[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] χρονικό περιθώριο ανενεργου σε φάντασμα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6952
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6952

Guest
Καλησπέρα σας η ερώτηση μου είναι ποιος είναι ο χρόνος (περίπου) μετατροπής ενός παίκτη σε φάντασμα απο την στιγμή που εντοπίσουμε οτι είναι ``κόκκινος``.Με εκτίμηση Νασος.
 

DeletedUser4519

Guest
Mετα απο 1 (εναν) μηνα απουσιας γινεται φαντασμα.
 

DeletedUser7570

Guest
Βασικά γίνεται μετά από μια εβδομάδα αφού έγινε κόκκινος.Μπόρει να μείνει ανενεργός εώς 14 μέρες δηλαδή. αλλιώς ο λογαριασμός διαγράφεται.
 

DeletedUser6952

Guest
14 μερες δηλαδη ειναι το ανωτερο επιτρεπτο οριο μεχρι να σε `διωξει` το παιχνιδι?
 

DeletedUser7570

Guest
Πώς γίνεται να ανεβοκαταιβένουν οι πόντοι;
 

-PNS-

Άρμα
Δεν είμαι σίγουρος πόσες ακριβώς ημέρες είναι, αλλά το λινκ του φίλου δεν λέει στην ουσία τίποτα. Αν μπαίνεις να τσεκάρεις τις πόλεις σου και δεν χτίζεις, τυπικά είσαι ενεργός και μπορεί να φαίνεσαι στάσιμος για... χρόνια. Υπάρχουν και άτομα που το κάνουν αυτό και νομίζεις ότι είναι ανενεργοί και δεν είναι. Παράλληλα, αν έχεις απόθεμα χρυσού, πρέπει πρώτα να τελειώσει και μετά σε κάνει φάντασμα. Μπορεί να ισχύει και αυτό στην περίπτωση του δείγματος...

Για τον άλλο φίλο, η απάντηση είναι πολύ απλή. Καταρχάς με γκρέμισμα τείχους από επιθέσεις ή από κεραυνό Δία που πέφτει κάποιο επίπεδο σε ένα τυχαίο χτίσμα.

Υπάρχει και το εθελούσιο γκρέμισμα - κατεδάφιση επιπέδου - που ρίχνει πόντους, ενώ δεν νομίζω να μην έχει σκεφτεί και το αυτονόητο. Χάνεις πόλη, πέφτεις, ανεβαίνεις ξανά με νέα, ή απλά αναβαθμίζοντας τις ήδη υπάρχουσες...
 

DeletedUser

Guest
Όταν μια πόλη γίνεται φάντασμα έχω προσέξει ότι κάθε μέρα γκρεμίζεται και ένα επίπεδο κτιρίου.Μετά από κάποιο διάστημα η πόλη χάνεται εντελώς.
 
Κορυφή