Κοσμος χωρις κατακτηση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16166
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16166

Guest
Καλησπέρα

Θα βγει νεος κοσμος χωρις κατακτησεις?
 

8EAGENHS

Forum Leader
Υπάρχει ο Hyperborea. Βέβαια υπάρχουν κατακτήσεις κι εκεί, αλλά μόνον σε πόλεις φαντάσματα. Οι ενεργοί παίκτες μπορούν να κτίζουν ανέμελα χωρίς φόβο να χάσουν την πόλη τους.
Κόσμος χωρίς καθόλου κατακτήσεις δεν προβλέπεται.
 

DeletedUser10796

Guest
Μα σε κόσμο χωρίς καθόλου κατακτήσεις τι θα κάνεις;Όποιος χτίσει ποιο πολύ νικάει;Αν θες κάτι τέτοιο σου συστήνω το farmerama.....Θα χτίζεις για χρόνια και δεν θα σταματάς.....Χαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser16166

Guest
εννοω χωρις κατακτησεις πολεων ενεργων παικτων αλλα μονο φαντασματων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16166

Guest
και αν βγει για ποτε προβλεπεται?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10796

Guest
Γιατί να βγει αφού υπάρχει και ο Hyperborea;Δεν τους συμφέρει να κάνουν κι άλλον τέτοιο κόσμο....Ο Hyperborea είναι για αυτούς που θέλουν να χαλαρώσουν ή δεν έχουν χρόνο.Γι'αυτό και είναι τόσο αργός.Γρήγορος Κόσμος με κατάκτηση φαντασμάτων δεν είναι και η καλύτερη ιδέα...
 

von list

Ξιφομάχος
εχω προβλημα με εναν παικτη τον
  • Sofoylhs καθε εβδομαδα επιτιθεται στο συνολο των πολεων μου με αποτελεσμα να μην μπορω να αναπτυχθω. αυτο γινεται επι 6μηνο και εχει καταντησει ενοχλητικο εως σπαστικο. πιστευω οτι εχει κατι μαζι μου ενω δεν τον εχω προκαλεσει στο πααρελθον . ζηταω ευγενικα την γνωμη της διαχειρησης για το θεμα και εαν ειναι δυνατον να επελθουν καποιες αλλαγες στον κοσμο
 

8EAGENHS

Forum Leader
Η γνώμη και της διαχείρισης και όλων των παικτών είναι η ίδια με του αντιπάλου σου, ο σκοπός του παιχνιδιού είναι οι μάχες.
 

DeletedUser16403

Guest
Φιλε μου άστα... Και εγώ ένα απ'τα ίδια ένας μου έκανε συνέχεια επίθεσεις μέχρι πού με κατεκτησε
 
Κορυφή