ΑΤΛΑΝΤΕΣ vs The mapa reloaded

  • Δημιουργός θέματος firewind
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ?

Λες?

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1) ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΥΚΛΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ Η' ΕΔΩΣΑ ΕΝΤΟΛΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΑΞΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟΝ vinusdelsatan ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ?

Ξερουμε πως υπαρχει σχετικο μηνυμα με κυκλικο σχετικα με vinus οποτε κουραγιο αλεκο και το ειχες δει επι των ημερων της αρχηγιας σου (εδω γελαμε) εφοσον δεν το εσβησες κτλ και επιτρεπεις γινεσαι και εσυ συμμετοχος λακη.

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

2) ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΠΡΑΞΕ Ο iannis.v, ΓΕΜΑΤΟ ΕΙΡΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΩ ΜΑΓΚΑ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ?

Οχι στειλαμε εμεις και να σου πω εγω δεν μπορω να καταπιεσω τις προσωπικοτητες των συμμαχων μου ειμαστε ζωα κοινωνικα συγνωμη.
Κουραφεξαλα τι σημαινει συγνωμη δεν ξερω ειναι απο το κουραφεξ οπως λεμε fedex οπως λεμε η ex οπως λεμε sex και τα συναφη?

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

3) ΣΕ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ? ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ Η' ΤΟ SKYPE ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΩ?

Εδω μαλλον δεν θυμασαι αλλα η προληψη ειναι σωστος συμβουλος και οδηγος υγειας..μηπως εχει μπερδευτει απο τα πολλα ατομα?

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ C ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΣΩ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ?

Εγω φταιω που σκεφτομαι την υγεια σου..λες να σε παραπεμψω στον doctorv?

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΡΙΝ ΤΑ 50 ΜΕ ΠΑΡΚΙΝΣΟΝ.

Οχι συγνωμη αλλα θα ηταν καλη φαση αποκατασταση και προικοθηρας σε ενα....οσο για το παρκινσον θα κρατησω το πρωτο σκελος το PARK ειναι μια γνωριμη λεξη για εσενα μια και ο στρατος σου ειναι μονιμα PARK οσο για το SON θα σε παραθεσω στο γιουυυυ τιουβ βλεπε κοκκοτας το «ΓΙΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΒΑΣΤΑΧΤΟΣ»

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

4) ΤΟ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΧΤΙΣΤΗΣ Η' ΟΧΙ ΡΩΤΑ ΤΗΝ warbitch, Η ΟΠΟΙΑ ΕΦΑΓΕ ΠΥΞΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 63,

Η αναζήτηση για τον παίκτη "warbitch" είχε 0 αποτελέσματα –μιλαμε για αυτη την δεκαετια?αυτο θα πει μαχιμος πρασινοσκουφης

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΑΚΤΙΝΑ ΠΥΡΟΣ.

Μετα δλδ το Rambo Ι , ΙΙ ,ΙΙΙ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ ΡΑΜΠΕ (357 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ -ΕΛ- 74816)

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

5) ΟΣΟΙ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ 63 ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΖΗΣΑΝ

Μετα δλδ το predator Ι.ΙΙ (357 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ -ΕΛ- 74816)

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ Ο ΤΟΤΕ ΙΔΡΥΤΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΕΙ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΣΥΝΘΗΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ, Η ΟΠΟΙΑ ΒΟΛΕΥΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΑΔΥΝΑΜΟΙ.

Κριμα δλδ σου εκοψαν την αναπτυξη Muresan dikembe Mutombo Hakeem Olajuwon και σε αφηκαν εκει χαμου Tyrone “Muggsy” Bogues

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

6) ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΙΕΞΗΧΘΗΣΑΝ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΚΟΚΚΙΝΕΣ.

Απαντησε ο Πυρανεμος (firewind για τα δικα μας παιδια) σε αυτο

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΜΗ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑΚΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΥΤΗ ΣΟΥ.

Η μυτη μου ειναι αετισια αν μεγαλωσει και αλλο θα εχω προβλημα σου λεω

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

7) ΟΤΑΝ ΩΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΤΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΖΟΥΝ

Εγω φταιω που οι μισοι ειναι γαυροι?

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑ.

Να σου θυμησω πως λεγοταν η πρωτη σου συμμαχια?

ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ -ΕΛ- 17th January 2011 - 19:20:05
293,889
-ΕΛ- ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ 17th January 2011 - 03:16:30 281,566
ΟΙ ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ -ΕΛ- 11th January 2011 - 23:14:01 268,581 None
ΟΙ ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ 4th January 2011 - 15:14:22 261,736
-ΕΛ- None 4th January 2011 - 13:14:22 261,725 None
-ΕΛ- 1st August 2010 - 21:33:17 13,506
-ΕΛ- None 31st July 2010 - 23:31:30 13,176 None
-ΕΛ- 8th June 2010 - 18:26:21 395

Alliance changes: 8 μονο 8 φορες αλλαξες συμμαχια ρε θηριο? ΠΙΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝΤΙΚΑΤΟΠΤΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΕΙΤΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.

ΒΛΕΠΕ ΠΑΝΩ ειπαμε πιστη στην σημαια

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

8) ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΤΕ

Αμα δεν πηγαινες σε παρτυ μικρος μασκε κτλ αν δεν εκουγες celine dion και δεν χορευες με τα αλλα κοριτσακια εγω δεν φταιω......

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΑΠΟΙΚΙΕΣ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΩΝ ΠΥΡΗΝΩΝ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΠΟΜΟΝΩΜΕΝΑ ΜΕΛΗ, ΑΛΛΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΠΟΛΕΙΣ ΑΝΕΝΕΡΓΩΝ.

Κριμα τωρα καταλαβα την εννοια του παρτυ

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

9) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ kouritas, protos,

Χαρακτηρα?προξενιο θα κανουμε?ενα λεπτο εχουμε μια ψηλη ξανθια και θελει ενα καλο παιδι με μπιρμπιλωτα τσακιρικα ματακια εεεε αν εχει και καλο χαρακτηρα να το παρει το κοριτσι να το παρει μην το παιδευει

Αρχικό μήνυμα απο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΛΗ ΣΤΗ -SARISSA-.

Ε αφου εχεις και επαφες θα σε λυπηθουμε να σαι σιγουρος

Ουφ τελος δεν περιγραφω αλλο γμτ φαγαμε και 6 εχθες καπου επρεπε να ξεσπασω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή