Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser18261

Guest
Ειστε γελιοι, πρωτα εγω που αναφερω τα λογια καποιου που μπορει να αποκαλυψει ποσο αισχροι ειστε. Μου απαντατε οτι ειναι ψεματα ή γιατι να ενοχλησουμε καποιον που δε παιζει ή πρωτα να μου στειλει προσωπικο. Αλλα στον αντρεα που βγαινει με μηνυμα στο φορουμ. Του απαντατε οτι ειναι πλαστο ή οτι ειστε ροζ ελεφαντες. Κοιτα αλεξητζιμ και σουφ δε ξερω αν ειναι καποιος απο τους δυο ροζ ελεφαντας. Σιγουρα ο ενας ή και οι δυο ειστε πινοκιο. Μετα απο τοσο ψεμα, εχετε μπουρδουκλωσει τα ποδια σας και δε ξερετε πως να το διαχειριστειτε ολο αυτο το ρεζιλικι
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Δεν εχω κατι να διαχειριστώ
παρα μονο τον λογο οταν μου απευθύνονται με τοσο επιθετικο τροπο ειδικα μεσο ανωνυμίας...


Ξανα διαβασε τι ειπα

Ποιο προσεκτικα
 

DeletedUser17035

Guest
Καλο σου βραδυ φιλε και καλο διαβασμα, ελπιζω να μη διαβαζεις καμια λογοτεχνια γιατι δε θα καταλαβεις γρι τι λεει το κειμενο. Στο λεω με αγαπη μη το προσπαθησεις. Δηλαδη μου λες οτι σου λεω το ιδιο. Και μου λες για διακοπες. Οταν ο αλεξης ειχε κωδικο και μπορουσε ο ιδιος να πατησει(προσπερνω οτι δε πιστευεις οτι ηταν στο νοσοκομειο). Εμενα δε μου εξηγεις, εφοσον ηταν στη χαβαι και σερφαρε απανω στα κυματα 40 μετρων και εφοσον οπως θες να εξαπατησει (τραγικο το οπουδηποτε και αν παει, δε ξυπνας ενα πρωι και πας) . Γιατι να δωσει κωδικο; Γιατι να δωσει κωδικο που δε τον βαζεις και σε τρελο κοπο να μπει μια φορα και πατας διακοπες 40 ημερων.... Δεν υπαρχει απαντηση κουμπαρε, αντε πεσε για υπνο γιατι μαλλον υπολειτουργεις. Και στα ονειρα ειπαμε δρακους με μονοκερους καβαλα σε αγελαδες. Δεν ειναι κακο να υποστηριζεις καποιον, και εγω υποστηριζω την απαντηση μου. Αλλα δε βλεπω να μου απαντας σε αυτα που σου ανεφερα. Ποιο ηταν το κερδος του ιδιοκτητη του λογαριασμου? Ελπιζω να μου δωσεις μια φυσιολογικη απαντηση και οχι να απαντησεις παλι με ερωτησεις για χαβαι και πρασινα αλογα
χανω μηνυματα,παμε παλι,ο αλεξης ειχε η δεν ειχε τον κωλο κωδικο? εγω καταλαβα ως τωρα οτι ζητησε κωδικο να δει οτι ολα ειναι οπως λεει ο παικτης,διακοπες ειχε η οχι?
update: επειδη εμαθα για τι πραγμα μιλας, ηδη εχει φανει οτι προσπαθειτε πολυ σκληρα με την ανωνυμια σας απο πισω να κραξετε ,καποια φαση ειλικρινα σκαλωσα γιατι χωρις να ξερω το παρελθον του σουφ και του αλεξη σε ολους τους κοσμους πιστεψα οτι ειχατε κατι να πειτε, επειτα το τραβηξατε υπερβολικα απλα κουραζατε γιατι στερουσατε επιχειρηματος .....τωρα καταλαβα το γιατι, ποοοσοοο χαμηλα θα πατε ρεεε ανωνυμα μονο οεοεοοε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17035

Guest
οσο για το μποτ του σωτηρη,το παιδι ειπε να πει κατι με ειλικρινια αλλα βλεπω εστιαζετε στο πρωτο μισο,ο αλεξης ποτε δεν εφαγε μπαν,το μποτ επισης το βρισκεις οπως τα ναρκωτικα στο δρομο,δεν ειπες τιποτα που εδειξες οτι ο σωτηρης ειχε μποτ καποτε,επισης ας πουμε οτι ειναι μποτακιας ο αλεξης αλλαζει κατι ουσιαστικα ρε παιδια? εκτος κι αν το θελετε κι εσεις αυτο το μποτ γιατι προφανως δεν το πιανουνε τα μπαν και θα κανει καλη δουλεια για να σας πειραζει τοσο,τοτε οκ, μποτ ειναι οχι διαμαντια
 

Django Unchained

Οπλίτης
Ελα φτανει να γλυφεστε μεταξυ σας ολο το φορουμ..Σιχαθηκα
Αμα εχετε προβλημα με Αλεξη και Σουφ μπειτε να παιξετε
ξερετε που ειμαστε..!!
 

DeletedUser17035

Guest
οχι γιατι τωρα ενημερωθηκα θα κανω rage quit 2 αλλα απο το γκρεπολις τελειως τωρα οχι απο καποιον κοσμο,για μιληστε λιγο με επιχειρηματα ρε μικρουλιδες σας ποναει που σας καταστρεφεται η καλο στολισμενη βιτρινα σας? ποτε θα πεσουνε επιχειρηματα? καλα εδω συντονιστη δεν ξερετε σιγα μην ξερετε φωτοσοπ να παραποιησετε συνομιλιες καταλαβαινω γιατι να μην απαντατε γενικoς μονο ανωνυμα θα γινεται περιγελος περισσοτερο, για τιποτα δεν εχετε αποδειξη λοιπον,ουτε για χαφιε,ουτε για εκβιασμους και λοιπα αυτα ειναι κολπα αλλων πραγματικα και που απαντησα επεσα ηδη πολυ χαμηλα ντροπη ξανα ρωταω κατι πολυ πολυ λογικο οι αποδειξεις που ειναι οεοεοεοε? κι εσεις που τα χαυετε γιατι σας τα λενε οι φιλοι σας και καποιοι πιστευω ειστε πολυ καλα παιδια, οι αποδειξεις που ειναι? κανεις? περιμενω να δω αποδειξεις ρε παιδια θελω πολυ να βγω κι εγω να κραζω αλεξ γιωργο-οχι ανωνυμα αλλα με το προφιλ μου- για τα ψεμματα και το δουλεμα που τρωω μηνες που τους θεωρω εμπιστους,αποδειξεις οεοεοεοε? θελω αποδειξεις και θα τους ξεχεσω εγω που τους υπερασπιζομαι! να τους κανετε σκουπιδια δεν θελετε ρε? ε πειτε εμενα να τους εκθεσω με ονομα δημοσια, το αποδειξατε οτι το θελετε πολυ αλλα ξερω οτι δεν θα μου στειλετε καμια αποδειξη εν τελη! σε προσωπικο στον θηβα μπειτε και στειλετε οτι θελετε δεχομαστε παραλαβες 24/7 ανοιχτα και τις κυριακες,ομως δεν εχετε κατι να πειτε μονο κραζετε να τα δουνε οσοι δεν ξερουνε ....σωστα? μαλιστα για να μην με πειτε και διπροσωπο,αν δεν τους ξεμπροστιασω δημοσια εχοντας λαβει τα απαραιτητα τεκμηρια σας σε προσωπικο τοτε εκθεστε εμενα, αποδειξτε μου ενα πραγμα απο ολα αυτα εστω, λυπαμαι αλλα μιλατε με κενα λογια τοση ωρα και δεν ειστε και αρκετα εξυπνοι να πειθετε,σιγουρα δεν ειστε
 

DeletedUser17035

Guest
Κείμενο σε γραμμική Β είναι πιο εύκολα κατανοητό από αυτό του παίκτη coatch. Καλά όλοι τόσο ψυχικά τραυματισμένοι και πληγωμένοι είστε εδώ ;

σουφ77 φαίνεται ότι έχεις διδακτορικό καταλαβαίνεις καλύτερα από όλους τι κάνει ο καθένας και τι θέλει να κάνει στην συνέχεια. Απλά μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι όσο και να ανακυκλώνεις τα λεγόμενα σου θα σε κολλάνε στον τοίχο παίκτες που έχεις συναναστραφεί σε προηγούμενους κόσμους. Η λερωμένη φωλιά μυρίζει από χιλιόμετρα.

Λέω να πάω παραδίπλα σήμερα στη θάλασσα 90 αν μου επιτρέπεις επώνυμε γητευτή.
εμενα προφανως και δεν γινεται να με ξερεις αμα δεν επαιξες ριζινια ειτε θηβα οπου ο θηβα δεν με αφορα και πρεπει να εχεις καταλαβει ποιος ειμαι, δεν εχασες ευκαιρια να με προσβαλλεις αγνοοντας τελειως το τι ειπα πιο πριν αν ισχυει κατι απο αυτα αν εχεις καπου να διαμαρτυρηθεις κλπ γιατι απλα δεν σου αρεσε αυτο που ειπα και ηθελες να το μειωσεις χωρις καποιο αντεπειχηρημα,γνωστη τακτικη παμφτηνη να αναφερεσαι στο οτι κανεις δεν εχει σωστη ορθογραφια δεν διαβαζεται αυτο που γραφει και λοιπα, η αληθεια ειναι οτι δεν στελνω και τα πιο ομορφα κειμενα δεν αντιλεγω :p, μηπως με ξερεις και δεν με πας ? λαμβανοντας υποψην και την σταση σου και στα υπολοιπα σχολια με τον φιλαρακο σου που ΤΥΧΑΙΑ ειναι κι αυτος ΑΝΩΝΥΜΟΣ και πιασατε ιδια ωρα να κραξετε στο φορουμ απλα μου δειχνεις εσυ κι ο <<τυχαιος>> ανωνυμος φιλος σου οτι ειστε μαλλον γνωστοι μου λογαριασμοι και παιζαμε μαζι πολυ προσφατα το οτι πιαστηκατε απο καθε μικρη βλακεια να ριξετε το επιπεδο του γιωργου και του αλεξη φανηκε υπερβολικα δυστηχως και ακομα κι αν ειχατε και κατι σωστο μεσα σε ολα αυτα τωρα θα φατε το expose σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17035

Guest
ΕΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ 2 ΑΚΥΡΑ ΠΟΣΤ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΙΚ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΣΩΣΤΟΙ !1!1!1!1!!!1!11!
 

Legolas70

Ξιφομάχος
Καλημέρα στην όμορφη παρέα. θέλω να σταθώ στο παρακάτω σημείο ως μέλος των Χλωμών, επειδή με την ΥΠΕΡ Ανορθο-Χλωμά έχετε γίνει πιο γραφικοί και από την Σαντορίνη. Να ενημερώσω τον φίλο μου τον Αλέξη πως η ΥΠΕΡ αυτή έγινε όταν εμείς (Χλωμά Πρόσωπα), ήμασταν στην 6η θέση πίσω από jackals, Λεγεωνάριους, Camorra, Skull and Bones. Αλλά ναι έχεις δίκιο. Την κάναμε για να πιάσουμε το ποσοστό. Συνεχίστε τώρα το αφήγημά σας. απολλο.png
 

DeletedUser11307

Guest
Ρε τορομανη πραγματικα
Δεν μπορω να σου κρατησω κακια μου προκαλείς μονο γέλιο
Και μην λες χαζά δεν έβρισα την μητερα σου
Απλα έπαιξα με τα λογια κι εσύ τσιμπισες
ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΓΚΑΣΜΑ!!!
ΑΦΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ 'ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΛΟΓΙΑ" ΓΙΑ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΟιΑ......ΘΑ ΔΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.
ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΡΕ ΦΛΩΡΕ ΤΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ? ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΓΚΙΕΣ.
ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ?
ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΜΕ 15 ΣΕΛΙΔΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ? ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ?
Ο ΜΙΣΟΣ ΣΕΡΒΕΡ ΣΕ ΦΤΥΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΙΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΜΠΟΥΡΙΝΙ.
ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ.
ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΜΟ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.....ΠΑΙΖΕΙΣ 1-2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΩΝ ΛΙΓΩΝ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ.
ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΤΖΗΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ!...ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΦΤΟΥΡΑΣ.

ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΞΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΔΩ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ, ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΛΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΚΘΕΙΑΖΑΝ.....
ΟΠΟΤΕ ΧΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ, ΠΑΝΤΑ ΔΗΛΑΔΗ.
ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙΤΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ.
ΜΟΝΟ ΑΠΕΙΛΕΣ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ.

ΑΕΙ ΒΟΥΛΟΣΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ...

Υ.Γ. ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΕΜΕΙΣ ΞΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΛΕΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΟΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ
Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ ΤΩΝ ΑΜΝΩΝ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Frobler

Οπλίτης
Η αλήθεια coatch πρώτη φορά σε βλέπω να μιλάς και απλά σχολιάζω το γεγονός ότι πως να απαντήσω στα λεγόμενα σου όταν δεν μπορώ να καταλάβω το κείμενο. Τέλος πάντων, ότι και να λες δεν αλλάζει την στάση των συμπαικτών σου και τα πεπραγμένα.

Τώρα ο Αλέξης gim νομίζει ότι χρησιμοποιεί με δεξιότητα τον λόγο και έχει το πάνω χέρι. Μην αγχώνεσαι και όποιος έχει το απαραίτητο νοηματικό υπόβαθρο μπορεί με ευκολία να καταλάβει τι ισχύει από αυτήν την συζήτηση. Βλέπεις είναι κοινώς γνωστός ο πλάγιος τρόπος που παίζετε ακόμα και αν αγιοποιείτε τους εαυτούς σας τις τελευταίες σελίδες.

Καλύτερα να σκεφτείς γιατί σου έχουν κηρύξει πόλεμο μερικές από τις πιο σοβαρές συμμαχίες που ασχολούνται.

Αυτός ο djzues φαίνεται ωραίος τύπος και μόνο με βρισιές θα τον αντικρούσει για άλλη μια φορά ο σουφ77. Εκεί στην Νάουσα δεν σας έχουν μάθει να σέβεστε τον συνομιλητή σας ; Εκτός αν δεν έχεις λάβει την απαραίτητη εκπαίδευση ενός πολιτισμένου πολίτη επώνυμε.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Καποια στιγμη ποιο πανω καποιος ειχε αναφερθεί για βδέλλες

ο σουφ?? δεν θυμαμαι


Εχω μια ακριβως μπροστα μου...μεσο δυπλου λογαριασμου θεωρει πως μπορει να κανει εντυπωση λεγοντας ασυναρτισιες
Τον εχω αντικρουσει σε καθε παπατζα που πεταξε... πραγματι οποιος ειναι λιγο νοημων και γνωριζει και 5 πραγματα

Θα καταλαβει για τι βδελλα μιλαμε...

Δεν περιμενα τα λογια μου για τον Rizinia να ειχαν τοσο απηχηση...

Μισες αληθειες,ανακρίβειες ειτε διαπλαθει-παραποιεί στοιχεια και ... εχει ως γνωμονα να τον στυριξουν παικτες απο τους καρεδες...

Η γενικα ανθρωπους που δεν ειναι παρων για να μιλησουν π.χ

που αναμφβηβολα ποιο πανω το λιγοτερο ηταν σαρκαστικοι ηρωνικοι και εριστικοι ... παρε παραδειγμα τορομανη και ριζο...


Anyway αν εχει κανεις κατι ουσιωδη να μου πει... ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα ειτε μηνυμα στο skype


και οπως ειπε ο φιλος
Django

Ξερετε που μπορειτε να μας βρειτε...


Αν και επειδη το σκεφτηκα... ισως γνωριζω το ποια ειναι αυτη η βδελλα...!Ενας ανθρωπος υπαρχει που να με ξερει... Και να προκαλει εντυπωση σπερντωντας διχωνια για προσωπικη του ευχαριστιση σε παικτες απο διαφορες δυνατες συμμαχιες ειτε γυρνοντας το τελικα σε προσωπικη επιθεση... για να ικανοποιηση τις προσωπικες του αναγκες

και αυτος παρευρισκοταν

σε κλησεις του Rizinia

Τροφη για σκεψη!!!!



υ.σ Legolas70

Δεν το ειπα για κακο επειδη πραξατε μια υπερ με ανορθογραφους
Προς ενημερωση σου και εγω στους ανοθρογραφους μπηκα εστω για λιγο

Διστυχως καποιες συγκιριες δεν μου επετρεψαν να παιξω τον κοσμο οπως ηθελα ετσι λοιπον εδωσα τις πολεις μου απο την αρχη

με βαση την γεωγραφικη σας θεση και στο οτι ο κοσμος ειναι κυριαρχια

Ηταν η ποιο ορθη κινηση και των δυων συμαμχιων για μια ποιο ολοκληρωμενη νικη


οι κοσμοι δεν κερδιζονται παντα μονο απο τις μαχες !!! Χαρτη συμμαντικο παιζει και η δυπλωματια σε καποιες περιπτωσεις ειτε γενικος βοηθαει λιγο παραπανω για μια ποιο ολοκληρωμενη ενδεχομενη νικη

Οπως και μπορει να ανοιξει νεους οριζοντες για ανερχομενες φιλιες σε μελλοντικους κοσμους


 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17614

Guest
Προς ένδειξη σεβασμού στην κηδεία του ριζινια στανατω να γραφω
Ειμαι συντερριμενος με οτι συνέβει το πρωι
Αυτη η μεγαλη συμμαχία
Ο ανθος των παικτών του γκρεπολις μολις οσοι αδίκησε σταμάτησαν να ασχολούνται εσπασε το πρωτο της θαύμα
Που βέβαια αλλοι το ειχαν δώσει
Εχθες εγραψα οτι θα σας ξεράσει το ιδιο το παιχνίδι
Την ώρα που ο τσαχπινης με απειλούσε
(Τσαχπινη καταλαβενεις πιστευω οτι ολα αυτα που λες ειναι μύνησημα έτσι?)
Εσκαγε το πρωτο θαύμα μπραβο χιλια μπράβο σε όσα παιδια εχουν την αντοχή να κάτσουν να σας ξεφτιλισουν
 

DeletedUser17614

Guest
Βέβαια ποιος να το σωσει ?
Να σας παραθέσω ενα αποσπασμα απο διάλογο σε ρουμ των αμπαλων στις αρχες του κοσμου ριζινια
Γιατι όντως πολλες φορες οι κλήσεις θα επρεπε νσ ηχογραφουνται
"Ελατε ρε κι εσεις σιγα μολις στηθουμε θα κάτσουμε πισω, θα αφήσουμε τους πιτσιρικάδες να κοπανιουνται και στο τελος θα πάρουμε τον κοσμο"
Ισως να εκανα λάθος σε καμία λεξη, παρόντες?
Ποιοι να ήταν!!
 

Frobler

Οπλίτης
Σε λίγο θα με βγάλετε ότι είμαι και εξωγήινος. Προς ενημέρωση σου τον κόσμο Ριζίνια τον παρακολούθησα από άλλο διπλό λογαριασμό με πόλη 175 πόντων, το ίδιο και τον κόσμο Ιδάλιον, τον κόσμο Θήβα, τον κόσμο Λίνδο και άλλους πολλούς.

Είμαι σαρκαστικός με όσους δίνουν το δικαίωμα με τα λεγόμενα τους περί συμμαχίες των αιώνων και λοιπά.
 

Legolas70

Ξιφομάχος
Καποια στιγμη ποιο πανω καποιος ειχε αναφερθεί για βδέλλες

ο σουφ?? δεν θυμαμαι


Εχω μια ακριβως μπροστα μου...μεσο δυπλου λογαριασμου θεωρει πως μπορει να κανει εντυπωση λεγοντας ασυναρτισιες
Τον εχω αντικρουσει σε καθε παπατζα που πεταξε... πραγματι οποιος ειναι λιγο νοημων και γνωριζει και 5 πραγματα

Θα καταλαβει για τι βδελλα μιλαμε...

Δεν περιμενα τα λογια μου για τον Rizinia να ειχαν τοσο απηχηση...

Μισες αληθειες,ανακρίβειες ειτε διαπλαθει-παραποιεί στοιχεια και ... εχει ως γνωμονα να τον στυριξουν παικτες απο τους καρεδες...

Η γενικα ανθρωπους που δεν ειναι παρων για να μιλησουν π.χ

που αναμφβηβολα ποιο πανω το λιγοτερο ηταν σαρκαστικοι ηρωνικοι και εριστικοι ... παρε παραδειγμα τορομανη και ριζο...


Anyway αν εχει κανεις κατι ουσιωδη να μου πει... ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα ειτε μηνυμα στο skype


και οπως ειπε ο φιλος
Django

Ξερετε που μπορειτε να μας βρειτε...


Αν και επειδη το σκεφτηκα... ισως γνωριζω το ποια ειναι αυτη η βδελλα...!Ενας ανθρωπος υπαρχει που να με ξερει... Και να προκαλει εντυπωση σπερντωντας διχωνια για προσωπικη του ευχαριστιση σε παικτες απο διαφορες δυνατες συμμαχιες ειτε γυρνοντας το τελικα σε προσωπικη επιθεση... για να ικανοποιηση τις προσωπικες του αναγκες

και αυτος παρευρισκοταν

σε κλησεις του Rizinia

Τροφη για σκεψη!!!!



υ.σ Legolas70

Δεν το ειπα για κακο επειδη πραξατε μια υπερ με ανορθογραφους
Προς ενημερωση σου και εγω στους ανοθρογραφους μπηκα εστω για λιγο

Διστυχως καποιες συγκιριες δεν μου επετρεψαν να παιξω τον κοσμο οπως ηθελα ετσι λοιπον εδωσα τις πολεις μου απο την αρχη

με βαση την γεωγραφικη σας θεση και στο οτι ο κοσμος ειναι κυριαρχια

Ηταν η ποιο ορθη κινηση και των δυων συμαμχιων για μια ποιο ολοκληρωμενη νικη


οι κοσμοι δεν κερδιζονται παντα μονο απο τις μαχες !!! Χαρτη συμμαντικο παιζει και η δυπλωματια σε καποιες περιπτωσεις ειτε γενικος βοηθαει λιγο παραπανω για μια ποιο ολοκληρωμενη ενδεχομενη νικη

Οπως και μπορει να ανοιξει νεους οριζοντες για ανερχομενες φιλιες σε μελλοντικους κοσμους



Ναι, εγώ αυτό που θέλω να πω είναι πως όταν δημιουργήθηκε η ΥΠΕΡ, με τις τότε πόλεις που είχαμε, δεν συγκεντρώναμε το ποσοστό. Άρα εκ των πραγμάτων δεν έγινε η ΥΠΕΡ για να πιάσουμε πιο εύκολα το ποσοστό. Έγινε, για να παίξουμε καλύτερο ξύλο. Εμείς με Chosen και λίγο Camorra και τα παιδιά με τους υπόλοιπους που ανέφερα προηγουμένως.
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Σε λίγο θα με βγάλετε ότι είμαι και εξωγήινος. Προς ενημέρωση σου τον κόσμο Ριζίνια τον παρακολούθησα από άλλο διπλό λογαριασμό με πόλη 175 πόντων, το ίδιο και τον κόσμο Ιδάλιον, τον κόσμο Θήβα, τον κόσμο Λίνδο και άλλους πολλούς.

Είμαι σαρκαστικός με όσους δίνουν το δικαίωμα με τα λεγόμενα τους περί συμμαχίες των αιώνων και λοιπά.


Προφανως το προβλημα σου δεν ειναι μονο αυτο.... οντας (ουδτερος) εθιξες πολυ εμενα και τον σουφ υποστιριζοντας αποψεις των καρεδων

Οταν εγραψα στην πρωτη δευτερη σελιδα καποια πραγματα για εμας αν προσεξες πουθενα δεν ειπα πως οι Σφετεριστες ειναι η καλυτερη συμμαχια ολων των εποχων

Αντιθετως... πως τρεφω σεβασμο για τους γκοστ

το μονο που ειπα για εμας ηταν πως
ειμαστε υποσχομενη συμμαχια γενικοτερα

Χασουμε κερδισουμε εμεις το παλευουμε

Και οσο αναφορα για ρουφιανιες κολοτουμπες κλπ κλπ
(Αν ηταν να γινει η κολοτουμπα στον ριζινια θα ειχα σπασει και τα θαυματα οσο ακομα παταγα απανω τους πριν τα ολοκληρωσουμε... αντιθετως απο οσο θυμαμαι για 10 μερες κοιμομουν μια ωρα αντε δυο το 24ωρο για να τα σηκωσουμε...)

και δεν ξερω και εγω τι αλλο μας (στολισες)

Για παικτης 175 ποντων οντας με βαση τους ισχυρισμους σου ... (παρατηριτης)

Η αξια του λογου σου πεφτει ακομα ποιο κατω... Καθως δεν ξερεις τι σου γινετε

Υ.σ Ειδες τελικα?? σου ξανα εδωσα τον λογο



Αντε παμε και για κανα μπανιο η γενικοτερα να πιουμε κανα καφε να ανοιξει το ματι....

lets go
 

Frobler

Οπλίτης
Τα γράφετε αλλού και η κουτσή Μαρία το ξέρει. Το αν ο λόγος μου έχει βάσιμα στοιχεία άσε να το κρίνουν και οι υπόλοιποι παρευρισκόμενοι. Αν και σχεδόν όλοι έπαψαν να ασχολούνται με τα ψέματα σας.

Καλά μπάνια αν και αφού μπήκες στον κόσμο Δύμη να παίξεις μάλλον δεν σου αρέσει τόσο η παραλία. Θα την βλέπεις με την συνοδεία του "τουρου του τουν".
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Τα γράφετε αλλού και η κουτσή Μαρία το ξέρει. Το αν ο λόγος μου έχει βάσιμα στοιχεία άσε να το κρίνουν και οι υπόλοιποι παρευρισκόμενοι. Αν και σχεδόν όλοι έπαψαν να ασχολούνται με τα ψέματα σας.

Καλά μπάνια αν και αφού μπήκες στον κόσμο Δύμη να παίξεις μάλλον δεν σου αρέσει τόσο η παραλία. Θα την βλέπεις με την συνοδεία του "τουρου του τουν".
αυτο δεν εισαι σε θεση να το γνωριζεις

και μπορει να ειμαι και ποιο πολυ βουνισιος και εγω...

Σε ενδιαφερει πολυ?

Αντε τσαγια...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή