Bug Με Χρυσά Νομίσματα

  • Δημιουργός θέματος stathis30f
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα.

Έχω ένα πρόβλημα σχετικά με την χρήση των χρυσών νομισμάτων στο παιχνίδι. Φαίνεται ότι, ενώ δεν κάνω τίποτα, τα χρυσά νομίσματα εξαντλούνται μόνα τους! Έχω απενεργοποιήσει την αυτόματη παράταση των premium features αλλά και πάλι τα χρυσά νομίσματα εξαφανίζονται.

*Κανένας δεν μπαίνει στον λογαριασμό μου και τα εξαντλεί.
*Είναι απενεργοποιημένη η αυτόματη παράταση των premium features.
*Έλεγξα αν ανανεώνονται οι ημερομηνίες λήξεις των premium features αλλά δεν γίνεται κάτι τέτοιο.
*Τα χρυσά νομίσματα δεν χρησιμοποιούνται στο να μειώνω τον χρόνο κατασκευής κτηρίων.

Τι γίνεται; :(
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Μόνο με αίτηση υποστήριξης θα έχεις τη σωστή απάντηση, γι' αυτό σπεύσε στις Ρυθμίσεις > Αίτηση Υποστήριξης και ανάφερε το πρόβλημά σου με τις ίδιες λεπτομέρειες που αναφέρεις κι εδώ.[/8EA]
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Καλησπέρα.

Έχω ένα πρόβλημα σχετικά με την χρήση των χρυσών νομισμάτων στο παιχνίδι. Φαίνεται ότι, ενώ δεν κάνω τίποτα, τα χρυσά νομίσματα εξαντλούνται μόνα τους! Έχω απενεργοποιήσει την αυτόματη παράταση των premium features αλλά και πάλι τα χρυσά νομίσματα εξαφανίζονται.

*Κανένας δεν μπαίνει στον λογαριασμό μου και τα εξαντλεί.
*Είναι απενεργοποιημένη η αυτόματη παράταση των premium features.
*Έλεγξα αν ανανεώνονται οι ημερομηνίες λήξεις των premium features αλλά δεν γίνεται κάτι τέτοιο.
*Τα χρυσά νομίσματα δεν χρησιμοποιούνται στο να μειώνω τον χρόνο κατασκευής κτηρίων.

Τι γίνεται; :(


[zai]
Δες όλους τους κόσμους που είχες κάνει λογαριασμό. Μπορεί να το έχεις ξεχάσει κάπου. Αν δεν το βρεις---> αίτηση υποστήριξης

[/zai]
 

DeletedUser

Guest
Έχεις δίκιο.

Τελικά το πρόβλημα ήταν ότι δεν είχα κάνει uncheck το κουτάκι για την αυτόματη παράταση των features. Ευχαριστώ που λύσατε το πρόβλημά μου.
 
Κορυφή