GRECIA

  • Δημιουργός θέματος dinoskarditsa
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΕΛΕΟΣ !! ΣΤΟΝ ΙΤΑΛΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ #$$$#@%$@%#$@^# !! ΕΧΩ ΦΑΕΙ 5 BAN ΓΙΑ ΚΑ8Ε ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ!!!!!!! :supemad :supemad :supemad
 

DeletedUser

Guest
Όχι,στα ιταλικά αλλά έκανε το λάθος να γράψει εθνικιστικό τραγούδι στην πρώτη φορά εναντίων της Ιταλίας και κατάφερε να τον βάλουν στο μάτι!
 

DeletedUser

Guest
ΑΛΛΑ 2 BAN ΕΠΕΙΔΗ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΦΑΓΑ ΤΑ ΑΛΛΑ 5 :h:confused:
ΣΥΝΟΛΟ 7
 

DeletedUser

Guest
Οπα μάστορα πες,δικά σου :p
Να σε πω,σε βάλανε στο μάτι γιατί στην αρχή έγραψες στίχους κατά της Ιταλίας,σταμάτα γιατί θα φας μπαν σε ελάχιστο χρόνο
 

DeletedUser

Guest
[kin]Αν είχες κάνει τον κόπο να διαβάσεις τους Κανόνες του Φόρουμ, θα διαπίστωνες ότι τα "Εθνικιστικά" σχόλια δεν επιτρέπονται, επίσης θα γνώριζες ότι δεν επιτρέπετε να γίνει συζήτηση για την ποινή ή την προειδοποίηση που έχεις ήδη λάβει, είτε στο παιχνίδι είτε στο Φόρουμ.[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Βασικά λέει ότι έγραφε ότι είναι περήφανος που είναι Έλληνας μετά,τίποτα παραπάνω(έτσι Κωσταντίνε; ) ,γι αυτό απορεί που έφαγε τις ποινές!
Για τα εθνικιστικά σχόλια βασικά το ήξερε,το ίδιο μήνυμα το είχε στείλει και άλλος από τη συμμαχία και είχε φάει κι αυτός πόντους ποινής,απλά ήθελε να το παίξει "ελληνάρας"!
Είδες ρε φίλε Κωνσταντίνε τι είπε ο admin του Ιταλικού φόρουμ;
"Δεν με νοιάζει αν είσαι Έλληνας ή όχι και αν περηφανεύεσαι γι αυτό!Εδώ απαγορεύονται τα εθνικιστικά σχόλια και γενικά τα σχόλια που στοχοποιούν την Ιταλία ή τους Ιταλούς γενικότερα.Δημιούργησες κάποια θέματα άσκοπα,εδώ δεν είναι παιδική χαρά.Αν θέλεις να σπαμμάρεις πάνε στην κατάλληλη ενότητα!"
Δημιούργησες τρία θέματα χωρίς λόγο ρε συ Κώστα όπου έλεγες άσχετα πράγματα σε μέρος για συζητήσεις για το παιχνίδι.Επίσης έγραψες πράγματα ενάντια στους Ιταλούς σε ιταλικό φόρουμ,περίμενες κάτι άλλο;Λογικό είναι μετά αν γράφεις άσχετα πράγματα να θεωρηθεί ως σπαμ.Λογικό είναι αν γράφεις εθνικιστικό σχόλιο παραβαίνοντας πάλι τους κανόνες του φόρουμ να σε ρίξουν ποινή!
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΑΚΥΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΩΣΤΟ :d ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΟΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΙ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ :d ΣΤΑ ΠΟΣΑ BAN ΜΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ?
 

DeletedUser

Guest
Αμα αλλαζεις browser συνεχεια και κανεις νεο acc δεν σταματας ποτε!
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΑΚΥΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΩΣΤΟ :d ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΝΑΣ ΙΤΑΛΟΣ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΙ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ :d ΣΤΑ ΠΟΣΑ BAN ΜΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ?

Κοίτα πόσους πόντους ποινής πήρες,στα 20 πρέπει να φεύγεις!
 

DeletedUser

Guest
7 εχω παρει !! απο το φορουμ θα φυγω ετσι? οχι απο το game
this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
Εννοείται μόνο από το φόρουμ,είναι όπως αν φας μπαν εδώ...Είναι εξωτερικό φόρουμ ;)
Μέτρα τους πόντους ποινής σε κάθε infraction για να δεις αν κινδυνεύεις με καμία κουβέντα ακόμα να φύγεις
 

DeletedUser

Guest
7 infraction ή 7 πόντους ποινής;
BTW,ψάξε τα θέματα σου στο ιταλικό φόρουμ,ψάξε ψάξε δε θα τα βρεις :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλά είσαι τότε :p
Νομίζω στους 20 σε ρίχνουν ένα μήνα!
 
Κορυφή