Συμμαχίες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser11307

Guest
Προς ένδειξη σεβασμού στην κηδεία του ριζινια στανατω να γραφω
Ειμαι συντερριμενος με οτι συνέβει το πρωι
Αυτη η μεγαλη συμμαχία
Ο ανθος των παικτών του γκρεπολις μολις οσοι αδίκησε σταμάτησαν να ασχολούνται εσπασε το πρωτο της θαύμα
Που βέβαια αλλοι το ειχαν δώσει
Εχθες εγραψα οτι θα σας ξεράσει το ιδιο το παιχνίδι
Την ώρα που ο τσαχπινης με απειλούσε
(Τσαχπινη καταλαβενεις πιστευω οτι ολα αυτα που λες ειναι μύνησημα έτσι?)
Εσκαγε το πρωτο θαύμα μπραβο χιλια μπράβο σε όσα παιδια εχουν την αντοχή να κάτσουν να σας ξεφτιλισουν


ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΜΗΝΗΣΗ ΧΕΣΤΑΚΟ.
ΟΠΟΙΟΣ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΣΕ "ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ" ΑΥΤΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ.
ΞΑΝΑ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΜΑΝΑΔΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΜΕΓΑΛΕ ΓΚΑΣΜΑ.
ΞΑΝΑΜΙΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΔΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ....ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΕΝΙ. ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ
 

DeletedUser17370

Guest
Αλεξ σε πειραξε τοσο πολυ που δεν ησουν στο 4/7... τελικα ολα για τα βραβεια και τον πινακα "δοξας" εγιναν...
Ηθελες και να μπουν τα φιλαρακια σου να παρουν το 550 αλλα να κατσεις και εσυ μεσα για να φανεις ενω εμεις ημασταν χαζοι που βγηκαμε για να παρουν οι φιλοι/συμμαχοι μας το 550....
Σε ποναει ρε νουμπα για αυτο βγαινεις και λες οτι να ναι νομιζεις οτι εισαι καποιος αλλα...
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Αλεξ σε πειραξε τοσο πολυ που δεν ησουν στο 4/7... τελικα ολα για τα βραβεια και τον πινακα "δοξας" εγιναν...
Ηθελες και να μπουν τα φιλαρακια σου να παρουν το 550 αλλα να κατσεις και εσυ μεσα για να φανεις ενω εμεις ημασταν χαζοι που βγηκαμε για να παρουν οι φιλοι/συμμαχοι μας το 550....
Σε ποναει ρε νουμπα για αυτο βγαινεις και λες οτι να ναι νομιζεις οτι εισαι καποιος αλλα...


Δεν βγηκες για να παρει(καποιος φιλος σου το βραβειο)

Βγηκες γιατι η δυπλωματια που εκανε η Στελλα σε αναγκαζε να βγεις οπως και αρκετους χωρις να ερωτηθουν
Δεν το παιζω καποιος

Τα στατιστικα μιλανε απο μονα τους στον κοσμο Rizinia και διχνει ποσο (τουριστας) ησουν και σε αυτον τον κοσμο για να μην εισαι σε θεση να γνωρισεις ποιος επαιξε και ποιο οχι


Το οτι μου βγηκε οντας ιδρυτης με 5 πολεις... να μου λεει οτι για εμας σκιζεται και ολα τα κανει για την συμμαχια χωρις να εξυπηρετεί δικα του συμφεροντα.... και στο τελος να πεταει παιδια για να μπει το δικο του ονομα στον πινακα δωξας... με ξεπερναει απλα...

Για αυτη την τιμιοτητα μιλαγαμε χθες?? ...

υ.σ ξεχασες να αναφερεις πως ειμαι και μποτακιας
με πλυγωνεις...να τα λες ολα χαχαχα


ασε μας ρε τορομανη... Κριμα... πραγματικα κριμα
και εισαι και νεο παιδι... και λες χαζομαρες...
 

