τον ξεσκονιζεις το κουραμπιε το πνιγεις το κουνελι

  • Δημιουργός θέματος paok reee
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πως μπορεις να ρωτησεις καποιον αν ειναι ομοφυλος (παπουστης)



το φορας το σακακι

το πνιγεις το κουνελι


το παισες?
 

DeletedUser

Guest
και γιατι να θελω να τον ρωτησω αν ειναι ομοφυλοφιλος? ο.ο
 

DeletedUser

Guest
paok...το μάμησες το πράμα. Πάνω που είχες βάλει ένα καλό θέμα τις προάλλες και σε είχα εκτιμήσει, τώρα παραθέτεις αυτό και χάνω πάσα ιδέα για σένα φίλε. Μάλλον είσαι πιτσιρικάς και κάπου δικαιολογείσαι αλλά καλό θα ήταν να μην το παρατείνεις.
Οι ομοιοφυλοφιλοι απο την στιγμη που δεν με ενοχλουν δεν έχω κανενα λόγο να τους χλεύασω καθώς κατ'εμε είναι μια μορφή αρρώστιας και δεν θα ήταν οτι καλύτερο λοιπόν αυτό,αυτονόητο και το γιατί. Θα χλεύαζες ποτε κάποιον με άλλα ψυχολογικά όπως κατάθλιψη,ψύχωση,μανία κ.τ.λ. και αυτό που σου λέω δεν είναι η προσωπική μου απόψη, είναι τεκμηριωμένη απο διάφορους ψυχολόγους παρα του γεγονότος οτι έχουν και συναδέλφους τους αντίθετους, η άποψη οτι είναι άρρωστοι όμως νομίζω οτι είναι σωστοτερη κατα τα δικα μου μέτρα, οπότε με αυτό που κάνεις γίνεσαι κατα μία έννοια άδικος.
Και μην νομίζεις οτι θέλω να τους υποστηρίξω , κάτι ψινάκηδες , κατι μουρατιδηδες κ.τ.λ
πολυ θα ηθελα να τους ρίξω ντομάτες που βγαίνουν και μας το παιζουν και μούρη με την ψευτοεκκεντρικοτητά τους διατυμπανίζωντας τo πρόβλημα τους!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Οντώς εχεις μια τεκμιωριωμενη απαντηση αλλα σιγουρα δεν αντιπροσωπευει εμενα ξεκινοντας πρωτα απο την ηλικια μου που κλεινω τα 29 ειμαι εναεριτης ηλεκτρολογος και παντρεμενος καιτο θεμα που ειχα αναρτηση πρωτα ειναι το μονο που με απασχολει το 2 απλα εβλεπα καποια παιχνιδια που παιζατε και ειπα να προτεινω ενα που παιζουμε με καποια φιλαρακια μπορει να μην σου σας αρεσε οκ μην με κρινεις ετσι

και οσο αναφορα τους ομουλοφυλος τους θεορω αρωστους και ενοχλουμε πολλη που τους βλεπω να επιδικνειωνται ετσι παντου σαν πρωτυπα ειναι κατι παραφυση δεν εχει κανενα νοημα κανενα σκοπο ειναι μια αρωστια του μυαλου θελουν βοηθεια οχι προβολη και οι αρχαιοι ελληνες ειχαν ερωτικες συναστροφες αλλα δεν ηταν θυλλοπρεπεις ηταν αντρες αντρες

γιατι κανεις αντρας δεν μπορει να κανει οτι κανει μια γυναικα και το αντιστοφο

αυτα


δεν εχω να πω κατι αλλο ας κλειδωσει και μετα απο 2-3 μερες ας διαγραφη
 

DeletedUser

Guest
πως μπορεις να ρωτησεις καποιον αν ειναι ομοφυλος (παπουστης)



το φορας το σακακι

το πνιγεις το κουνελι


το παισες?

Σου προτείνω να τον φιλήσεις στο στόμα και να δεις αν στην διάρκεια του φιλιού θα κλείσει τα μάτια ή όχι... αρκεί φυσικά να μην κλείσεις εσύ τα δικά σου!!! :d

Πάντως τώρα για κλείσε τα μάτια σου κι άνοιξε τα όταν φτάσει το... pm με το infraction ;)

CHASTITY+BELT.jpg
 

DeletedUser

Guest
Κατόπιν αιτήσεως χρηστών το thread ξανανοίγει για να δοθεί το δικαίωμα να ακουσθούν γνώμες.

Προειδοποιώ όμως... γνώμες, απόψεις (δεκτές από κάθε πλευρά) αλλά όχι ειρωνίες-προσβολές-βρισιές.

Στην παραμικρή υποτροπή δεν θα υπάρξει καμμία προειδοποίηση...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μπράβο στον Ficeman που άνοιξε το θέμα ξανά... εγώ το συνεχίζω και το κάνω υπόμνημα. Θα μου άρεσε πολύ να δω απόψεις πάνω σε αυτό το θέμα.
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά είστε απίστευτοι ετσί! Κατόπιν του προηγούμενου σχόλιου που είχα αναρτήσει είχαν ακολουθήσει 5! μέρες σιωπής, και ξαφνικά με το που έγινε λόγος για κλείδωμα του θέματος πλακωθήκατε όλοι να γράψετε;;;;:d:d:d

Σε λίγο θα το ψηφίσετε και ως το καλύτερο topic του foroum!! XAXA!!

PAOK.... sorry φίλε αν σε προσβαλλα με κάποιον τρόπο, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου, απλώς έτσι αντιλήφθηκα τα πράγματα.
Για το τι γινόταν στην αρχαία Ελλάδα ακριβως σε αυτο θέμα κανείς δεν είναι σίγουρος. Βάση του Πλούταρχου κάποιοι ομοφυλοφιλοι της εποχης στέλνονταν και εξορία!!! Φαντάζομαι οτι θα ήταν για τους πολύ κραγμένους, προκειμένου να διασφαλιστουν τα κοινωνικά πρωτυπα! Οι αρχαίοι τουλάχιστον μεριμνούσαν γι'αυτο σε αντίθεση με σήμερα που όντως γίνεται χαμός , και 'κάποιοι κύριοι' θέλουν να κάνουν τον κοσμάκη να ξεχάσει τι είναι φυσιολογικό και τι όχι!! Δεν λέω οτι θα έπρεπε να τους αντιγράψουμε γιατι όπως και να έχει το να ξεριζώσεις κάποιον απο τον τόπο του είναι βαρύ, αλλά περιορισμός στην προβολή τους όντως θα έπρεπε να υπάρχει και ας μας κατηγορούσαν κάποιοι κουτοπόνηροι για κοινωνικό ρατσισμό και τις άλλες μπούρδες που λένε, που ούτε οι ίδιοι δεν γνωρίζουν τι σημαίνουν!!! Είναι οι ίδιοι κουτοπόνηροι που διαστρεβλώνουν τα ιδανικά του πατριωτισμού ,κατηγορώντας τους ενασχολούντες ως εθνικιστες!!! Και που είσαι ακόμα,θα δούμε αρκετά χειρότερα στο εγγύς μέλλον!!! Ορεξη να'χουμε και γερό στομάχι για να τα αντέχουμε φίλε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
Κατόπιν αιτήσεως χρηστών το thread ξανανοίγει για να δοθεί το δικαίωμα να ακουσθούν γνώμες.
Τί γνώμες ν' ακουστούν δηλαδή; Πώς θα μπορέσεις να αποκαλέσεις περιφραστικά και σκωπτικά κάποιον ομοφυλόφιλο ή αν θα πρέπει να είναι αποδεκτή η ομοφυλοφιλία στην κοινωνία μας;
Στην πρώτη ερώτηση δεν θέλω να απαντήσω γιατί δεν μου αρέσει να ειρωνεύομαι τα γούστα ή τις ψυχοσωματικές ασθένειες κάποιου.
Στη δεύτερη περίπτωση η γνώμη μου είναι "μια πιθαμή μακριά απ' τον πισινό μου κι όπου θέλει ας είναι". Σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να απομονώσω κάποιον εξ αιτίας των γούστων και των τάσεών του στο θέμα της γενετήσιας λειτουργίας, αν αυτά δεν επηρεάζουν την περαιτέρω συνεργασία και κοινωνική συναναστροφή.
Όσο για αρχαία Ελλάδα και αρχαία Μοζαμβίκη, μην τρελαίνεστε, παντού και πάντα θα υπάρχουν ομοφυλόφιλοι, όσο τέλεια κι αν δείχνει η φύση κι αυτή κάνει τα λαθάκια της.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ λέω:

Την κουνάς την αχλαδιά;
Το πνίγεις το κουνέλι;
Γυαλίζεις το πόμολο;
Τρίβεις το πιπέρι

Και ακόμα 2-3 που δεν θυμάμαι (αλλά δεν τα είπα σε κανένα ομοφυλόφιλο!!)
 

DeletedUser

Guest
Μπορεί να είναι παιχνίδι αλλά είναι εντελώς χαζό! Μπορεί κάποιο μέλος στο παρόν φόρουμ να έχει αυτή την ιδιαιτερότητα, υπάρχει λόγος να τον προσβάλουμε κατ'αυτόν τον τρόπο;
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνώ με την lady Yuna. Στην ουσία δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης αυτού του thread παροτι μπορει να είναι κωμικό για κάποιους(μειοψηφεία αν κρίνω απο την ανταπόκριση που έχει σε σχόλια).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ποτε δεν προσπαθησα να προσβαλω των οποιοδηποτε οπως το ειπε και η φιλη παραπανω ,ειναι ενα παιχνιδι ,αρα οποιος θελει παιζει και οποιος δεν θελει δεν παιζει δεν ειμαι ρατσιστης απλα για καποιους ητανε πολλη αστοχο το παιχνιδη


τελος ας ξανακλειδωσει γιατι νομιζω οτι ητανε να πουμε το ειπαμε αν θελετε


ειμαστε σκαστη απο την κλινικη παοκαρα μου δεν το ξερουν οι γιατροι
και θα ερθουμε ξανα γιατι απο παιδια μας παλαβωσε οι ασπρομαυροι στολη
 

DeletedUser

Guest
για να μην αναλυσω πολυ το θεμα μια απαντηση βρισκεται εδω.με τιτλο
ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ
http://el.shvoong.com/medicine-and-health/genetics/1749258-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CF%83-%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%85%CE%BD%CE%B5%CF%83-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BF%CE%BC%CE%BF%CF%86%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%B1/
και καταληγει στο συμπερασμα:
''...Έτσι, το σύνολό των αποτελεσμάτων δείχνουν ότι ενώ η γενετική είναι
πιθανό να διαδραματίσει τον ρόλο της στην ομοφυλοφιλία, οι
περιβαλλοντικοί παράγοντες συμβάλλουν επίσης στο σεξουαλικό
προσανατολισμό.''
αν και η ομοφυλοφιλία και η αμφιφυλοφιλία έπαψαν να θεωρούνται ψυχικές παθήσεις από το 1973.
ενω αν την κρινουμε απο θρησκευτικη πλευρα η ιουδαϊκή, η χριστιανική και η ισλαμική θρησκεία αντιτίθενται με βάση τα ιερά κείμενά τους στην ομοφυλοφιλία.
Το δυστυχημα κατα εμε ομως ειναι αυτο
poster3.jpg

κοιταξτε χορηγο...
Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης (αριστερα)
images

το οποιο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης είναι Νομικό Πρόσωπο Ιδιωτικού Δικαίου, που εποπτεύεται από το Υπουργείο Πολιτισμού. Η δομή, οι αρμοδιότητες και η λειτουργία του ρυθμίζονται κυρίως από το Νόμο 2557/1997 (άρθρο 4). Το Φεστιβάλ αυτοχρηματοδοτείται έως και στο 40% της δράσης του με δικά του κεφάλαια εκτός των επιχορηγήσεων από το Υπουργείο Πολιτισμού.

φεστιβαλ για αλλες ασθενειες, ποτε θα εχουν;
 

DeletedUser

Guest
να τους καταραστουμε ή να τους ριξουμε στον καιαδα;;;;; :)
αυτα υπαρχουν γυρω μας οσο και αν κανουμε οτι δεν τα βλεπουμε...:d
 

DeletedUser

Guest
Ποσους να χωρεσει και αυτος ο ερμος ο Καιδας;:)
Να γυρισουμε στον μεσσαιωνα.''Στη πυρα στη πυρα με τις ξενερωτες'' που λεει και η Αννα Βισση.:p
Περα απο τη πλακα η επιστημη τι κανει;Να βρει μια προσωρινη,μονιμη,τελικη λυση.
Στεναχωρηθηκα τωρα,παω για υπνο!!!
 

DeletedUser

Guest
Trikala Η έκθεση που κατέθεσες είναι μονόπλευρη της επιστημονικής κοινότητας.
Οι απόψεις των ψυχολόγων είναι ακόμα πολύ δυιστάμενες πάνω σε αυτό το θέμα. Εχει να κάνει με το ποιό μοντέλο θεώρησης έχει ασπαστεί ο καθένας, ποιά σχολή έχει τελειώσει, ποιόν θεωρούσε επιστημονικό Γκουρού και άλλα διαφορα. Απο ένα μεγάλο τμήμα τους εξακολουθεί να προσεγγίζεται ως ασθένεια. Αυτόν τον όρο τον παρακάμψανε κάποιοι επειδη δεν τον θεωρούσαν αντικειμενικό, αλλά και αυτή η άποψη υποκειμενική είναι για κάποιους!:confused:

Η πηγή πληροφόρησης μου είναι απο συγγενή μου ψυχολόγο, και όχι προσωπικη μου άποψη
.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
και υπόμνημα!! πολύ χαζό πόστ(σορρυ για την έκφραση)




να του το πεις ευθέως γιατί να το γυρνάς αποδώ κι αποκει
 
Κορυφή