Πρόσφατο περιεχόμενο από von list

  1. απικοιακα

    μια ενεργεια που πρεπει να δει σοβαρα η διαχειρηση ειναι να εμφαινεται η κρατηση και στους μη συμμαχους και οχι μονο στους συμμαχους. ειναι παραπονο πολλων παιχτων εδω και χρονια να χανεις κατακτηση στο παραπεντε απο ασχετον.
  2. Αρένα του διαγωνισμού "Πρωτοχρονιάτικοι Λαχνοί"

    χρονια πολλα
  3. συνεχεις επιθεσεις

    geia
  4. συνεχεις επιθεσεις

    ξαναεπανερχομαι και δεν με νοιαζει αν σπαω τα κακαλα των διαχειριστων ουτε φοβαμαι το μπαν απο αυτα τα παιδακια οι επιθεσεις απο σοφουλη συνεχιζονται και εχουν καταντησει κουραστικες και αηδια με 30 και πανω επιθεσεις οχι δεν μπορεις να αναπτυχθεις ουτε στρατο να φτιαξεις και οταν σου επιτιθεται...
  5. συνεχεις επιθεσεις

    και οσο για το αλλο παιδακια το γαλατακι ερχεται δεν ειμαι ουτε κανενα παιδακι ουτε θα ασχοληθω με εσας
  6. συνεχεις επιθεσεις

    δεν θα πεσω στο επιπεδο σας καν βαρε με και καθε δευτερολεπτο βουτυροπαιδο απο αυτο καταλαβα οτι το φορουμ ειναι προκατειλειμμενο με τους μολων και τους καλυπτει δεν φοβαμαι ουτε αν με κανετε ντα διαχειρισταδες το κονσεπτ του κοσμου ηταν διαφορετικο στην αρχη και τωρα καταντησε σικε επειδη βλεπω...
  7. συνεχεις επιθεσεις

    εκφραζω την αποδοκιμασια μου προς τον παικτη σοφουλη της συμμαχιας μολων λαβε και απαιτω την παρεμβαση των διαχειριστων πριν 10 μερες ανεφερα την ασεμνη και προκλητικη συμπεριφορα του οτι εδω και 6 μηνες δεχομαι καθε 3 μερες σε ολες μου τις πολεις επιθεσεις αποτελεσμα να μην μπορω να αναπτυχθω...
  8. Κοσμος χωρις κατακτηση

    εχω προβλημα με εναν παικτη τον Sofoylhs καθε εβδομαδα επιτιθεται στο συνολο των πολεων μου με αποτελεσμα να μην μπορω να αναπτυχθω. αυτο γινεται επι 6μηνο και εχει καταντησει ενοχλητικο εως σπαστικο. πιστευω οτι εχει κατι μαζι μου ενω δεν τον εχω προκαλεσει στο πααρελθον . ζηταω ευγενικα την...
  9. Αρένα του διαγωνισμού "Τα σύμβολα του Πάσχα".

    43 117 56 132 76 34 99 133 100 12
  10. Διαγωνισμός "Κληρώνει και πληρώνει".

    ΠΑΡΩΝ
Κορυφή