ΑΝΤΑΛΑΓΕΣ ΠΟΛΕΩΝ - ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΠΟΛΗ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ

  • Δημιουργός θέματος KIONIA
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πως μπορει να γινει κατι τετοιο??? τι εννοεις δεν καταλαβα! ο συμμαχος να σε βγαζει εξεγερσεις χωρις να δεχεσαι επιθεσεις?? γιατι αν δεχεσαι πρεπει ο συμμαχος να προλαβει να σε βγαλει πρωτος αυτος...και για να γινει πρεπει να ενημερωσεις και να τον βρεις και μεσα και να ειναι και ποιο κοντα...αλλιως τραμπα δεν μπορει να γινει..
11 00 00 στελνουμε ολοι μας ενα μαντιχωρα εξεγερση σε οσες πολεις θελουμε ...... αν προκυψει εξεγερση βαση συναγερμου ο πιο κοντινος στελνει αποικιακο και καπακι εξεγερση εκ νεου . συμμαχε αν σε ελυσα την απορεια και δεν εχεις προταση που να σπαει αυτο το κολπο , περιμενω απο διαχειριση , η αλλους παιχτες να μου αναφερουν με ποιο τροπο σπαω αυτο το συστημα ( ειναι στρατηγικης το game να μην το ξεχναμε )
 

DeletedUser

Guest
Εμένα πάντως δε με ενοχλει το υπάρχον σύστημα είναι ευφυεστατο για κάποιον που δεν έχει πλάτες απο πίσω να μπαζωνει... Μη ξεχνάτε!! Ο πόλεμος είναι μέσα στο μυαλο μας ;)
 

DeletedUser11130

Guest
Εμένα πάντως δε με ενοχλει το υπάρχον σύστημα είναι ευφυεστατο για κάποιον που δεν έχει πλάτες απο πίσω να μπαζωνει... Μη ξεχνάτε!! Ο πόλεμος είναι μέσα στο μυαλο μας ;)

σωστή η σκέψη σου .... σε παράδειγμα όταν 10 άτομα από μεγάλη συμμαχία βαράνε έναν αρκετά μικρότερο παίκτη και σε συμμαχία μικρότερο άνετα μπορεί να τους παίξει μπάλα .
 

DeletedUser

Guest
σωστή η σκέψη σου .... σε παράδειγμα όταν 10 άτομα από μεγάλη συμμαχία βαράνε έναν αρκετά μικρότερο παίκτη και σε συμμαχία μικρότερο άνετα μπορεί να τους παίξει μπάλα .
Αγαπητε ηρακλη , πιστευεις πως ειναι σωστο η συμμαχικη ανταλλαγη πολεων . Προφανως δεν ξερεις αρκετα καλα το παιχνιδι , ουτε και η συμμαχια σου προφανως το ηξερε ! φιλικα θα ηθελα να σας βοηθησω ωστε να γινετε καλυτεροι παιχτες και ισως παιξετε με στρατηγικη και οχι με ανταλλαγη πολεων για να νικησετε τον κοσμο . παραθετω μια προταση συμμαχου μου ...http://www.youtube.com/watch?v=uwHykD0q2s0
 
Κορυφή