[Δεν είναι Bug] Bug στο Grepolympia.

  • Δημιουργός θέματος Linktothepast
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παίκτες που αγωνίστηκαν την πρώτη μέρα, τους ζητάει χρυσά την δεύτερη μέρα του παιχνιδιού και δεν τους αφήνει το παιχνίδι να παίξουν. Άγνωστο αν τους αφήνει την τρίτη μέρα, αλλά καταστρέφει την ολυμπιάδα ολοσχερώς προς το παρόν, τουλάχιστον για όσους δεν ξοδεύουν χρυσό.
Υπάρχει αναφορά και εδώ: http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?5763-Grepolympia&p=52968#post52968
 

DeletedUser

Guest
Χθές με την έναρξη έπαιξα πρώτη φορά(27/7).Σήμερα(27/7) το πρωί που μπήκα είχα δικαίωμα να αγωνιστώ όπου έτσι και έγινε και η ενημέρωση για επόμενη συμμετοχή ήταν ότι μπορώ σε 9 ώρες. Μπαίνοντας το βράδυ(28/7) και μετά το πέρας των 9 ωρών δεν μου επιτρέπετε να διαγωνιστώ και το ρολόι μετράει αντίστροφα τις 24 ωρες....!!!!!
Λίγο μπερδεμένη η κατάσταση...

Δεν χρησιμοποίησα χρυσό.
 

DeletedUser

Guest
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ 50 ΧΡΥΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΕΙΚΤΗΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑΜΕΤΡΑ 24 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΙΣ 12:00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ.
 

DeletedUser

Guest
ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.
 

DeletedUser

Guest
ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 00:00 KAI ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΩ...
 

DeletedUser

Guest
Μια απο τα ίδια, είχε δωρεάν συμμετοχή σε 1 ώρα και κάτι και οταν μπείκα μετα απο κάποια ώρα μου λέει επόμενη σε 23 ώρες++, σαν να έπαιξα στις 12! Έχω κάνει 2 φορές δωρεάν μέχρι στιγμής, στην τρίτη κόλησε
 

DeletedUser

Guest
To ίδιο πρόβλημα συνάντησα και εγώ χθες και σήμερα.

Χθες, μετά τα μεσάνυχτα, μηδένισε το χρονόμετρο και άρχισε να ξαναμετράει 24 ώρες, χωρίς να μπορέσω να τρέξω. Σήμερα το πρωί μου επέτρεψε να τρέξω (μάλλον ήταν αυτό που μου χρωστούσε από χθες). Πάτησα το κουμπί και στο καπάκι μου έδωσε και δεύτερη προσπάθεια!! Πρόσθεσα μερικές μονάδες στην προπόνηση και αμέσως η δεύτερη δωρεάν προσπάθεια εξαφανίστηκε.

Σήμερα, το χρονόμετρο ξαναμηδένισε τις 24 ώρες, αλλά πάλι δεν μου επιτρέπει να τρέξω.

Ό,τι να ΄ναι...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Το σύστημα υπόσχεται μία δωρεάν προσπάθεια άπαξ του 24ώρου κι αυτήν την προσπάθεια την έχουν ΟΛΟΙ οι παίκτες ανεξαιρέτως. Το χρονόμετρο μετράει απλά την αλλαγή του ημερολογιακού 24ώρου και τίποτε παραπάνω. [/8EA]
 
Κορυφή