[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] captcha

  • Δημιουργός θέματος tsimpeli
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Λοιπόν ή εγώ δεν ξέρω αριθμητική ή ο server αλλιώς δεν εξηγείται να βάζω το σωστό αποτέλεσμα της πρόσθεσης και να μου λέει ότι είναι λάθος πέντε φορές. Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό αλλά πιστεύω ότι κάποιος άνθρωπος κρύβεται από πίσω γιατί η μηχανή αποκλείεται να κάνει λάθος.
 

DeletedUser

Guest
αληθεια ειναι αυτο που λες!
καποιος ανθρωπος ειναι απο πισω και αυτος εισαι
ι
2lkxyyd.jpg

τσεκαρε τι κανεις λαθος και μην βλεπεις παντου φαντασματα!
πρεπει να γραφεις μονο το αποτελεσμα
 

DeletedUser

Guest
..............
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Καλα σας λεει, ετσι την ειχα πατησει κι εγω... αν η προσθεση ειναι 30+50=80 εσυ πρεπει απο κατω να γραψεις μονο το 80 κι οχι ολα μαζι
 

rakos73

Μινώταυρος
εγω αυτο που θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την καινουρια λειτουργεια captcha,ειναι με ποια κρητηρια επιλεγετε ο παικτης που θα ελεγθει??
βασιζομενο σε καταγγελιες ελεγχει το "συστημα"??
γιατι ενω σε μενα προσωπικα μου το εχει "βγαλει" ως και πεντε φορες σε μια ημερα (οχι καθε μερα) ,σε αλλους συμπαικτες μου δεν το εχει εμφανισει ποτε..
την τελευταια μαλιστα φορα που μου το εμφανισε (σημερα το πρωι δλδ) οταν το ειδα υπηρχε και ενα χρονομετρο που μετρουσε αντιστροφα για την εισαγωγη του αθροισματος που απαιτουσε το captcha...μαλιστα το προλαβα στα τελευταια 20 δεπτερολεπτα..ιδεα δεν εχω τι θα γινοταν αν δεν προλαβαινα να τον εισαγω.
αυτο σημαινει πως δεν θα μπορουμε πλεον να αφηνουμε "ανοικτο" το παιχνιδι μας χωρις να το επιβλεπουμε??
οπως και να χει ειναι πολυ ενοχλητικο ...ιδιαιτερα οταν σου παρουσιαζεται εν μεσω επειχηρησεων την ωρα που περιμενεις να πιασεις τον χρονο των επιθεσεων ...εχθες αναβληθηκε ολοκληρη επειχηρηση οταν την ωρα που συμμαχος ετοιμαζοταν να στειλει το αποικιακο του ,του ζητηθηκε η εισαγωγη του captcha ,με αποτελεσμα να "χασει" την επιθεση του...
θα παρακαλουσα τους αρμοδιους να προωθησουν αυτα τα παραπονα στην εταιρια ,η σε οποιον ειναι υπευθυνος γιαυτο,ωστε να βρεθει ενας αλλος τροπος ελεγχου των παικτων ,ο οποιος να ειναι λιγοτερο ενοχλητικος για το παιχνιδι.
συμφωνω και γω πως θα πρεπει να γινονται ελεγχοι στους παικτες ωστε να διατηρειτε το ευ αγωνιζεσθαι ,αλλα οχι εις βαρος της διασκεδασης που προσφερει το παιχνιδι.
και αντι επιλογου ,θα αναφερω πως ο συμπαικτης tsimpeli που γραφει παραπανω πως ενω βαζει το σωστο αποτελεσμα το συστημα το θεωρει λαθος και ανανεωνει των κωδικο ,ισχυει...το συναντησα παραπανω απο δυο φορες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Αυτό με την αριθμητική το έβαλαν για να μην μπορούν να βάζουν μποτάκια, δεν γίνετε να επηρεαστεί απο αλλους μάλλον δεν κάνεις κάλα την πρόσθεση φίλε μου
 

DeletedUser

Guest
εγω αυτο που θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την καινουρια λειτουργεια captcha,ειναι με ποια κρητηρια επιλεγετε ο παικτης που θα ελεγθει??
βασιζομενο σε καταγγελιες ελεγχει το "συστημα"??
γιατι ενω σε μενα προσωπικα μου το εχει "βγαλει" ως και πεντε φορες σε μια ημερα (οχι καθε μερα) ,σε αλλους συμπαικτες μου δεν το εχει εμφανισει ποτε..
την τελευταια μαλιστα φορα που μου το εμφανισε (σημερα το πρωι δλδ) οταν το ειδα υπηρχε και ενα χρονομετρο που μετρουσε αντιστροφα για την εισαγωγη του αθροισματος που απαιτουσε το captcha...μαλιστα το προλαβα στα τελευταια 20 δεπτερολεπτα..ιδεα δεν εχω τι θα γινοταν αν δεν προλαβαινα να τον εισαγω.
αυτο σημαινει πως δεν θα μπορουμε πλεον να αφηνουμε "ανοικτο" το παιχνιδι μας χωρις να το επιβλεπουμε??
οπως και να χει ειναι πολυ ενοχλητικο ...ιδιαιτερα οταν σου παρουσιαζεται εν μεσω επειχηρησεων την ωρα που περιμενεις να πιασεις τον χρονο των επιθεσεων ...εχθες αναβληθηκε ολοκληρη επειχηρηση οταν την ωρα που συμμαχος ετοιμαζοταν να στειλει το αποικιακο του ,του ζητηθηκε η εισαγωγη του captcha ,με αποτελεσμα να "χασει" την επιθεση του...
θα παρακαλουσα τους αρμοδιους να προωθησουν αυτα τα παραπονα στην εταιρια ,η σε οποιον ειναι υπευθυνος γιαυτο,ωστε να βρεθει ενας αλλος τροπος ελεγχου των παικτων ,ο οποιος να ειναι λιγοτερο ενοχλητικος για το παιχνιδι.
συμφωνω και γω πως θα πρεπει να γινονται ελεγχοι στους παικτες ωστε να διατηρειτε το ευ αγωνιζεσθαι ,αλλα οχι εις βαρος της διασκεδασης που προσφερει το παιχνιδι.
και αντι επιλογου ,θα αναφερω πως ο συμπαικτης tsimpeli που γραφει παραπανω πως ενω βαζει το σωστο αποτελεσμα το συστημα το θεωρει λαθος και ανανεωνει των κωδικο ,ισχυει...το συναντησα παραπανω απο δυο φορες.

Φιλε μου αυτό δεν γίνετε να το βγάζει λάθος εσείς κάνετε κατι λάθος στην πραξη.Επιπλεον αν δεν κάνω λάθος έτσι θα είναι από εδώ και πέρα θα βγαίνει σε όλους αρκετά συχνά για να κάνει ελέγχους για τυχόν μποτ
 

DeletedUser8198

Guest
ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟ ΟΠΩΣ Π.Χ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΑΠ ΤΟ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ (ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΑ Κ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ ΠΑΡΑ ΧΡΗΣΗΜΗ ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΑ Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ Κ ΠΕΤΑΜΑ:-Ρ) Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΤΣΟΥΠ ΤΟ captcha ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ ΑΝ ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΣΩ ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΦΡΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΜΕΤΑΞΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΡΗΤΗΡΙΑ ΨΑΞΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΒΑΖΩ ΣΤΡΑΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ Ή ΧΤΙΖΩ Κ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΠ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΔΕ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΥΛΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΣΤΡΑΤΟ ΡΗΧΝΩ ΥΛΕΣ ΜΕ ΘΕΙΚΕΣ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΑΜ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Κ ΟΧΙ ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ:-Ρ)
 

DeletedUser

Guest
Φανταζομαι, το captcha εχει μπει για να βλεπει ο διαχειριστης, αν στην πολη συνεχιζονται να γινονται δουλειες...
Αν για παραδειγμα δει στην πολη μου, οτι ενω το captcha το εχω αναπαντητο, εγω συνεχιζω να προσθετω δουλειες, λες και ειμαι μεσα, (δημιουργια επιπλεων στρατιωτων, πρωτων υλων και τετοια) σημαινει οτι κατι ειναι πισω απο το captcha, (ρομποτακι ισως) και δουλευει ανενοχλητο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή