συνεχεις επιθεσεις

von list

Ξιφομάχος
εκφραζω την αποδοκιμασια μου προς τον παικτη σοφουλη της συμμαχιας μολων λαβε και απαιτω την παρεμβαση των διαχειριστων
πριν 10 μερες ανεφερα την ασεμνη και προκλητικη συμπεριφορα του οτι εδω και 6 μηνες δεχομαι καθε 3 μερες σε ολες μου τις πολεις επιθεσεις
αποτελεσμα να μην μπορω να αναπτυχθω και να καταντα εκνευριστικο και σπαστικο
ο κοσμος αυτος εχε χασει το ενδιαφερον του και υπαρχουν πολλοι δυσαρεστημενοι παικτες
οι διαχειριστες πρεπει να το λαβουν υποψη διοτι ο κοσμος εχει χασει το ενδιαφερον του
επισης να γινονται συστασεις και να δινονται τιμωριες σε προκλητικους παικτες
το θεωρω αηδια ο ιδιος παιχτης να κανει το ιδιο καθε 3 μερες στον ιδιο παιχτη
με τον ιδιο παιχτη εχω ανοιξει βεντετα και θα ειμαι παντα παραπονουμενος εαν δεν παρεμβετε και με σας και με τον ιδιο
αντι να σβησω το κοσμο μενω ακομα και ζηταω την συνδρομη σας γιατι δεν ειμαι κανενα παιδακι που ειναι αποχαυνωμενο και κολλημενο πισω απο την οθονη αλλα το βλεπω ως χαλαρωση
ζητω δικαιολογημενη και σοβαρη απαντηση απο εσας διοτι σας θεωρω επαγγελματιες και ωριμους ανθρωπους που εχουν ξεφυγει απο τις παιδικες παλαβομαρες -κολληματα
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Αν πιστεύετε ότι εν λόγω παίκτης παραβαίνει τους κανόνες του παιχνιδιού, θα πρέπει να κάνετε καταγγελία στο κέντρο υποστήριξης ώστε να πραγματοποιηθεί αναλυτικός έλεγχος.
 

DeletedUser10542

Guest
ΕΠΗΔΕΙ ΣΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ?ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ?ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΙΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΣ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΑ ΤΟ ΣΟΦΟΥΛΗ.
 

DeletedUser10691

Guest
αν καταλαβα καλα ο παικτης von list ζητα επιθεσεις σε καθημερινη βαση και οχι ανα τριημερο.Αν αυτο ειναι που θελει μπορουσε καλιστα να μου το ζητηση και γω ειμαι προθυμος να τον εξυπηρετησω.
 

von list

Ξιφομάχος
δεν θα πεσω στο επιπεδο σας καν
βαρε με και καθε δευτερολεπτο βουτυροπαιδο
απο αυτο καταλαβα οτι το φορουμ ειναι προκατειλειμμενο με τους μολων και τους καλυπτει
δεν φοβαμαι ουτε αν με κανετε ντα διαχειρισταδες
το κονσεπτ του κοσμου ηταν διαφορετικο στην αρχη και τωρα καταντησε σικε
επειδη βλεπω οτι ο,τι και να γραψω οι αποψεις σας ειναι προσυμφωνημενες ας ιχτιρ λοιπον και ζηστε στην υπεροχη κοσμοθεωρια σας
αντε γεια λοιπον

Άντε γεια για έναν μήνα. Μακάρι να στρώσουν τα πράγματα.
8EAGENHS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

von list

Ξιφομάχος
και οσο για το αλλο παιδακια το γαλατακι ερχεται
δεν ειμαι ουτε κανενα παιδακι ουτε θα ασχοληθω με εσας
 

DeletedUser12333

Guest
Αδερφέ δεν είναι κανείς προκατειλημμένος εναντίον σου. Ίσα ίσα, νομίζω πως όλοι αναγνωρίζουμε ότι το να βλέπουμε συνεχώς σπαθάκια με το συναγερμό του κινητού να κάνει σαν τρελός, δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Αλλά μην ξεχνάς οτι το γκρέπολις είναι -αν μη τι άλλο- πολεμικό παιχνίδι. Και πώς να το κάνουμε... Οι επιθέσεις εναντίον μας είναι μέρος του παιχνιδιού. Ο παίκτης που σου επιτίθεται (ενοχλητικός ή μη) δεν παραβαίνει κάποιο κανόνα, επομένως δεν μπορεί κανείς να του κάνει συστάσεις. Μη χαλάς τη διάθεσή σου για τέτοια πράγματα στο παιχνίδι. Υπάρχουν άλλα να σου χαλάσουν τη διάθεση ;)
 

DeletedUser16557

Guest
von list απο οτι ειδα εισαι στην 100 θεση με 79 πολεις στην και ο Sofoulhs ειναι πρωτος με 418 πολεις.Πες μου εναν λογο να μην σου επιτεθει αφου οπως ειπες και εσυ ο ιδιος ο κοσμος ειναι βαρετος.Τι περιμενεις στον ιδιο ωκεανο ειστε να καθετε και να.....(δεν το λεω γτ θα φαω μπαν)
 

von list

Ξιφομάχος
ξαναεπανερχομαι και δεν με νοιαζει αν σπαω τα κακαλα των διαχειριστων ουτε φοβαμαι το μπαν απο αυτα τα παιδακια
οι επιθεσεις απο σοφουλη συνεχιζονται και εχουν καταντησει κουραστικες και αηδια
με 30 και πανω επιθεσεις οχι δεν μπορεις να αναπτυχθεις ουτε στρατο να φτιαξεις
και οταν σου επιτιθεται συνεχεια σε σενα λες και το κανει επιτηδες
και οταν σε αποκλειει απο τα μηνυματα και δεν μπορεις να μιλησεις μαζι του
τι αλλο περιμενετε διαχειρισταδες δεν βλεπετε την συμπεριφορα του τι του χαριζοσαστε?
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Ποια ακριβώς συμπεριφορά είναι ενάντια στους κανονισμούς; Τους κανονισμούς μπορείς να τους βρεις ως link στην υπογραφή μου.

fa199c5887db40cc90a7ceb4fdfd8c31.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή