Συζήτηση για τον κόσμο Psi

DeletedUser13859

Guest
φίλη μου δεν σε ξέρω!!άλλα άκου τι σου λέω κάτι ξέρω παραπάνω!

φυσικά αν τα μνμ ειναι πολύ λίγα δεν θα δόση κάνεις σημασία!πρέπει να στείλουν όλη όση βλέπουν εδώ!!και φυσικά να το ανακοινώσουν στους κόσμους που είναι ο καθένας!

τότε θα πετύχουμε ο επόμενος κόσμος να είναι αυτός που θέλουμε!αυτός τελείωσε πριν καν αρχίσει θα το δεις!

Τέλος πάντων, θα στείλω και εγώ. Αν και δεν με νοιάζουν ιδιαίτερα τα συγκεκριμένα αιτήματα, μπορεί να κάνουν το ίδιο αργότερα που θα είναι κάτι σημαντικό κτλ.
 

DeletedUser13552

Guest
Η ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΒΑΡΕΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
 

DeletedUser

Guest
Η ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΒΑΡΕΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Εγω εχω καταλαβει οτι καθε κοσμος ανοιγει καθε 3 μηνες...
 

DeletedUser7858

Guest
Παιδιά αυτός εδώ δεν έχει καν κόσμο! Χαχαχαχαχα! Αυτό δεν το έχω ξαναδεί. Κάτι λιγότερο από 24 ώρες μετά το άνοιγμά του και δεν έχουν γεμίσει οι θάλασσες. Απίστευτο... Μερικοί ήδη βαρέθηκαν.



φίλε μου!άστους! και η μίση από αυτούς δεν θα παίξουν καν!απλός ειναι μέσα να δούμε απο περιέργεια!εγώ ούτε καν αυτό δεν θα κάνω!

αν πιστεύουν οτι εμείς τρόμε κουτόχορτο είναι πολύ γελασμένη!ας ανοίγουν κόσμους με άσχετους μέσα κατά 90% που δεν θα παίξουν σωστά πότε!και θα κλείνουν τους κόσμους μέσα σε ένα χρόνο!θα δούνε τι λεφτά θα πάρουν!αυτο θα τους πόνεση!

ομικρον ,συμμαχία ετα-ελιτ απο τοτε που εκανα την συμμαχια πριν 2 χρονιά έχουν πέραση 800+ άτομα και όλη παίξανε και όλη προσέφεραν στην συμμαχια!και το 90% απο αυτος δεν θα πανε σε κάτι που δεν τους αρέσει γιατί ετσι θέλει η εταιρία!

προτιμούμε να παρατησουμε το γρεπολις για πάντα!πάρα αυτό!ειναι ντροπή να μην σέβεστε τους παίχτες σας ιδικά αυτούς που έχουν προσφέρει πολλά σε αυτό το παιχνιδη!

ρώτησα έναν απο την ο.δ πριν 15 20 μέρες πότε σκοπεύουν να ανοίξουν κόσμο χ3 με εξέγερση αν ξέρει κάτι! η απάντηση του ήταν για γέλια!τώρα ξέρει το γιατί!
 

DeletedUser13859

Guest
Εγώ προσωπικά δεν έχω παράπονο από τον κόσμο Psi πέρα από το όριο μελών της συμμαχίας. Αλλά εντάξει, αν είναι τόσο σημαντικό να έχουμε ταχύτητα 3, κάτι θα κάνουμε για αυτό.
 

DeletedUser3233

Guest
Παιδιά αυτός εδώ δεν έχει καν κόσμο! Χαχαχαχαχα! Αυτό δεν το έχω ξαναδεί. Κάτι λιγότερο από 24 ώρες μετά το άνοιγμά του και δεν έχουν γεμίσει οι θάλασσες. Απίστευτο... Μερικοί ήδη βαρέθηκαν.


αδερφε αν κανει τη δουλεια της η ΟΔ και ψαξει για διπλους-τριπλους (ξερω εναν που εβαλε 4+ τον δικο του 5 μεσα) και αρχισει να μπαναρει ΙΡ θα μεινουν 400-500 ατομα στον καινουργιο πολυδιαφημισμενο κοσμο psi που περιμεναμε ολοι πως και πως! Οταν ανοιξε ο ομικρον στη 2η μερα ειχε 12000 παικτες! Ας κανει τη δουλεια της λοιπον η ΟΔ και ας παει να τριψει στα μουτρα των γερμανων τα αποτελεσματα 2η μερα που ανοιξε ο κοσμος, μπας και παρουν χαμπαρι οτι τα εχουν βαλει με λαθος... ζωα

καληνυχτα Psi κοσμε
smiley_emoticons_segen.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13859

Guest
Ούτε η εποχή των θαυμάτων δεν θα αρχίσει έτσι όπως πάμε...
 

DeletedUser7494

Guest
εγω παιζω απ τον δελτα κοσμο και συνεχιζω μεχρι τωρα,να ξερετε κυριοι/ες της διαχειρισης οτι ειμαι ενα βημα απ το να σταματησω τελειως το γκρεπολις και δεν ειμαι ο μοναδικος.καταφερατε να σταματησουν "παιχταραδες".ο λογος οτι αυτες οι ταχυτητες ειναι για πεθαμενους και για οσους τα εχουν,αυτο φαινεται φυσικα και απ τη ταχυτητα του εμποριου ωστε ν αναπληρωνει γρηγορα ο καθε παιχτης που τα "χωνει".αυτα που λετε για κολληματα κτλ ειναι επεικως για γελια.ο δελτα,ο καππα και ο εψιλον με πολλαπλασιους παιχτες και με απειρες ωρες μεσα γιατι δε κολλαγαν;η συμμαχια μου και πολλοι αλλοι φιλοι απο αλλες συμμαχιες ΔΕ προκειται να μπουμε ουτε για πλακα.απ τους 2500 παιχτες που μπηκαν στον psi αν βγαλετε τους διπλους λογαριασμους (ναι υπαρχουν κι αυτοι) και αυτους που μπηκαν για να τσεκαρουν απλα ποιοι εχουν μπει θ απογοητευτειτε.

ΥΓ μια ερωτηση και περιμενω μια σοβαρη απαντηση απο καποιον απ τη διαχειριση:
αν κυριοι δεν αντεχουν οι σερβερ γρηγορες ταχυτητες τοτε γιατι εχει τρελλαθει στη διαφημιση η εταιρεια απ τη στιγμη που δε μπορει να υποστηριξει το κοσμο και τους σερβερ χωρις προβληματα ωστε να παιζουμε το παιχνιδι χωρις κολληματα των σεβερ;
 

DeletedUser14097

Guest
Οι γερμανοί το έχουν παραξυλώσει μας θεωρούν πλέον ηλίθιους δεν μπορεί να εξηγηθεί έτσι η επίσημη απάντηση της εταιρείας σε μήνυμά μου στα κεντρικά τους.

Φυσικά τα κεντρικά τους δεν επικαλούνται κολλήματα και άλλες τεχνικές μπούρδες αφού είναι πολλά τα άτομα που εδώ και 4 χρόνια έπαιξαν στον Δ στον Ε στον Κ με ταχύτητα 4 και δεν διαπίστωσαν κανένα πρόβλημα

Αυτές τις τεχνικές δυσκολίες τις σοφίζονται κάποιοι εδώ από την Ελλάδα...

Hello,

with all due respect, we respect all players, the decision to open a slower world was based on the previous worlds that were open in Greece.

Δηλαδή μας απαντάνε για όσους δεν ξέρουν Αγγλικά ότι σύμφωνα με τα αποτελέσματα προηγούμενων κόσμων που ήδη έχουν ανοίξει στην Ελλάδα αυτή είναι η ταχύτητα που αποφάσισαν

Δηλαδή μας λένε ότι όλοι οι κόσμοι που είχαν ταχύτητα 3 και 4 δεν ηταν πετυχημένοι μας δουλεύουν χοντρά για πόσο ηλίθιους μας έχουν πιά....

ΚΥΡΙΟΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΣΜΟ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ.

ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ) ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙ ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Διάβασα όλα τα ποστ και συμφωνώ απόλυτα με όλους.
Κάπου διάβασα από κάποιον, να σταματήσουμε να παίζουμε σε Ελληνικούς σέρβερς και να μεταφερθούμε σε ξένους σέρβερς. Σαν ιδέα είναι καλή, αλλά για να κάνω και τον συνήγορο του διαβόλου, μήπως αυτό επιζητεί η εταιρεία? και εξηγώ τι εννοώ.
Όλοι γνωρίζουμε ότι οι Έλληνες παίκτες σε όποιον κόσμο και εάν έχουν παίξει χρησιμοποιούν χρυσό και μάλιστα περισσότερο από τους ξένους.
Χωρίς να γνωρίζω τι ακριβώς γίνεται, απλά υπόθεση κάνω, η φορολόγηση της Ελληνικής κοινότητας γίνεται με βάση την Ελληνική νομοθεσία ή όχι; Εάν γίνεται με βάση την Ελληνική νομοθεσία, μήπως πλέον είναι ασύμφορη η ύπαρξη της και με αυτόν τον τρόπο προσπαθούν οι Γερμανοί να μεταφέρουν τους Έλληνες παίκτες σε ξένους σέρβερς που ενδεχομένως έχουν καλύτερη φορολογική αντιμετώπιση;
Σας είπα δεν γνωρίζω τι ισχύει, απλά υποθέσεις κάνω.
 

DeletedUser

Guest
ποια ειναι τα αποτελεσματα που εβγαλαν δηλαδη??
οτι κοσμοι με μεγαλυτερη ταχυτητα δεν ειναι αρκετα διαδεδομενοι??
οτι δεν παιζει κοσμος εκει??
ανοησιες...
o κοσμος chi ανοιξε 3 ιουνιου
και ειχαν προηγηθει και αλλοι κοσμοι με 3 και 4 ταχυτητα και καποιοι συνεχομενοι
οι 3 τελευταιοι μηνες τους εδωσαν αυτα τα αποτελεσματα??
κοροιδια σε βαθμο μεγαλειου
λυπαμαι πολυ!!
 

DeletedUser13948

Guest
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΕΝΤΟΣ 2 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΚΑΛΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕ ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΟΡΙΟ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΕ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ??????
 

DeletedUser7549

Guest
Απλά απογοήτευση....περιμέναμε όλο το καλοκαίρι έναν κόσμο με ταχύτητα τουλάχιστον 3 (..κ εξέγερση) που θα ξαναφέρει παλιούς παίχτες (..από Κ και Ν που τυχαίνει να γνωρίζω), και οι Γερμανοί τους ξενερώσαν...
 

DeletedUser13948

Guest
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ????????
 

DeletedUser14090

Guest
ειπα λοιπον μετα απο ενα χρονο να βρεθω με κανα φιλο, να κανω κανενα χαζοξενυχτι και βγηκα σε αυτο... τα παιδια εχουν δικιο ειναι λιγο βαρετο αν και πιστευω οτι οι γρηγοροι κοσμοι εχουν μεγαλυτερη απαιτηση σε χρημα. Ειδα καπου σε καποια απο τις πιο πανω χωρες χωρις ηθικο και ενα χαμογελο μου ηρθε, τεσπα.... δεν θα αλλαξει τιποτα πιστευω αμεσα και ειναι εποχη για γκρεπολις, η καλυτερη λυση παντως ειναι κανενας ξενος σερβερ. Εχω ακουσει οτι στο εξωτερικο η Ο.Δ αποτελειται απο εμπειρους παικτες που γνωριζουν και νιωθουν, εμεις φραπε. Βεβαια θα μου πειτε πως θα προλαβει αν ειναι καλος παικτης....χμ....τεσπα μπειτε να δωσουμε καμια μαχη...εεεεεεεεεε
 

DeletedUser13948

Guest
ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΜΕΣΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΑΧΗΤΕΣ...........
 

DeletedUser13572

Guest
ειπα λοιπον μετα απο ενα χρονο να βρεθω με κανα φιλο, να κανω κανενα χαζοξενυχτι και βγηκα σε αυτο... τα παιδια εχουν δικιο ειναι λιγο βαρετο αν και πιστευω οτι οι γρηγοροι κοσμοι εχουν μεγαλυτερη απαιτηση σε χρημα. Ειδα καπου σε καποια απο τις πιο πανω χωρες χωρις ηθικο και ενα χαμογελο μου ηρθε, τεσπα.... δεν θα αλλαξει τιποτα πιστευω αμεσα και ειναι εποχη για γκρεπολις, η καλυτερη λυση παντως ειναι κανενας ξενος σερβερ. Εχω ακουσει οτι στο εξωτερικο η Ο.Δ αποτελειται απο εμπειρους παικτες που γνωριζουν και νιωθουν, εμεις φραπε. Βεβαια θα μου πειτε πως θα προλαβει αν ειναι καλος παικτης....χμ....τεσπα μπειτε να δωσουμε καμια μαχη...εεεεεεεεεε
Σωστός.
 

DeletedUser7858

Guest
ειπα λοιπον μετα απο ενα χρονο να βρεθω με κανα φιλο, να κανω κανενα χαζοξενυχτι και βγηκα σε αυτο... τα παιδια εχουν δικιο ειναι λιγο βαρετο αν και πιστευω οτι οι γρηγοροι κοσμοι εχουν μεγαλυτερη απαιτηση σε χρημα. Ειδα καπου σε καποια απο τις πιο πανω χωρες χωρις ηθικο και ενα χαμογελο μου ηρθε, τεσπα.... δεν θα αλλαξει τιποτα πιστευω αμεσα και ειναι εποχη για γκρεπολις, η καλυτερη λυση παντως ειναι κανενας ξενος σερβερ. Εχω ακουσει οτι στο εξωτερικο η Ο.Δ αποτελειται απο εμπειρους παικτες που γνωριζουν και νιωθουν, εμεις φραπε. Βεβαια θα μου πειτε πως θα προλαβει αν ειναι καλος παικτης....χμ....τεσπα μπειτε να δωσουμε καμια μαχη...εεεεεεεεεε


βρε αμπαλεεεεεεεεεεεεεεε Μιχαλιό !!καλα λες κουκουτα!!κουρκούτι εχεις στο κεφάλι μαλων!!!χαχα τι κανεις εκει με 2 ταχύτητα?????? μας δουλευης βρε!!!εσυ βαριεσε με 3 μετα απο λιγους μηνες θα παιξεις εκει????αμπαλε ανθρωπε!!αντε βγες απο εκει μην τους κανετε μαγκες τσαπα!!εδω κανουμε αγωνα για αυτο!!!τωσα χρονια στο παιχνιδη δεν καταλαβατε τι παιζετε ακομα!και γιατι τα κανουν ολα αυτα σε εμας!!!νουμερα!!παρτους ολους και δρομο απο των κοσμο!! αν θες βλεπουμε ξενο σερβερ!!περνουμε 1.000 ατομα μαζι και ασε την ελληνική ομάδα διαχ. να παίζει μονή της!!ακου να μπουμε χαχαχα ουτε με σφαίρες!!


αμπαλεεεεεεεε

παντα φιλος σου
θωμας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
Kostas.Tz
Ο χρήστης Kostas.Tz δεν είναι συνδεδεμένος Junior Member Array

Εγγραφή
Jun 2014
Μηνύματα
4

Προεπιλογή

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗΣ????????






φίλε έχω παιξει και τα δυο!απο των αλφα ακομα!στην εξεγερση κανεις δεν μπορεί να σου βαλει αποικιακό απο διπλά και μετα να τραβιέσε να το σπάσεις!όταν σε βγάλουν εξεγερση εχεις 12 ωρες να αμυνθης πριν και αν σου στείλουν αποικιακό!και πολλά ακομα που θα τα δεις στην πορεία!δεν σε θελει πανό απο ένα ps ολη την ώρα!και δεν χρειαζετε να βγαζεις χρονους και για επιθεσεις αλλα και για αμυνες!!μονο επιθέσεις!αλλα ειναι και θεμα τι σου αρέσει εσενα!!εγω κατάκτηση δεν θα παίξω ποτε ξανά μονο εξεγερση!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13650

Guest
ΤΗIS IS GREΠΟLIS
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή