ΑΤΛΑΝΤΕΣ vs The mapa reloaded

  • Δημιουργός θέματος firewind
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ξεκινώντας από σήμερα η συμμαχία μας ΑΤΛΑΝΤΕΣ είναι σε πόλεμο με τους The mapa reloaded.
Ο λόγος ?Ξεκίνησαν εχθροπραξίες εναντίων παιχτών μας(σεισμούς και κεραυνούς στην προκειμένη).Καλές μάχες να έχουμε παιδιά!
 

DeletedUser3071

Guest
ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.:h:cool

ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.:h:cool

Υ.Γ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ:h:confused:

[slo]Έγινε συγχώνευση των μηνυμάτων.
Υπάρχει το κουμπάκι "Επεξεργασία" κάτω από τα ποστ σας. Χρησιμοποιήστε αυτό αντί να κάνετε νέο ποστ για τέτοιες περιπτώσεις.
> SLonE <[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει όποια πολιτική άποψη
θέλει .το να μηγν σ αρέσει αυτή η άποψη είναι δικό σου θέμα!!!!η πολιτική της ελλάδας έχει ένα φάσμα πολιτικής από ακροδεξιά εώς ακροαριστερά όπως και οι περισσότερες χώρες το προφίλ του δεν εκφράζεται άσχημα για κανέναν απλά εκφράζει τις πολιτικές του πεποιθήσεις ή ίσως είναι και χιουμοριστικό..όταν υπάρχουν παίχτες που το προφίλ τους είναι υβριστικό εσύ κοιτάς τις πολιτικές πεποιθήσεις του καθενώς!!!ούτε ρατσιστικά σχόλια έχει ούτε τίποτα ανάλογο δεν καταλαβαίνω τον λόγο του σεισμού!όπως δεν καταλαβαίνω και την συνομιλία των διπλωματών μας !όταν ο ένας μιλάει ευγενικά και ο άλλος απαντάει λες και είναι ο κυρίαρχος του κοσμου δεν έχει νόημα να συζητάς άλλο!!!γι αυτό σας το ανακοινώνουμε εδώ και όχι μέσω διπλωμάτη απλά έχουμε πόλεμο!.
 

DeletedUser

Guest
[kin]Αν κάποιος έχει προφίλ που δεν είναι σύμφωνο με τους Κανόνες καλό είναι να το αναφέρετε στο Κέντρο Υποστήριξης... με το να λέτε ασάφειες το μόνο που κερδίζετε είναι οι εντυπώσεις κι αυτές είναι λανθασμένες...[/kin]
 

DeletedUser

Guest
δεν έχει παραβιαστεί κανένας κανονισμός με το προφίλ του παιδιού!δεν έχει ούτε ρατσιστικά ούτε εθνικιστικά σχόλια ούτε είναι υβριστικό προς άτομα!οι εντυπώσεις είναι μέρος του παιχνιδιού όπως και η προπαγάνδα πάντα θα υπάρχει.Στις φυλετικές πολλές συμμαχίες εξαφανίστηκαν λόγω προπαγάνδας χωρίς να πέσει ούτε ένα δόρατο!!!!
 

DeletedUser

Guest
ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΑΚΟΜΑ.:h:cool

Υ.Γ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΣΟΒΑΡΑ:h:confused:

[kin]Αυτή ήταν η αφορμή για την απάντησή μου... αν δεν υπάρχει παράβαση των κανόνων, αλλά μόνο προπαγάνδα στα πλαίσια του παιχνιδιού γιατί αναφέρεστε στους υπεύθυνους??? Και τι θα έπρεπε να κάνουν???
[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Λοιπόν, επειδή γελάω από όταν μου αναφέρανε το ποστ στο κεντρικό, ήθελα να το δω με τα ματάκια μου, για να γελάσω πιο δυνατά.
1ον) Είμαστε μια παρέα στον κόσμο γαμμα, που δεν γουστάραμε τους φασίστες και τους χτυπούσαμε. Αν είναι μακριά μας του ρίχναμε και τους ρίχνουμε από καναν κεραυνό, για να εκτονώνουμε τις ορμές μας

2ον) Ρε παιδιά, ρε παιδιά... Μετρήσατε απόσταση πριν κηρύξεται τον πόλεμο... Ο κόσμος δελτα είναι πιο κοντά από ότι η 63 για να μας στείλετε επιθέσεις στην 44. Πριν ανακοινώσετε κάτι, δείτε κατά πόσο είναι ρεαλιστική μια τέτοια κήρυξη. Είναι σα να κηρύξει τον πόλεμο, η Ουγκάντα στον Καναδά. Δυστυχώς, σας ενημερώνω ότι στον κόσμο γαμμα, δεν έχουν προοδεύσει τόσο οι τεχνολογίες αιχμής ώστε να στέλνονται πύραυλοι μέσω δορυφόρου. Πόσο μάλλον αποικιακού.

3ον) Επομένως, το καλές μάχες είναι εντελώς άτοπο, επομένως δεν το αντιπροτείνω.

4ον) Αν επιτρέπονται τα φασιστικά προφίλ και οι φασιστικές αντιλήψεις πάω πάσο. Δεν θέλω να κάνω πολιτική συζήτηση εδώ μέσα, γιατί καταλαβαίνω ότι υπάρχει κόσμος που δεν τους ενδιαφέρει. Αλλά νομίζω, ότι είναι εύλογο το ερώτημά μας.

ΥΓ. Ατλαντες, αν η κήρυξη πολεμου, σημαίνει ότι θα έρθετε να μας πλησιάσετε, δλδ θα βάλετε σκοπό της ύπαρξή σας να χτυπηθείτε με μαπα, θα σας δώσω 10 πόλεις στη 44 για να χτυπιόμαστε..
 

DeletedUser

Guest
Θα σας χτυπάμε σε όποια θάλασσα και αν είστε το πότε θα βρεθούμε κοντά δεν θα αργήσει συνορεύουμε με ελ αν είμαι σωστός τους έχετε πάρει όλους από εκεί μόνο η καθαρίστρια και ο τσουκ9 έχουν μείνει για να κρατάνε τα προσχήματα ..αλλάξτε το όνομα σας τι μαπα και χαζομάρες αν το έβλεπε ο κρουξ θα γέλαγε !!πόσοι απομείνατε από τους παλιούς μάπα????και πόσους κομπάρσους πήρατε ???:d
όσο για το προφιλ του παιδιού δεν θα το σχολιάσω δεν υπάρχει κάτι ρατσιστικό ή φασιστικό σε αυτό!!!


Υ.Γ. η παρέα σου την έκανε και πήγε στον ητα μάλλον δεν στο είπανε γιατί δεν σε παίζουν πια..
 

DeletedUser

Guest
Η αλήθεια είναι ότι είμαι ιδιαίτερα αντιπαθητικός... Όταν ψάξουμε για μανατζερ, θα σου προτείνουμε αυτή τη θέση. Για μέτρα τώρα απόσταση πόσο είσαι από εμάς;;; Άλλωστε, οι κομπάρσοι που λες έχουν μέσα σε 3 μήνες πάρει τόσους πόντους επίθεσεις που δεν συγκρίνονται με τα στατς άλλης συμμαχίας σε αυτό το διάστημα. Έτσι για την ιστορία..

Για τον κόσμο ΗΤΑ τώρα, μπορείς να πας εκεί στο φορουμ και να βάλεις ότι θέλεις, εδώ είναι γαμμα, και μας αφήνει παγερά αδιάφορους το τι συμβαίνει στους υπόλοιπους κόσμους..
 

DeletedUser

Guest
4ον) Αν επιτρέπονται τα φασιστικά προφίλ και οι φασιστικές αντιλήψεις πάω πάσο. Δεν θέλω να κάνω πολιτική συζήτηση εδώ μέσα, γιατί καταλαβαίνω ότι υπάρχει κόσμος που δεν τους ενδιαφέρει. Αλλά νομίζω, ότι είναι εύλογο το ερώτημά μας.

[kin]Ούτε τα "φασιστικά προφίλ" επιτρέπονται, ούτε και οι "φασιστικές αντιλήψεις"... για να παρέμβει όμως η Ομάδα Διαχείρισης σε όποιον έχει παραβεί τους κανόνες θα πρέπει να τον καταγγείλετε... αν δε το κάνετε δεν μπορούμε να βοηθήσουμε μιας και δε γνωρίζουμε ποιος είναι αυτός που έχει κάνει την παράβαση...[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Επί του ζητήματος των προφίλ με κάλυψε ο διαχειριστής... Γιατί ήθελα να γνωρίζω το θέμα. Προφανώς και έχεις δίκιο ότι για να επέμβει η υποστήριξη πρέπει να υπάρχει καταγγελία.. Καλύφθηκα και δεν πρόκειται να ασχοληθώ με το θέμα απευθυνόμενος στην υποστήριξη.

Α επίσης, και ξέχασα να απαντήσω στον φίλο από τους ΑΤΛΑΝΤΕΣ σε κάτι. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑΤΗ.. Ούτε διπλωματία. Έχουμε 3 συνθήκες ειρήνης, δεν ανήκουμε σε καμία υπερσυμμαχία, δεν μας γοητεύει να φτιαξουμε. Μας ενδιαφέρει να παίξουμε. Να κάνουμε επιθέσεις αλλά και να βγάζουμε άμυνες. Χαιρόμαστε όταν κάνουμε επιθέσεις, αλλά και όταν αμυνόμαστε. Χαιρόμαστε το παιχνίδι. Γι αυτό και σεβόμαστε τους αντιπάλους μας, όταν αυτοί έχουν επίπεδο μέσα στο παιχνίδι. Και μπορούν να το επιβεβαιώσουν..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μια διόρθωση μόνο (εννοείται ότι σας σέβομαι σαν συμμαχία αλλιώς δεν θα σας βάζαμε κόκκινους αν δεν σας σεβόμασταν θα σας είχαμε όπως σας έχει το παιχνίδι ) είστε σε υπερσυμμαχία με ελ κοινό φόρουμ επιθέσεων άμυνας και γενικό το μόνο που σας λείπει είναι η κοινή διπλωματία ! (ένα μεγάλο συγχαρητήρια στους ελ ενώνονται με τους επίλεκτους!!!και ναι αν ρωτήσει κανείς αυτοί είναι η πρώην ακαδημία τους :d τα καταφέραν και ενωθήκαν μαζί τους!!:h:d! )

Υ.Γ. τους αχαιούς ας πούμε τους έχουμε αφήσει ως έχουν και επειδή το φερε η συζήτηση το σκιπε
άλλος :γιατί δεν βάζουμε τους αχαιούς κόκκινους εχθρούς
εγώ :τι λες ρε έχεις δει καμία φάρμα κόκκινη???

σέβομαι κάποιους παίχτες στους αχαιούς αλλά είναι στην 52 :d
 

DeletedUser3071

Guest
ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ.

ΤΩΡΑ ΑΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΦΙΛ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΑΛΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΥΤΟ.

ΛΙΓΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΕΙΣΜΟΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ.
ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΝΤΕ ΑΙΤΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
:h:cool
 

DeletedUser3071

Guest
###########
1)αν το έβλεπε ο κρουξ θα γέλαγε !!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΨΟΦΑΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

2)πόσοι απομείνατε από τους παλιούς μάπα????

ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ

3)και πόσους κομπάρσους πήρατε ???:d

ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΘΕΑΤΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ

Υ.Γ. η παρέα σου την έκανε και πήγε στον ητα μάλλον δεν στο είπανε γιατί δεν σε παίζουν πια..

Η ΠΑΡΕΑ ΠΗΓΕ ΣΤΟΝ ΗΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΜΕ.
:h:cool
##%##@%^#%$&$^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^$$$$$$$$$$4
 

DeletedUser3776

Guest
messie firewind με 55222 ποντους επιθεσης πρεπει να αρχισουμε να σε φοβομαστε... μονο ο lelwenn αξιζει απο κει μεσα... φαντασου μονο ο tsouk9 σας παιζει εκει περα και εσυ θες να ανακηρυξεις εχθρους τους μαπα. κριμα που εισαι δυο θαλασσες μακρια...
 

DeletedUser

Guest
Παιδια δεν θελω να χαρακτηρησω καπος την κατασταση αλλα ημαρτον κανουμε κουβεντα και μας ζητατε τον λογο επειδη καποιος απο εμας εριξε σεισμο σε καποιον δικος σας ημαρτον !!!!!!!!!!!!

Και μας κυρηξατε και το πολεμο κιολας πω πω πω κακο που μας κανατε , αντε κοπιαστε να φατε και εσεις τι αλλο να σας πω θα σας περιμενουμε με ανοιχτες αγγαλιες

παντος εμενα κατι μου λεει οτι αν δεν ησασταν τοσο μακρια μας πολεμο ουτε που θελατε να μας κυρηξετε αντε κοπιαστε εσεις γιατι εμεις δεν νομιζω να ασχοληθουμε με την παρτη σας
 

DeletedUser

Guest


και άλλες 2 πιο πάνω συγνώμη που δεν το ξανακάνω όταν ήμουν 18 το κάνα σε 2 λεπτά τώρα μου πήρε μισή ώρα(με πήραν τα χρόνια..)

έχεις δίκιο ότι θέλει μας κάνει ο τσουκ9(ο 53 δεν έφτανε να τους καλύψει όλες.. )

12 ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΛ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ

30 + από αχαιούς

2 αχαιοί πάτησαν διαγραφή οπότε δεν φαίνονται στα στατιστικά κριμας...
όσο για τους πόντους μάχης μου ήμουν ο μόνος σπαρτιάτης στην 63 όσο εσύ έκανες επιθέσεις εγώ ήμουν στην άμυνα δες διαφορά που έχουμε!


Υ.Γ. ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΟΝΟ!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τι να σου πω ρε φιλε μπορει να γινεται και η καλυτερη συμμαχια του σερβερ (αν και δεν το κοβω ουτε στον αιωνα)

Γιατι ζητας τον λογο που σας ριξαμε ενα σεισμο αυτο μπορεις να μου το εξηγησεις?

Μην μας το παιζεται και πολεμιστες πια σας ριξαμε εναν σεισμο και εβαλες τον διπλωματη σας να μας κανει ντα.

μακαρι να ειμασταν ποιο κοντα σε θαλασσες να ειχαμε μαχες να δουμε ποια συμμαχια αξιζει και ειναι οι καλυτεροι κτλ.....κτλ....

αντε και πολυ εχουμε ασχοληθει με εσας δυστηχος (για μας)μοιραζεις πολεμους απο μακρια. τετοιους εχω γνωρισει ουυυυυυ

Ο κοσμος ξερει τωρα ποιοι ειναι οι μαπα και αν αξιζουν κτλ που θα καθησουμε να αποδειξουμε σε σας τωρα τι και πως
 

DeletedUser

Guest
Ας κάνω και γω μια παρατήρηση όσο αφορά τους Άτλαντες, κυρίως γιατί διάβασα κάπου στο φόρουμ περί κατακτήσεων της συμμαχίας και γενικώς διάφορων κατορθωμάτων.

Το να αποσπαστείτε από μία συμμαχία (σάρισσα και ολίγον από φιλαράκια νομίζω) για να κάνετε την δική σας συμμαχία είναι απόλυτα θεμιτό. Το να μαζεύεστε ένα πλήθος ατόμων και να δημιουργείτε μια συμμαχία που βρίσκεστε όλοι στην ίδια θάλασσα, σας δίνει ένα σοβαρό πλεονέκτημα καθώς αυτόματα γίνεστε οι πιο ισχυροί της περιοχής.

Αυτό που θέλω να καταλήξω, φιλικά πάντα, είναι να κρατήσετε λίγο πιο χαμηλό προφίλ γιατί ξεκινάτε την πορεία σας από μία ασφαλή βάση, στην οποία φτάσατε με με την βοήθεια άλλων συμμαχιων, πιο ιστορικών στο παιχνίδι. Κάποιοι από εσάς ήταν παλιά στην Παγκρήτια και μεταπήδησαν στην Σάρισσα, κάποιοι ήταν στους Σπαρτιάτες και μεταπήδησαν στην Σάρισσα, μετά φύγατε όλοι από την Σάρισσα και φτιάξατε τους Άτλαντες. Τονίζω πως αυτό είναι απόλυτα θεμιτό και απόλυτα δικαίωμα σας, αλλά ξεκινώντας όχι από μια μηδενική βάση αλλά από μια έτοιμη θάλασσα, καλύτερα να διατηρήσετε μια πιο μετριοπαθή στάση.

Όσο αφορά τον πόλεμο με τους μάπα (αυτό το γράφω με τον φόβο μήπως τα παραπάνω θεωρηθούν σπαμ και ξαναφάω μπαν), θα πω πως είναι περισσότερο ένας πόλεμος στα χαρτιά παρά στα πεδία της μάχης.
 

DeletedUser

Guest
Νίκο ο πόλεμος με μάπα ήταν σίγουρο αποτέλεσμα μετα τον πόλεμο με τους ελ απλά τον κυρήξαμε πρώτοι
Δεν νομίζω ότι είναι ασφαλή βάση το ότι απλά μαζευτήκαμε 20 άτομα στην αρχή από μία θάλασσα και φτιάξαμε συμμαχία! Ειδικά όταν από την πρώτη εβδομάδα ξεκινήσαμε εχθροπραξίες με ελ (Βασικά ξεκινήσαν πρώτοι κατά την μετάβαση μας στους άτλαντες και βαρέσαν έναν από τους μικρούς παρά τα μηνύματα που μας στέλναν ότι δεν θα του πάρουν την πόλη το αποικιακό στάλθηκε... όποιος δεν πιστεύει μπορεί να ψαχτεί για να μάθει ;) )
Η στάση μας είναι ανάλογη της πορείας μας.Δεν θήξαμε πρώην συμμάχους ούτε δεν σεβαστήκαμε κάποιον όσο για την βοήθεια που λες νομίζω αυτός είναι ο λόγος που φύγαμε εξ αρχήν ήσασταν μακριά για κάτι περισσότερο από θεικές.Το συζητήσαμε και μαζί πριν φύγω οπότε το θεωρώ άτοπο αυτό που αναφέρεις.Οσο για τους σάρισσα ο ρυθμός αναπτυξή μας μακριά από τις φτερούγες τους σε σχέση με πριν φένεται από τις πρώτες 2 εβδομάδες χωρίς να θέλω να πω κάτι αρνητικό για τα παιδιά ίσα ίσα όλοι βοηθάγαν όπως τους βοηθούσαμε και εμείς! όλοι μας βάλαμε το χεράκι μας για την ιστορία της καθε συμμαχίας που αναφέρεις . Σίγουρα θα έπρεπε να αναφέρομαι και εγώ κάπου μέσα στα χρονικά ή ο ozzy geopar κτλ χα χα κατάλλαβες τι εννοω!όσο για το έτοιμη θάλασσα σίγουρα δεν ήταν καθόλου έτοιμη εμείς ίδιοι την κάναμε ένας ένας οι παίχτες της καινούργιας συμμαχίας ..Νομίζω θυμάσαι πως ήταν παλιότερα ειδικά αν αναλογιστεί κανείς το ότι για να πάρουμε πόλη πρέπει να καθαρίσουμε τις άμυνες της μισής 53.

Εδώ δεν είναι σπάρτη ..this is grepolis

Υπάρχουν πολλά είδη πολέμου μερικοί από τους μάπα έχουν καταλάβει άλλοι όχι!


Τι να σου πω ρε φιλε μπορει να γινεται και η καλυτερη συμμαχια του σερβερ (αν και δεν το κοβω ουτε στον αιωνα)

Γιατι ζητας τον λογο που σας ριξαμε ενα σεισμο αυτο μπορεις να μου το εξηγησεις?

Μην μας το παιζεται και πολεμιστες πια σας ριξαμε εναν σεισμο και εβαλες τον διπλωματη σας να μας κανει ντα.

μακαρι να ειμασταν ποιο κοντα σε θαλασσες να ειχαμε μαχες να δουμε ποια συμμαχια αξιζει και ειναι οι καλυτεροι κτλ.....κτλ....

αντε και πολυ εχουμε ασχοληθει με εσας δυστηχος (για μας)μοιραζεις πολεμους απο μακρια. τετοιους εχω γνωρισει ουυυυυυ

Ο κοσμος ξερει τωρα ποιοι ειναι οι μαπα και αν αξιζουν κτλ που θα καθησουμε να αποδειξουμε σε σας τωρα τι και πως

Δεν υπάρχει καμία ερώτηση .Απλά σας κυρήσουμε πόλεμο!( η διαφορά της . με το ; είναι το , από κάτω απλή υπενθύμιση)

Έχεις δίκιο δεν υπάρχει κάποιος που να μην σέβεται τους μάπα τους the mapa reloaded όμως?? οι καλύτεροι παίχτες από μάπα έφυγαν ελάχιστοι απομείναν το ότι χρησιμοποιείται το παλιό όνομα δεν λέει κάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή