Grepolis international world cup

DeletedUser

Guest
Γεια σε όλους :)

Έχω εγγραφεί στο ελληνικό φόρουμ για να μοιραστώ μαζί σας το έργο μου.
Είμαι ένας Γάλλος παίκτης που αποφάσισε πριν 2 μήνες για να ξεκινήσει ένα έργο «ομάδα όνειρο» έργο της ομάδας μας όνειρο.

Η ώρα περνάει και έχουμε αρκετά καλούς παίκτες που συμμετέχουν στο έργο.
Είμαστε σήμερα ψηφίζουμε είναι να ενταχθούν σε έναν κόσμο ή όχι.

Προσπαθούμε επίσης να ψηφίσει εάν δημοσιοποιηθεί ή όχι αυτό που ο κόσμος πηγαίνει.
Αν η ψηφοφορία είναι θετική, μπορούμε να υπολογίζουμε στην ελληνική κοινότητα να έρθει σε αυτόν τον κόσμο, όπως καλά ?

Αν η "ομάδα όνειρο" εθνικό μητρώο στον ίδιο διακομιστή, έχουμε τις πιο βίαιες πολέμους δει ποτέ ...
Στη Γαλλία, έχουμε ήδη άλλες δύο ομάδες των παικτών εναντίον μας, κάθε συμμαχία για τον εαυτό του !

Ενώ ορισμένες αγγλικές ομάδες, Γερμανικά, Γαλλικά, Αμερικανός ... θέλουν να κάνουν ένα είδος "Battle Royal" ...
Αυτός ο διακομιστής θα είναι ότι από όλους τους κινδύνους και όλες τις προκλήσεις

Οποίο οι παίκτες και συμμαχίες ενδιαφέρονται ?

Συγνώμη για την μετάφραση, απλά google παραδοσιακά.
Αν κάποιος μπορεί να μεταφράσει από την αγγλική έκδοση, θα συμβάλει με το μέγεθος της διεθνούς κόσμο !
 

DeletedUser9315

Guest
hi can you maybe write it on english so we can read it and maybe translate it?= γεια σου μπορεις ισως να το γραψεις στα Αγγλικα για να το διαβασουμε και ισως να το μεταφρασουμε?
 

DeletedUser

Guest
Excuse me to speak english but i think a google trad is incomprehensible.
I'm updating the first message on the 18 Grepolis european communities to organize a survey and get ideas for this project.

Can someone translate :

Hello everyone!

I am a French player who just suggest a unique experience: Playing on an international world!

This idea came to me after playing 2 years and a half, often seeing the same nicknames.

A world involving communities grepolis Europe (jet lag too much with the U.S., Brazil ...) would:
-Playing with new players
-Group on a world many experienced players
-Discover new tactics, strategies
-Know what is the best alliance: p

Here's how the project can proceed:
1-Submit this project to all European Countries
2-If it does not interest a lot of people, a survey proposal (which configurations you prefer, what country you come from, you have a ring?)
3-As soon as there was enough results and motivated players, I ended survey and disclose the results
4-We check if a server goes out with configurations passed and let's go!

What do you think?
Do you want to participate in this experience?

Poll :
In a few days

Your ideas :
-MR NOS : Alliances who want to participate can say it (why not recruit) on his community's thread (here)
-jonorocks1 : Vote on night bonus or not
 

DeletedUser

Guest
Κούκος !

Συγγνώμη που άργησα, ήμουν συγκλονισμένοι, αλλά βρήκα βοηθήσει !

Δημιουργούμε ένα φόρουμ αφιερωμένο στην «Διεθνή Grepolis World", όπου κάθε κοινότητα μπορούν να επικοινωνούν, να εκφράσει την άποψή του, διαβάστε το άλλο, συζήτηση και ψηφοφορία.

Θα είμαι πίσω δεξιά ! Οι απόψεις σας είναι σημαντικές, μην διστάσετε να πείτε σχεδιασμό του έργου σας !
 

DeletedUser

Guest
Μια επισκόπηση :)

6CYmo6gkRR.png
 

DeletedUser

Guest
μια εικόνα που δημιουργείται από έναν παίκτη : Helm

grepolis-international-world-1024x647.jpg
 

DeletedUser

Guest
Η έρευνα σχετικά με τις διαμορφώσεις του πρώτου κόσμου που έρχονται σύντομα ...

Κάποιος θα μπορούσε να μεταφράσει το κείμενο από την αγγλική έκδοση ?
 

DeletedUser

Guest
Γεια σε όλους,

Ψάχνω για κάποιον που θα μπορούσε να μεταφράσουν ένα κείμενο από μια αγγλική έκδοση,
Σε αντάλλαγμα για την υπηρεσία αυτή, δίνω ένα φάκελο "συμμαχία" για τη συμμαχία που θέλετε, σε κάθε κόσμο.
Αυτό είναι το είδος των εφικτή φάκελο:
96805_Sans_titre.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Παρακαλώ μπορεί κάποιος να μεταφράσει από τα αγγλικά το κείμενο?
 

DeletedUser

Guest
Γειά σας!

Είμαι ένας Γάλλος παίκτης και προτείνω μια μοναδική εμπειρία: Παιχνίδι σε διεθνή κόσμο!

Αυτή η ιδέα μου ήρθε αφού έπαιξα 2,5 χρόνια, συχνά βλέποντας τα ίδια nicknames.

Σε έναν κόσμο που περιλαμβάνει τις ευρωπαϊκές κοινότητες grepolis (το τζετ λαγκ θα είναι πολύ μεγάλο με Η.Π.Α., Βραζιλία...) θα:
-Παίζουμε με νέους παίκτες
-Έχουμε ένα κόσμο με πολλούς έμπειρους παίκτες
-Ανακαλύψουμε νέες τακτικές και στρατηγικές
-Ξέρουμε ποια είναι η καλύτερη συμμαχία :p

Να πως μπορεί να προχωρήσει το πρότζεκτ:
1-Να υποβάλλουμε το πρότζεκτ σε όλες τις ευρωπαϊκές χώρες
2-Αν δεν ενδιαφερθούν αρκετοί, να γίνει μια έρευνα (με τις ρυθμίσεις που προτιμάτε, από ποια χώρα είσαι, έχεις ένα δαχτυλίδι;!
3-Όταν έχουμε αρκετά αποτελέσματα και κινητοποιηθούν αρκετοί παίκτες, θα τελείωσω την έρευνα και θα ανκοινώσω τα αποτελέσματα
4-Βλέπουμε αν θα βγει ένας σέρβερ αφού περάσουμε τις ρυθμίσεις και ξεκινάμε!

Τι πιστεύετε;
Θέλετε να συμμετέχετε;


Δημοσκόπηση:
Σε λίγες μέρες

Οι ιδέες σας:
-MR NOS : Οι συμμαχίες που θέλουν να συμμετέχουν μπορούν να το πουν εδώ
-jonorocks1: Να ψηφίσουμε για το νυχτερινό μπόνους
 

DeletedUser12392

Guest
COUNT ME IN IF Innogames decides to transfer my gold coins as well.
Anyway i ll be glad to see this INT World.
I d like to see this world to x4 or x3 speed x3 unit speed with Artemis to Pantheon and and "Hero"world settings.
 

DeletedUser

Guest
Γεια σας,

Δεν έχω χρόνο για να συνεχίσουν αυτό το έργο, οπότε ψάχνω για αντικαταστάτη ο οποίος μπορεί να το τελειώσω.

Εργασία:
- Θέματα Επανεκκίνηση αφιερωμένο στην κάθε κοινότητα
- Πες Γύρω και φόρουμ
- Ελέγξτε τον αριθμό των ψήφων
- Όταν έχετε 1.000 ψήφους, δημοσιεύει τα αποτελέσματα σε όλα τα θέματα σχετικά με κάθε ειδικό φόρουμ
- Επιλέξτε τον κόσμο που έχει περάσει διαμορφώσεις

Εμείς 739/1000 ψήφων, χάνει λίγο!

Ποιος ενδιαφέρεται;
 
Κορυφή