DeletedUser17370

Guest
Επαιξα μεχρι οταν πατησαν διαγραφη τα μωρακια μετα ξενερωσα και ηθελα να κανω ενα διαλειμμα
Για το 550 μην συνεχιζεις το παραμυθι.. ξερουμε ολοι οτι ηθελες να φανεις στον πινακα.
Αλλα ρε συ θα ηθελες να παρεις βραβεια με μια τετοια συμμαχια? Τι θα ελεγε ο κοσμος?
Α ξεχασα σου δωσανε ηδη μια νικη στον Σπαρτη οι Καρε...
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Επαιξα μεχρι οταν πατησαν διαγραφη τα μωρακια μετα ξενερωσα και ηθελα να κανω ενα διαλειμμα
Για το 550 μην συνεχιζεις το παραμυθι.. ξερουμε ολοι οτι ηθελες να φανεις στον πινακα.
Αλλα ρε συ θα ηθελες να παρεις βραβεια με μια τετοια συμμαχια? Τι θα ελεγε ο κοσμος?
Α ξεχασα σου δωσανε ηδη μια νικη στον Σπαρτη οι Καρε...

ΠΑΙΖΩ για 2 κρητιρια

και δεν ντρεπομαι να τα λεω

Αρχικα με τραβαει η παρεα
κατοπιν παιζω
Για να παρουν καποιοι φιλοι μου βραβειο
και αν κατσει και εγω


ξερεται οτι ειμαι παικτης που παιζει και για την νικη και επειδη με ειχατε αχτη καθως ανεκαθεν ειχα το θαρρος της γνωμης μου...
πραξατε εκδηκιτικα....

Στον sparti Ενημερωτικα αν δεν ηταν οι χαβαλεδες 7 θαυματα δεν σηκωνοντουσαν ουτε με αιτηση
ΚΑΙ παλυ το ονομα χαβαλεδες σας χαρισε το 4 θαυματα στην ριζινια...
και απο οσο θυμαμαι στην καταταξη υλων με 50 πολεις εγω... παλυ και εκει αν και ποιο χαλαρα... εστειλα περισσοτερες υλες απο παικτες με 70 πολεις

Η συμμαχια μας(Χαβαλεδες) ξερεις ποσα φαρμαρισματα επεσαν για τις επιταχυνσεις???Δεν ξερεις απο οτι φαινεται αρα παλυ δεν ξερεις τι σου γινετε και προφανως και εκει αν επαιξες τουριστας θα ησουν....


οσο αναφορα τον ριζινια

Ο κοσμος ειχε πολυ ξυλο ακομα.... και μετα απο την επανεκκινησ της συμμαχιας(μωρακια)


Και ακομα δηλαδη εχει....
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
Έχω πάρει πατατάκια και σας απολαμβάνω...........
Μόνο σε ελληνικό φόρουμ μπορούν να συμβούν αυτά..................

καρέ καρέ και και πράσινα αλόγα............
την είχατε δει οι γαμ@@@ς του παιχνιδιού ότι είστε εσείς και δεν υπάρχουν άλλοι θυμασαι κλιμηηηηηηηηηη?????????

συγκεκριμένα θυμάμαι τα εξής
Δέχθηκα απειλές για την ζωή μου βρισιές και πολλά αλλά

petros lol
Κλιμης

πριν 3 μήνες σε κλήση τα λογία σου κλιμηηηηηη.......... αγόρι μου τσάμπα βάζεις λεφτά εγώ κόσμο δεν έχω χάσει..... και δεν έχω σκοπό να χάσω.
πατά επανεκκίνηση μου ελεγες...................
απειλούσατε την ζωή μου, τηλεφωνά στο σπίτι μου προσωπικές φωτογραφίες μου στέλνατε με στόχο όπλου και διαφορά αλλά.........
αυτοί είστε και αυτοί είμαστε....... τα στατιστικά μιλάνε ξεκάθαρα παιδιά όπως ο Αλέξης ίδρωσε έτρεξε ολόκληρη την συμμαχία σας και στο τέλος τι κάνατε??????? πετάξατε ένα παιδί που ίδρωσε για την συμμαχία σας που ήταν μπορτελοοο ολεεεε ολεεε.....
και τον πετάξατε έξω να μπει ο κλιμης με 5 πόλεις αυτοί είστε και αυτοί είμαστε και εμείς στο Θήβα βριστήκαμε τσακωθήκαμε αλλά δεν γαμισαμε το παιχνίδι κανενός τα βαλαμε κατω....... και βρηκαμε μια λυση.....................

ΣΤΟ GREPOLIS ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΟΙ ΠΛΕΟΝ
ΜΟΝΟ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ
ΠΟΥΣ
ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ


Και αυτοί οι καλοί παίχτες που έχουν μείνει τους έχετε βγάλει ότι παίζουν με μποτακιαααααα επειδή κολλάνε στο δευτερόλεπτο


ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΜΟΝΟ ΦΑΠΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


ΘΕΑΓΕΝΗ ΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΛΕΓΕΡΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑ

εγώ πάτησα επανεκκίνηση εσύ κόσμο θα πάρεις δεν νομίζω τα @@@ μου θα πάρεις καροτααααααα κλιμηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17614

Guest
Τσαχπινη
Εχω κι εγω τα σκριν απο το σκάιπ που εβριζες θεία πριν κανα μηνα , οποτε οτι σπέρνεις θεριζεις, κι εσύ και οι ομοίοι σου
Τα σκριν απο αυτη την συνομιλία ηδη εχουν φύγει
Το ποιος τσιμπάει και τι θα το δεις
Στην δίωξη δεν πιάνουν ουτε τα ψεύτικα ακάουντ
Αυτο που κανατε εδω απο προχθές λέγετε
"Πραξη εκφοβισμού μέσο του διαδύκτιου"
"Ψηφιακός εκφοβισμός είναι η οποιαδήποτε πραξη παρενόχλησης, εκφοβισμού,επιθετικης, απειλητικης ,αυταρχικής συμπεριφοράς που πραγματοποίηται μέσο του διαδύκτιου.
Για να χαρακτηριστεί μια πραξη, πραξη εκφοβισμού θα πρεπει να γίνεται συστηματικά, απο πρόθεση, να εχει στοχο να πληγώσει κάποιον και να υπάρχει ανισορροπία δυνάμεων των ατόμων που εμπλέκονται "
Δημοσιευσες και τα αρχικά νούμερα του τηλεφώνου μου χωρις την συγκατάθεση μου
Απειλησες πολλές φορες τη σωματική μου ακεραιότητα και επίσης απειλησες το οικογενειακό μου άσυλο
Θα δεις λοιπον τωρα πως πανε τα γράμματα
Ρωτα εκει τα φιλαράκια σου που σκαμπαζουν λιγο παραπάνω και θα δεις
 

DeletedUser17614

Guest
Τορομανη εχεις δει αστυνομικό οταν τον ειρωνεύεσαι αυτον και την υπηρεσια του?
Θα δεις κι εσύ αν είναι εδω το FBI
 

DeletedUser17614

Guest
Θα πρεπει λοιπον ζώα να ξερετε οτι ειναι αλλο να βρίσεις ειδικά αν αυτό γινεται απο δυο πλευρές και άλλο να απειλείς
Βέβαια!!!
Εχουμε και τις απειλές στον εκας που ειναι και μικρός σε ηλικία
Εκας θα μιλήσουμε σε κλήση να μου στείλεις οτι έχεις απο απειλές
Να τους κανουμε ενα ωραιο πακετάκι
 

DeletedUser17370

Guest
χαχαχχαχα ο ανθρωπος των σπηλαιων που γαμ@ει και δερνει ετοιμαζει μηνυσεις χαχαχαχχα
 

Frobler

Οπλίτης
Και ο κύριος Αρτέμης Σώρρας έλεγε για μηνύσεις και φορτώματα, όλοι ξέρουμε την κατάληξη του. Και αυτός γητευτής και κοσμοκράτορας αυτοαποκαλούσε τον εαυτό του.

@worldmaster ελπίζω να έδωσες ποινές και για το διπλοποστάρισμα καθώς δεν επιτρέπεται να μιλάει κάποιος δύο φορές συνεχόμενα σε διαφορετική ανάρτηση.
 

DeletedUser6295

Guest
οχι ρε τι ποινες αφου ολοι γραφουν εδω αναγεννηθηκε το ελληνικο φορουμ του γρεπολις popcorn μονο θελουμε γιατι εχουν τελειωσει
giphy.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή