2 ΧΡΟΝΙΑ GREPOLIS- 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6511
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6511

Guest
ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΝ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ VIDEO ...
ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ .



[video=dailymotion;xrfa6q]http://www.dailymotion.com/video/xrfa6q_yyyyyyy-yyyyyyy_videogames[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
μπραβο παιδια.πολυ καλη δουλεια.ειναι αστερι.
 

DeletedUser

Guest
εδω ο κοσμος καιγεται και το ****** ακομα

10 πόντοι για παράβαση των Κανονισμών του φόρουμ
edit by Kalhas
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εδω ο κοσμος καιγεται και το *******ακομα

Αν δεν σου αρέσει το θέμα μην ποστάρεις καθόλου!Σε καμία των περιπτώσεων δεν θα ανεχτούμε παρόμοιες εκφράσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ο/Η Kalhas έγραψε:
Dear detective94,

You have received an infraction at Forum Grepolis.

Reason: Παραβίαση των κανόνων του Φόρουμ
-------
Παραβίαση των κανόνων του Φόρουμ
-------

This infraction is worth 10 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
[post]52081[/post]
εδω ο κοσμος καιγεται και το μ**** χτενιζεται ακομα

All the best,
Forum Grepolis

H λεξη "μ****" σας πειραξε. Εχουμε ξεφυγει τελειως, δινουμε φραγκα στην γερμανικη εταιρεια ΙΝΝΟGAMES μεσω premium, αποβλακωνομαστε επανω στα διαδικτυακα τους παιχνιδια και χανουμε το δασος. Ξεκολλατε. Η Ελλαδα ξεπουληθηκε σε αυτους που εμεις πληρωνουμε για να μας πουλησουν τι? Προβαδισμα σε ενα κωλοπαιχνιδι. Η Ελλαδα ξεπουληθηκε σε αυτους που εμεις διαφημιζουμε ανεβαζοντας βιντεακια στο youtube για να καυχηθουμε για τη συμμαχιαρα που εχουμε. Ελληνα εισαι αξιος της μοιρας σου.
Υ.Γ Εαν εγραφα "αιδιο" θα επεφτε infraction? (Ρητορικη η ερωτηση). Λυπαμαι αλλα ειστε υποκριτες ωρες ωρες.

Μόνιμος αποκλεισμός για εθνικιστική και πολιτική προπαγάνδα
edit by Kalhas
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πολιτική και εθνικιστική προπαγάνδα αγαπητέ μου μπορείς να κάνεις όπου αλλού θέλεις εκτός από το external.Οσο για το παιχνίδι αν δεν σου αρεσει απλά μην το παίζεις.Ετσι θα γλιτώσεις και τα φράγκα που δίνεις στην ΙnnoGames.
Από το external θα χρεωθείς έναν μόνιμο αποκλεισμό ώστε να έχεις το χρόνο να ασχοληθείς και με άλλα πράγματα πλήν του Grepolis.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Mόνιμος αποκλεισμός για δημιουργία δεύτερου λογαριασμού
edit by Kalhas
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Διαβάζω τα συγκεκριμένα και θέλω να πάρω θέση. Να επισημάνω οτι ΔΕΝ ειμαι ο ντεντεκτιβ 94-1994.
Τι έγινε κύριοι; Δεν αντέξατε την τάπα που έριξε ο πιτσιρικάς; Λοιπον επειδά βρισκω αισχρή την αντιμετώπιση του συμφορουμίστα ντετεκτιβ 1994 θα αναπαράξω οσα θυμάμαι απο το σχόλιο που διαγράψατε. 'Για ποιά προπαγάνδα μιλάτε; Προπαγάνδα σε τι; Εγω δεν ειμαι κομματόσκυλο ουτε αβανταδόρος κανενός. Εγω δεν εχω ακόμη δικαίωμα ψήφου (εννοεί οτι δεν εχει ενηλικιωθεί ακόμη). Προπαγάνδα κάνεις εσυ kalha που με φιμώνεις. Εσυ kalha san Έλληνας επικροτείς την ενίσχυση των γερμανικών εταιριών και ειδικα για ενα κωλο παιχνίδι; Και αν δεν σου αρέσουν τα Ελληνικά μου, σκέψεις και γραπτά μου, αι κιχου να σου το πω και Αλβανικά.."

Αυτά ήταν πάνω κάτω το μνμ του νεαρού συμφορουμίτη μου, δεν θυμάμαι επακριβώς και καποιες άλλες λεπτομεριες. Δεν έχω δημιουργήσει δεύτερο λογαριασμό για να με αποκλείσετε, δεν είχα ποτέ λογαριασμό στο φόρουμ. Απο εμένα ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ γιατί ο τρόπος που λειτουργείτε είναι ΦΑΣΙΣΤΙΚΟΣ! Ειδικά απεναντι σε εναν νέο που εκφράζει την ανησυχία και την απέχθεια του δικαίως για κάτι που η δική μας γενιά ευθύνεται κατά πολυ. Οι απόψεις του εκφράζουν τον Έλληνα πολίτη. Τί ακριβώς σας ενόχλησε απο τα γραφόμενα του; ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ! [Και εγώ έχω πάψει να είμαι πελάτης της ιννο]
 

DeletedUser

Guest
Από ότι παρατηρώ αγαπητέ μου ποτέ δεν υπήρξατε παίχτης στο Grepolis με το συγκεκριμένο όνομα και ξαφνικά εμφανίζεστε από του πουθενά να υπερασπιστείτε τον συμφορουμίτη σας.
Αν κρίνω και από τον γραπτό λόγο σας παρατηρώ πολλά κοινά με τον προηγούμενο παίχτη.Αυτό άνετα μπορεί να μας οδηγήσει στην επισήμανση ότι είστε το ίδιο πρόσωπο.Για να μην λοιπόν δοθεί προέκταση στο θέμα και οδηγηθείτε και σεις εκτός φόρουμ το θέμα κλειδώνει εδώ.Τυχόν άνοιγμα νέου θέματος θα επιφέρει και τις αντίστοιχες ποινές!
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Δεν ξέρω αν το πήρατε είδηση μερικοί, αλλά βρίσκετε σε ένα φόρουμ παιχνιδιού και σε μια ενότητα που αφορά πεπραγμένα ενός συγκεκριμένου κόσμου, από κάποιους συγκεκριμένους παίκτες. Υπάρχουν φόρα για να κλαφτείτε για τα πολιτικά δρώμενα και για διάφορα άλλα χτενίσματα, αλλά όχι εδώ και όχι σ' αυτό το νήμα που άνοιξαν οι συμπαίκτες σας για να δώσουν μια ξεχωριστή νότα στο παιχνίδι.
Δεν σας αρέσει το θέμα, μην το διαβάζετε, έχετε διαφορετική άποψη, εκφράστε την με κόσμιο τρόπο, άλλως να είστε έτοιμοι να δεχτείτε τις ποινές που όρισε η Εταιρεία, για τους λόγους που τις όρισε και είναι αυτή η ίδια η Εταιρεία που σας προσφέρει αυτό το φόρουμ ΔΩΡΕΑΝ. [/8EA]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή