Party

  • Δημιουργός θέματος DADAS
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Τι εγινε με το party τελικα; Θα ανεβασετε καμια φωτο;
 

DeletedUser

Guest
[kin]Όσοι ήταν παρόντες είδαν live... οι υπόλοιποι θα πρέπει να κάνουν υπομονή μέχρι το επόμενο πάρτυ... πάντως σε γενικές γραμμές δεν ήταν κακή η συμμετοχή των παικτών... φυσικά και οι Φυλετικές Μάχες είχαν τα πρωτεία, αλλά δεν έλειπαν παίκτες του West και του Grepolis...

Το κλίμα ήταν ευχάριστο και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα καταφέρουμε να έχουμε ακόμα περισσότερους συμπαίκτες μας... μην ξεχνάτε ότι είναι μια καλή ευκαιρία αυτές οι συγκεντρώσεις ώστε να βρεθούμε με συμπαίκτες μας που έχουν μοιραστεί μαζί μας αρκετές από τις ανησυχίες τους... είτε μέσα από το παιχνίδι, είτε και από την προσωπική τους ζωή...

:h:cool:h:cool:h:cool[/kin]
 

DeletedUser

Guest
"Eυχαριστο κλιμα"; Τι δεν επεσε ουτε μια φαπα; πφφφφ...... χλεχλεδες.... Μαλλον θα ειδαν τον μαντ-1,90 και θα κατουρηθηκαν πανω τους. Αλλα δεν ξερω αν το επαθαν απο φοβο ή απο τα γελια...
 

DeletedUser

Guest
"Eυχαριστο κλιμα"; Τι δεν επεσε ουτε μια φαπα; πφφφφ...... χλεχλεδες.... Μαλλον θα ειδαν τον μαντ-1,90 και θα κατουρηθηκαν πανω τους. Αλλα δεν ξερω αν το επαθαν απο φοβο ή απο τα γελια...

Θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο κόσμιος στις εκφράσεις σου.Και ποιός ο λόγος να πέσουν φάπες δεν μπορώ να καταλάβω....
Καλύτερα μην προσπαθούμε να δημιουργήσουμε εντυπώσεις.Στο πάρτυ περάσαμε κυριολεκτικά πανέμορφα.
 

DeletedUser

Guest
Ωωω, μπορω να σου απαριθμησω καμια 15αρια λογους αν θες...

Οχι δεν θέλω.Και επειδή δεν θέλω να συνεχίσεις να προκαλείς και να να αναγκαστώ να σε τιμωρήσω ,το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το σταματήσεις εδώ.Και δεν απειλώ,προειδοποιώ.
 

DeletedUser

Guest

Στο πάρτυ περάσαμε κυριολεκτικά πανέμορφα.

[kin]Ευτυχώς... μετά από τόσο κόπο που έκανες να έρθεις, τόσο εσύ όσο και αρκετά άλλα παιδιά (μέσα σ' αυτούς και ο Co.Ma. μας) δε θα ήταν καλό να μην είχατε περάσει και καλά...

(αλήθεια, μετά το πάρτυ οι πληροφορίες λένε ότι το έκαψες το "πελεκουδι" ισχύει???)

:h:cool:h:cool:h:cool
[/kin]
 

DeletedUser

Guest
[kin]Ευτυχώς... μετά από τόσο κόπο που έκανες να έρθεις, τόσο εσύ όσο και αρκετά άλλα παιδιά (μέσα σ' αυτούς και ο Co.Ma. μας) δε θα ήταν καλό να μην είχατε περάσει και καλά...

(αλήθεια, μετά το πάρτυ οι πληροφορίες λένε ότι το έκαψες το "πελεκουδι" ισχύει???)

:h:cool:h:cool:h:cool
[/kin]

Καλές 7 το πρωί με πήρε...Ρεμπετάδικο και μετά μπουζούκια!!
 

DeletedUser

Guest
[kin]Οι διαθέσεις σου φαινόντουσαν από νωρίς... κρίμα να με έχει υπό επιτήρηση η Κα kinder... την επόμενη φορά επιφυλάσσομαι... [/kin]

:helm_wink
 

DeletedUser

Guest
Οχι δεν θέλω.Και επειδή δεν θέλω να συνεχίσεις να προκαλείς και να να αναγκαστώ να σε τιμωρήσω ,το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το σταματήσεις εδώ.Και δεν απειλώ,προειδοποιώ

Oχι που θα ηθελες... Οσο για την πρειδοποιηση θα σου απαντησω οπως απαντησε και ο Μενιππος στην madonna: Στα παπαρια μας.
Κατσε μιλα με τον αλλον τον χλεμπονα για το τι ωραια που περασατε τα δυο σας, ετσι κι αλλιως μονο κατι noobs και εσεις οι ******* εχετε απομεινει στο κεντρικο... Και κλεινοντας, ας πουμε και ενα τραγουδακι:
"Με λενε Εντουαρντ, σε λενε Σοφια..."
Α, και που 'σαι κεφτε! Μετα το κλειδωμα και την τιμωρια μου, οποια απαντηση σου, βαλτην εκει που ξερεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4259

Guest
[mel]Είδα τις φώτο από το Party΄που έχετε βγάλει..Πολύ θα ήθελα να ήμουν εκείίίίίίίίίίίί.:(

Ειδικά εκεί που έβγαζε "λόγο" ο Mad18[/mel]:d:d
 

DeletedUser

Guest
Oχι που θα ηθελες... Οσο για την πρειδοποιηση θα σου απαντησω οπως απαντησε και ο Μενιππος στην madonna: Στα παπαρια μας.
Κατσε μιλα με τον αλλον τον χλεμπονα για το τι ωραια που περασατε τα δυο σας, ετσι κι αλλιως μονο κατι noobs και εσεις οι ******* εχετε απομεινει στο κεντρικο... Και κλεινοντας, ας πουμε και ενα τραγουδακι:
"Με λενε Εντουαρντ, σε λενε Σοφια..."
Α, και που 'σαι κεφτε! Μετα το κλειδωμα και την τιμωρια μου, οποια απαντηση σου, βαλτην εκει που ξερεις



[kin]Πράγματι... κάποιοι έχουν την αίσθηση ότι με το να εκφράζονται στο Δημόσιο Φόρουμ κατ' αυτόν τον τρόπο κάνουν κάτι...

Δημοκρατία δεν είναι να μπορείς να με βρίζεις... δημοκρατία είναι να μπορείς να εκφράζεσαι ελεύθερα σεβόμενος τους τριγύρω σου...

Λυπάμαι πραγματικά για το επίπεδο ορισμένων παικτών...
[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Ωωω, μπορω να σου απαριθμησω καμια 15αρια λογους αν θες...

Και εμείς σε αγαπάμε πολύ πολύ πολύ... πολύ όμως!

Για ποσο καιρό ακόμα θα νοιάζεσαι για εμενα? Για ποσο καιρό ακόμα θα με σκέφτεσαι? Για ποσο ακόμα θα κάθεστε να κάνετε βιντεάκια με τις ώρες για εμενα? Ποσο πολύ σε πονάει που πήγα στο party, έκανα τον χαβαλέ μου με τους παίκτες, περάσαμε μια χαρά και εσύ ήσουν εκτος? Ποσο σε πονάει που είχαμε την τιμή και την χαρά με το εισιτήριο μας να βοηθήσουμε μερικά παιδιά που το έχουν ανάγκη ενώ εσένα ο εγωισμός σου μετατρέπεται σε κακια?

Κανεις δεν θα το μάθει.


Padrino, έκλεψες την βραδυά με την παρουσία σου όμως...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή