kataggelia 2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6053
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6053

Guest
μόλις έκανα μια καταγγελία για ένα παίχτη ο οποιος θεώρησε σωστό αφού του διέλυσα την πόλη καμια 5-6 φορες (έπαιρνα κάθε φορα 6000 ύλες χωρίς να έχει μέσα ούτε ένα φαντάρο, δηλαδή γιατί να σταματήσω????) άρχισε να βρίζει μανάδες, αδερφές, πατεράδες κλπ

ο μονος λόγος που το βάζω εδώ είναι γιατί αν δε γίνει τίποτα -με κάτι παιδάκια που μπαίνουν και επειδή δεν ξέρουν να παίζουν αρχίζουν να βρίζουν οποιον τους κάνει επίθεση και τους διαλύει το στρατό- ΔΗΛΑΔΉ ΔΕΝ ΤΗΡΗΘΟΎΝ οι κανόνες του παιχνιδιού, σκοπεύω να αρχίσω να ρίχνω πολύ μπινελίκι από εδώ και πέρα και θα έχω αυτό το θέμα σαν άλλοθι

επίσης επειδή στη φορμα έγραφε πως δεν πρόκειται να λάβω απάντηση:
-πως θα καταλάβω τι έγινε με την καταγγελία μου
-μετά από ποσο καιρό εξετάζεται
-καθώς και ποίες είναι οι ποινές

ρωτάω γιατί αν δω ότι δεν γίνεται τίποτα ξέρω πως δεν εφαρμόζονται οι κανονισμοί του παιχνιδιού και άρα μπορώ και εγώ να βρίζω μανάδες, αδερφές, πατεράδες όπως ο συγκεκριμένος
είμαι 29 χρονων και γουστάρω το παιχνιδάκι αλλα δεν θα κάτσω να ανέχομαι κάθε μάγκα του internet να βρίζει και να μη γίνεται τίποτα

το θέμα κύριε admin δεν έκλεισε καθώς είδα πως ο παίχτης συνεχίζει και είναι ακόμα στο παιχνίδι k μάλιστα σήμερα μου έστειλε σεισμό
γράφετε **xidia σας εκτος από εμάς που πληρώνουμε για το παιχνίδι που πουλάτε και τους κανονισμούς σας
εγώ απαιτώ να τηρήσετε τους κανονισμούς που έχετε σαν σοβαρή εταιρεία που θεωρητικά είστε
ο παίχτης έβρισε μάνες πατεράδες κλπ
τι λένε οι κανονισμοί του παιχνιδιού?
 

DeletedUser10292

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ!ΠΗΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΘΕΑΓΕΝΗ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΚΑΙ ΣΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ?ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΟΥΝ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΣΕ!
 

DeletedUser6053

Guest
ο λογος που επαναλαμβανομαι φιλε μου ειναι πως ο παιχτης ειναι ακομα στο παιχνιδι ενω βασει κανονισμων δεν θα επρεπε να ειναι. αν δεν ισχυουν οι κανονισμοι να αρχισουμε ολοι να βριζουμε μαναδες και πατεραδες και αδερφους και αδερφες να γινει μια ωραια ατμοσφαιρα στο παιχνιδι.

το οτι απαντησε καποιος αντμιν δε σημαινει πως το θεμα εκλεισε. θελω να ξερω τι προβλεπουν οι κανονισμοι σε τετοια περιπτωση και γιατι αν ισχυουν οι κανονισμοι που ειδα εγω δεν εφαρμοστηκαν. οχι απλα ενα μνμ απο αντμιν πως "οκ, το ειδαμε το μνμ σου μη μας τα σπας αλλο οι κανονες ειναι για να μη τηρουνται"
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Απ' τη στιγμή που το ποινολόγιο δεν είναι ανακοινώσιμο, ουδείς μπορεί να γνωρίζει αν τιμωρήθηκε κάποιος και ποια ήταν η τιμωρία του. Το ποινολόγιο θεσπίζεται από την εταιρεία και οι διαχειριστές το εφαρμόζουν ακολουθώντας πιστά όλες τις οδηγίες και εντολές της εταιρείας. Δεν υπάρχει τίποτε άλλο να συζητηθεί επ' αυτού.
Κλειδώνει. [/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή