GRECIA

  • Δημιουργός θέματος dinoskarditsa
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μόνο αν παραβείς πολλούς κανόνες ή εάν σπαμμάρεις ασύστολα σε κάθε θέμα,σε κάθε ενότητα(ξέρεις εσύ Ράφαελ)
 

DeletedUser4389

Guest
Εγω εφαγα μπαν επειδη εστειλα μηνυμα υποστηριξης λεγοντας οτι ειμμαι ελληνας,επισης εγραψα μια ψευτικη διευθυνση για να μου φερουν πιτσα,απο τοτε δεν μπορεσα να ξαναμπω :eek:
 

DeletedUser

Guest
Αμα αλλαζεις browser συνεχεια και κανεις νεο acc δεν σταματας ποτε!


Δεν κρύβεται ο καλός πελάτης...

Το να λες σε έναν παίκτη πως θα παρακάμψει αποκλεισμό σημαίνει ότι του λες πως να παρανομήσει, δεν υπάρχει κανόνας εδώ που να απαγορεύει την ενθάρρυνση παικτών στο να παραβιάζουν κανόνες?
 

DeletedUser

Guest
Δεν κρύβεται ο καλός πελάτης...

Το να λες σε έναν παίκτη πως θα παρακάμψει αποκλεισμό σημαίνει ότι του λες πως να παρανομήσει, δεν υπάρχει κανόνας εδώ που να απαγορεύει την ενθάρρυνση παικτών στο να παραβιάζουν κανόνες?

Του απαντησα στην ερωτηση που εκανε, αν και υπαρχουν μονο 8 browsers οποτε...
 

DeletedUser

Guest
Βασικα αμα κανεις διαγραφη ολο το ιστορικο τα προσωρινα αρχεια ιντερνετ και τους κωδικους σε ξεχναει (μεχρι να κανεις log in με τον μπαναρισμενο ;)
 

DeletedUser

Guest
Βασικα αμα κανεις διαγραφη ολο το ιστορικο τα προσωρινα αρχεια ιντερνετ και τους κωδικους σε ξεχναει (μεχρι να κανεις log in με τον μπαναρισμενο ;)
ολοκληρη ιστορια για να ενοχλησεις τους αδμινς?:d
 

DeletedUser

Guest
Τίποτα άστο (κ κατάλαβα τι είπε ο mad, μην νομίζετε οτί είμαι άκυρος :Ρ)
 

DeletedUser

Guest
Εγω εφαγα μπαν επειδη εστειλα μηνυμα υποστηριξης λεγοντας οτι ειμμαι ελληνας,επισης εγραψα μια ψευτικη διευθυνση για να μου φερουν πιτσα,απο τοτε δεν μπορεσα να ξαναμπω :eek:
Σώπα ρε,ακόμα να στην φέρουν;ΝΑ πάρεις και να τους απειλήσεις ότι αν δεν έρθει η πίτσα,δεν ξαναπαίρνει λεφτά το κατάστημα :p
 
Κορυφή