Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. μας κλεισανε

    Καλησπέρα friends πωπω πολύ γρήγορα πέρασαν τα 8 χρόνια ή μου φαίνεται ;
  2. Συζήτηση για τους κόσμου Ολύμπου

    Δεκτό. Παρόλα αυτά, στον beta ήταν και λιγότερες οι διαθέσιμες θάλασσες από ότι είναι στους κανονικούς κόσμους Ολύμπου που έχουν ανοίξει. Ευελπιστώ να μην ισχύει αυτό και να κάνει όντως random spawn. Στο support πάντως ελληνικό και beta απαντάνε ότι δεν ισχυεί αυτό για τις 4 κεντρικές θάλασσες...
  3. Συζήτηση για τους κόσμου Ολύμπου

    Λανθασμένη τοποθέτηση, ο Όλυμπος μπορεί να τοποθετηθεί εντελώς τυχαία σε οποιαδήποτε θάλασσα εντός ορίων του χάρτη όπως αναφέρεται ξεκάθαρα στους κανονισμούς περί κόσμων Ολύμπου στο στάδιο 4, 2η κουκίδα. Το ότι μπορεί να κάνει random spawn στην ίδια θάλασσα είναι γεγονός αλλά έχει λίγες...
  4. Συμμαχίες vol.3

    Μου αρέσει βρε γαβ γαβ που προσπαθείς να με μιμηθείς. Αφού ξέρεις λοιπόν ότι το χιούμορ δεν έχει όρια να μην το παίζεις θιγμένη Αλίκη κύριε καθηγητά. Η αναφορά σε αυτήν την ομάδα στο fb όπως λες είναι γιατί όποιος γνωρίζει θα καταλάβαινε σε τι πλαίσια ανέβασα το meme δεν θα του φαινόταν...
  5. Συμμαχίες vol.3

    Ναι Αννούλα μου, για τις περιπτώσεις που ο άλλος ξεστομίζει μπαρούφες. Καλά ρε κορίτσια που ζείτε, δεν έχετε επαφή με το τι εστί Τσίλι Καφενείο ; Με λυπεί η περιορισμένη αντίληψη περί χιούμορ το οποίο καλώς ή κακώς όρια δεν έχει. Άλλο αν κάποιοι ορίζουν τα δικά τους.
  6. Συμμαχίες vol.3

    Μην θίγεστε Αγγελικούλες μου. Μυκτηρίζω την ανωρημότητα της πριμαντόνας και το γεγονός ότι νιώθει μπερδεμένος στην τοποθεσία Δύμη. Υ.Γ. Δεν αναφερόμαι κυριολεκτικά στα άτομα με ειδικές ανάγκες τα οποία προφανώς δεν έχω σκοπό να προσβάλλω.
  7. Συμμαχίες vol.3

  8. Συμμαχίες vol.3

    Κούκλα μου μην εξάπτεσαι που σου θίξαμε την γκόμενα. Γιατί ακριβώς αυτό θυμίζουν τα λόγια σου. Πήγαινε τώρα πίσω στην κλήση να ακούσεις το διάγγελμα του μπαρμπασουφ. Ντοτζ να μην ξεχάσει να σου μάθει, oh wait
  9. Συμμαχίες vol.3

    Το αγαπημένο μου γλυκό είναι το σΡΟΥΦλε σοκολάτα.
  10. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ

    Ο αναφερόμενος δεν είναι απλά διαχειριστής κόσμου, είναι team leader και έχει θέση παντού. Για αυτό άλλωστε επεμβαίνει στα θέματα του κεντρικού φόρουμ ενώ θα μπορούσε να το κάνει ο Θεαγένης (ο οποίος δεν ασχολείται καν πλέον απλά απαντάει στις ερωτήσεις στο κέντρο υποστήριξης και αυτό σαν...
  11. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ

    @knightmaregr 9 χρόνια και ακόμα κύριε διαχειριστά δεν γνωρίζετε το ίδιο σας το παιχνίδι. Δεν ξέρετε τις αδυναμίες του και αυτές συνεχίζουν να δεσπόζουν. Τόσα χρόνια και ακόμα όταν σας τίθετε σύνθετο ερώτημα στο κέντρο υποστήριξης και παίρνετε την πρωτοβουλία να απαντήσετε ζητάτε την βοήθεια του...
  12. ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

    Εγώ πιστεύω ότι εν τέλει ο ποσειδώνας είναι ο μοναδικός γνωστικός και εμείς όλοι τρελοί!!
  13. ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

    Η "κωλοτούμπα" είναι η κορύφωση μιας έντασης που χτίζεται καιρό πριν την πραγμάτωση της. Όταν γίνεται από σοβαρό παίκτη πιστεύω υπάρχει λόγος σοβαρός, άσχετα αν η ηθική τάξη των πραγμάτων δεν συναινεί με την πράξη αυτή. Το σωστό είναι να γίνει χωρίς να κρεμάσει συμμάχους αφότου έχουν σταματήσει...
  14. Συμμαχιες vol.2

    Καλησπέρα στην πολυαγαπητή μας κοινότητα. Αυτή που επιρρίπτει αποκλεισμούς στους παίκτες που όχι μόνο προσέχουν τον λόγο τους δίχως να παραφέρονται αλλά και μιλάνε με επιχειρήματα απέναντι στους ''ταραξίες''. Ναι κύριοι, τιμωρήθηκα για παραβίαση των κανονισμών χωρίς να γνωρίζω καν ποιών...
  15. Συμμαχίες

    Και ο κύριος Αρτέμης Σώρρας έλεγε για μηνύσεις και φορτώματα, όλοι ξέρουμε την κατάληξη του. Και αυτός γητευτής και κοσμοκράτορας αυτοαποκαλούσε τον εαυτό του. @worldmaster ελπίζω να έδωσες ποινές και για το διπλοποστάρισμα καθώς δεν επιτρέπεται να μιλάει κάποιος δύο φορές συνεχόμενα σε...
  16. Συμμαχίες

    Τι καλημέρα ; Μεσημέριασε.
  17. Συμμαχίες

    Τα γράφετε αλλού και η κουτσή Μαρία το ξέρει. Το αν ο λόγος μου έχει βάσιμα στοιχεία άσε να το κρίνουν και οι υπόλοιποι παρευρισκόμενοι. Αν και σχεδόν όλοι έπαψαν να ασχολούνται με τα ψέματα σας. Καλά μπάνια αν και αφού μπήκες στον κόσμο Δύμη να παίξεις μάλλον δεν σου αρέσει τόσο η παραλία. Θα...
  18. Συμμαχίες

    Σε λίγο θα με βγάλετε ότι είμαι και εξωγήινος. Προς ενημέρωση σου τον κόσμο Ριζίνια τον παρακολούθησα από άλλο διπλό λογαριασμό με πόλη 175 πόντων, το ίδιο και τον κόσμο Ιδάλιον, τον κόσμο Θήβα, τον κόσμο Λίνδο και άλλους πολλούς. Είμαι σαρκαστικός με όσους δίνουν το δικαίωμα με τα λεγόμενα...
  19. Συμμαχίες

    Η αλήθεια coatch πρώτη φορά σε βλέπω να μιλάς και απλά σχολιάζω το γεγονός ότι πως να απαντήσω στα λεγόμενα σου όταν δεν μπορώ να καταλάβω το κείμενο. Τέλος πάντων, ότι και να λες δεν αλλάζει την στάση των συμπαικτών σου και τα πεπραγμένα. Τώρα ο Αλέξης gim νομίζει ότι χρησιμοποιεί με δεξιότητα...
Κορυφή