οικογενιες και αλλα τοσα ειναι μεσα στο αιχνιδι..χαχα
νασαι καλα και σημερα ειναι ηλιολουστη η μερα παμε για καφε
δεν μ εντυπωσιαζεις με τα λογια φιλε μου αλλα οταν θα δω στα stats σου να λεει πολη απο ΕΛ πανω απο 15 πολεις γιατι γιαυτο κοκορευεσαι.οτι πηρατε πολες με λιγες πολεις και καλα κανατε ετσι ειναι τ παιχνιδι ..αλλα εσυ π κοκορευεσαι δειξε μου απο εναν παιχτη π πηρες πολη ενεργο μιλαω παντα και ξερεις ποιοι ειναι αυτοι...
 

DeletedUser

Guest
Αν δεν με ξερετε , δικο σας προβλημα
Θα φροντισω συντομα να με μαθετε...
ΚΑι παλι σας ευχαριστω..:d
 

DeletedUser

Guest
Φίλε μου συγνώμη αλλά εδώ είναι το forum απο το grepolis, μήπως μπερδεύτηκες? εδώ μέσα γράφουνε μόνο όσοι παίζουνε αυτό το παιχνίδι.
ποιός είσαι εσύ παίζεις grepolis?
αν παίζεις κι εσύ γιατί δεν σε έχω δεί ποτέ να κάνεις επίθεση και δεν σε έχω γλεντήσει ποτέ,(πως μου ξέφυγες?) και είσαι κι εσύ ένας κομπάρσος σου ζητώ συγνώμη.
Επαμεινώνδα: καλά εσύ τα έχεις χάσει εντελώς, έχουμε ρίξει πολύ γέλιο με τη πάρτη σου.
 

DeletedUser

Guest
ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΚΟΜΠΑΡΣΕ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ. ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΤΑΞΕΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ (ΚΛΑΣΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΛΑΣΙΚΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ) ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΕΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΥΝΑΙΚΟΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ.


ΥΓ: ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΘΑ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ....ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ iannisv ΜΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΑΦΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ. ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 42 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΘΕΣΗ.
 

DeletedUser

Guest
ετσι φιλε μου εκτος απο σαλια και "σατιρα"δεν εισαι πραξεις στο παιχνιδι..

ναι συγνωμη οντως ειμαστε και ειμαι μονο λογια τις πολεις τις 60 που εχω τις πηρα με κουπονια και τις 300 που πηρε η συμμαχια με κουπονια διαρκειας

οποτε συνεχισε με το minervaki σου εκει χαλαρα και βγαλτε απο λογια και μονο λογια τα κομπλεξ της καθημερηνοτητας ..οτι δεν μπορει καποιος να κανει στην ζωη το βγαζει απροσωπα στο παιχνιδι ..γιατι εδω το φορουμ οπως λες ειναι για γνωμες και για το grepolis οχι για μια κοντρα που εχει δημιουργηθει αναμεσα απο καποιους παιχτες και συνεχιζεται για εντυπωσιασμο εδω μεσα..

φαντασου ειμαστε αομα με μινερβακια που να βαλουμε και παντελονια...οντως παντως εχω πολλα κομπλεξ για να νομιζετε ενω σας δινω στοιχεια οτι εχετε δικιο.
οταν παιρνατε πολεις απο πραγματικα ανενεργους οταν ημασταν σαρισσα εσεις εισασταν παιχταραδες ενω εμεις τωρα παιρνουμε αδειες πολεις

που ειναι ολοι αυτοι π σε εφτιαξαν παιχτη και οχι χτιστη να παρουν μερος στην συζητηση εδω μεσα..ειδες η δικαιολογια Αγιες μερες καποιοι με τις οικογενιες και αλλα τοσα ειναι μεσα στο αιχνιδι..χαχα
νασαι καλα και σημερα ειναι ηλιολουστη η μερα παμε για καφε

αυτοι που με εφτιαξαν?οχι πες μου εσυ ποιοι ειναι να τους μαθω αμυνα της γοργως...κριμα αλλα τον λογαριασμο μου δεν θα τον φτασεις ποτε χτιζε χτιζε εισαι κοντα

δεν μ εντυπωσιαζεις με τα λογια φιλε μου αλλα οταν θα δω στα stats σου να λεει πολη απο ΕΛ πανω απο 15 πολεις γιατι γιαυτο κοκορευεσαι.οτι πηρατε πολες με λιγες πολεις και καλα κανατε ετσι ειναι τ παιχνιδι ..αλλα εσυ π κοκορευεσαι δειξε μου απο εναν παιχτη π πηρες πολη ενεργο μιλαω παντα και ξερεις ποιοι ειναι αυτοι...

ξαναλεω το οτι ουτε ξερετε ποιοι ειναι ενεργοι στην συμμαχια σας και ποιοι οχι κοινως οτι εισαστε ενα τσιρκο ειναι δικο κατορθωμα εγω παιρνω τις πολεις σας που εχουν πανω σημαια των ΕΛ τωρα αν οι δικοι σας παιχτες βαρανε διαγραφες η τους πετατε απο το παιχνιδι η τους καννιβαλιζετε ειναι δικο σας προβλημα μαο μαο
 

DeletedUser

Guest
Χαίρομαι να παίζω στο παιχνίδι με μεγάλους αντιπάλους όπως για παράδειγμα κάποιοι παίκτες και από τους άτλαντες αλλά από ότι διαβάζω δεν συμβαίνει το αντίθετο γιατί οι ελ είναι μικροί ,άχρηστοι παίκτες ,μηδενικά και απορώ γιατί οι άτλαντες συνεχίζουν να μας χτυπούν και να μας παίρνουν πόλεις δεν έχουν να ασχοληθούν με κάποιους παίκτες μεγαλυτέρου επιπέδου η ίσιου επιπέδου με αυτούς η δεν μπορούν ?.η αξία του αντιπάλου δίνει μεγαλύτερη αξία στον νικητή άρα αν ο αντίπαλος είναι μηδενικό ο νικητής είναι 0 μείων 0.
Mας τρελάνατε στα μαθηματικά 71-1-54-64-74-52+100 κτλ και μιας και είμαστε και χαμηλού επιπέδου εγώ προσωπικά δεν τέλειωσα ούτε την πρώτη δημοτικού δεν τα καταλαβαίνω μας τρελάνατε και στα μεγάλα λογία που μάλλον τα γράφουν μικροί άνθρωποι παίξτε το παιχνίδι και αφήστε τα ακαδημαϊκά για άλλους γιατί καταντήσατε από παίκτες σεναριογράφοι και τέλος θα παρακαλούσα τον Χίμλερ να διαβάζει περισσότερο ιστορία για να δει τι έπαθε στο τέλος ο άξονας .όσο για το ανοίξαμε και σας περιμένουμε με παραπέμπει σε αλλά πράγματα χαχαχαχαχα θα βγει και σλογκαν άτλαντες οι κοκκινοφάναροι.
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΙΚΟΣΑΡΙΑ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΚΛΕΨΙΑ! ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΒΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΑ? ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΙΚΟΣΑΡΙΑ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΚΛΕΨΙΑ! ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ.

δειξε στα παιδια σου το ηθος και το πνευμα του πασχα επαμεινωνδα
!!!!

βρισε οσο θελεις δειξε μας ποιος πραγματικα εισαι δειξε το απιστευτο επιπεδο σου
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ...ΕΣΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ 15 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ (ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΤΙ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ)?
 

DeletedUser

Guest
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ μάλον ξεχνάς γρήγορα.
Εγώ θυμάμαι πριν ένα μήνα να σου έχω 2 εξεγέρσεις με τείχος μηδέν και στις δύο πόλεις και να τρέχεις και να μην φτάνεις. Και φυσικά εμέις τι κάναμε?
Γελάγαμε πάλι με την πάρτη σου.
Την ώρα που εσύ έτρεχες να μην χάσεις πόλη και γίνεις περισσότερο ρόμπα από ότι είσαι, εμείς τι κάναμε?
Γελάγαμε και πέρναμε 26 πόλεις από τη συμαχία σου.
Όσο για το μπανάρισμα που λές, ξέρετε καλά γιατί με μπανάρανε και το έχω συζητήσει με πολλούς δικού σου, αλλά μάλον είσαι τόσο ρόμπα που δεν σου μιλάνε ούτε αυτοί. Για τον ίδιο λόγο που μπανάρανε και την gorgw79.
Βέβαια εσύ έτρεξες πάλι να κάνεις καταγκελία αλλά έφαγες άκυρο γιατί έχω βάλει και δεύτερη σύνδεση με τον fjr1300.
Τώρα πως ξέρεις πόσα μηνύματα έχω στείλει στους διαχειριστές, σε αφήνω να το εξηγήσεις εσυ, γιατί μόλις ξεβρακώθηκες μόνος σου.
Τώρα εξηγείτε γιατί μας κλειδώνουνε. Ωραία κονέ έχεις.
Και τέλος μιλάς με πολύ ωραίο τρόπο εδω μέσα για αδερφές και τέτοια.
Μπράβο σου άντρακλα.
Δεν ξέρω βέβαια αν θα το έλεγες μπροστά μου κότα.
 

DeletedUser

Guest
ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΡΗΘΕΙ. ΑΡΑ, ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΝΕ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΠΕΤΡΑΠΗ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ.

ΧΑ,ΧΑ,Χ,ΑΧ,Α...ΡΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!! ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ? ΜΟΥ ΣΗΚΩΣΕΣ 2 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΥΣΙΑΖΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?
ΧΑ,Χ,ΑΧ,Α....ΡΕ ΠΟΛΗ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΟ -ΕΛ- ΤΗΣ 63? ΟΔΑΛΙΣΚΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ?ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΙΨΩ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΑΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ. ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ...ΕΣΥ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑΚΙΑ ΜΙΝΕΡΒΑ.

5 ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ 63, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΤΑΝΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 53 ΕΩΣ ΤΗΝ 64 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΗ. ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ ΕΝΕΡΓΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ 4 ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΙΑΣ (ΧΑ,Χ,ΑΧΑ...ΑΡΧΙΑΠΑΤΕΩΝΑ)! ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ? ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ, ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΕΠΙΤΗΡΕΙΣ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ. ΑΡΚΕΙ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ.
 

DeletedUser

Guest
lelwenn
ακριβως φιλε μου αν ημουνα αμυνα της gorgw79 οπως λες πως εχω και εγω αμυνες οταν μας χτυπουσαν 10 ατλα;ντες για πες μου..ολο εξυπνδες και απροσωπο χλευασμο μεσα απο ενα forum..ρε γελαει ο κοσμος να ξερεις ετσικανω και εγω απλα γελαω γιατι απλα σας ενημερωνουν λαθος.ο καθενας παιχτης παιζει με τον τροπο του και για την συμμαχια .κατι π μαλλον δεν το εζησες στην αλλη συμαμχια που ησουνα και οπου φυγει φυγει για να μην χασεις την οποια θεση εχεις .χτιστης φιλε μου ναι..το θεμα ειναι θα μπορεσεις προσωπικα να μπεις στις πολεις μου και αν μπεις τι θα κανω θα κλαψω π εχασα μια πολη..αυτα ειναι τ κομπλεξ του καθενος φιλε μου..εδω μεσα βλεπω αερολογιες και και και .......κλπ...
αν δεν ξερεις να δεχεσαι την αληθεια τοτε φιλε μου συνεχισε την αερολογια σου..
γιατι εγω βλεπω ενα αφυσικο πολεμο μεταξυ -ΕΛ- ΚΑΙ ΑΤΛΑΝΤΕΣ..
γιατι καποιοι βγαζουν την καθημερινοτητας τα κομπλεξ εδω μεσα..αρχηγοι και παιχτες ..οπως ζεις την καθημερινοτητα σου ζεις και εδω και πραττεις..φαινεται και απο τ λογακια σου γιατι δεν μπορεις αλλιως να αντιμετωπισεις κανεν απο τους -ΕΛ- π εχει πανω απο 20 πολεις..
60και 100 και 200 να τις κανεις παλι ο ιδιος θα εισαι για εμενα οπως και οι υπολοιποι παιχτες του grepolis.
δεν καθομαι φιλε μου αλλο να ασχοληθω με αερολογιες αν εχεις κατι να πεις περιμενω απο τριτη ..αλλιως απλα απολαυσε τις αμυνες και τις επιθεσεις του καθε παιχτη της συμμαχιες -ΕΛ-..
 

DeletedUser6084

Guest
Kυριε Δικηγορακο...(lelwenn) ,μπορεις να το κανεις κ lol-wenn :dγιατι εισαι για γελια ορισμενες φορες με τα λεγομενα σου..

Δεν θα ασχοληθω αλλο με σενα γιατι πολυ απλα μου το πρωτειναν κ οι "δικοι"

σου που πιστευω μεταξυ μας πως αυτα τα ατομα ειναι πιο πολυ δικοι μου παρα με την πρωην Σαρρισο-παγκρητο-σπαρτιτικη ομαδα...σου τωρα.

Σε αδειαζουν ακομα κ οι "δικοι"σου...γι αυτο σε παρακαλω σοβαρεψου λιγο κ φερσου σαν κυριος.Παρακατω θα δεις γιατι μερικα ατομα τα ξεχωριζουνε απο σας....

Μυνημα του Protos:
[slo]****[/slo]
Ετσι ξεχωριζουν οι χαρακτηρες.


[slo]Δεν επιτρέπεται από τους κανόνες του φόρουμ η δημοσίευση προσωπικών μηνυμάτων.
SLonE[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
δεν χρειάζετε να χάνεις την ψυχραιμία σου. Τα έχεις χάσει και γράφεις ότι να ναι.
Κάποιος από εσάς μίλησε για παιδάκια και χαρακτηρισμούς πιο πάνω.
Ας διαβάσει τι έχεις γράψει μέχρι τώρα, και ας σε μαζέψει λίγο γιατί τους εκθέτεις όλους με τη συμπεριφορά σου.
Αν ήσουνα 10 χρονών θα σε δικαιολογούσα, τώρα τι να πώ.
Δεν θα γράψω περισσότερα γιατί από ότι διαβάζω έχεις και οικογένεια.
Μακάρι να μην φέρεσαι έτσι και εκεί.
Απλώς μένω στην άποψη μου ότι είσαι ανώριμος και μεγάλη κότα.
Και επειδή κάτι ψευτόμαγκες σαν και ΄σένα δυστυχώς τους έχουμε χορτάσει και στην προσωπική μας ζωή, διάβασα ότι θέλεις να μου τρείψεις τη μούρη και τέτοιες ανωριμότητες (τα άλλα δεν τα θυμάμαι γιατί πέθανα στο γέλιο).
Αν θέλεις μπορώ με προσωπικό μήνυμα να σου πώ που βρίσκομαι και θα σε περιμένω με την όπισθεν όπως λές.
Μπορείς να γράψεις ότι θέλεις και να συνεχίσεις να κλαίγεσε όπως κάνεις συνέχεια δεν θα ξανα απαντήσω, γιατί είναι χαμένος χρόνος να μιλάει κάποιος μαζί σου. Το μόνο που θα κάνω είναι να συνεχίσω να σε γλεντάω.
Καλά Ανάσταση σε όλους και καλές μάχες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παραθεση απο tsouk9

Kυριε Δικηγορακο...(lelwenn) ,μπορεις να το κανεις κ lol-wenn γιατι εισαι για γελια ορισμενες φορες με τα λεγομενα σου..

ναι ειμαι για γελια αλλα επειδη ειμαι γελοιος στηριζω την γελοιοτητα μου με επειχηρηματα και οχι αερολογωντας

παραθεση απο tsouk9
Δεν θα ασχοληθω αλλο με σενα γιατι πολυ απλα μου το πρωτειναν κ οι "δικοι"

προσεχε μην σου προτεινουν οι δικοι σου να πας να πνιγεις γιατι εχεις τοσο μεγαλη βουληση και αυτογνωσια που παιζει και να το κανεις

παραθεση απο tsouk9
σου που πιστευω μεταξυ μας πως αυτα τα ατομα ειναι πιο πολυ δικοι μου παρα με την πρωην Σαρρισο-παγκρητο-σπαρτιτικη ομαδα...σου τωρα.

λες να ειναι οντως ειναι μαζι σου αυτα τα ατομα και δεν το ξερω?...εισαστε και κολλητοι...με λιγα λογια ειναι ενα μαζι σου αλλα μαλλον εχουν τυχαια την σημαια των ατλαντων...κουραγιο

παραθεση απο tsouk9
Σε αδειαζουν ακομα κ οι "δικοι"σου...γι αυτο σε παρακαλω σοβαρεψου λιγο κ φερσου σαν κυριος.Παρακατω θα δεις γιατι μερικα ατομα τα ξεχωριζουνε απο σας....

με αδειαζουν δηλαδη τι μου δινουν υλες?μιλα απλα ελληνικα...εγω απο κανενα δεν πηρα μηνυμα που να ειναι αντιθετος με αυτα που λεω οποτε και παλι κουραγιο

παραθεση απο tsouk9
Μυνημα του Protos:
****
Ετσι ξεχωριζουν οι χαρακτηρες.

ναι οντως ετσι ξεχωριζουν...τωρα που ξαφνικα βλεπεις το γλεντι στην 63 ειναι κολλητοι σου στον κωστα αλλα ελεγες.

κουραγιο
 

DeletedUser

Guest
παραθεση απο επαμεινωνδας
ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΡΗΘΕΙ. ΑΡΑ, ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΝΕ ΕΧΕΙ ΦΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΠΕΤΡΑΠΗ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ.

τι 20 λογαριασμους 40 εχουμε ο καθενας....να μην σου πω 50 απλα εχουμε 20 ο καθενας δλδ 42 ατομα που ειμαστε Χ 20 λογαριασμους= 840 λογαριασμους εχουμε δλδ παιζουμε μονοι μας απλα τυχαινει και στην συμμαχια ειμαστε μονο 42

παραθεση απο επαμεινωνδας

ΧΑ,ΧΑ,Χ,ΑΧ,Α...ΡΕ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ!!! ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ? ΜΟΥ ΣΗΚΩΣΕΣ 2 ΕΞΕΓΕΡΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΑΠΟΥΣΙΑΖΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?
ΧΑ,Χ,ΑΧ,Α....ΡΕ ΠΟΛΗ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΕΝΕΡΓΟ -ΕΛ- ΤΗΣ 63? ΟΔΑΛΙΣΚΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΣΟΥ?ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

ηρεμησε μην τα χανεις ειναι μερες πασχα το ξεχασες?απο τα μπατζακια σου τρεχει η ωριμοτητα


παραθεση απο επαμεινωνδας

ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΙΨΩ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΑΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ. ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ...ΕΣΥ ΠΡΟΧΩΡΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑΚΙΑ ΜΙΝΕΡΒΑ.

γεια σου αντρακλα επαμεινωνδα επιβητορα rocky balboa....δειξε τα μηνυματα στα παιδια σου που ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ αυτες τις αγιες μερες ο οικογενειαρχης επαμεινωνδας τριβει μουτρα στα πατωματα και κατεβαζει μινερβα

παραθεση απο επαμεινωνδας

5 ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ 63, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΤΑΝΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 53 ΕΩΣ ΤΗΝ 64 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΛΗ.

μονο 5 παιχτες ενεργοι?κριμμα ο αιολους μου ειχε πει οτι εισαστε ολοι ενεργοι τωρα ξαφνικα εισαστε ολοι ανενεργοι ε αποφασιστε λοιπον

ναι δεν εχουμε κανει αποπειρα να παρουμε πολεις για αυτο δεν μας φτανουν οι ποντοι πολιτισμου!!!!εχουμε φουλαρει εισαστε 3+1 δωρο δλδ στην μια πολη οι 3 δωρο
 

DeletedUser3776

Guest
τυχαιο??? δεν νομιζω

ρε παιδια ειναι τυχαιο που σε καθε θεμα για το κοσμο γαμμα αναφερστε στους μαπα. τοσο κομπλεξ ποια για την κατα την γνωμη μου καλυτερη συμμαχια του κοσμου γαμμα??? ο δε κυριος firewind κοκκορευεται που λογικα πηρε καποια πολη μαπα(ο οποιος αν οντως υπηρχε ηταν απολυτα αποκομμενος) ενας συμμαχος του και σε λιγο θα αρχισει να βγαζει στατιστικα και εναντιον μας... (εξαλλου μας κηρυξε και τον πολεμο καποια στιγμη). αλλα ανυπομονω να ανεμετρηθω στο πεδιο της μαχης μαζι του...
κυριε firewind σας προσκαλω να βρεθουμε αντιμετωποι. ειμαι στην 43 αλλα εχω και πολεις στην 53 δεν ερχεσαι και συ προς τα εδω να δουμε τι γινεται??? εγω εκανα ενα βημα προς τα εσενα εσυ???
εκτος και αν την εχεις τοσο μεγαλη... την ικανοτητα να παρεις πολη απο μαπα...
σε περιμενω λοιπον να δεις τι ετσι μαπα. φερε και τα αλλα μελη της συμμαχιας σου μαζι... θα χαρω πολυ να αναμετρηθουμε... αλλα ξεχασα ισως η 53 εχει παραπανω πολεις ελ και παραπανω ενεργους απ οτι μπορειτε να αντεξετε... κριμα παλικαρι μου...

ειλικρινα δεν θα ηθελα να αναφερθεις στο ονομα των μαπα πριν αναμετρηθεις στα ισια μαζι μας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αγαπητέ μου,σε αυτή την περίπτωση ισχύει με όποιον δάσκαλο (βλέπε Μάπες) καθήσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις.
(για τους παλιούς του κόσμου Γάμμα).

Στο ειχα πει και παλαιοτερα κεφαλα, στο λεω και τωρα: Ειστε, ησασταν και θα εισαστε Γ.Τ.Π.Κ. αλλα ειστε τοσο κεφτεδες που δεν το καταλαβαινετε... 125 ατομα σας γλεντουσαμε οποτε θελαμε, καναμε παρτυ μεσα στις πολεις σας οποτε γουσταραμε, καναμε τον τρανο αρχηγο σας το εννιαχρονο να ανταλλαξει την πολη του με εναν δικο σας για να μην του την παρει ο γερος (oldman2012)...
Και βγαινεις και λες τις παπαριες σου στο κεντρικο λες και δεν σας ξερουν ολοι, κατσικοεραστη...
Οι The Mapa show δεν υπαρχουν απο τον Δεκεμβρη αλλα ακομα σας ποναει το κωλαρακι σας... Σας το ελεγα και τοτε, σας το λεω και τωρα:
Μπηκαμε για την διασκεδαση μας και αυτο και μονο καναμε... Διασκεδαζαμε γλεντωντας σας στο παιχνιδι, στο κεντρικο, οπου σας βρισκαμε... Βαρεθηκαμε, ειπαμε αντιο στον gamma, αραξαμε ενα τριμηνο και μπουκαραμε στον Eta να διασκεδασουμε και εκει για οσο γουσταρουμε και παλι.
Και ουτε καν απο την αρχη του Eta, παρα 2 εβδομαδες μετα που ανοιξε για να δωσουμε και ενα αβανταζ στους αχρηστους να μην βγαινουν και μυξοκλαινε σαν τις μυξοπαρθενες στο κεντρικο....
Γι αυτο μοκο κεφτε... Αντε στην κατσικα σου και λειπε μας...

[slo]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη συμπεριφορά.
Παρακαλώ προσέξτε τις εκφράσεις σας στο κεντρικό φόρουμ.
> SLonE <[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
michel1987 δεν είστε οι μάπα οι καλοί που αναγνώριζε όλος ο σέρβερσαν άξιους αντιπάλλους ,αυτοί είναι στον ήτα τώρα.Είστε απλά φαντάσματα που πατάτε πάνω σε αυτό το όνομα έχετε κάποιους καλούς παίχτες αλλά δεν έχετε αυτούς που είχατε είστε απλά μια σκιά του παρελθόντος σας τπτ παραπάνω!!!Είμαι 63 προς 73 ναι θα σου ρθω όταν έρθει η ώρα αλλά πρώτα μάθε στους ενεργούς συμμάχους σου ότι τα μεταφορικά στέλνονται με φάρους και όχι μόνα τους ..Και μια τελευταία ερώτηση γιατί εμείς ερχόμαστε προς εσάς ενώ οι ενεργοί ελ που υποστηρίζεις παραμένουν εκεί στα σύνορα τους και δεν ξεκολάνε???

Τρελέ κρητικέ είσασταν τώρα είστε στον ήτα (λογικά πάντα) μιλάμε για τα άτομα που παραμείναν.

Κρίμα που δεν υπάρχει ένας crux να απαντήσει με λίγο χιούμορ γιατί κάποιοι έχουν σκυλιάσει εδωπέρα χαχαχαχα.. Α και κάτι τελευταίο κύριε επαμεινώνδα ??Πού είσαι ποιός είσαι γιατί μιλάς?Τι επιθέσεις έκανες τις μόνες επιθέσεις που έκανες ήταν να στείλεις κάποιες ανάμεσα στους συμμάχους σας και αυτές με μεταφορικά χωρίς φάρους??είμαι σίγουρος ότι είναι καινούργια τακτική παιχνιδιού που την ξέρετε μόνο οι παλιοί παίχτες ...Άντε κάνε καμία γιορτούλα να κάνεις καμία αποικία !

Φιλάκια από Πρέβεζα ..Υ.Γ. Αγγελε δεν έχω δικηγόρους απλά είμαι οικογενειακά και τρώω το αρνάκι μου οπότε πήρα το 3 μερο οφ.
Ξαναέλα φίλε Άγγελε για εξέγερση αλλά συνέχισε μετά και έλα για κατάκτηση βαρέθηκα να περιμένω είμαι αμυντικός παίχτης αλλά θα με κάνετε επιθετικό ..
Το παιχνίδι είναι πολεμικό όχι farmville

Kαι κάτι τελευταίο ο αριθμός ανεβαίνει από ότι βλέπω τα στατς...(ανενεργοί και αυτοί μάλλον ποιός ξέρει ..)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
XAAXAXXA GTPK ΛΕΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΣΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.
Α ΓΙΑ ΚΑΠΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ
ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΩ ΕΓΩ
Γ=ΓΙΑ
Τ=ΤΟΝ
Π=ΠΟΥ...
Κ=ΚΑΒΑΛΑ
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΣΑΣ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ
ΟΥΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΗΘΗΚΑΝ
ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙEΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή